Březen 2008

Chci tohle tričkoooooooooo

31. března 2008 v 23:11 | Chris |  Depkoidní stavy
Tááák, aby jste věděli, tak já chci hned tohle tričko, ale protože jsem zjistila, že stojí skoro stejně, jako by stálo poštovné k nám do česka, tak nevím co mám dělááááááát, áááááá, já brečím.... já si ho stejně asi koupím, ale pořád nevím, co myslíte????????? Raďte bondo jedna, na co vás tady mám:)))))))))))
A chci a chci a chci:(((((((((((((( HNED... fňuk!

Negative - Won't Let Go

30. března 2008 v 23:45 | Chris |  Písničky
Já jsem z nich tak hotová.......... já se fakt zblázním.........áááááá........ tohle jsem našla na blogu mého dvojčátka Domiii je to nový singl...... mamííí, já chci ať přijedou tady, já chci vidět Jonneho a dneska jsem četla další díl Borůvek a jsem úplně mimo a vůbec....... já jsem úchyl, ale říkám vám, DÍKY BOHU:)))))))
U Domiii jsem taky četla, že snad mají jet Negative do Bratislavy.... tam taky jede Lovex, nenávidím Bratislavu, nenávidím jíííííííí, fňuk:((((((((((((((((
Klucí, tady je Praha, Ostrava, Brno a plno další měst, tak mě ne***** a šup do Čech!!!!
To je příkaz z hůry:))))

Pááár foteček Cinemy Bizarre... a anketa!!!

28. března 2008 v 16:28 | Chris |  Ankety
Je vám nejspíš jasné, že když napíšu fotečky Cinemy Bizaree, bude na každé druhé Strify:))) Jasně, že to tak bude i dneska.... rozhodla jsem se, že moje milované finy trošku přibarvím nějakými němci:))) Takže tady je skupinka, která se prý chce rozjet i do Česka... ehm... že by??? Mohli by, zase bych dala nějaký ten konzík:)))) A k tomu takové "zjevíky" člověk jenom tak nevidí, že jo:))))) Myslím, že tady už se s Domiii budeme rozcházet:))))
Jo a zasek většina fotek pod perex, protože jich je jako nas*****:)))
Zajímal by mě váš názor na tyto exotky, které mám stejně moc ráda a zrovna všera jsem u nich pěkně usínala:))))

Já zase smutním po Ville......lásko..... ;))

27. března 2008 v 13:08 | kartáček |  HIM
perexneperex, zaseru Vilem celej blog :)))) a to mám připravený ještě co jsem našla z Prahy....

Smutním po Lovexácích....Theon a Vivi:))

26. března 2008 v 21:10 | Chris |  Lovex
Ano, je to tak, mám nějaký období, kdy mi hrozně všichni moc chybí a mezi nimi i tyto zlatíčka, které brzy vydají svoje další CD:))))) Už, aby bylo, protože si ho jdu hned koupit:)))
Jo a většina fotek opět pod perex:)))
Anooo, miluju jeho krásně jemně vypracované tělo:)))

Ehm... B a T:)))

26. března 2008 v 20:30 | Chris |  Tokio Hotel
Je mi jasné, že jak tu fotku uvidíte, tak si budete myslet, že jsem se nadobro zbláznila... a možná nebudete daleko od pravdy.... nicméně věci se mají tak, že tu první fotku přímo hltám..... někomu to možná dojde, někdo nad tím mávne rukou, někdo mě pošle do blázince.... přesto.... jsem umřetá z první fotkýýýýýýýýýý:)))) Ale i další stojí za to!!!!!!!!!!! Jo a jsou pod perexem:)))) Takže klik na článek:)))A zase jeden čokliš.....

25. března 2008 v 11:59
Ahoj,
sháníme nový domov pro 3 roky starou dlouhosrstou Čivavu plavé barvy.
Její inteligentní majitelka má psy na výdělek, fena je utracena jakmile již nemůže mít další šťěňata,
což se týká právě této.
Fenka je zdravá, zvyklá na kolektiv psů, přesto si zvykne na jednoho majitele, který jí dá dostatek
lásky. Z počátku bude potřebovat dietu, je trošku vykrmená - alespoň ušetříte :o)).
Pakliže neseženeme náhradní "rodinu" při domácí návštěvě veterináře bude "Čikita" utracena a cituji:
"vyhozena na kompost". Ptáte se, proč jí majitelka neodveze do útulku - prý to neudělá, nemá ke zvířatům
vztah. Pro mě nepředstavitelné.
Pakliže si jí nemůžete vzít přímo Vy, zeptejte se dalších dobrých duší, kteří by si chtěli osvojit
pejska a zachránit mu život.
Všechny zdravím a doufám ve šťastný konec.
Jindra
PS: tak utratit ji nenechám, pokud se mi to podaří a včas ji odvezu, ale zavolám do utulku, že jsem ji naša venku, ať si pro ni přijedou, popř. ji tam dovezu, ale je jasný, že bych byla radši kdyby si ji někdo vzal. Pro upřesnění čivava plavá vypadá asi takto :

Znovu a zase Jonne z Negative:))))

24. března 2008 v 23:07 | Chris |  Negative
Už vás tím otravuju???? Tak to máté smůlu, protože mě kromě něho nic jiného momentálně nezajímá:)))))))))) Tak si vychutnejte další směsici foteček.......wow wow wow.... zbytek fotek opět pod perexem:)))

HIM - Join me in death - živě - Praha 2008

24. března 2008 v 10:53 | Chris |  HIM
Vzpomínky dávné.... tak co, tahle holka měla opravdu krásný výhled na Ville... musela jsem to tady prostě dát:)))) Škoda, že jsme si to neužily jako třeba Lovex, ale věřím, že příště až na někoho půjdeme, tak to bude všechno super:))))
Jak se krásně směje, když zpívá publikum...... líbí?????

Negative - The Moment Of Our Love

22. března 2008 v 21:29 | Chris |  Negative
No a protože já si tady dávám vše samotinká, sama:)))) Tak si tady dávám klipeček od mých momentálních miláčků Negative......................... áááááááá:))) Nevím proč, asi teď někoho urazím, ale prostě mi tahle písnička připomíná Cinemu Bizarre - Escape to The Stars (snad se to tak jmenuje....)
Jo a Jonne je tady bezkonkurenčně nádherný............... krásný a ten hlas......... wow:)))

HIM - The Sacrament

22. března 2008 v 21:22 | Chris |  HIM
Kartáčku, takže jak jsem slíbila........ tvůj klip:))) Kde Ville miluješ:))))) Než jsem našla nějaký, který se dal vložit na blog, tak jsem skoro rodila (i když nemám co), všechno bylo zakázáno:))))) Ale aspoň jsem našla takový, kde máš anglický text!!! Tak si ho vychutnej a snad ti dneska nebylo moc blbě a cestu domů jsi přežila:))))
Chtěla jsem tady dát Join Me, ale to už jsi tady dala ty, než jsme šli na koncert...... No a jdu za miláčkem, jukneme na telku... a tak dále:))))))

Opět Negative.... hlavně Jonne:))))

21. března 2008 v 10:02 | Chris |  Negative
Tralalááá... vyrostla nám fiala......... a já opět prudím z Negative:))))))
Holka nebo kluk??? Můj sladký Jonne:)))
Další fotečky dávám pod perex, ať to nezapere celý blog:))) takže klikněte na celý článek:)))

Jonne a Sir Christus a mě odvezli ..... ááááááá

20. března 2008 v 23:51 | Chris |  Negative
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.... zrovna jsem odpadla, umřela, zbláznila se..................... mamííííííííííííííííííííííííííííííí.... tohle je nejkrásnější, nejúžasnější, nejšílenější video jaké jsem kdy viděla......... božéééééééééééé, chtěla jsem jít spát, ale "blbá" kámoška mi poslala tohle video.... řekněte mi jak mám jít teď spát??? Víte kolikrát jsem to viděla????????? Ne???????????? Raději to ani nechtějte vědět... já chci Christuse zpět!!!!!!!!!!!! Hned!!!!!!!!!!!!!!! A miluju ty dva přiteplence, žeru je a to co dělali na pódiu to je moje smrt................ wow wow wow wow wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je mi jasné, že vás to nechá chladnými, ale to je mi šumák......... já to tady chci a hotovka a budu si to pouštět místo večerníčku.............. miluju teď někoho víc??????? NE NE NE!!!!!!!!!!! Teď miluju Negative:)))))))))))))))
Písnička, která je u toho videa je od Nickelback.... to jenom, kdyby jste nevěděli:))))))))))) Já jsem se zbláznila lá la lá :))) tralalááááááááá

Ville ve Vídni prchá do tourbusu.....

20. března 2008 v 15:12 | Kartáček |  HIM


nápad to není můj, ale z himfinland.blog

To je kráááása:))))

20. března 2008 v 10:47 | Chris |  Negative
Tuhle fotečku mi zrovna poslal Kartáček a já se tady nad ní rozplývám...... né, nechci slyšet, že je to montáž, protože i kdyby byla, tak MĚ to nezajímá!!!!!!!! Jasné:))))) Já chci žít s pocitem, že to montáž není, protože je to sladký.......... a kdo to napíše do komentářů, že je to montáž, tak si ho najdu a uvidí, co ještě neviděl:))))))))
Nádherný Jonne a nádherný Ville.... Kartáčku díky moc, už dlouho mě žádná fotka takhle nevzala....
Pravda pravdoucí, to blonďate má rozhodně blíže k ženské, než chlapovi, ale přestně takové "zjevíky" se mi líbí:))))))))))))))

Ville Valo - fotečky!!!!

18. března 2008 v 22:15 | Chris |  HIM
Kartáčku, měla jsi přání, že bereš vše, co se týká Ville......... hlavně fotky..... tvoje přání je mi rozkazem........ hledala jsem to na cizích webech, nikoliv nic na českých, takže jsem si opravdu mákla, snad to stálo za to..... máš tam i nahého Ville, jde mu vidět zadeček:))))) Chci slyšet slova chvály na mou osobu:)))))))) Většinu foteček dávám po perex, protože je jich 30!!! ano čteš dobře!!!! A to by zabralo hodně místa...... Takže si všichni klikněte na celý článek......... Kdyby se nějaké fotky opakovaly, tak sorry.... ale už mi jde z toho hlava kolem:))) Ale fotky jsou samozřejmě pro všechny a chci slyšet komentáře, co na tohoto člověk říkáte...... já říkám............ vyšu*** a hned:)))))

Negative - fotečky:)))

17. března 2008 v 22:18 | Chris |  Negative
Začínám fotkou, díky které jsem se zamilovala!!!!!! Ano, ty jeho dredy, jeho plné rty a připomínka toho, že vypadá trošku jako Curt Cobain mě prostě vzalo a stal se můj miláček, nebudu tady na něj pět ódy, protože je zatím neznám, nicméně není ve skupině sám, kdo stojí za zmínku:))))
Má rád růžovou barvu, což je očividné, že? Tenhle pásek jsem si koupila díky Billovi v černo-bílé kombinaci, ale říkám si, že ta černo-růžová má něco do sebe a díky mým růžovým hadříkům bych ho možná i více využila, ale kupovat si ho už hold nebudu:(((((
A dvě fotečky celé skupinky.... klasická punk-metalová kapela:)))))))))
Tak co, líbí, no i kdyby né, mi jo:)))))))))) A když přijedou k nám, tak mají jisté, že já budu stát v nejbližší řadě a po koncertu budu čekat fotečku:))))))))) Se zpěvákem hlavně:)))))