Červenec 2008

Miláček Chris.....

31. července 2008 v 22:25 Krásní chlapi
Tak aby tady nebyli jenom kolouši, tak dávám jednoho miláčka Chris, musím říct, že jsem řekla, že to není můj typ, ale když jsem viděla některé fotky, tak se mi docela zhoupli kolínka a musela jsem být asi mimo realitu, když jsem to říkala :)
Takže tenhle krásný chlap je Jared Leto a je to herec a zpěvák kapely 30 Seconds To Mars. Narodil se 26.12.1971 v Lousianě a je to Kozoroh. Dle informací chodil s takovejma babama jako Cameron Diaz, Scarlett Johanson, Ashley Olsen, Paris Hilton a atakdále, to nás zase tak strašně nezajímá, ale jsou to všechno baby poměrně známý, zřejmě to je americkej miláček :) Začátkem roku (nebo koncem minulýho? ) tady koncertovali, ale ještě že jsme nešly, protože bych se taky mohla vrátit zase zamilovaná a Bill a Ville mi bohatě stačí. Nicméně na příští koncík určitě jdem. Tak snad jsem našla bobe fotky, který jsi neviděla 150x.......
s krátkýma taky nebyl z zahození.....
to oči má fakt překrásný.......

Tom, Tomí, Tomíšek - miláček můj:))

31. července 2008 v 17:22 | Chris |  Tokio Hotel
Tak, aby jste věděli, tak tyhle fotky mi poslala Dáda totálně mě tím dostala do stavu naprostého kolapsu, bezmoci a já nevím čeho všeho, a abych v tom nebyla sama, tak je tady dávám, aby všichni, kdo milují tohle kotě se tím taky mohli pokochat a kolabovat.... když si představím, že nějak takhle se tváří u milování, tak bych si vytrhala všechny vlasy z hlavy... nekomentovat:)))) Ale co, že... člověk to musí brát jak to je a jak si to dokáže zařídit a já jsem tak schopná držet Billa u hotelu a na víc se nezmůžu... ale já už neču Billa, já chci Tomáááááááááááááááááááááá!!!!
Mamííííííííííííííííííí
No nic sakra, jdu raději makat.... a víte co, mám toho plné zuby, na "staré kolena" se zamiluju do děcek a ještě k tomu dvojčat... ale já je stejně tak miluju:))))))))))))

Twincest.... POZOR!!!

30. července 2008 v 22:30 | Chris |  Tokio Hotel
Ahooooj, jenom bych vám chtěla říct, že všechno, co tady uvidíte je opravdu, ale opravdu hodně neslušné, zvlášť pro lidi, kteří nemusí twincest a kteří si nedokážou představit, že by viděli dvojčata v akci!!!!!!!!!!!!! I já, myslím, že hodně protřelá po dvou letech twincestem jsem valila oči, takže POZOR POZOR POZOR!!!!!!! kdo to vidět nechce, rozhodně nerozklikávat celý článek, všechny fotky a animky dávám pod perex...
P.S. Mám ještě jedno překvapení.... a pokuď budu mít dobrou náladu, tak vám ho tady dám ještě dneska, nejpozději zítra ráno:)))

Kartáček - Ville Valo

29. července 2008 v 22:49 | Chris |  Krásní chlapi
Kartáčku, tyhle dvě fotky mi pro Tebe potom co jsem dala článek na blog poslala Dada, dala jsem je úplně nakonec, jenom se připrav, že budeš mít asi kolaps.....
.................................................................
Jůj, takže začínáme.................. jako první se nám (úplně vyjímečně) přihlásila Kartáček s přáním svého miláčka Villeho....... kdo neví, je to zpěvák finské skupiny HIM, narodil se 22. 11. 1976 v Helsinkách, takže má kolik? Správně 31 let, letos 32 a je to štír (jako můj syn)! Ujížděla jsem na něm před pěti lety cca... a nejvíce slintám nad jeho tetováním, úplně nejvíce nad tím, co má na břiše... miluju jejich písničky a z některých mi dodnes běhá mráz po zádech. Kartáček HIM viděla poprvé v životě na koncertě v Praze, kde jsem jí a Jinny vytáhla já.... a od té doby ho Kartáček miluje:))))
Takže tady ho máš.... bylo těžké najít fotky, které tady ještě nemáme, takže snad jsem se trefila:))))
Začínám sice malinkou, přesto naprosto úžasnou fotkou, kde jde vidět již zmiňované tetování na bříšičku... a ty jeho zesvětlené vlasy... a ještě u něj miluju cigo v puse... wow
No a další fotečka ... je úplně super, protože tam jsou snad všechna jeho tetování..... slint slint
Další fotečky a jedno brutáč videjko pod perex:))))

Geniální muzika pro geniální lidi :)))

29. července 2008 v 17:34 | Kartáček |  HIM
Tak se sem vtírnu mezi ty všechny Tokiácký záležitosti s jedním geniálním songem, ani nevím ze kterého roku to je, ale nějakej ortodoxní fanoušek, kterých to zřejmě nebude mnoho by mě mohl doplnit :))) Pasáž po 1.45 naprosto zbožňuju, klidně bych si dokola pouštěla jen ten kousek, to se mi stává často, že v celý písničcce ujíždím na pár tonech, ale abych panu Villemu nekřividila, songy má úžasný celý a je jich strašně moc..........poslední dobou poslouchám jen HIM a ještě semtam Lovex, ale ty nemám v kompu a musím rvát někam cedko a na to jsem lenoch. Já která jsem nikdy nikoho nežrala, žádnej plakátek nad postelí nic, se zamiluju na střední kolena do dvou kapel..........nebýt Vás, tak si připadnu jak magor a ani nevycházím z baráku.. :)


Jinak doufám, že video jde vidět a taky, že bohužel se mi zrovna tohle Villovo období moc nelíbí, vypadá tady trochu jako nějakej blázen, za to teď.................................

Dečičky, polštářky a povlečení TH

29. července 2008 v 15:12 | Chris |  Tokio Hotel
Tak tady do máte miláčkové, můžete si jít hned něcou koupit, ještě přemýšlím nad polštářkem.... jinak deka je celkem hrubá, heboučká a úžasná a totálně krásná na mazlinkání:))))
No nic, jdu fakt makat, nebo mě vyhodí:))))))))
..........................
I v ČR si teď můžete na stránce www.textilsoldan.cz objednat deky, polštáře a povlečení s motivem TH.
Na výrobky platí sleva 7%! Stačí při objednávání uvést kód slevového kuponu: chci-TH (je nutné dodržet malá a velká písmena i pomlčku).
www.tokio-hotel-de.blog.cz
<![CDATA[//><!]]>

Mám dekůůůůů:)))

29. července 2008 v 10:34 | Chris |  Tokio Hotel
Včera, když mi nešel internet a já myslela, že puknu vzteky (ale dneska jsem ráda, že jsem se na blog nedostala, proč si nechám pro sebe) jsem dostala dečičku s mýma mišánkama:)))) Že je krásná!!!!!!!!!!!!!! Že jo!!!!! Fotil mě můj synátorek a za tou dekou jsem já.... takže nečekejte žádnou super kvalitku... fotky, ale co, že:))))) Hlavně, že ji mám doma, tu dečičku jak je heboučká:)))) Tohle mi fakt udělalo radost, protože poslední dny jsem nějak rozsekaná... a ani nevím za co, ale tohle je moc krásný dáreček:))))))
Ve skutečnosti je ta deka mnohem hezčí, ale já neumím držet rovně, protože tohle je asi 10 pokus o fotku, můj malý bobíšek vždy vyfotil jednu část, potom druhou atd.:))))) A já se u toho nehorázně řechtala:))))

Chci vám udělat radost!!!!

28. července 2008 v 0:15 | Chris |  Naše kecy
PRO VŠECHNY: zlatíčka, chtěla bych vám udělat radost a pro každého, kdo tady chodí udělat článeček s fotečkama jeho miláčka, je mi jasné, že hlavní miláček je Bill a Tom, ale přece se nám líbí i jiní mužíčci... tak mi tady každý napíše koho ještě miluje a já pro něj udělám článek!!!!!!!!!!!!!! Jo???????? A né, že né, nějak se neplní rubrika Krásní chlapi a přitom je hojně navštěvovaná ... no a potom budeme toho "jejího" miláčka pěkně rozpitvávat... ale jasně, že tady budeme dávat i Billouše a Tomouše:)))
Takže do toho a já jenom můžu říct, že bych dokázala napsat 10 dalších, které bych místo koťátek mohla dát:))) Tak čekám na Ty vaše!!!!!!!!!!!!!!!!
a ještě přidávám i koťátka na plážičce...

Sobota - den pro Toma!!!!

26. července 2008 v 13:00 | Chris |  Tokio Hotel
Protože tohle dredaté kotě naprosto miluju, tak jsem si dovolila udělat den jenom s ním, s jeho jedním videjkem, které mi poslala Dada a já z něj nemohla usnout a pár fotkama, které tady skladuju a ony by chtěly na světlo boží:))))
Holky, kdyby vám bylo tolik, kolik vám je a vy by jste měly opravdovou možnost strávit noc s ním... né jako hloupé fanynky (sorry, ale to jsem i já...), ale jako kamarádky, někdo, koho zná více než z autogramiády... šly by jste do toho i kdyby jste byly mnohem starší, i kdyby jste věděly, že zítra bude konec, každý půjdete po své cestě a vám zůstane jenom totální zmatek v srdci, v hlavě... a myšlenky jenom na tu noc... na jeho doteky, líbání, vzdechy... pocit, že jej cítíte naprosto všude??????????????????????????? Chci jen říct, že někdo by možná řekl ne a nevím čeho by litoval více, toho, že to odmítl, protože se bál co bude "zítra", nebo toho, že neodmítl a teď je totálně na sračky....
.................
No, jdu raději na ty fotky... a vy pište... jak by jste reagovaly:)))
Tak tady by mi opravdu neutekl, ani kdyby chtěl:)))
Fotečky z koncertu, které mě naprosto uchvátily, dávám je pod perex, ať to nezapere celý blog:))))

Trochu romantiky:)))

25. července 2008 v 13:00 | Chris |  Tokio Hotel
No, nechtěli by jste být mezi nimi???? Že né... hm v tom případě jste buď totálně blbí, nebo totálně blbí:))))) Jiná možnost není:))))
Malinké něžnosti....
Druhá je malinko odvážnějí, ale opravdu malinko, přesto tady chodí i lidé co twincestem neholdují, takže jde pod perex... tudíž kdo nechce, nekliká:))))

Zlatíčka nebudu.... Bill se diví...

24. července 2008 v 22:43 | Chris |  Tokio Hotel
Takže, protože nemůžu jet do Prahy, tak jsem se rozhodla, že pojedu na místo, kde lišky dávají dobrou noc a kde o tom, že existuje internet nikdo nemá ani páru... jedu už zítra i s mým synátorem, protože můj mužíček odjíždí na služebku, takže Praha odpadá... na neurčito:(( fňuk... tudíž jak jistě chápete nebudu zděs... ale protože je tady krásná banda úchylů, tak jsem se rozhodla vás netrápit a dát tady nějaké článečky... jste rádi???? A až dojedu, chci si přečíst vaše úžasné a milované komentáře.... platí pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví:))))))
Jo a aby kdyby jste náhodou nepsali průběžně komentáře, vracím se v NEDĚLI, takže pěkně rychle dopisovat:)))
.............
Bill: Hm.. co to je? Tohle přece můj bráška nenosí...:)))
No nic, mě si nevšímejte, ale fotka se mi fakt líbí:))))
Bill pokračuje: No, ale.... ehm... mohl by to vyzkoušet... nebo, že by já:))))

Jen tak pro radost...

24. července 2008 v 13:00 | Chris |  Tokio Hotel
Není to vůbec twincestní, ale jenom ten pocit, že to jsou naše dvojčátka ve mě probouzí velice nemravné chutě... stačí mi jenom jedna fotečka, kde se dotknou třeba jenom kolenem jeden druhého a já jsem v extázi... takže si užijte pár foteček, jak novějších, tak starších:))))))
Je něco sladšího????
A tahle fotka... dostala mě do kolapsového stavu... jak jsou blízko a ten Billův pohled, on brášku opravdu "MYLUJE"
Billí můžeš dělat cokoliv, na konzíku bude Tom prostě dělat, že tě vlastně vůůůbec nezná:))))
Takže si raději kopni:))))
Nebo si na něj rovnou lehni a zakryj si ehm... víš co:)))
Ale vůbec nejlépe uděláš, když si před něj rovnou klekneš... u bratrů je to naprosto normální:)))) a třeba večer... bude veseleji:)))) slušně řečeno....
No máš to s tím bráškou hold těžký:)))) Ale neboj, on se umoudří:))))
Láska je láska.... když choděj bratři s bratrama:)))) Tuhle fotku miluju, asi proto, že miluju fialovou:)))
Hi hi hi... a nepůjdu z tebe dolů Tomi, ani kdyby ses nevím co... protože konečněěě ti sedím na klíně... na TVÉM nejlepším klíně:))))
Tak dneska v noci lásko hm:))) Nebo raději až ráno, až se vrátíme po Cometech ve veselé náladě:))))
Je mi krásně být ti tak blízko.... nikdy nechci jinak... Tomi...
A posledním pohledem Billa se loučíme: Tohle dredaté vedle mě je MOJE ... koukat, ale nesahat:))))
Holky já vidím twincest všude, kde se podívám, tak se omlouvám.... ale jsem tak krásně v pohodě, že mi to zvedlo náladu ještě více... za stupidní komentáře se omlouvám také....

Signaturky Billíka

24. července 2008 v 0:58 | Chris |  Tokio Hotel
Když to tak sleduju, tak tady není nikdo jiný než Bill... takže tímto s ním na nějakou dobu končím:)))) Ale tohle jsem tady musela dát i kdybych nechtěla:)))
Vidíte ty modré oči???????????? Wow... miluju to... a na zítra tady mám nějaké s bráškama:))))
Takže zase Bill... ale nebude sám:))))
Poslední vede, tady je prostě... jak to říct... šukézní??? Mu sluší všechno, snad i kdyby měl ty oči růžové:))))

chjo.....

23. července 2008 v 20:36 | Kartáček |  Tokio Hotel
Jsem čuměla dneska na osobnosti.cz a je tam teda strašně fotek, tak jsem to projela a vybrala pár kousků, na kterých se mi zdá Bill prostě neuvěřitelnej, jak může takhle někdo vypadat, to asi nikdy nepochopím.......některý nebo všechny jste asi viděly, ale já ne :))
Mj. koukám že někdo natáhl do obrázku pár nádherných fotek Billa, kdo a proč je nedal na blog nechápu........
a ta poslední je taky dost známá, ale ta se mi hrozně líbila, a teď jsem ji našla, tak ji sem dám....

Orgáč v přímáku:))

22. července 2008 v 0:45 | Chris |  Tokio Hotel
Zlatíška, tak jsem fotku Toma a Billa nenašla, takže bohužel, ale musí vám stačit samostatný orgáč našeho Billíška... a ta vykukující hvězdička, áááááááááách... toho se nikdy nenabažím.... ale stejně nejlepší jsou pro mě pořád fotky z dovči B a T... ten Tom a ta jeho postava... uuuuuuuu....
No raději tu fotešku...
Jo, dokážu si ho představit takhle někde jinde, než na konzíku, někde blíže mě:)))

Hlavně né na Billíška...

21. července 2008 v 18:22 | Vamp |  Tokio Hotel
Mám minutku, tak jsem si řekla, že tady musím dát animačku, která mě baví... Gee, příště miř více doleva:)) Ale to by sis nedovolil co? A také ta muška, není nic moc.
Jo holky a co nového? Jak se máš Kartáčku, už máš vidět bříško?
A co Chris a její sexuální apetit, nechceš mi tady přijet na výpomoc?

Bill a bříškooo ááááá

18. července 2008 v 0:22 | Chris |  Tokio Hotel
Bill v Monaku, touhle fotkou mi chtěl někdo přivodit kolaps... a taky se skoro stalo... já tak miluju to jeho tetování hvězdičky a to krásné ploché břicho a ty štíhlé a dlouhé nohy a ty krásně tvarované ruce a ty prsty .... o rtech a očích se nebudu ani vyjadřovat... no nic,jdu spát... raději:)))
Já bych to z něj strhla, by nestačil koukat, natož reagovat:)))))

Theonek a Vivianek

17. července 2008 v 21:44 | Chris |  Lovex
ahooooj lásky moje, konečně jsem tady a to hned z jednou krásnou animkou a nádhernou fotečkou dvou láseček:)))) líbííííí?????? mi tedy ano... já je chci oba... fakt bych je brala, ani bych se nerozmýšlela, kdy přijedou??? Já bych si tak představovala příští rok... v dubnu třeba TH a v červnu nebo květnu Lovex... juchůůůůůůůů a byla bych naprosto šťastnáááááááááááá....
penguins.gif To je animačka, přišla mi super a k té fotečce tak nějak... ehm, tak nic no, ale mi se líbí:)))
A teď dva koloušci... tedy oni už tak úplně nejsou koloušci a to mě na nich bere.....
Ty jejich rty a obzvlášť ty Theonovy..... to by se líbalo, ony se vůbec takové plné, šťavnaté rty krásně líbají...... :)))

To je takový milý :)

15. července 2008 v 13:03 | Kartáček |  Naše kecy
Tak jsem si dneska brouzdala po iDnesu, kde jsou veřejné blogy a zaregistrovaní mohou své povídky prezentovat na webu Mladé fronty, nějak jsem neměla do čeho píchnout, tak jsem si jeden přečetla a tak nějak mě potěšil a mile pobavil :)

Bohyně moderní krásy a rizika s tím spojená

Blížila se ke mně a dech se mi zatajil. Bohyně moderní krásy. Nádherné dlouhé nohy byly prodloužené ještě o dobrých deset čísel jehlovými podpatky. Bokové džíny, zdůrazňující ladné boky a vystouplou prdelku, měla spuštěné proklatě nízko, že vnímavému pozorovateli neunikla sněhově bílá linie sexy tang. Z krátké bílé blůzky jí vykukovala krajková podprsenka k prasknutí nalitá dokonale pevným poprsím. Blůzka při chůzi kopírovala pohyb těla a občas poodhalila ploché bříško ozdobené stříbřitým piercingem v pupíku. K tomu ještě ta její perfektní pleť opálená do bronzova, a mohl jsem si krk vykroutit, když mě míjela… a nebyl jsem sám, se mnou ji hltali všichni chlapi kolem.
Není ovšem všechno zlato, co se třpytí. O moderní ženské kráse to platí dvojnásob. Odborná literatura i internet jsou plné varování před zdravotními riziky moderní krásy. Tak jsem si mohl oddechnout, že ta překrásná žena třeba vůbec nebyla tak dokonalá, a že pod slupkou skrývala četná tajemství.

Tangáče jsou sice extrémně sexy, ale jejich časté nošení, zejména těch z levnějších materiálů, může způsobovat záněty a bakteriální infekce. Vysoké podpatky zase deformují nohu a mohou být příčinou neplodnosti. Obtáhlé bokovky přiškrcují nervové provazce bederních obratlů a mohou vést k urologickým potížím. Krátkými blůzkami s holými zády se zase zadělává na prochladnutí vaječníků a ledvin. Častým opalováním kůže stárne rychleji a může způsobit i na rakovinu kůže. A aby toho nebylo málo, i ten blyštivý piercing může způsobit záněty… a o nekompromisních tvrdých dietách pro štíhlou linii raději ani nemluvě. Je toho fůra, až z toho jde hlava kolem. No a navíc prsní implantáty prý zvyšují riziko sebevraždy, nevím, jak na to ti vědci přišli, ale běhá z toho mráz po zádech!

A to už ani nemluvím o namyšlenosti takového stvoření, které si o sobě myslí, že je dokonalost sama… to by jednomu nestačilo konto pana Rockefellera, aby ji dokázal náležitě obhospodařovat podle jejích nadstandardních očekávání. Naštěstí nejsou na světě jen tyhle.

Stačí přeci dát sbohem té magazínové blyštivé kráse, okouzlující jen navenek, a vydat se hledat "svou bohyni krásy" třeba někde za Prahu. Tam ji najdu v nějaké zapadlé vesničce, sehnutou nad motykou na zahrádce, okopávající záhonky s bio zeleninou na čerstvém vzduchu bez výfukových plynů. Na sobě bude mít volné tepláky, takže žádné přiškrcené bederní nervy. Pod nimi velké bombarďáky z bavlny, aby si to tam udržovala pěkně v teploučku a měkkoučku. Na nohou pohodlné galoše, takže žádné poruchy držení těla a následné stlačování dělohy. Košili pěkně zastrčenou za gumu tepláků, takže i ledviny si libují. Odkrmená na zdravé lidové stravě, tak možná nějaký ten faldík navíc tam třeba bude, ale BMI bude snad pořád ještě v normě. Prostě pravá slovanská kráska krev a mléko, sice bez piercingu někde mezi temenem hlavy a koleny, ale přitom ozdobená upřímným úsměvem. … a pod slupkou třeba i dobré srdce a bez touhy po Rockefellerově kontě… tak balím krosnu a vyrážím na výlet ;-)

Tomu to zas sluší hadoj. Neuděláme zas nějakou sbírku fotek, kde vypadá jako pako? :))))

11. července 2008 v 9:08 | Kartáček |  Tokio Hotel
Jsem se při tý akci docela dost zasmála tenkrát, není nad to, smát se někomu druhýmu, nicméně mám takovej pocit, že už by jsme toho nenašli tolik, jako v předchozích letech, jemu to prostě sluší snad pořád, aspoň to v historii zkouknu na TH blogu a třeba Chris zas něco uspořádá :)) Ještě koukám jakou má Bill pleť, po beďarech ani památky....................