Květen 2008

Sasuke a Naruto

31. května 2008 v 21:32 | Vamp |  Krásní chlapi
Mám dneska chvíli volno a tak jsem se dívala na další díly Naruta... jsem už sice dále, než z čeho jsou tyto fotky, ale to nevadí, když jsou Sasuke a Naruto moc velcí, tak to stejně už nejsou ty krásné děti, které jsou ještě tady na těchto fotkách, jsou to už velcí kluci, kteří... si dělají co chtějí a prostě škoda, že někdy nejde zastavit čas:(((
Dám tady jenom první fotku a další pod perex, protože je jich hodně. Moc se mi líbí, normálně to jsou dva kluci z jednoho týmu, kteří si nepřejí nic jiného, než porazit jeden druhého, ale tady na těchto fotkách jsou zachyceni jinak, tak jak bych je ráda viděla a bohužel neuvídím:)))))

Johnny Deep

30. května 2008 v 22:37 | Chris |  Krásní chlapi
Tak mi nedávno Vamp "brečela" v mailu, že by chtěla nějaké krásné fotky "svého" nejmilovanějšího herce.... tak jsem se překonala a něco našla, ale není to samozřejmě jen pro ní, ale pro všechny (včetně mě), které holdujeme této už dospělé kráse....
Je opravdu moc pěkný..... ani bych neřekla, že už mu je tolik... myslím přes čtyřicet, příjde mi stále sexy, tajemný a to jeho tetování, chlapi s tetováním u mě mají veeelke privilegia:))))

Tak ještě zweimal čumák zblízka.............

28. května 2008 v 18:35 | Kartáček |  Tokio Hotel
Tak jsem ještě našla Billouška hezky zblízka, krásnej až by z toho člověk dostal mindráček :)))) Mě osobně se líbí, když tam má pár melírků, přijde mi ten účes takovej živější, takhle je jak černá můra. To jsem zvědavá jestli se někdy nechá ostříhat na krátko, ale je mu by slušelo zřejmě všehchno, akorát do hola ne :)))))))

Bushido...!!!

26. května 2008 v 22:29 | Chris |  Krásní chlapi
Musím říct, že když jsem viděla na Comet 2008 Billa, tak jsem byla tak ozářená jeho novým vzhledem, že jsem nebyla schopná dívat se a myslet na někoho jiného, ale to jsem se mýlila, protože se mi do hlavy dostal ještě někdo, někdo kdo se mi tam dostal už dávno, ale koho jsem brala jako někoho, kdo se naváží do "mého" Billa... teď už vím, že není všechno tak, jak vypadá a potom, co jsem na tady tomto videu viděla, jak už se Bill nemůže dočkat, až ho Bushido hned po Tomovi obejme, tak jsem si řekla (a nejen díky tomu videu), že to není tak jak se zdá....a propustila jsem uzdu svojí fantasii a tohle beru už jinak s rezervou:))))))))
a tak tady je to video a potom další fotky s tímto "přičmoudlínkem", který je pro mě tak sexy, jak jenom může být....
A tady je druhé videjko, které je mnohem lepší, protože hned na začátku jde perfektně vidět objetí Billa a Bushida skoro úplně z blízka!!!! Bushido sliboval, i pusu, ale očividně je už krotký jako beránek a nic nebylo.... asi je zamilovaný, jak dneska řekla Dáda:))))
No a nějaké jeho fotky, dokonce se mi líbí i pár písniček.... jsem to, ale nevěrnice, pořád se mi musí někdo líbit, jenom Bill zůstává navždy:))))
Mi se fakt líbí a to jeho tetování na krku, na tom naprosto ujíždím!!!!!!!!!!
Co si o něm myslíte???? Já vím, že není vyložený krasavec, ale........ něco na něm je:)))
A nejnovější fotečka také z pátečního předávání Comet!!!!
Klidně piště, že je trapný, že se vám nelíbí, protože mě se líbí a to nic nezmění:)))))))))))))
No jako přítele Billa si ho dokážu představit, i když bych si vedle něj představovala něco více dredaté a blonďaté:))))))))))))

Tak z tohodle jsem nemohla:))

25. května 2008 v 15:04 | Chris |  Tokio Hotel
Jéžiš kluci, co jste spolu na těch záchodkách dělali:))) Já z toho padáááám:)))) Zajímalo by mě jediné místo, kde spolu ti dva nechodí a ještě se tam nechají zamknout:))) Určitě se zamkli zevnitř:))) No nic, to víte, kdo hodně čte twincest povídky, tak má bujnou fantasii a takové věci mu dělají potom radost:))))
Toho prstenu je mi líto, ale na druhou stranu škoda, že jsem tam nebyla a nenašla ho.. hm diamantový... to by nebylo špatný:))))
*********
Tokio Hotel s ochrankou na záchodě
Byli vítězi VIVA-Comet-večera; vyšli celkem se čtyřmi cenami z hudebního předávání.
Je jasný, že Tokio Hotel kluci opravdu slavili na Aftershow párty. Do šesti hodin ráno slavili svůj mega triumf! "Jsem tak rád, že můžu konečně s někým mluvit německy," řekl Bill Kaulitz (18), "Naše angličtina je neuvěřitelně špatná."
Bill a jeho bratr Tom (18) a další členové kapely Georg (21) a Gustav (19) přerušili svoje turné v USA a Kanadě. Za mořem se snažili mluvit se svojí školní angličtinou, "Ale nebylo to tak fantastické."
Ještě víc fantastické bylo, že čtyři bodyguardi museli dát vyklidit záchody pro Kaulitz bratry, aby tam nebyl nikdo jiný a zablokovali dveře svými velkými rameny.
I Superstar Mark Medlock (29) a zpěvák Jimi Blue Ochsenknecht (16) museli s čůráním počkat.
Ovšem smůla pro Billa: Na párty ztratil svůj diamantový prsten!
**********
A další taková věc, Comety mají čtyři, jasně, fotí se i se čtyřmi, ale proč najednou mají dvojčata jenom jednu cenu... jasně, přece taková ručička na ručičce je tak super věc:))))) A u brášků to je naprosto normální a běžná věc:))) Nemůže se Tom nebo Bill držet třeba ceny, kterou drží Georg, to by bylo hroznééé:))) Že jo Kaulitzovi:)))
Pekně zakrývá Tomova ručička tu Billovu:)))
No a myslím, že už jsem s Cometem prudila dost, ale já jsem prostě musela, na to, až budou zpět v Evropě jsem se hrozně těšila.... miláčkové... nicméně už vím, že brzy se vracejí na nějaký festival do Kanady... ale už né na tak dlouho (doufám!!!!!!), tak páčko:))) Budu až večer, teď jedeme na kolech!!!!

Billa není nikdy dost!!!

25. května 2008 v 11:07 | Chris |  Tokio Hotel
Já jsem se asi fakt znovu zamilovala, protože jinak nechápu, že jsem z každé nové fotky Billa, kterou najdu z Cometu tak hotová... jak psala Karol, tady vypadá jako kosmonaut, bohužel, mi se líbí i takhle... Bille není ti trapné motat hlavu starším věkovým kategoriím, ještě z toho chytnu infarkt:))))
Ty jeho plné rty, jak může být tak krásný... jak je štíhlý a vůbec... jdu to pětovně rozdýchat!!!
A tahle fotečka dvojčátek mi příjde taky miloučká.... ovšem to vždy, když tam jsou oba:)))
To jsou miláškové.... jo a včera byl prý křest medvíďátek, tak o tom něco najdu během den, i když je mi jasné, že jste to asi všichni viděli ve zprávách na Nově a Primě:))))

Až žije Janička!!!!!!!!

24. května 2008 v 17:42 Pro Kartáčka
A tady máš odemě dáreček:)))))

Hm, poslední fotka, že by sis přilehla:))) No jo, ale co, přece máme ty naše sny, které jsou někdy velice, ale velice peprné:)))))))))

Bille já z tebe umřu:))) smíchy ovšem!!!

24. května 2008 v 15:47 Tokio Hotel
Já toho Billa miluju, asi to bude znít hrozně, ale já jsem kdysi byla na operaci s hlasivkama (neměla jsem to co Bill), ale bylo to taky díky tomu, že jsem zpívala a hlas namáhala, ale stejně jako on jsem hned po operaci opět začala kouřit:))) Proto se tady řechtám jak blázen... já z něj umřu:)))) Přestala jsem když mi bylo 23 let!!! Pak jsem na chvíli začala, ale už jsem zase "čistá":))) Bille, jsi prostě moje krevní skupina, MILUJU TĚ:)))))))

Kartáčku, co na to říkáš??? Já z něj fakt padáááááám:)))) Nevím proč, ale příjde mi to šíleně směšné.... asi tím, že ho chápu... a to totálně. V jeho stresech si ho takhle přesně představuju!!! No snad přemýšlel, že skončí, ale očividně to říkal v době, kdy byl těsně po operaci... jinak to jsou fotky z aftershow párty... na té první fotce je nádherný, tady bys mi Billíšku neutekl ani metr:)))
No a ještě jedná fotečka dvojčátek koťátek, jé tohle oslovení můžu používat jenom tady, na druhém blogu mi to hned ze startu fanynky zakázaly:)))
Dvojčátka moje zlaté!!!

Tokio Hotel mají tři ceny + Super Comet!!!

23. května 2008 v 22:41 Tokio Hotel
Já jsem nejšťastnější člověk pod sluncem.... mojí miláčkové dneska vyhráli 3 ceny + super comet, mě snad picne... a k tomu ten Bill dneska.......... božééé, to snad je sen, dívala jsem se na skoro celý Comet jenom proto, jak dneska Bill vypadal, taková dokonalost.... bože, snad už bude takhle vypadat pořád:)))))))))
Pár foteček z Cometu, ale jak se znám, tak jich ještě pár přidám...:))) Nebo možná až videa...
Tady je takové rozkošné děťátko...
Dneska mě prostě dostal.... a člověk se nic nedozví:)))
Dojatý a moc šťastný Bill:)))
A tady Bill, když vyhráli i Super Comet... zlatičkooo:)))
No a dvojčáta... wow áááá:)))
Já nevím co říct dál. Snad jen, že Tom pořád chodil s tou první koulí, kterou vyhráli a přád si s ní házel, jako malé dítě:)))) Vždy, když vyhráli, tak se objímali a skákali.... když vyhráli Super Comet, tak k sobě šli Tom a Bill, ale byl střih na fanynky, doufám, že to někdo vystihl a natočil, chci vidět jak se objímajííííííííííííí:))))
No jdu rozdýchat toho Billa:))))

Dětská pojistka.. :)

22. května 2008 v 23:14 | Kartáček |  Srandičky

NENA

20. května 2008 v 22:27 Krásné ženy
Nedávno jsem si tak brouzdala po netu (úplně vyjímečně) a narazila jsem na fotku Neny a Kim Wilde, hned se mi vybavila písnička, kterou spolu zpívaly, ale před tím jí zpívala Nena sama, jenom německy.... proto jsem se rozhodla zavzpomínat a obě verze + fotku, kterou jsem našla tady dát a vzpomínat:))))
První verze je tak z roku 1984:))) byla jsem vůbec ve škole? asi v první třídě nebo tak nějak:))))
Irgendwie, Irgendwo, Irgendwann
No a novější verze už s Kim Wilde.... rok 2002..... tak to jsem byla ve škole určitě:))))
Anyplace, Anywhere, Anytime
Co říct, ráda vzpomínám..... musím říct, že se mi líbí Nena více starší než mladší, i když ona byla kočka vždycky.... a tady fotečka, která mě k tomuto článku přivedla.....
Ta Nena se nezdá.... fakt kusanec:)))) Kim tady trošku oválaná, teď je hubenější:)))
Tak, která verze se vám více líbí.... mi druhá!!!!!!!!!!!!!! A více Nena než Kim.... jako na téhle fotce!!!

Tomíšek a miminko

19. května 2008 v 23:18 | Chris |  Tokio Hotel
Ano, je to sice montážka, ale musím vám říct upřímně, že je to nádherný pohled a rozhodně by mi nevadil takový tatínek pro mimušo:))))))))))))))))))))) Nicméně mám smůlu.... viď:)))
A je to tak trošku pro bumbrlíka Kartáčka, ví proč:)))))))))))))))

Zítra mi začnou galeje:)

19. května 2008 v 22:00 | Vamp |  Naše kecy
Čaues koťata.... takže zítra to nastane, vrací se můj drahoušek:) V tom případě mě čekejte tak v úterý ještě přes den, ale večer už určitě né..... dávám vám tady fotečku jedné holčiny z "pohádky" pro větší děti Naruto..... mi se tady hlavně líbí ti dva malí panáčkové, dám vám je tady i ve větším.... dívám se totiž někdy na to a líbí se mi oba, i když ten tmavovlasý asi malinko víc, ale brala bych je oba... ale nejsem hold kreslená:)
Sakura a "její" miláčkové.... (taky má dva..) to jenom takový dovětek:)))
Sasuke.... hm, škoda, že není opravdový:))
Naruto... opět, opravdový by byl k nakousnutí... dneska jsem viděla úplně nový díl... konečná:)))
A opět Sasuke.... ještě hezčí.... smutný, ale krásný!
A znovu Naruto.... je mi smutno, ale už to brzy bude v pohodě.... už budou doma:)))
No jo holky, máte mezi sebou i mladšího blázna, který ujíždí na pohádkových bytostech, svých miláčkách a věcech o kterých raději nebudu psát.... není dneska nějaká velká návštěvnost??? Co se děje? Že by někdo něco chtěl:))) Nebo jste nechaly někde odkazy? Toe fuk, jsem ráda, že tady chodí tolik lidiček.... mám vás všechny ráda:)))

Krásně vysmátej Ville....................

19. května 2008 v 18:03 | Kartáček |  HIM
Já nevím jak Vy, ale můj den nic moc, v Praze je hnusně, bažanti nám žerou na zahradě semínka trávy a mě je blbě až za ušima, celej den se jen povaluju, skuhrám a myslím na to, čím jsem si to zasloužila a jak bych chtěla být někde jinde a s někým jiným. Aspoň že člověk má ty sny, já si sny skoro vždycky pamatuju nebo si je umím vysvětlit a někde jsem četla, že to je trochu známka toho, že si člověk nelže a rozumí si,takže z toho vyvozuju, že bych nejradši touhle dobou seděla s Villem někde v hospodě, zapalovala jednu od druhý a pila míchaný drinky.....hm tak zas někdy :))))
PS: nevím co to má teda za kérku na tý paži, něco jako, že se nesmí prát v pračce nebo žehlit :))

Hříšné myšlenky

18. května 2008 v 22:43 | Chris |  Tokio Hotel
Ou, tak jsem doma po třech dnech, přečetla jsem všechny svoje milované povídky a jsem z nich totálně mimo.... takže vás asi nepřekvapí, že tady dávám kresbičky,které zbožňuju a na kterých jsou milované dvojčátka:)))
Krásně procítěné... nádherné!!!
Hm, pěkná montážka, taková těla by jim slušela:))))
No a další.... prostě a jasně.... je to pěkný.... :)))
Já chci ještě jednu povídkůůůůůůůůůůůů a Kartáčku kde jsi??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přemýšlím, že koupím nějaký vzorky.....

15. května 2008 v 22:10 | Kartáček |  HIM
Přemýšlím jestli se neudělám nějakou malinkatou radůstku, popřípadě radůstku někomu jinému..................když už mě nečeká žádnej ten koncík, tak aspoň něco materiálního. Máme teď u nás v Květnici docela veselo, zkoušeli nám vypnout vodu, ale to nějak nepodařilo, tak dneska jsme měli zasypané cesty k barákům, jestli nám ještě zabetonují kanalizaci, tak se můžem sbalit a vrátit se k mamince :(((
Tohle tričičko by se mi docela líbilo, s malým Villouškem na kozách...... :))
Podložka se mi taky líbí, ale mám digitální myšku a ta jezdí po gumě docela blbě, ale te´d mi jezdí jen po stole a to jde ještě hůř....ale tady je fakt krásnej......
No a tohle tričko by se mi líbilo dámské, což tam nemají, takže to fakt vidím jen na tu podložku a první tričko....teď mě napadlo, že ani nevím jestli tam mají nějaké věci s NGT, musím se podívat.....
No ale teď mě ještě napadlo, jestli má cenu teďka si něco kupovat, ale zas není snad Všem dnům konec :))

Poslední fotky Jonne a Sir

14. května 2008 v 21:48 | Chris |  Negative
Tak jsem se rozhodla, že tady dám ještě jako vzpomínku fotečky, na kterých jsou společně
Jonne a Sir Christus, protože ty fotky miluju, potom už snad konečně budou nějaké fotky, kde
bude s někým jiným..... myslím Jonne:))))) Ale mám ještě pár foteček, kde je Christus sám, taky
luxus:)))
No já je tak miliškovala!!! Christus mi tady trošku připomíná Viviana z Lovex...
Ještě kousek a je to.... áááách, tohle jsem fakt milovala........... pusinkůůůůů
Tady jedna názorná ukázka.... jazýček dobrý:)))
Ten jazýček....
No a Jonne a Larry.... taky zajímavé:)
No, tak zatím vše, ale k Negative se budu vracet hoooodně často:))))))))

Ville a fanoušci!!!!

11. května 2008 v 22:35 | Chris |  HIM
Čau puso, můžeš mi říct, kde jsi hledala, že jsi nenašla žádnou fotku Ville s fanouškama? Mi se to ukázalo v prvním odkazu, dál jsem tím pádem ani nešla:))))))))))))))) Takže takových fotek je určitě plno... takže vidíš, že naděje umírá poslední:))) S tou fotkou s ním!!!!!!!!!!!!!
Zbytek fotek pod perex..... protože se mi tam nelíbí ti fanoušci:)))) To fotka Kartáčka a moje...... ouuu, to by byla dokonalost:))))))))))) S náma by i Ville byl nádherný:))))))

Tokio Hotel Reden Unplugged

9. května 2008 v 22:56 | Vamp |  Tokio Hotel
Tímhle nevím komu udělám radost, že by sobě? Že by mi snad bylo smutno? Těžko říct,
jedno vím jistě!!! Člověk má pořád strach udělat změnu a když se k ní schyluje, tak se
bojí, že ta změna ho zabije, ale přitom to nezjistí, když jí neudělá!!!!!!! Co mám udělat
já??????????? Dělám tu "změnu" už dlouho a nevím jestli je něco jiného, protože jsem
ji zatím neměla sílu realizovat a teď vím jistě, že jí zase neudělám, ale kdo ví, co bude
třeba zítra, naděje umírá poslední!!!!!!!!
Moje jedna z nejmilovanějších písniček!!!!!!!!!!!!!
Dobrou noc Vamp:))))))))

Opět hodná... Jonne

9. května 2008 v 22:45 | Vamp |  Negative
Co můžu říct k tomu krásnému klukovi. Snad jen, že bych měla zjistit, jestli je svobodný:)))
Chris, jsem daleko od tebe a blízko jeho rodné zemi, tak si můžu vyskakovat:)))
První fotka je ..................... Chris dopiš to:))) Nádherná???
Trošku mázlá, ale pěkná ne:)))
Tahle mě bere, ani nevím proč!
A překvapení, "starý" Jonne, wow... líbí se mi, líbí se mi všude.... je sladký:)))
A finále, fotka z časáku!!!
Dobrou noc Chris a sladké sny Tobě a Kartáčkovi!!!!!!!!!!!!
Posílám pusu všem.... kdo chce tedy...