Srpen 2008

VNS 3 - 30. 8. 2008 - PRAHA část 1

31. srpna 2008 v 23:35 | Chris |  Informace!!!
ahoj Zlatíčka, takže jsem se konečně dokopala k tomu, abych napsala o svém dnu, který jsem strávila se super lidičkama na Velkém narozeninovém srazu pro Billa, Toma a snad můžu říct i pro Gustava.
Jela jsem ráno Pendolínem z Ostravy, tak brzy, až ještě dneska je mi z toho šoufl:) Ve vlaku byla pohoda, dali mě do vagónu č. 4, který se bere jak vagón pro matky s dětmi, takže jsem si hned ze startu dala na uši mp3 a nesundala až za 3 hodiny v Praze:) Do Prahy jsem dojela kolem desáté hodiny (původně jsem myslela, že až v 11), takže mě to mile překvapilo. Našla jsem tramvaj č. 12 a jela směr Anděl, kde jsem měla sraz ze Zoe. Když jsem dojela bylo kolem 11, tak mi Zoe zavolala, že si místo osmi minut dělala vlasy minut 30!!! a tak příjde později, ale to vůbec nevadilo (né, že bych nebyla ráda:), ale v té chvíli zavolala Kartáček, že je na Andělu a že kde jsem, že míří za mnou... já seděla v Picošče a zrovna říkala panu číšnikovi, že opravdu nebudu jíst, že chci pouze Colu lite:)
Brzy dorazila koza Kartáček (to bylo radosti:)) Samozřejme jsem jí objala, i když ona se k tomu moc neměla, ale já se neptala...:))) a v ruce nesla asi 4 tašky, samozřejmě mě zajímalo, co v nich má, když jsem viděla vykukovat něco růžového, tak mě to hned napadlo... jasně, věcičky pro mimuško:))) naprosto úžasné věci, které mě chviličku navnadily k tomu, že by nebylo na škodu mít druhé (ale dneska už to vidím jinak:). Chvíli jsme kecaly, ale pořád říkala, že je jenom na chvíli, že jede domů, protože mají akci (jasně, přijede nějaká Chris z Ovy, co se s ní párat:) Moc jsme toho neprobraly, ale miminko tedy ano:). Když přijela "konečně" ZoUíííček, tak jsme se krásně přivítaly, jak jinak než úžasným objetím, já se ani jinak vítat neumím, tedy ještě dávám pusy, ale to jsem ze začátku neměla odvahu:). Kartáček tedy ještě chvíli poseděla, přivítala se se Zoe a za pár minutek odkráčela směr domov:) Jsem ráda, že jsem se tě viděla aspoň takovou chviličku, jsi moje zlatíčko:) a těším se na miminko!!!
Netrvalo dlouho a brzy mi zvonil opět mobil, pro změnu Jinny, že bude mít spozdění, byly jsme domluvené na 12!!!! To už jsem se fakt musela smát, že pražandy to nestihají a ta, co jela více než 3 hodiny to stihla přesně:) Tak jsme chvíli kecaly se Zoe, já jsem mluvila jako smyslu zbavená, pořád jsem chtěla říct hodně informací, ale všechno prostě nejde... tak jsem si řekla, že brzy budeme muset udělat nějakou separé akci, kde budeme mluvit nejméně 24 hodin v kuse a u toho si pouštět naše koťátka... jo a ZoUíííček můj zajíček má new blogísek... tak se tam nezapomeňte podívat a hodit koment, který vždy potěší:) http://zemekrychle.blog.cz/. Zoe má nádherné vlasy, proto kradu první fotku a to rovnou z jejího blogu... jo já jsem zapoměla říct, že můj milovaný, krásný a růžový foťášek zůstal doma, božééé, jak mě to mrzelo... jak já bych chtěla ty fotky, které fotila Jinny a Zoe, ale nemají mi je jak poslat... škoda... nebo mají??? Cooo? Chtěla bych je ve větší velikosti, tedy hlavně fotku s "Billem", Zoe víš kterou???? Myslíš, že až budeš ve Zlíně, že by jsi mi to poslala po icq??? Prosííím, smutně koukám... já tu holku zbožňuju:))) A fotku s Tebou...!!! S Jinny si zase stáhnu z našeho druhého blogísku:)))
Takže Zoe je ta krásná holka, která má ty růžovo-modré úžasné a naprosto dokonalé vlasy!!! Samozřejmě to blonďaté je Jinny, která stejně krásná jako Zoe a to rezavé "něco" je moje maličkost...
Na první fotce se tvářím opravdu "luxusně":)
Za námi pár dalších fanyneček... tady už tedy vypadám malinko lépe:)
Tak co říkáte? Kočanda co??? A ty vlasy jí zavídiííím:)
A potom konečně dorazila Jinny a byly jsme kompletní!!! Také jsme se samozřejmě přivítaly objetím a "mírným" áááááhooooojjjj broučkůůůů:) Bylo to žůžové a dostala jsem i pušišku:) Chtěly jsme hned vyrazit, ale znáte 3 ženské:) K tomu já ještě musela čůrat a záchod jsem hledala o patro níže (poslala mě tam Jinny:) a pán číšník mi až dole říkal, že mám jít nahoru... tssss:). Když jsme konečně vyrazily, tak Jinny ještě hopsla si vybrat a Zoe pro čokoládku pro nějakou kamarádku... já stála před Terranovou a čekala, brzy proběhla Jinny, že jde ještě do Terranovy a potom došla Zoe... nebudu popisovat co se během toho, než přišla Jinny stalo, ale jeden nejmenovaný pán z nás udělal dvojčata, která mají 26 let a víte kdy??? Dneskáááá!!!! Takže moje milované dvojčátko Zoe, všechno nejlepší ke Tvým narozenínámm, ať celý rok s tvýma 26 letama máš ten nejlepší rok v celém dosavadním životě a brzy přijeď za mnou, víš, že jako dvojče bez Tebe nehorázně trpíííím,,, fňuk:) Už více než 24 hodin!!!! Konečně vyšla Jinny a ukazovala nám nádherné tričko a jak jinak, má ho zrovna na sobě, škoda, že je bokem, protože je úžasné a krásné, ale určitě bude fotečka, kde bude Jinny zepředu:)
Zoe ještě udělala nějaké telefonáty, kdy jí volaly holky už ze srazu, kde jako trčí... a mi volala miláček, broušek Paigik, že mě čeká, kde se toulám:))) Tak jsme čekaly na autobusek, směr Strahooov:)))
Jo a tohle je konec první části.... já vím, nudná, ale já jsem detailista a tak jsem chtěla vše... kdo to vidí jako nudu, nečíst do konce:)))
Já jsem tak šťastná, že jsem tam byla, že jsem to všechno prožila... wow:)))
A tak nakonec kradu další fotku z blogu, který mám s Jinny... www.tokio-hotel-2006.blog.cz, kde by jste taky měly někdy dorazit a napsat komentík:)
Tohle je takový krásný "Bill", ale o téhle úžasně krásné holce ve druhém dílu:)))) Zatím se můžete zabavit na jejím blogu... http://kivinky.blog.cz/, kde si o ní můžete přečíst... jo a to razavé za ní, nevzhledné jsem já:))) tak zatím ahoooj a mám vás všechny moc ráda!!! Nejen holky, které jsem potkala na srazu, ale VÁS VŠECHNY CO CHODÍTE TADY, JSTE MOJE ZLATÍČKA:))))
Nechce být co nejdříve druhý sraz??? Nebo se s váma všema musít vidět dříve... bittééééé!!!!

Dokonalost....

29. srpna 2008 v 21:04 | Kartáček |  Tokio Hotel
Jsem si pujčila od Dady, protože se mi ten ksichtík fakt líbí, hustej a dokonalej......

Stará, ale dobrá :)

29. srpna 2008 v 16:23 | Kartáček |  Písničky
Tak jsem si dneska jela v aute, poslouchala radio Beat a najednou tam volala maminka mojí kámošky a chtěla pustit tenhle supersong a já měla takovou radost že slyším jak tuhle ženskou, tak tuhle skvělou písničku, že jsem přemýšlela jestli někde nezastavím a nevyklidním se trochu :)) mám ji moc ráda a říkám si, aby se přes všechny ty mladý a krásný zpěváky nezapomělo taky na starý pány :)) Rolling Stones She's a rainbow

Tome, jsi jen a jen můj, jasné!!!

28. srpna 2008 v 23:20 | Chris |  Tokio Hotel
Zase jsem měla den zvaný "Chris hrabe", takže se nedivte prazvláštním komentářům ano:))) Jestli budou moc trapné, tak se dopředu omlouvám, ale moje inteligence na víc nemá:))))
.......
Ti říkám, ještě jednou budeš dělat, že neexistuju, tak to triko poletí dolů:))
Tak Tomi, nooo, promiň, víš, že jsem to tak nemyslel...
Tak posloucháš mě vůbec, nebo zase děláš hluchého:(
Načase, že ses aspoň na mě pootočil...
Tome? Víš na které straně stojím sakra?
Když to nejde po zlém, půjde to po dobrém... podívej jakého mám pro Tebe medvídka, ty můj medvídku.... pusinko moje:))
Tak ani po dobréééém? Ti vrazím jenom jednou a budeš se plazit, abych ti dal aspoň toho medvídka:(((
Mám toho dost, víš co, vlez mi na záda!!!
Ty ještě budeš škemrat... hm, tam ten blonďáček v první řadě.... ten by stál za to:))) Tome, ty uvidíš, cha cha!!!
Ach bože Tome, stejně bych si dal nejraději zase Tebe... chci cítit tvoje rty na svém těle, jak si razí cestičku po mém bříšku a jdou stále níž a níž... áááách Tomééééééé, dneska v noci:))))
Už by mohli vypadnout, nechápu proč Tom pořád tak zdržuje a dává jim najevo, že nás baví... však ten uvidí, si zítra nesedne:))))
Ten debil se tomu ještě tlemí... nooo, já taky, akorát, že já zítra nebudu sedět na boku:)))
Tak konečně vypadli a my se rozhodli jít do zkušebny... snad nepřileze Gustav a Georg, to už bych se fakt nasral!!! Tome, pořádně se rozhlédni, vzduch čistý???
Ou, to bylo..... Tom se nakonec udělal i do mě... takže i když nám říkají ať si sedneme, musíme stát oba... však vidíte, jak se jenom přiblble usmíváme, či jim můžeme říct pravdu??? Nooo, asi né co:)))
Lásko moje, dej mi tu ručičku, nejraději bych si jí nasměroval na to "správné místo", ale tady nemůžeme, však večer.... již brzy... áááááá, ale teď raději jenom pusou jo??? Lásko:)))) Miluju Tě... nikoho nemiluju více a vím, že ty to cítíš naprosto stejně:))))
Chrisí hrabe... totálně.... nejde mi ajsko, takže Dadi je mi líto... budu nejdříve asi v neděli!!!

Sexy Tom....

28. srpna 2008 v 15:56 | Kartáček |  Tokio Hotel
Tuhle fotku našla někde Chris před lééty :)), teda jak se dělala tenkrát ta soutěž o nejhorší fotky a já jsem se jí tlemila asi 14 dní po každý když jsem se na ni podívala, tak pro oživení, jak dokáže být Tomy fakt sexy :) Dokonce jsem nelenila a uložila si ji, přestože už si fotky docela dlouho neukládám, no není k sežrání?

Domiii - Antti Anatomy a Jonne Aaron

27. srpna 2008 v 23:03 | Chris |  Krásní chlapi
Tyhle dva muže, hlavně Jonneho jsem dělala s takovou radostí, že to snad ani nejde popsat, už mi Negative chybělo a teď, když vím, že mají přijet do Prahy, tak moje srdce zase plesá radostí:)))
První Antti... ve finské skupině Negative hraje na baskytaru, narodil se 22. června 1982 v Ivalo ve Finsku. Takže má kolik?? No? Ano, má přesně 26 let a je ve znamení Raka:)
Pro mě je zvláštní a příjde mi krásně ujetý, jeho vlasy září do dálky (jako momentálně ty moje), takže mi je i sympatický:)) Ale hlavně je od Domiiička, takže tady je Antti pro Tebe:))
Jo a ještě se mi líbí, jak mění image, i když teď už dloho má svou "rudou" hřívu:))
Zbyteček foteček pod perexíček, takže klik na celý článeček:))) Jo a Jonne, který bude pod tím schovaný, je opravdu koťátko:))

Lovex zpátky v Česku:)

27. srpna 2008 v 22:14 | Chris |  Lovex
Tour Lovex
04.9.2008 - (GER) Worms, Eventzelt
06.9.2008 - Linnanmäki, Helsinki
10.9.2008 - Elämä Lapselle, Hartwall Arena, Helsinki
12.9.2008 - Kaustinen-sali, Kaustinen
13.9.2008 - Rock On V Festival, Annis, Pori
14.9.2008 - Klubi, Tampere
19.9.2008 - Kitronhovi, Alajärvi
26.9.2008 - Karma, Seinäjoki

10.10.2008 - (CZE) Prague, Abaton

11.10.2008 - (GER) Dresden, Beatpol
12.10.2008 - (GER) Berlin, Magnet
13.10.2008 - (GER) Hamburg, Logo
14.10.2008 - (GER) Cologne, Underground
15.10.2008 - (GER) Ludwigsburg, Rockfabrik
16.10.2008 - (GER) Munich, Backstage Club
17.10.2008 - (SUI) Sursee, Kulturwerk 118
18.10.2008 - (AUT) Vienna, Flex
07.11.2008 - Ideapark, Lempäälä
08.11.2008 - Mietaan Nuorisotalo, Kurikka
26.11.2008 - Rytmikorjaamo, Seinäjoki
29.11.2008 - Sorsapuiston sali, Tampere-Talo, Tampere
04.12.2008 - Lutakko, Jyväskylä
05.12.2008 - 8-Sali, Lahti
............
Nooo, úžasná zpráva, snad se na ně dostanu a budu mít další super fotky, zvláště s Theonem a Vivianem:))))

Theon - vocals

Theon

Vivian - Guitar

Vivian
Jasně, je mi jasné, že jich je šest a takový Julian taky není k zahození, ale víte jak se říká, jeden je málo a tři jsou moc:))) Viď Billíšku a Tomíšku:))))
Kartáčku, neboj, budu na Tebe vzpomínat a třeba Ti je i vyfotím:)))))))))) Jo a dneska jsi nezavolala a já čekala!!!!!!!!

Bill a Tom

26. srpna 2008 v 7:00 | Chris |  Tokio Hotel
Dobré ráno, jsem sice zpět z výletu, ale mám ode dneška dovču a tu budu trávit se svým synátorkem, takže čekejte, že budu na blogu opět jenom večer... a aby vám nebylo po mě smutno (mi je jasné, že vám smutno není:))) tak vám tady hned ze startu dám Billíška a Tomíška a přeju krásný pracovní den:)))
Fotku jsem dávala dokupy, byla na dva díly.... ale důležité je, že hlavy a ostatní části těla mají tam, kde mají mít:))) A jak se pěkně o sebe opírají... jasně, co kdyby náhodou... to známe:)))
No, nejsou k nakousnutí:))) Miluju Billův přiteplený roláček:))) A Tomovy ruce, vypadá jak by neuměl do pěti napočítat:))) "Jsem nesmělost sama" - Tom!

Dada - J.D.Fortune

25. srpna 2008 v 7:00 | Chris |  Krásní chlapi
A na řadu přichází muž, kterého jsem opravdu neznala, protože jsem si říkala, že nikdo, ale opravdu nikdo mi nenahradí v INXS Michaela Hutchence, samo, ten byl jenom jeden, ale přesto nemůžu říct, že oblíbenec Dady je k zahození a dokonce na fotkách je opravdu, ale opravdu sexy...... jo a je stejně "mladý" jako já, takže opět oooobrovské plus:))))
Jeho pravé a celé jméno je: Jason Dean Bennison.
A teď se dostávám k tomu, kdy se tento miláček narodil.... tááákže....
1. 9. 1973.... tudíž má???? Ano zatím 34 let, ale veeelice brzy bude mít 35 že jo? Takže je narozený ve znamení???? Noooo, jasně panna.... a je přesně o 16 let starší než naše milované dvojčátka:))))) Bože, samé panny:)))
Narodil se v Mississauga, Ontario Kanada!
Je to zpěvák legendární skupiny INXS, která v roce 2005 vydala album Switch a měla s ní velké turné. Podle posledních předpokladů je chlapeček momentálně sám jako kůl v plotě:) a čeká na nějakou krasavici:))
A tady nějaké zvětšeniny..... první fotka jde vidět, pro další klikněte na článeček, stojí za to:)))

Jé, to je kvášný...

24. srpna 2008 v 7:00 | Chris |  Tokio Hotel
Že to je zlaťoučkééééééééé, že jooo... já nevím proč, ale byla jsem z toho naprosto hotová, když jsem to viděla, tak se s vámi o to musím podělit.... no, jenom, aby jste věděli:))))
Koloušci naší zlatí.... oni i kdyby měli asi kýbl na hlavě, tak fotka s nima bude zajímavá:))))
A o kresbách to platí naprosto stejně!!!!
Jak si ho nese pěkně do pelíšku:))) Úplně si u toho představuju jednu písničku, ale ani za boha si nevzpomenu jak se jmenuje.... ale je známá.... no nic, mějte se pěkně, chovejte se slušně a v pondělí páááčko!!!!

Georg... fakt je z něj sexoš!!!

23. srpna 2008 v 7:00 | Chris |  Tokio Hotel
Sobota, den Georga.... důvod proč jsem mu dala celý den je ten, že se mi tento kluk líbí čím dál více a čím dál více na něj myslím a to nemluvím o tom,že už jsem dokonce několikrát řekla, že mi příjde sexy... a to je co říct.... vybrala jsem pár fotek, které se mi opravdu líbí.... tak co říkáte, taky jste po těch letech změnili na Geoška názor?????
Miluju fotku, kde má culík, mi se vůbec v culíku hrozně líbí..... ach jo...
Jo a předposlední fotka... ten jeho úsměv... já vím, že dvojčata jsou dvojčata, ale Georg mě fakt bere a dokážu si ho představit v hoodně zajímavejch ... věcech:)))

Bez komentáře...

22. srpna 2008 v 22:00 | Chris |  Tokio Hotel
Lásko, bože lásko, kde ťa ludia berú..... No nic, jdu si dát sprchu, abych se zchladila... a vám přeju krásnou dobrou noc a sladké sny!!!!!!!!!!!
Kdyby ses Bille někdy nudil, jako, že by Tom nebyl po ruce.... tak se ozvi, přijedu kamkoliv:))))

Odjíždím... opět:)))

22. srpna 2008 v 18:40 | Chris |  Informace!!!
Takže zase jedu na víkend pryč a protože večer budu balit, tak se tady objevím nejdříve v nedělí, ale vidím to tak na pondělí.... jedu na Jižní Moravu. Kartáček mi dneska řekla, že to nějak přeháníme s těma výletkama, ale já si nemyslím, jsou prázdniny a tak chci, aby si dítě a nejen to užilo:))) Že jo:))
Jo a piště povídky, protože je miluju a chci si je v pondělí přečíst:)))
A abych tady nenechala jenom svoje kecy, dávám tady krásného Billíška, takhle nějak jsem se celý den smála já, on se možná směje radostí, ale já se smála zoufalstvím, ale teď už mi je dobře, za chvíli vypálím z práce a mám volnooo:)))
Tak ahoooj a kochejte se tímto miláškem naším.... pa!
Ha ha ha.... Macocha čekááááááá!!!

Vamp - Richie Stringini

22. srpna 2008 v 7:00 | Chris |  Krásní chlapi
Vamp, vím, že jsi měla požadavek na Georga, ale já udělila embargo na všechny členy TH, takže se omlouvám, ale dám ti tady miláčka, kterého určitě neodmítneš.... je tak krásně sladký, že i já, která si vždy říkala, že jí "šampónci" nic neříkají tála nad těmito fotkami a vůbec by mi nevadilo mít tohleto koťátko ve svém pelíčku.... takže tohle je pro tebe Vamp, ještě bych ti k tomu něco napsala, ale to by nemělo smysl... ale asi víš co:))))
Takže tohle blonďaté kotě je zpěvák skupiny US5... která se zkládá z 5-ti členů (což jste pochopili z názvu:) a je to mix němců a amíků:) Richie je amík.
Narodil se 28. listopadu 1988 v Chicagu... takže má???? Ano má 19 let a brzy bude mí kulatiny a to dvacet:))) A je narozen ve znamení, které je nejlepší na širém světě a to je střelec!!!!
Celé jeho jméno zní: Christopher Richard Stringini. Ve čtyřech dnech po narození byl dán k adopci a žil se svou rodinou a nevlastním bratrem ve Wheatonu, jeho bratr je o čtyři roky starší a je taktéž adoptovaný.
Co více říct k tomuto klukovi.... je sladký, krásný, nevinný, usměvavý a mi se opravdu a upřímně líbí, ano je blonďatý a přeslazený, ale mi vůbec takoví kluci nevadí a klidně bych ho brala... byl by pěkný pár s Billem... jooo, já vím, že Bill patří jenom Tomovi, ale jenom hypoteticky... ladili by k sobě ne?????
A jak se vám líbí miláček naší Vampice?????? Mi ano a hooodně!!!!! Dám tady jenom dvě fotečky a zbyteček + videjko pod perex... tak klik na celý článeček:)))

Jen si kopni Bille:))

21. srpna 2008 v 23:05 | Chris |  Tokio Hotel
Tohle Billovo kopání do brášky miluju, Bill musí být vždy středem pozornosti a obzvlášť, když se to týká jeho miláčka:))) Ale Tomi si jede ve svých kolejích a nechává si vše na večer do pokoje a tam to Billovi vrací:))))) že jo Edene:)))
Jak se posunul, aby dosáhl a Tom se jenom uculí.... Bille, prstem se neukazuje, to tě doma neučili:)))

Mám diplomek:)

21. srpna 2008 v 14:08 | Chris |  Informace!!!
Tak jsem se u svého miláčka Pohromky zůčastnila svojí první blejskajdy a takový krásný diplomek jsem dostala, krásný, že? Jasně, když jsou na něm tihle dva miláčkové... děkuji Pohromko a moooc děkuju za to, že máš tak krásný blog a že mám tu čest na něj chodit a číst tvoje povídky, které miluju.... teď mi došlo, že dneska jsem tam ještě nebyla, to je vrchol.. ale asi se pro jistotu podívám až z domu:)))
Líbí????

Jinnik - Hugh Grant

21. srpna 2008 v 7:00 | Chris |  Krásní chlapi
Nooo, konečně se dostávám k tomu, že vám tady opět začnu cpát vaše vysněné mužíčky, druhá v pořadí byla Jinnik a její Hugh... k tomu muži můžu říct, že mě nikdy nějak nezaujal, ale viděla jsem s ním více filmů a na každý se dodívala, takže to svědčí o tom, že i když herec není můj typ, ale hraje dobře, jsem ochotná se na něj podívat... a teď detaily o tomto už opravdu zralém muži!!!
Narodil se 9. 9. 1960 v Londýně (který je v Anglii:)) a má 47 let!!!
Je narozený ve znamení Panny, jako dvojčátka:))))))))) To jenom naokraj:)))
Hrál v opravdu hodně dobrých filmech, třeba jenom v obou dílech Bridget Jones, nebo film, který miluju Rozum a cit, na který jsem schopná se dívat milionkrát, on tam hraje jednu z hlavních rolí a tam mi opravdu nevadí, hraje tam přesně sebe mi tak příjde... v téhle roli ho zbožňuju. Ale hrál třeba i ve filmu Hudbu složil, slova napsal nebo Notting Hill s Julii Roberts, což byl taky fakt luxus film.
A teď nějaké fotečky, dám tady jenom jednu a zbytek pod perex miláčci a myslím, že i když má svůj věk, tak opravdu stojí za to rozkliknout celý článek... každý muž by chtěl v jeho věku vypadat obdobně.....

Bill si prostě nedá pokoj:)

20. srpna 2008 v 22:49 | Chris |  Tokio Hotel
Tááákže, máte mě zpět, konečně nám fachčí internet, nevím na jak dlouho, takže tady něco dám, aby zase nepřišlo období, že internet mi bude odepřen, naprosto bez mého svolení:)))
.....
Bill si začíná vymáhat na bratrovi pozornost, udělá na něj všeříkající ksychtík... Tom jenom nevěřícně kouká.....
Už se chytá i Tom a ksychtík mu vrací, nicméně pokulhává, Bill vede na ksychtíky 2:1 :))
Ovšem Toma hra na ksychtíky moc nezaujala a tak si hledí svého.... bratra to naprosto vykolejilo a z plna hrdla zakřičel..... "Těš se na večer:))) Uvidíme kdo bude dělat nejen ksychty:)))"
Tom už se ničemu nebrání a dostává dokonalý a nekonečný live orgáč s naprosto odrovnaným Billem:)))
Jo, jinak mě neřešte, dneska nebo včera jsem Kartáčkovi řekla, že tady dlouho nedám nic, co připomíná dvojčata a twincest, bohužel po třech dnech bez těchto miláčků už vím, že to nedodržím a první i když normálně absolutně netwincestní věc je na světě.... ale pro mě je twincestní dost a já je chcíííí a vůbec... mi dneska tak krásně hrabe... a jestli jsou moje komentáře trapné a mimo mísu... tak to máte smůlu:))))))))))))) Jo a Janule řekla, že my co máme "cet" jsme ježibaby, takže jako ježibaba si to můžu dovolit:)))))))))))))) páááčko

Naše Adélka :)

20. srpna 2008 v 15:01 | Kartáček
Chtěla jsem Vám jen ukázat našeho čoklíka, koupila jsem ji polomrtvou na trhu za stovku, byla strašně nemocná, málem chcípla, ale nakonec z toho vyrostl takovejhle parádní vořech :) Mě se teda jako štěňátko líbila, ale teďka to je vobluda rozcapená a ještě k tomu vošklivá, která se válí jen v posteli a na gauči :)) ale miluju ji :)
Tady když byla malinkaá :
no a teď, hm :(((................ :))))))))))))))))))))))))) : vypadá jak jezevčík tady, ale má dlouhý nohy :)) kdybych věděla že z ní vyrostě taková mrcha..............................tak si ji stejněvezmu :)

Krásný plakáty.....

19. srpna 2008 v 20:26 | Kartáček |  Tokio Hotel
...z časáku Rosh - Izrael či co. Vždycky když vidím nějakej krásnej plakát, tak si říkám, jéé ten bych chtěla, jenže co bych s ním asi tak dělala. Pamatuju si začátky, jak jsem měla z toho německýho Brava speciálu o TH, byla jsem z nich uplně vyřízená, dokonce mi visely (sakra jaký i, trochu mě to zaskočilo :) asi půl roku ve skříni, než jsme se stěhovali do baráčku. Asi by mě to bylo líto vyhodit, ale nikam bych to nevěšela, takže bych to měla uložený někde pěkně v šuplíčku. No nic, ale sluší jim to tam......