Únor 2008

Richie:))))

28. února 2008 v 18:24 | Vamp |  Krásní chlapi
Jo, není to tak dávno, co jste tady měli narážky, že jestli tady nechci dát Richie... tak je tady, našla bych i nějaké soukromnější fotky, ale jedna stačí a ostatní jsou ofiš! A rozhodně nejsou k zahození..... ležet vedle takové mazlíka v posteli:))) No, zrovna teď bych to potřebovala, ale mám smůlu, můžu si lehnout jedině vedle čertíka:)))
Tak a teď hádejte, která fotka není až tak oficiální. To by mě zajímalo kdo to uhádne, ale myslím, že se to dá celkem v pohodě!!!

Theon šikulka:))))

27. února 2008 v 21:02 | Chris |  Lovex
Tak náš miláček Theonek byl poněkud vášnivý, když si zlomil ctěnou ručku:)))) Ještě k tomu ten kajícný pohled... jo, jo.... nemáš tak řádit:)))) Kdopak s ním v té době byl:))))
Jinak jsem se dozvěděla, že v létě budou hrát Lovex v Bratislavě, hm, to je sice pěkný, ale tak doufám, že to na Slovensko vezmou nějak přes Česko, nejlépe přes Ostravu:))))))))))

Tak jsem našla v noci u hospody pejska, byl tam prý celý den a je to u silnice, tak jsem ho vzala sebou....

27. února 2008 v 10:48
Mám ho doma, je vykoupanej, odblešenej, nažranej, ale nevím co s ním, chvíli si ho asi nechám pokud se nikdo neozve na rozvěšený inzeráty a pak asi poputuje do útulku. Je to zas pes a já nejsem příznivce kastrování, navíc naše čubina je dost uražená :)) kdyby jste měl někdo zájem...... ne že bych tomu moc věřila.....:))

No a konečně jsem našla na Youtube přímo klip, tak ho sem vrážím

25. února 2008 v 19:27 | Kartáček |  Lovex
Ten Theonův hlas fakt miluju, čert vem kluky, muzika se mi fakt líbí víc :)))

Jako docela pěkný fotky :))

25. února 2008 v 19:13 | Kartáček |  Lovex
Tak z těchto fotek jdu do vrtule....
Julian
Christian
Jason
Sammy
Theon UF...
Vívian UF, UF....

A pro radost jeden (dva) Strify:)))

19. února 2008 v 22:50 | Chris |  Cinema Bizarre
No, budu upřímná, ufikla jsem fanoušky a dala si Strifyho pěkně k sobě, aby tam byla jenom jeho hlavinka....... je pěkná, že:))))) Jo, jo, já vlastně vůbec nejsem na blonďáky, ani trošku, ale tohle je už třetí co se mi dostal pod kůži.......... teď mě napadá, že prvního blonďáka jsem tady nikdy nedala, hned půjdu pohledat nějaké jeho fotky, ale třeba ho tady bude chtít dát Vamp:))))))))))))) Až se laskavě ukáže na icq nebo na blogu:))))
Nejlepší je vzadu ten Luminor, někde jsem viděla fotky jeho se svým přítelem, tam vypadal dost dobře, takže jsem měla pravdu, že má kluka, asi tu fotku někde pohledám..... tak počkejte:))))
Už jsem zpět, našla jsem to a musím říct, že ten přítel je pěkný, rozhodně více než Luminor, ale jsou pěkný pár, hooodně zajímavý.... na první fotce v prostřed je asi fanoušek, ale to jstě jistě pochopili....
No a tohle je zrovna moje milovaná fotka........ Yu a Strify na koncertě, miluju tyhle postoje a když zpěvák chodí za kytaristou........:-))))))))))))
A v neposlední řadě se mi líbí Yu, který je svůj za každých okolností a má pěknou postavu.... a prostě hm..... :)))))))

30 Seconds to Mars - Beautiful lie

19. února 2008 v 22:12 | Chris |  Videa novějšího data
Anooo, konečně nový klip.... už jsem se nemohla dočkat, miluju jejich klipy, miluju Jareda a pořád mě se**, že jsem nemohla být na jejich konzíku, který byl loni, tssssssssssssssss:((
Mají pro mě zvláštní hudbu, není to ani tak tvrdý rok a přitom to má grády...... fakt krásné a super a zvláštní..... teď mám všechny svoje "hudební" lásky tak nějak v té jedné americe.... tssssssssss

Utýraná kočka - padají tresty (snad) !!!

18. února 2008 v 14:15 | Chris |  Naše kecy
Nedávám tady nic příjemného, ale už jednou jsme tady o tomhle vedli diskusi a myslím si, že není dobré o tomhle mlčet, velice ráda bych tady znala vaše názory na to, kolik by dotyčný (podle mě by trestům neměl ujít nikdo ze zúčastněných) měl dostat za to co udělal.... akorát mám obavu, že vyvázne s podmínkou a šlus, ale co si zažila kočka a to, že je mrtvá, to už se bohužel nevrátí:(((((
************

Obvinění za brutální utýrání kočky je na spadnutí

Pes ohryzává tělo mrtvé kočky.
Pes ohryzává tělo mrtvé kočky.
Policie už má zřejmě připraveno obvinění pro mladíka, který v červnu roku 2006 v Morávce na Frýdecko-Místecku brutálně utýral kočku a vše nechal natáčet na video. Nahrávka se pak objevila na internetu.
18. 2. 2008 12:15 - FRÝDEK-MÍSTEK
Čeká se pouze na znalecký posudek veterináře, který by měl být k dispozici během několika dní. Informoval o tom v pondělí mluvčí frýdecko-místecké policie Ivan Žurovec.
"Komisařka kriminální služby už vyslechla kromě jednoho všechny účastníky večírku," uvedl mluvčí. Dodal, že všechny vyslechnuté osoby popsaly průběh akce zcela shodně. "Mezi výpověďmi není zásadních rozporů," uvedl Žurovec.
Policie ale ještě musí vyčkat na veterinární vyjádření, které se zabývá posouzením případu z hlediska zákona na ochranu zvířat proti týrání. "Obvinění podezřelé osoby je na tomto posudku závislé," dodal mluvčí.
************
Já to pořád nechápu, jak to může někdo udělat? A to, že byli opilí nikoho neomlouvá, když jsem opilá, taky nikomu neubližuju a nenechávám naši kočku sežrat našim psem a před tím jí opít, je to hnus a mi se z toho zvedá žaludek, jenom si to představím a to se přiznám, že to video jsem viděla pár prvních vteřin, takže vůbec nevím jak to probíhalo a ani nechci, stačí mi co vím!!!!!!!!!

Strify a novinky..... a jeho fotky

17. února 2008 v 21:42 | Chris |  Cinema Bizarre
Blog Bizarre N° 006 ~ Fan Event is over
Aktuální nálada: jako žába
Howdy!

Byla to chvíle od minulého blogu.
Minulé týdny jsme byli velmi vyčerpáni a vzrušení.
Budu psát znovu anglicky <3

Zaprvé jsme strávili pár slunných a zářivých dnů v Cannes, ve Francii.
Bylo to skvělé zůstat tam nějaké dny - skoro jako "prázdiny, oh yeah"!
Zahráli jsme "Lovesongs" na pre-show a konečně i na NRJ Awards a byla na červeném koberci.
Po návratu do Německa jsme vypustili naše hudební video k "Forever Or Never" v Berlině. Byl to velmi cool a bláznivý den a výsledkem je za to stojící shlédnutí. Singl vyjde v Německu 29.2.
A abysme měli cenu za Německo na Eurovision Song Contest tohoto roku, potřebujeme vaše hlasy. Tak prosím 6. března ^^

A nej věc byla náš první malý klub v Německu, Rakousku a Švýcarsku.
Byl to chaotický a skvělý čas. Měli jsme nejlepší osazenstvo o kterém jsem kdy snil a uvedení bylo oslnivé! Bylo skvělé cítit a vidět vás zpívat společně se mnou. A opravdu vás chci znovu potkat v dubnu. Nikdy na ten čas nezapomenu!

A teď... Už připravujeme a chystáme show v dubnu. Chceme být jiní na show. Je tu také mnoho datumů k oznámení. Samozřejmě budeme hrát nějaké i v jiných evropských zemích. Tak se podívejte a buďte části z naší cesty.
************
Přeložila Petty pro http://cinema-bizarre.blog.cz
************

Tady máte nějaký picsy z našich miulých týdnů. Doufám, že se líbí.
Můj dovětek: komu by se nelíbilo v Cannes, že:))))))))
Na téhle fotce je dokonalý, kde se hrabe Kiro!!!!!!!! Co říkáš Kartáčku:)))
No, hoši, takže, když jedete do dalších Evropských zemí, tak nezapomeňte, že hned vedle Německa je Česko a to má hlavní město Prahu a tam budete mít konzík, jasné!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))

Tokio Hotel - In Die Nacht

15. února 2008 v 23:28 | Chris |  Tokio Hotel
Tohle je tak sladké videjko, nejde jenom o tu písničku, která je nádherná, ani o to, že mi to připomíná dva nádherné koncerty na kterých jsem byla a tohle slyšela live, ale o to, jak kluci dokáží i u písničky dělat hlouposti.... jak se na sebe smějí, jak Bill kopne Toma a nakonec, jak Bill vezme toho plyšáčka a začne s ním lechtat Georga a potom Toma.......... sice tam je jekot holek, ale to je vždy, na to jsme zvyklí, ale jinak krásné čisté video....... mňamkovní:)))))))

Tublatanka - Láska drž ma nad hladinou

15. února 2008 v 21:59 | Chris |  Písničky
Beru zpět, když jsem psala, že Atlantida je nejlepší.............. tohle je písnička, ze které jsem byla více než mimo, teď, když jsem si jí pustila po dlouhé době, tak zjišťuju jak se mi znovu dostává pod kůži, bože.... moje dětství, moje Tublatanka..... moji první kluci... áááááááááááááááááááááááááááááááá:))) Tady jí máte a já padám do mdlob....... jsem mrtvá, ale kráááásně:))))
Komu se nelíbí, tak nikdy nezažil pořádnou hudbu......... a v podstatě je mi to fuk, protože já ji miluju, milujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů:))))

Meky Žbirka - Atlantida

15. února 2008 v 21:46 | Chris |  Písničky
Tak tohle je moje písnička, kterou dokážu poslouchat po všech těch letech, když díky ní vyhrál Miky Žbirka Zlatého Slavíka, tak jsem byla malé dítě, ale tuhle písnička jsem vnímala jako jednu z nejkrásnějších na Slovensku vůbec, do dnešního dne..... nepřekonala jí ani moje milovaná Tublatanka, kterou tady rozhodně vložím někdy taky:))))
Kdo vzpomíná..... tak si ji rád se mnou poslechne, já ji poslouchám celý večer:)))Jak si hrajou pandičky....

15. února 2008 v 18:19 | Kartáček |  Srandičky
Dneska jsem dom, žádná pařba na obzoru, tak si čumim na youtube na zvířátka.

Nemáte někdo zájem o psího kluka???

14. února 2008 v 15:24 | Kartáček
Já bych si ho vzala hned, jenže mám holku už..........
ale přijde mi fakt úžasnej.....chjo.......kdyby byl holka beru ho hned, protože ten bude chytrej jak vopice, kouká mu to z očiček :)))