Červen 2008

Billííííí....

29. června 2008 v 15:06 | Lída |  Tokio Hotel
Tak jsem si v klidu projížděla fotky z koncertu v Madridu a když jsem si rozklikla tuhle, tak jsem byla opravdu hodně v šočku.... bože, já tam miluju ty jeho tetování a ta hvězda, to je totální blaho.... tak doufám, že se vám fotečka líbí jako mě... a chtěla jsem díky tomu udělat takovou anketu, co by jste si představovaly, že by jste s Billem dělaly, kdyby jste s ním mohly dělat, co by se vám líbílo... pro Kartáčka platí, žádné takové, že napíše teď nic, protože jsem taková nebo maková!!!! Napíšeš, co by jsi s ním dělala v době, co jsi do něj byla blázen, díky:)))) Já vím přesně, co bych s ním dělala:))))))
Takže ještě jednou.... co by jste s Billem dělali, kdyby vám ho někdo takhle krásného naservíroval domů a vy by jste s ním mohli dělat co by jste chtěli......!!!!

Lovex - Turn

26. června 2008 v 22:16 | Chris |  Lovex
Juj, tak tady máme nové video Lovex, sice hodně lidí říká, že není nic moc a tak, ale já jsem asi nějaká divná, protože mi se líbí a dokonce dost.... i písnička, není to sice žádná vypalovačka, ale je hrozně milá.... a ten Vivian, ten je tam sladký, jak natahuje tu packu, hned bych po ní hrábla:)))
Tak nevím, podívejte se a suďte, mi se to líbí:))))

Bezpečný převoz psa..... :))

23. června 2008 v 13:23 | Kartáček |  Srandičky

Rockshow v Krmelíně:))

22. června 2008 v 22:49 | Chris |  Naše kecy
Čautě bando:))) Tak mám zrovna po totálně nádherném týdnu a po rockshow, kde jsem se fakt bavila, protože jsem zažila super zážitek:)))
Nejen, že jsem se fakt ohákla, udělala jsem ze sebe "mladou" kočku, nějak jsem chtěla vypadat krásně, ještě jsem se nemohla zbavit kdekoho:))) Miláček si mě hlídal jako oko v hlavě a ani na záchod jsem nemohla chodit sama:))) (Jo, zjistila jsem už dávněji, že mi sluší narovnané vlasy, rezavé:)))
A tak si tak stojím, zrovna hrála Peha a tancuju a za sebou slyším bavit se dvě holky a ta jedna... to není ta Lída z blogu, ona není tak pěkná (jo holky, to jste mě tedy urazily:))) ) a ta druhá, podle mě to je ona, asi zhubla, nebo má lepší vlasy.... (nechala jsem holky ještě uvažovat) a ta první zase... ta Lída je taková oplácaná a tahle tak není... (holky nevěděly, že jsem si koupila super nové rifle, které opticky zmenší...) a ta druhá zase, je to ona, tak já se zeptám... nicméně než se zeptaly, tak o mě mluvily asi ještě deset minut, byly to přesně tři písničky a já neměla z Pehy nic, protože jsem měla uši jako ostříž, aby mi neuniklo nic z jejich rozhovoru, kde jsem si byla čím dál jistější, že se baví o mě....:))))
A tak jsem to už nevydržela, otočila jsem se a říkám, holky tak už mě nemusíte rozebírat, jsem to já... holky začaly tak ječet, že se lekl osvětlovač a místo, aby rozsvítil, tak zhasly všechny světla:)) tedy nevím jestli to bylo tím řevem, ale bylo to ve stejné chvíli:)))) Potom se začaly omlouvat, ale já z toho měla jenom legraci.... takže jsem "celebrita", díky Tokiákům, protože to není poprvé, co mě někdo takhle poznal, jednou dokonce nějaká holka v obchodě:)))
S holkama jsme super pokecaly, byla obě v Dortmundu, tak vykládaly zážitky, dokonce jsme se fotili, ale fotily holky, já neměla foťák... pochválily mě, že vypadám lépe než na koncertě před rokem, kde jsme se také potkaly:))) a že by mi Bill určitě neodolal:))) tomu jsem se jenom usmála... dál to neřešila:)))) Nicméně jsem ráda holky, že jsem vás poznala a potkala a doufám, že se zase sejdeme v tom Hlučíně, na další rock akci:))) Díky za zpestření krásného večera, který jsem si na vesnickém "show" fakt užila a také díky vám:))) Jo a ty Magistry, mi tedy bylo fakt divně... ale dneska jsem celý den ležela v bazéně, tak se to dalo:)))
Pááááá.... další zážitky ze show jsou bohužel s cenzůrou, musím jí poslední dobou používat nějak často:))))
Jo, holky nechtěly zveřejnit k vůli jedné věci svá jména, neboli nick, takže tak:)))
Jo a Peha se prý rozpadá, celou dobu se celá kapela hádala, no děs.... a ta zpěvačka přišla s berlema, měla něco s kolenem, tak tam pořád belhala, no děs.... jsem ráda, že mě holky zabavily:)))) a můj miláček se jenom smál, když viděla "pravé tokiačky":))) a říkal mi opět ty moje puboško, ty už nikdy nedospěješ, nicméně on je rád:)))
No, rozkecala jsem se více než jsem měla v úmyslu, tento článek jsem slíbila zmíněným holkám, takže tady je a já se jdu dodívat na fotbal, kde je prodloužení Španělsko - Itálie a já samozřejmě přeju Španělům:))))
A pro krásné pokoukání, jedna krásná fotečka......
Dobrý ne:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jared Leto :))

18. června 2008 v 22:33 | Chris |  Krásní chlapi
Zdravím bando, tyhle fotky už tady mám připravené hrozně dlouho a až dneska na ně nějak došla řada, s kámoškou jsme si říkaly, kdo se nám líbí a tak jsem jí ukázala tyhle fotky a ona, že tohle nesmím déle schovávat, že musí na světlo boží, že takový "koloušek" rozhodně není k zahození, takže tady je:)))) Jsem mírně sice rozhozená z jiných adeptů, ale ty tady rozhodně dávat nebudu.... :))) Zatím:)))
Tak co, jste tady pro Jareda:))) Já chci jít na koncert... kde bude, fňuk
začínáme kašpárkem:))
tuhle koláž miluju....
a tady jsme si myslely, že tam místo toho štítku na zadku má díru... tak bohužel nemá:)))
Bůh nebo ďábel, ať bůh nebo ďábel, oba proklínáááááám:))) Oba proklínám:)))
Jo, nehrabe mi málo.... a bude ještě dlouho, tak si zvykejte:)))
Taky je mi sympatický jeho věk, je totiž starší než já, to je dobréééé, moc dobrééé:)))
A poslední fotečku lavkuju:)))
Noc je sice mladá, ale já jsem ospalá a po minulé noci se ani nedivím, tak čaos bando a užijte si foteček:))) I když origoš by byl origoš, neboli origoš je origoš:)))

Se mi po delší době zalíbili fotečky.......

16. června 2008 v 21:02 | Kartáček |  Tokio Hotel
Ta první je fakt exkluzívní........
Nějak se mi 2x na Tomovi ta hnědá nelíbí, u něj miluju modrou a u obou červenou......
Jinak mě je zas 3 dny blbě, ať už to skončí.... :(((((

Angelina Jolie - Jizvy mám jenom po sexu!!!

16. června 2008 v 14:27 | Vamp |  Krásné ženy
Tak tehle článek mě vzal, tohle jsem vůbec nevěděla, mám ráda experimentování u sexu, ale nože to bych asi nedala, né rozhodně bych to nedala.... co vy? Jaké jsou vaše nejzajímavější praktiky? Ou, nikdo to nepřizná jasné, ale experimentuje rádi??? To by jste prozradit mohli, nebo preferujete "klasický" sex:)))
****************

Angelina Jolie

Angelina Jolie foto: Korzo
Herečka Angelina Jolie přiznala, že jsou její intimní partie poznamenány jizvami. Ty však nemá z žádného lékařského zákroku, ale sexuálního experimentování. Ve čtrnácti letech byla totiž posedlá upíry a se svým tehdejším přítelem se pustila do složité erotické hry s noži. Skončilo to několika řeznými ranami na břiše a horních částech stehen.
16. 6. 2008 10:40 - LOS ANGELES
"Když mi bylo čtrnáct, sbírala jsem nože. Můj první přítel a já jsme se jednou dostali do takové postelové bitvy a docela u toho bláznili. Lidé si myslí, že se to teď děje pokaždé, když s někým vlezu do postele. Bylo to přitom něco, co ani on už nikdy nechtěl znova absolvovat. Byla to chyba a skutečně jsme se hodně zranili. Byli jsme ale prostě mladí, znáte to, když jste posedlí upíry a těmito věcmi. Prostě jsme experimentovali. Byla to nehoda, po níž jsem skončila v nemocnici," komentovala Angelina sexuální zážitek, který jí novináři často předhazují.

Posedlost krví ale projevila i později. Když se vdávala za prvního muže Jonnyho Lee Millera, měla na sobě tričko s jeho jménem, které napsala vlastní krví. S druhým manželem Billym Bobem Thorntonem přitom zase nosili na krku ampule s krví toho druhého.

Nemohla jsem odolat:))))

12. června 2008 v 23:51 | Chris |  Srandičky
Tak jako ty kočičky mě vzaly:))))))))) Tohle jsem tady musela dát:))))
cat-1.gif cat image by Mokoman123cat-1.gif cat image by carradawn
Tancuj tancuj vykrůcaj...

Navždy mladý.....James Dean

10. června 2008 v 23:09 | Kartáček |  Krásní chlapi
Nedávno jsem si na tohodle chlapíka vzpoměla a říkám si, jaká to je škoda, že se zabil tak mladý, na svoji dobu měl fakt nadčasovou image :)) a ještě že jsem nežila v 50. letech protože bych do něj určitě byla "zamilovaná". Takovej krásnej chlap a zabil jen ve 24 letech (1931-1955), ve svém autě při srážce s protijedoucím voze. Navíc se mu rozjížděla kariéra, byl posmrtně nominován na Oskara......vždycky mě překvapí, když se někdo mladý a krásný zabije, ani nevím proč, jako by se smrt těch lidí neměla týkat.................................

Pondělí...... :)

9. června 2008 v 22:57 | Kartáček |  Naše kecy
Ahoj holky, jdu se pochlubit s novým přírůstkem do rodiny. Jmenuje se Eliška a je to úžasnej voříšek, kříženej rotvajler asi s jorkšírewm či co :))) (nééé si dělám srandu, ale tam toho bude přes pátý koleno asi víc :)) Našla jsem ji včera na trhu, měl ji tam takovej debil v kleci, má uříznutý ocásek, zřejmě ji chtěli prodat jako čistokrevného pejska, ale má to blbě sešité, tak jí koukala kost a bohužel už to nejde sešít, tak bude mít ocásek takovej poničenej, ale to mi neva. Horší je, že veterinář říkal, že neví jestli není nějak vážně nemocná, to se ukáže teďka v příštích 14-ti dnech, takže ji léčí a jestli bude ready tak si ji nechám, když si ji takhle vypiplám. Jinak je úžasně chytrá, chodí ve 2 měsících sama čůrat na zahradu a už dokonce slyší na zavolání. Jedinej kdo to nedokáže nějak pobrat zatím je Mia :))) ale snad se holky skamarádí......
Jinak přes víkend jsem byla pryč, snažím se vypadnout z baráku, protože jak jsem furt doma, tak mi to fakt leze na mozek a dost jsme se s manžou hádali a to nechci teďka vůbec. Chci mít klid a pohodu, tak mi snad teď nebude vyčítat, že dejchám jen pro psy :)) ale vypadá to teď doma docela v klidu................tak se mějte zatím papa, jdu ještě pracovat, nejsem schopná to účto vůbec udělat.......a musím :((

Cinema Bizarre jak je neznáme:)))

9. června 2008 v 10:57 | Chris |  Cinema Bizarre
Tak tohle jsem našla někde na netu... vy víte jak užjíždím na klukách co jsou na kluky... tohle jsem si nemohla nechat ujít, už mám takový malý "komiksík" i o jiné mojí milované kapelce:))))) Já neříkám, že kromě Luminora je někdo na kluky, ale........ mi se to prostě líbí:)))
Poslední fotka vede:)))) Nedávno jsem viděla můj milovaný film "Zkrocená hora", jak jinak než o klukách, ale o tom budu mít svůj spešl článek.... nicméně něco takového, ale více reálného tam bylo taky:)))) chic!!!

Ten Bill je celkem "pěkný kluk" (hláška Kartáčka)

5. června 2008 v 11:20 | Chris |  Tokio Hotel
Z hlášky Kartáčka o tom, že je Bill celkem pěkný kluk, myslíc to samozřejmě s nadsázkou mě pobavilo... opravdu a upřímně:)))
Jinak tady se mi hrozně moc líbí, je to z loňských předávání Comet a taky se mi tady líbí Tomovy dredy.... jednou bych chtěla zažít fotky, kde budou pořád spolu třeba Bill s Gustavem, nebo Tom s Georgem, ale zatím to je jenom dvojčátka sem, dvojčátka tam... ovšem, mi to samozřejmě nevadí:)))
Oni jsou oba "celkem pěkní kluci" viď Kartáčku:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nedýchám..... BILL....

4. června 2008 v 18:10 | Chris |  Tokio Hotel
Nevím co říct, tady vám dávám zmenšeniny foteček, které, když na ně kliknete, tak se vám objeví v totálně velké velikosti... a pod perexem jsou ty stejné fotky, které jsem mírně zmenšila, ale i tak jsem je nechala hooodně velké... nevím co k tomu říct, snad jen... kur** Bille, přijeďte už tady, nebo se zblázním!!!!!!!!!!!
Co říkáte??? Která fotka vede???? Já nevím, asi všechny!!!!!! áááááááách..

Billík na Rock in Rio v Lisabonu!!!

2. června 2008 v 23:45 | Chris |  Tokio Hotel
Já padáááám, sice se mi více líbí, když má vlasy rovné, pěkně u tvářičky, nicméně áááách tady je zase takový kusanec, že jsem ty fotky taky prostě musela nasekat...:))))
Touhle fotečkou jenom začínám, pod perexem budou vidět i Billíkovy ksichtíky, musíte kliknout na celý článeček:)))) Ale tahle mě klasicky dostává:)))) Nemusel by si to pro příště zakrývat!!!!
a zbyteček krásných fotek pod perex....

Johnny Deep vyhrál dvě ceny u díváků MTV.....

2. června 2008 v 23:41 | Chris |  Krásní chlapi
Dneska jsem nějaká plodná, dokonce jsem se překonala natolik, že jsem si přeložila článek o Johnnym, to jsem dobrá co:)))) Johnny vyhrál dvě ceny, jednu za komediální počim díky roli Piráti z Karibiku - Na konci světa a druhou za zlosyna ve filmu Sweeny Todd: Ďábelský holič z Fleet Street... proč jsem, ale udělala tento článek, protože nejen, že vyhrál a že je úžasný herec, on mě tak překvapil tím, jak je pěkný a vypadá mladě, že jsem ho tady musela nasáčkovat:))))) Protože za poslední dobu se mi tak nelíbil... ale tady... hm....
První začínám fotečkou s jeho novým tetováním..... s nápisem Silence Exile Cunning ....
Pořád mě to mate a myslím si, že má v ruce pravý popcorn:))))
Jinak zbytečk foteček pod perex.... vypadá dobře, že.... na 45 let, to je šílené, já si na něj vzpomínám, když hrál v Jump Street... to byl takové krásné mladé ucho... no co se dá dělat, nemládne nikdo:((( tssssssssssss ani já ne, škoda:))))