Leden 2008

30 Seconds To Mars - From Yesterday

31. ledna 2008 v 15:34 | Chris |  Videa novějšího data
A tady máte mojí milovanou písničku, kterou momentálně (už asi rok) dávám do popředí svých hitovek:)))) Je nádherná, zvláštní, tajemná a zpěvák má krásný hlas..... a bubeník vypadá taky hooodně dobře:))))
Líbí???????????

Jared Leto - kolááááááps:)))

31. ledna 2008 v 15:22 | Chris |  Krásní chlapi
Tááák a kdo mi řekně, že to není krásný chlap, táááááááááá, uvidí:)))) Já jsem dneska znovu viděla na Óčku klip od jeho skupiny 30 seconds do Mars - From yesterday a byla jsem zase v tranzu a první co mě napadlo bylo, dát tady fotky jejich zpěváka (Jareda) a potom i zmíněný klipeček:))))
Z jedné jsem obzlášť hotová, jsem zvědavá zda se trefíte do té stejné:)))) Nebo jestli uhádnete, která to je???
Co říkáte na to tělíčko??? To by se mazlinkalo:)))
A takhle ho miluju nejvíce v delších černých vlasech s rudými konečky....
A další jeho tělo, přímo z klipu From Yesterday..........ááááááá
Poslední dvě fotečky jsou ze starší doby, ale neubraly mu nic na jeho kráse..................
Tak jsem si krásně zavzdychala, doufám, že i Vy:)))))))))))))))) Fakt on je tak krásný, bože a já nemohla jet loňské léto na jeho koncert, když zpívali před Linkin Park, ku***, tohle mě nepřestane nikdy štvát......... a potom chodil sám po Praze a byl v MC Donals pro zmzrku a já domáááááá, fňuk:(((((((( Kde je nějaká spravedlnost:))))))))))))


Ještě mám chviličku - Rette Mich

26. ledna 2008 v 14:06 | Vamp |  Tokio Hotel
Táááák, ještě mám chviličku času, takže jsem se rozhodla, že vám napíšu to, co mi řekl můj přítel.... řekl mi, že chápe jak je těžké žít zrovna s ním, takový život, jaký my dva žijeme, že jsme spolu tak hrozně dlouho, že by pochopil, kdybych chtěla odejít.... nejdříve jsem nechápala, že mi to říká s takovým klidem, ale pak mě napadlo, že se začíná dávat po pár sezeních s doktorem asi do pořádku..... přesto jsem nevěděla co mu odpovědět, dal mi dáreček, moc krásný a já to pochopila tak, že je to dárek na rozloučenou..... Neměla jsem žádné pocity, asi štěstí, ani smutek, nic - prázdno! Po několika minutách hledění na něj jsem tichým hlasem řekla - dobrá! A on vykulil oči a říká co dobrá? A já - že když už mám dárek na rozloučenou, tak není co řešit...... Chtěla jsem odejít a už v té chvíli jsem věděla, že tohle pro mě nebude lehké, najednou jsem to nechtěla, nechtěla jsem náš rozchod..... ale prosit se nebudu, to nikdy! Ale on mě nenechal odejít, chytl mě za paži, přitáhl k sobě a řekl mi: Miluji Tě, hrozně moc, chápeš to? Nechci Tě nikdy ztratit....!!!! Nikdy!!! Jsem ve stavu, kdy nevím co si myslet, ani jeden nevíme co vlastně chceme, ale nikdo nám nemůže poradit, ani pomoct.... Nikdo:((( Snad se akorát teď všechno tak nějak uklidnilo, je nám veseleji a neřešíme náš stav, možná se tomu schválně vyhýbáme.... snad ukáže čas, co bude dál..... A já doufám, že nebude moc pozdě na nějaká rozhodnutí, až k tomu dospějeme!!!!!!!!!!
Tady vám přidávám písničku, kterou od Tokio Hotel miluju ze všech nejvíce, vždy jsem jí milovala a milovat budu, je nádherná, dokonalá, čistá.... a je od Tokio Hotel, kapely, kterou miluju se vším všudy!!!!
Je to taková malá vzpomínka na dobu, kdy začínali, mám jí všude, jako zvonění na mobil, v mp3, v počítači.... jezdí všude se mnou:)))))

LOVEX - Praha 12. 11. 2008 - Vivian

24. ledna 2008 v 22:37 | Chris |  Lovex
To nejlepší je na začátku a na konci............... takže jste asi pochopili, že naši největší miláčkové jsou Theon a Vivian.... a tady je druhý jmenovaný!!!!!!!!!!!
Kartáček
Jinník
Lemoni
Co k tomu dodat................... jeho tetování je nádherné, krásné a dokonalé.... a vůbec on je moc milý, ale celkově kapela je úžasná, příště budou fotky přímo kluků z konzíku,ale dneska už nemám sílu je zmenšovat:)))))))))

LOVEX - Praha 12. 11. 2007 - Sammy

24. ledna 2008 v 22:32 | Chris |  Lovex
Pokráčko:)))
Kartáček
Lemoni
Hanís
Komu to nejvíce sluší?????????? Bych řekla, že jasně vedu:))))))))))))))))))))

LOVEX - Praha 12. 11. 2007 - Jason

24. ledna 2008 v 22:27 | Chris |  Lovex
Takže tady je další várka foteček z našeho úžasného koncertu v Praze na Lovexech:))))
Kartáček
Jinník
Ach jo, snad zase brzy dojedou.........

LOVEX - Praha 12. 11. 2007 - Christian

21. ledna 2008 v 22:05 | Chris |  Lovex
Táááááááááák, dneska jsem zvládla ještě Christiana:)))))))) Tak si ho užijte, jako my:))
Kartáček a Já (vypadám tam šíleně:)))))
Já - Chris
Jinnik
Lemoni
Krásné vzpomínky, jen co je pravda.....

LOVEX - Praha 12. 11. 2007 - Julian

21. ledna 2008 v 21:45 | Chris |  Lovex
Ahoooooj, tak se vám konečně zase hlásím a to z další várkou foteček, tentokrát byl na seznamu Julian...... nemůžu říct, že bych to okamžitě nevrátila zpět, protože bych kecala.........
Nevím kde se toulal Kartáček, ale s Julianem fotku protě nemá:(
Tak se začíná se mnou.....Chris
Lemoni - tohle je totálně dokonalá fotka, zbožňuji jí:))))
Hanís
No a díky tomu, že Kartáček se nefotila, tak je to vše......:))))

Pápá......

19. ledna 2008 v 5:00 | Kartáček |  Naše kecy

Tak se tady mějte kráásně bobani, jedu na zaslouženou dovolenou a některým z Vás třebááá přivezu nějakej dáreček :))))) mám vás všechny moc ráda a vůbec si nedokážu představit, že budu týden bez Vás :(

Livigno

1809 - 2796 m.n.m. Livigno leží v náhorní kotlině na pomezí Švýcarska a Itálie, obklopené ze všech stran vysokými horami (tyjo to je překvapení :)) Díky strategické poloze na hranicích evropských mocností je Livigno od roku 1805 bezcelní zónou. Livigno je tedy atraktivním střediskem nejen díky kvalitním lyžařským terénům, ale také díky levným nákupům benzínu a alkoholu. ALKOHOLU? Hm to mě nazajímá, já nechlastám, už se tam těšim :))) a tady pro představu

Tak co bude......??? chci slyšet slovo chlapa....:)))

16. ledna 2008 v 20:44 | Kartáček |  HIM
FINŠTÍ ROCKEŘI HIM SE VRACÍ St 12.3.2008 20:00 DO ČESKÉ REPUBLIKY PŘEDSTAVIT SVÉ NOVÉ ALBUM "VENUS DOOM". DRSNÉ MELODIE A ROMANTIKA, TO JE CHARAKTERISTICKÝ HUDEBNÍ MIX PRO TUTO FINSKOU PĚTICI.
HIM SE V ČESKÉ REPUBLICE PŘEDSTAVÍ V RÁMCI JEDNOHO EXKLUSIVNÍHO KONCERTU VE VELKÉM SÁLE PRAŽSKÉ LUCERNY. KAPACITA SÁLU JE OMEZENA.

Ville Valo - zpěv
Mige - basa
Linde - kytara
Burton - klávesy
Gas - bicí

"Venus Doom" je šesté album HIM a jejich fanoušci tentokrát mohou očekávat razantnější a "tvrdší" zvuk s vlivy jako Black Sabbath, starší Metallica, Soundgarden a další. Skupina nahrávala album s producentem a jejich letitým přítelem Timem Palmerem (U2, Switchfoot a Hot Hot Heat) a s co-producentem Hiili Hiilesmaanem ve studio Finnvox ve Finsku. Palmer spolupracoval s HIM již na předchozím albu Dark Light z roku 2005.
Frontman HIM, Ville Valo, který se již ve věku osmi let rozhodl věnovat muzice, založil v roce 1996 skupinu "His Infernal Majesty", jejíž název se později zkrátil pouze na počáteční písmena všech tří slov - HI

Cena: 795,- Kč

Sama se nějak nemůžu rozhodnout jestli čekat nebo nečekat, když nebudu čekat, tak mi to výchází (tedy za předpokladu, že to bude na poprvé :)) na měsíc na kterej zrovna moc nechci :))) já bych prostě šla a to za každej okolností, tedy v případě, že se tady bude nacházet jedna babina s rezatejma vlasama a vůbec prostě čím víc ks tím líp.........
M.

Pro svobodný....

16. ledna 2008 v 15:36 | Kartáček |  Srandičky

A pár starších Theoušůůůů

15. ledna 2008 v 22:43 | kartáček |  Lovex


Myšlenky člověka daleko od domova...

14. ledna 2008 v 23:50 | Vamp |  Depkoidní stavy
Dneska jsem měla hodně pracovní den, vstvávala jsem brzy a až teď jsem se vrátila, moje výhra nad přítelem je podle něj falešná, protože mi pomáhala kamarádka! Takže neplatí, já jsem neměla čas to řešit, tak jsem na to nic neřekla:( Teď mi nebere mobil, asi spí.... nebo nechce, protože si myslím, že já zase podlehnu a udělám to, co chce on, ale já to neudělám a nemíním to udělat, jenom proto, že ON chce! Já chci spoustu jiných věcí, které se nedějí.... Ale potom se stalo něco moc krásného, zavolal mi někdo, na koho jsem moc myslela, ale snažila se myšlenky na něj zapudit, zvednul mi náladu a řekl, že jede do míst, kde se nacházím.... že se staví........ mám obrovskou radost, najednou vidím všechno růžově, všechno co se kolem mě děje, všechny ty příkazy, kterými mě častuje můj přítel, moje agentka, mí rodiče, rodiče mého přítele, brácha mého přítele, dokonce i můj brácha, budu chvíli žít volně, budu si to i užívat.... půjdeme do cukrárny, možná i na nějaký drink, do kina, projít se, kouknout na památky........ ještě 5 dní a bude tady, moooc se těším... je mi jasné, že to tady nikoho nezajímá, ale moje icq se červená, nikde nikdo a já to musím dostat ven..... přikládám fotečku krásného zpěváka Lovex.... ty jeho modré oči, ten upřímný a milý pohled........ užijte si aspoň jeho, když můj článek je úplně na houby:)))))
:))))))))))))))))))))))))))))

Cinema Bizarre - pusinky

14. ledna 2008 v 0:03 | Chris |  Cinema Bizarre
Ahooooooooooooj, všichni.......... další Wallík od CB............. ano, ano, musím dát zapravdu, že ten Shin je čím dál chutnější:)))))))))))))))))
A jak je krásně vysoký.............. nooo, ten by taky nebyl k zahození co říkáte:)))))

Obrovské díky Chris :)))

11. ledna 2008 v 18:09 | kartáček |  Pro Chris
Dneska mi přišel balíček............. co balíček, BALÍK z Ostravy a jeho obsah mi lehce vyrazil dech. Takovejch úžasnejch dárků jsem fakt nečekala. Všechno je naprosto perfektní.....parfém, tričko, CDéčko CB a spoustu dalších, fakt jsi mě totálně dostala :))) Ještě jednou Ti strašně děkuju, nejen za dárky ale taky za to, že jsem Tě poznala a za to jaká jsi. A doufám, že se zas brzo uvidíme a já Tě budu moci taky takhle příjemně šoknout :)))

Jedna kráska na motorce....

11. ledna 2008 v 1:07 | Chris |  Srandičky
Nooo, takhle tedy fakt nevypadám, takže jsem sežrala vše, co mi přišlu pod ruku...... né, nebudu mít dneska černé svědomí...... protože jsou i horší věci, třeba to, když vám někdo nevolá, sere na vás a vy čekáte........... :(((
Kašlu na vás a jdu spát.................... :))))))))))))

Viděl jste někdo tenhle film?

10. ledna 2008 v 14:07 | kartáček |  Videa staršího data


Já tenhle filn totálně miluju, už dlouho ho sháním domů, abych se na něj minimálně aspoň ještě jednou podívala, ale nějak se mi nedaří, tak jen kdyby jste ho doma někdo měl :)) je to film Breaking the waves (Prolomit vlny) od Larse von Triera. Kdo neviděl a shání nějakou depku, tak si ho rozhodně pusťte :)))))))))

SCHWARZ

9. ledna 2008 v 22:33 | Chris |  Tokio Hotel
Umirááááááááááááááááááááááám, tuhle písničku, kterou nezpívá Bill tak tuhle prostě miluju, jsem schopná si jí pouštět několikrát za den, už jenom proto, že ji mám všude, to znamená v mobilu, na mp3, na cedku..... co si pustím, hraje mi Schwarz...... někdo říká, že je to děsné, mi je to fuk, já ji považuju za druhou mou nej písničku od TH v pořadí................. MILUJU JI!!!!!!!!
A co tak ležet s Tomem a s tím jeho tělem, se kterým se ukazoval na dovči....... s tím si mě připoutal ještě více... chci sedět na pláži, naproti mě Tom bez trička, v ruce kytaru, já popíjím koktejl a svlíkám zbytek jeho oblečení................
.....
Nevíte někdo proč chci zabít Vamp:))))))))))))))))