Duben 2008

Pejsků není nikdy dost:)))

30. dubna 2008 v 21:52 | Chris |  Srandičky
Tak takhle můžete obléknout svého psa, upřímně řečeno u některých mě až mrazí v zádech.... ale Spíďa ještě jde:))) Pes vypadá, že mu to nevadí:)))
Ovšem toto.... to má být asi Batman.... jak se chudák tváří... sice se směju, až se za břicho popadám, ale nevím co na to ten pejsek:))))
No a máme tady Harryho a tříhlavou obludu:)))) šílené!!!!
A tohle je vyloženě hnusný, já toho psa potkat, tak utíkám co mi nohy stačí:)))
A blíží se Hvědné války:)))))))) Jak se tváří, jako na mučidlech:))))
A z posledního psa (nebo plyšáka:))))) mám záchvat smíchu nevím proč, ale největší... bože, to je maso:))))
Připomíná mi jednoho kamaráda, fakt nekecám:)))))) Je malý a má stejně vykulené oči, asi mu řeknu, že mu ušiju takový kostým:))))

Růžovej jezevčík....

30. dubna 2008 v 15:14 | Kartáček
Vím, že jsem to někomu posílala, ale třeba to někdo naviděl, navíc mi to přijde fakt kouzelný, hlavně ta fotka, jak tam má ta maminka hlavičku přes to prasátko :)))


Pár fotek Villouška......

28. dubna 2008 v 20:40 HIM
Koukala jsem, že těch fotek kde je v tom vínovém saku je docela dost, zřejmě to bylo jednu dobu jeho oblíbené. Stejně se mi prostě líbí nejvíc, Bill je sice krásnej, ale ne osobní a Ville je takovej sexy člověčí a chlap :))) Není klasicky hezkej na některých fotkách se mi třeba vyloženě nelíbí, kor když je trošku tlustčí, ale já mám ráda hubený chlapy, to se na mě nemůže nikdo zlobit...:))
Tak co Chris už jsi ready, depka je pryč?, člověk holt potřebuje občas v něčem povzbudit, kor když už toho má plný brejle a ostatní to berou jako samořejmost.....
A jestli se někomu nelíbí, tak si pro jednu hnedka pojďte...:))

Bill a Tom

26. dubna 2008 v 22:59 | Chris |  Tokio Hotel
Tuhle fotečku už mám několik dní a protože jsem z ní nadmíru hotová (tím, že Bill je jen minimálně nalíčený), tak jí tady dávám.... že je skvostná:))
No a Tomíšek, nějaký naštvaný, ale pro mě přesto krásný.... co bych dala za to, aby chodil bez čepice, mít ho jako v DDM... to bych štěstím začala znovu zpívat:)))
No a nakonec moje milovaná animačka, Bill sedící na Tomovi jako klíště a né a né se pustit, i když ho Tom odhazuje (jasně Tomi, my víme, musíš si zachovat tvář, sukničkář je přece sukničkář, škoda, že tomu věříš jenom Ty:)))
k997ch (200x111, 827Kb)

Twincest mě bavit nepřestane:)))

26. dubna 2008 v 22:51 | Chris |  Tokio Hotel
Našla jsem další krásnou fotečku, nebo spíše malůvku, takže jí tady hned dávám, druhá je taky dobrá, i když více odvážnější:)))) Ale hlavně dvojčátka.... moje milované:)))
Ono je úplně jedno jak to je, mi stačí i to, že to tak nějak je:))) Dokonalost, vždy budu závidět lidem, kteří umí krásně malovat a kreslit, já tak zvládnu akorát nalíčit obývák:)))

Negative - Won't Let Go

25. dubna 2008 v 21:26 | Chris |  Negative
Já jsem tak hotová z té písničky.... konečně k ní mají nový klip, na kterém mě dostává konec, ten pohled, když otevře oči.... ale celkově good a ten jeho hlas.... wow.... a jak jinak než, že jsem klip našla na blogu od Domiiinky:)))
Tak co říkáte? Negativní komentáře si nechte od cesty:)))))
No nic.... zpět do reality:)))))))

Twincest .... nebo jenom dvojčátka:)))

24. dubna 2008 v 21:33 | Chris |  Tokio Hotel
Když jsem viděla tyhle dvě kreslené fotečky, tak jsem si řekla, že prostě musí být na našem blogu a protože jsem si taky uvědomila, že tady nejsou skoro žádná video s Tokiáčkama, tak tady dám můj oblíbený klip, tedy je o dvojčatech, né písnička od Tokio Hotel, aby jste chápali správně:)))
Ale první ty dvě sladké fotečky :)))
No a kdo se na to dívat nechce, tak nemusí, že:))))
A jeden reálný, sice mázlý, ale tak co.... Bill leží v posteli od Toma:)))
No a tady slíbené videjko....... řeknu to takhle, s twincestem nemá skoro nic společného, ale ta písnička, bože, je to z mého oblíbeného filmu a tu skupinu (Placebo) přímo zbožňuju, takže to je další důvod, proč mám ráda toto video... znám sice více twincestní, ale ono stačí, že tam je B a T a písnička, kterou žeru:))))
No a co přidat ještě něco... kde jsou dvojčátka... další video, je více twincestní, i když, spíše bratrské... vemte to jak chcete, opět krásné video, možná ještě hezčí a opět nádherná písnička:)))
No a pro dnešek stačí, ale brzy se k této "problematice" vrátím, protože mě baví čím dál více a nejen o těchto dvou koťátkách:)))))


Domácí násilí.....

23. dubna 2008 v 19:25 | Kartáček |  Srandičky


Jeden Ville pro Kartáčka

23. dubna 2008 v 9:35 | Chris |  HIM
Tady je tak krásný, našla jsem to včera úplně náhodou a hned jsem si řekla, že to musím věnovat Kartáčkovi, snad se ti taky líbí.............. ale samozřejmě je pro všechny.... krása, že? To je zajímavé, jak jím sluší ty "holčičí" barvy všem klukům:))))
Ten pohled......... ááách.............

Stratovarius - Forever

21. dubna 2008 v 21:38 | Chris |  Depkoidní stavy
Chcetě vědět jak se dneska citím a jak mi je? Nebudu ani nic psát, nemám na to sílu, ani chuť a vůbec je mi dneska naprosto všechno jedno. Ani nevím pořádně proč mám takovou depku, nebo to vím a nechci přiznat? Je to fuk. Dávám vám písničku a skupinu, kterou miluju už hrozně dlouho a tahle písnička je mi dneska obzvlášť nějak blízká, čím to asi bude:((( Mějte se všichni lépe než já, možná tady dám i něco veselejšího, ale já rozhodně veselá nejsem... snad se vám bude líbit jako mě a to tady dám i jiné jejich písničky, protože jsou boží!!!!
Jsem ve stavu, že kdyby před barákem stáli Jonne, Bill, Theon a zvali mě na akci, tak je všechny tři pošlu do prdele, takže je vám jasné, že moje depka je totálně na pi**"
Jo a ještě jsem se překonala a udělala překlad, ale vůbec nevím jestli je správný, překládala jsem to podle toho co zpívá, takže tak, ale to je taky totálně fuk....
******************************************************************
Stojím sám v temnotě
Zima mého života přichází rychle

Vzpomínky se vracejí do mého dětství
K dnům na které stále vzpomínám

Oh jak šťastný jsem tenkrát byl
Nebyl smutek, nebyla bolest
Procházky skrz zelená pole
Sluneční svit v mých očích

Jsem stále tam všude
Jsem prach ve větru
Jsem hvězda na severní obloze
Nikdy nikde nezůstávám
Jsem vítr ve stromoví
Budeš na mě čekat navždy?

Jsem stále tam všude
Jsem prach ve větru
Jsem hvězda na severní obloze
Nikdy nikde nezůstávám
Jsem vítr ve stromoví
Budeš na mě čekat navždy?
Mohl bys na mě čekat navždy?
Nejsou to sice vzpomínky z dětství.
Ale vzpomínky na poslední půl rok.
Budeš na mě v duchu čekat na vždy???
Jak tomu můžu věřit...Proč mi to vše stále v hlavě zní.
A proč mě to stále uvnitř, tak bolí??
**********************************
Toť vše, starý optimista má depku, člověk by ani nevěřil... ale je to tak!
Tak se mějte a zítra snad bude lépe, páčko:)))


Negative - Still Alive (Live)

20. dubna 2008 v 21:37 | Chris |  Negative
Mamíííííííí, můj bože, já to nedávám, jestli nepřijedou do Česka, tak se zblázním, už jsem byla nalomená na Bratislavu, ale s kým bych jela.... ach bože, já ho miluju, je to nejoblíbenější písnička od Jonne!!!! A už chápu proč, je nádherná, já ji chci zažít taky na živo, chcíííííííííí, fňuk... no nic no, Bratislava nebude a do Prahy se neženou.... brzy bude bývalá zpěvačka Nightwist ve Zlíně.... tak jsem si řekla, že bych jako náplast.... ale pak jsem zjistila, že náplast by mohla být jenom jedna a ta by musela přijet z německa a ta taky se tady nehrne, takže bude houby.... tak vám tady dávám aspoň tu krásnou písničku.... a ten Sir... já ho chci zpátky!!!!

Něco pro zasmání

19. dubna 2008 v 11:25 Srandičky
Sedí manželsky par v restauraci, ženě ukápne polévka na halenku a
povídá: "Podívej, já vypadám jako prase." A muž na to: "Nejenže vypadáš jako
prase, ale ještě sis pokydala halenku."
Fakt kvalita :))
Chlap každou noc strašlivě chrápe. Zena se rozhodla vyzkoušet tip své
kamarádky a v noci, když chlap zase chrápal, nalepila mu pod nos papír od
olomouckých syrečků. Chlap zafrkal, přestal chrápat a povídá: "Marie, spíš?"
"Ne,nespím." "Tak se přikryj."
Přidávám ještě jeden, který mi poslala Jinnik...
Novákovi bydlí v malém panelákovém bytě. Dostanou na sebe chuť, a aby měli trochu soukromí, řeknou malému Lukáškovi, aby se chvíli díval z okna a hlásil, co se venku děje. Pak se zamknou v ložnici. Při akci slyší, jak Lukášek hlásí: U Lukešů se dívají na televizi... U Králů večeří... Paní Šubrtová se sprchuje.. ............... A Sobotkovi šukaj..."
Novákovi se zarazí a přes dveře se ptají Lukáška, jak na to přišel. "To je jasný, Franta Sobotka taky kouká z okna..."

Kočička :)))

18. dubna 2008 v 19:38 | Kartáček |  Srandičky

Ehm....fakt mimirozhovor s Villem z Reportu

17. dubna 2008 v 13:34 HIM
Těsně před vystoupením v Lucerně poskytl předseda finských HIM Ville Valo Reportu exlusívní rozhovor. Řec byla o cestování, koncertech, literatuře a vibrátorech.
PS: Exkluzivní rozhovor, asi padnu, spíš to vypadá, že se potkali někde v rychlosti na schodech :))))) jinak se to vůbec neliší od klasických rozhovorů, no ale lepší než drátem do voka......
Jak snášíš dlouhé koncertní šňůry, nevyčerpávají tě?
Na cestování mě sere, že je příliš nudný. Sedět v autobuse pořád s těma samejma lidma.....Je skvělý, že už se známe patnáct let, a je nádherný mít výborný kámoše než nějaký egocentrický sráče, který pořád kalej. Rádi si zahrajeme šachy, pokecáme o životě a tak. Je to super, ale když to děláš celý roky, začne ti to lézt na nervy. Mít kapelu vyžaduje spoustu trpělivosti.
Kde nejraději koncertuješ a kde na Vás lidi nejlíp reagují?
To se pořád mění. Dobrý je, za což jsem vděčnej, že jsou naše alba v různejch zemích různě úspěšný. Je to pro nás sebepotvrzení. Tím chci říct, že neneseme stigma jedný úspěšný desky. Moje oblíbená země je Finsko, protože jsem v něm vyrostl. To se nezbytně netýká obecenstva. Skandinávci jsou velmi zdrženliví. Nešílej jako lidi na jihu Evropy. tam hrozně pařej. To samý na východě, ale i v Americe. Finský publikum nestojí za nic.
Co nejpodivnějšího se ti stalo na pódiu? Nedávno ti někdo na stage hodil vibrátor.......
Na pódiu se pořád děje něco divnýho. Já tohle ale za divný nepokládám. Koncert by měl bejt zábava. Když ti někdo hodí vibrátor, měl bys s ním něco udělat. To se přihodí jednou za život. Navyváděli jsme se už spoustu věcí, typu " roztrhni kalhoty a ukaž ho"!. Když máš tělo plný adrenalinu a užíváš si hudbu, moc na ničím nepřemejšlíš. Je to super, legální rauš.
Kdo je tvůj oblíbený spisovatel?
Nedávno jsem si koupil všechno od Huberta Selbyho Juniora. Právě jsem dočetl jeho prvotinu Poslední odbočka na Brooklyn, což bylo docela zajímavý.
Jsi na vrcholu kariéry, po čem ještě toužíš?
Jednoho dne bych chtěl mít rodinu. To bude úžasný, až budu na YouTube ukazovat svým vnoučatům, jak mlátím robertkem do mikrofonu. To je moje vize budoucnosti. A taky chci napsat pár písniček, který rozveselej lidi, co jsou nešťastný. Nechci zas tam moc.
HIM si málem odnesli Grammy za limitovanou edici Venus Doom v trochu obskurní kategorii" Best Boxed/Special Limited Edition packaging" - nakonec je ale předběhli autoři kompilace What It Is!: Funky Soul and Rare Grooves. HIM sse nicméně neflákají, a i když je nová deska ještě v nedohlednu, vydávají na apríla živák Digital Versatile Doom, který obsahuje CD a DVD. Nahráli ho 14. a 15. listopadu v Los Angeles a DVD obsahuje 16 písniček......

Rammstein - Mein Teil

16. dubna 2008 v 21:32 | Chris |  Videa novějšího data
Tááák, tuhle písničku jsem, když byla nová žrala takovým způsobem, že jsem si jí musela pouštět stále dokola........... je to dokonalá písnička a kdyby člověk nevěděl, že "milá" skupina jsou normální muži, tak si o nich myslím svoje..... jsou to prostě šílenci.... všichni jsou super, ale bubeník jako ženská je dokonalost:)))) Taky jste jí měli rádi??? Já jím mám ráda ještě teď a musím říct, že mi Rammstein moooc chybí, hrozně moc!!!!
Kde jsou ty časy, kdy jsem byla na jich konzíku v Praze u nahrávání klipu a potom v Ostravě.... všechno tak letí, to je šílené... ach jo:(((


přebal PRETEND OR SURRENDER

15. dubna 2008 v 16:22 Lovex
Holky u Karolee psaly, že ten obal vypadá jak reklama na nějakej filmík akční a já si to říkám taky, něco jako Sin City nebo Blade jako prd :))))