Říjen 2008

Trošku legrace...........:)))

31. října 2008 v 21:42 | Chris |  Srandičky
Musím říct, že když mi fotky přišly na mail, tak jsem se hned u druhé fotky začala smát, ale u dalších jsem valila oči a byla jsem v šoku... no však se podívejte, ale protože jsou fotky někdy opravdu odvážné až nechutné, když tam ukazují chlupaté přirození.... tak kromě jedné fotky, která jediná je "normální" dávám všechny pod perex, takže klik na celý článek:))))


Twincest žije v mém srdci...

30. října 2008 v 20:05 | Chris |  Tokio Hotel
Když jsem našla tyhle dvě kresby, tak jsem na ně musela hodně dluho koukat, protože jsem dlouho neviděla nic tak úžasného... ani nevím co ve mě probouzí něhu, ale z těch kreseb jí prostě cítím.... ta první je moje favoritka!!!

Ale druhá nepokulhává, ani náhodou...
Láska, něha, cit, twincest, milování.......... Bill a Tom!!!

Animačky B a T

30. října 2008 v 17:01 | Chris |  Tokio Hotel
Dadik, díkec:)

Tohle jsou animačky, do kterých jsem se zamilovala, až bude další episoda, tak jak jsem psala na dalším mém blogu, to asi nepřežiju... tady jsou tak krásně přírodní, že já nestačím ani dýchat... chtěla bych se jednou probudit a oni by vypadali takhle a byli by se mnou... ještě, že představy mi nikdo nikdy nevezme... Tohle video bude v episode č. 51, která bude příští týden...

Пользователь добавил изображение
Пользователь добавил изображение

Já skučíííííííím jako pes:)))

Další fotečka Billova tetování a videjko

30. října 2008 v 11:15 | Chris |  Tokio Hotel
No, takže nám bobík zatím nechce ukázat co, že to má za tetování, jsem zvědavá na jakou příležitost si to nechává:)))) Ale prý je velké a dělali mu ho čtyři hodiny, jsem zvědavá a napnutá, miluju tetování.... miluju jeho nové zuby... miluju Billa a dokonce mi už ani nevadí, že je pořád v americe, začínám ho a jeho skupinu chápat... taky bych chtěla být úspěšná v americe a dát na frak všem těm "kipsmajlikům"... držím palečky miláčku, ať budeš kde budeš... jsi pořád ten Bill, se kterým to všechno začalo a pořád pokračuje... a doufám, že budeš pořád na výsluní, ať nepříjdu o tvé krásné písničky, o tvou krásnou tvář, potetované tělo, nové zoubky, dokonalý úsměv a hlavně o tvého brášku:))))

tady je konzík z Atlanty a malinko z velkého tetování Billa....

No a tady je videjko z radia, kde se holky ptají na to tetování a jestli ho ukáže, tak se podívejte na jeho odpověď, nějak kolem 2.15:))) Je to bobínek:)) Já to chci vidět mišánkůůůů, skučím tadyýýý, bože jak já jsem úchylná na tetování na krásných štíhlých tělech:))


No jdu skučet dál a čekat poslušně, kdy to konečně ukáže... to už asi nepřežiju... protože jeho tetování je NĚCO!!!!

Nestihááám... proto pár animaček...

28. října 2008 v 22:43 | Chris |  Tokio Hotel
Vzpomínáte?????????? Já rozhodně ano, těmato animačkama chci jenom nastolit to, že pár dní tady bude kromě jiných článků, taky články ohledně twincestu, který jsem teď hodně zanedbávala, ale našla jsem pár foteček, které tady chci dát... zatím jenom animačky, které jsou reál a které mají v sobě "duši" našich miláčků:)))

Twincest-Icon.gif Bill and Tom Kaulitz image by jesseeyay
TH-TwincesT-THblogcz.gif lol, LAPDANCE :P image by DinoGracie
TH-TwincesT-THblogcz-3.gif TH-TwincesT-TH.blog.cz image by BillyTWC

Tak páčko a jdu připravovat další věci:)))

Bill a nové tetování???????????????

27. října 2008 v 23:50 | Chris |  Tokio Hotel
Já nevím co říct... proto jdu raději spát.... dobrou noc, sladké sny.... a jestli to je pravda, což věřím, že je... tak měl někdo pravdu, že bude brzy potetovaný jako .. to je fuk... no snad to brzy ukáže... třeba v novém Bravu nebo tak.... je rok po jeho tetování, tak se dalo čekat, že s něčím vyrukuje........ že by anděl? rozhodně mi příjde, že to je něco okřídleného, ale třeba ne... dáme si anketku... hádejte co si myslíte, že to je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Čekám v komentářích vaše názory, co, že to je za tetování:))) Já říkám anděl, nebo něco okřídlené..... jednorožec:))) no to asi né:)

*****************

Bill a nové tetování?


Okey, takže protože vypadá, že to je nejspíš pravda, tak vám to sem dá. To, co se celý den diskutuje na cizích forech. Nechtěla jsem to sem dávat do jistoty, ale přece jenom...

Celý den se diskutuje o tom, že Billovi bylo vidět včera nové tetování na koncertě v Atlantě. Teď k večeru jedna členka THA fora napsala toto:

Haley @ THA:
"Pomluva s tetováním je 100% pravda. Byla jsem vepředu mezi Tomem a Billem a já a pár mých přátel jsme to viděly. Co vím, tak to bylo něco podobného Freiheit tetování a je to na jeho levé straně boku. Po celou dobu držel svoji levou ruku dole, jak to jenom bylo možné, aby to měl zakryté trikem, což znamená, že to ještě nechce ukazovat. Respektujte to a přestaňte o tom mluvit dokud se sám nerozhodne to ukázat."

Toto je fotka z vystoupení nedávného, kde si holky něčeho všimly, co by mohlo být ono:

The Rasmus - Living in a world without you

27. října 2008 v 18:37 | Chris |  Videa novějšího data
Sluníčka, jdu pařit... ano opět zcela vyjímečně:))) Takže tady nebudu a teď nestihám napsat bohužel ani komentář, protože musím připravit babičce dítě... takže tady dám písničku, na které ujíždím a kterou momentálně miluju a pořád poslouchám... líbila se mi až napodruhé, ale za to zatím pořád...

Tak se mějte koťátka, užívejte si a poslechněte si Rasmusek:))) čusek busek vaše Chrisule pařmenka:)))

Jo a i klip je dobrý... a to, že se zpěvák přebarvil, se mi mocinky líbí... miluju změny:))))No, takže já jdu umýt malého, dát se dopucu a vyrážíme... máme zrovna s manželem překrásné období, samozřejmě nevím na jak dlouho, ale chci si to užívat.... když to tak je:))) Než zase příjdou mráčky:))))

AHOJ - BYE - TSCHÜS - SALUT - CIAO

Náš pejsáneček... Monty

26. října 2008 v 20:22 | Chris |  Zvířátka
Tak tohle je náš pejsek, zlatý retrívr, má 7 let a jmenuje se Monty, ale tak mu říkáme jenom, když na něj musím zavolat více nez 3x, protože se právě honí se sousedovic čoklíkem a my mu nestojíme ani o pohled.... normálně mu říkáme Montíšku, Mišulátko, Mišánečku, Bobínečku, Zlatíčko, Kolousku, Koťáko, Ty náš "malý" peťánku... no a další jména... já nejvíce používám a miluju Montišátko...

Někdo mi kdysi psal, že ho tady mám dát... takže tak činím... je to náš rozmazlený pejsek, který se má jako prase v žitě, chci se příště narodit jako náš pes:))) Sice je přes den venku, ale v poledne chodí spinkat dovnitř v předsíni, což je jeho pokojíček, kde má dva různé pelíšky, aby si mohl vybrat, teplejší nebo normální... potom má pelíšek ještě dole u našich... taky, protože má všechny nemoci světa, tak může jenom granule od veterináře a ty nejsou zrovna nejlevnější... zbožňuje psí dobrůtky, které má nejméně 3 denně + dobroty, které mu tajně dá malý, já, manžel, mamka, taťka... no takže tak:)))) V noci sazřejmě je taky vevnitř, v již zminěném Montíškovém pokojíčku:))) Každý den s ním chodí manžel na procházky, když je na služebce, musí někdo jiný, jinak Monty bude tak dlouho chodit a prudit, až to nědko nevydrží a stejně jde... ale tak daleko jako manžel s ním nechodí nikdo:)))

No dost keců, jsem po té pařbě nějaká ukecaná... takže tady náš mišáneček pejsáneček:)))

To je naše chodba, která vede do kuchyně a ty dveře do pokoje od Montyho...

Další fotky mám u manžele v PC, ale nějak mi nejde zapnout... takže pro začátek tohle:))))

Co říct.... mám po srazu:))

26. října 2008 v 20:04 | Chris |  Naše kecy
Moje malinké povídání o srazu je pod perexem, protože koho kecy totálně dokaličeného kaliče nebaví, tak to nemusíte číst:)))

Zlatíčka... a já jdu na sraz..

25. října 2008 v 15:11 | Chris |  Informace!!!
Miláčkové, dneska mám sraz ze základky, takže určitě nebudu, za chvíli se domaluju, dodělám vlasy a mizím.... zítra asi nebudu moc použitelná.... takže se mějte pěkně a pro radost pár animaček, které jsou podle mě naprosto boží a ta první je luxus..... jo,musíte na každou kliknout, na blog nešly dát.... a pak uvidíte, co jste neviděli:)))))) no to přeháním... krásný víkend!!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jo a na té třetí Tom dobře čumí... jako malinko nechápe:)))) Čus bus....
Další diplomek pro spřátelení:)))

24. října 2008 v 22:31 | Chris |  Informace!!!
Tááák a máme tady další blog.... není od nikoho jiného než od Hannu... nádherné to malířky... která vytváří překrásné obrázky.... její blog je http://th-czechfanactions.blog.cz/

najdete tam plno infošek ohledně našich milovaných TH a fanouškovství:)))

Ale co mě potěšilo nejvíce byl diplomek, který pro náš blog udělala Hannu... naprosto mi tím vyrazila dech.... k tomu mi dala hádanku, kdo na něm je... řekla, že my tři adminky blogu a potom holky, které chodí na náš blog a ona je zná... už jsem jí napsala kdo asi... ale jistá si jsem akorát u Zoe:)))))))))

No není to překrásné!!!!!!!!!!!!!!

A teď hádanka pro vás.... napište mi, kdo si myslíte, že tam je.... tedy nepočítá se Bill, Tom, tygr a to modré na stromě:)))

Hannu, ještě jednou děkuju a už si tě přidávám do oblíbených:)))) No, kdo by se styděl za tak krásné fanynky, TH by měli být pyšní:))))

Já jsem to měla správně..... takže tady mám ještě dáreček.... božííí:))) Děkuju znovu, jsem dobrá a jdu spinkat, protože jsem totálně hotová a zítra mám sraz ze základky, takže budu kantáre, takže se mnou teď nic kloudného nečekejte:)))) papa a sladké sny:))


Hannu jsi jednička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chtěli jste Vamp...

23. října 2008 v 22:13 | Chris |  Informace!!!
Takže, chtěli jste vidět Vamp... tahle holka mi dovolila dát na blog její fotku z dovolené... i když jí jde vidět do tváře minimálně, aspoň prý budete mít mlhavý obrázek toho, jak asi vypadá... vlasy má medové... o maily a icq musíte říct jí, dneska jsem to s ní neprobírala, byla to rychlovka, kdy blikla na ajsku.... ale moc šancí nedávám, protože jak sama říká, stejně má malinko času na odepisování....

Snad vám to stačí, bude muset, i když nechápu váš zájem o tohle stvoření prostořeké:)))


A to oblečení.... kde jsi to vyhrabala, to ti vybral nějaký tvůj ... :)))

Tak se mějte, já jdu číst povídky a ještě se vrátím:)))

Vtip... já z něj nemůžu:)))

23. října 2008 v 16:33 | Chris |  Srandičky
Mladá žena přijde do prodejny se zvířaty, že by chtěla nějakého papouška.
Prodavač ji povídá: "Pani, máme tady jenom jednoho, ale je hrozně sprostej,
protože byl 3 roky v bordelu. Žena říká, že ji to nevadi, a tak si ho koupí.
Přijdou domu a papoušek říká: "Aaa, novej bordel, to neznám!"
"Papoušku, to není žádnej bordel, ale tvuj nový domov."
Ve dvě odpoledne se vrátěj dvě dcery ze školy. "Aaa, nový kurvy, ty neznam!"
"Papoušku, to nejsou žádný kurvy, ale naše dcery!"
V šest přijde manžel z práce a papoušek povídá: "No konečně někdo známej,nazdaaaar Pavleee!!!

**************

Ten vtip nemá chybu......... já nevím proč, ale řechtala jsem se jako pominuná, zrovna mám super období, takže jsem taková nadšená..... ze všeho:))

Kdo chce vidět "sladké" překvapení,,,,, tak si klikněte na celý článeček, je to spíše pro dámy:)))
Mooooc pěkné,nejvíce se mi líbí čenoušek v čokoládě, člověk by ho téměř přehlídl:)))


Montážky od Majky... Tomí a Billí

22. října 2008 v 18:21 | Chris |  Tokio Hotel
Tákže, ozvala se mi Majka a ještě mi poslala dvě úžasné montážky, krásně spojila dvě dokonalé fotky a udělala z toho něco tak krásného... jak se na sebe dívají... ouuu... je to faktiš mocinky krásné... děkuji:)))

Tomí tady má krásné zoubky:))) a Billí jej pozoruje...
Ta první je dokonalá, oni jsou tak sladcí:)))

Diplomek pro náš blogísek od Darinky:)))

21. října 2008 v 22:27 | Chris |  Informace!!!
Tááák vítám na našem blogísku další super blogísek......... musím říct, že je hodně důvodu, proč se mi tento blog líbí... takže jenom pár bodů:)

a) holčina na blogu má dítě:) ehm, kluka:)) no a já taky
b) holčina na blogu má ráda nostalgii 80-tých a 90-tých let, no a já taky
c) holčina na blogu je mi hrozně sympatická, no a já jsem si taky sympatická:))

.... mohla bych pokračovat dále... třeba, holčinka na blogu mi udělala diplomééék, že je kvášný:))) prostě se mi tam líbí a naprosto jsem umírala, když jsem se nemohla pár dní vůbec na její blog připojit a psát komenty........

rozhodně koukněte:


U růžové mističky je Billíšek u modré je Tomíšek a bez mističky je Chrisinka... Darinka to tak asi nemyslela, ani nevím jestli má ráda TH, ale já jsem si to tak vymyslela:)))

Billíšek... kreslený a montážkový:)))

21. října 2008 v 22:16 | Chris |  Tokio Hotel
Jooo, tak jsme tady dlooouho neměli Billa:)))) Ale nebojte, dneska to budou montážky a jedna překrásná kresba... před kterou smekám....

Na téhle fotce bych velice ráda byla.... klidně s ním, nebo bez něj, ale prostě byla... ale kdyby tam byl ON, tak bych se nezlobila:)))

A u téhle fotce se přiznám, že bych nevěděla pro koho se rozhodnout, jestli vlk, nebo Bill, fakt miluju vlky... ale asi bych to nějak spravedlivě rozvrhla.... 1/3 dne Vlk, 2/3 dne Bill:)) to je spravedlivé ne:)))

A teď další vlčínek... jménem Billíšek:))) krásné a miloučké......... ty jeho sexy očička.. jako vlčice bych se k vůli němu poprala:))))
No a poslední fotka je můj kolaps... nejen, že miluju Reden ve studiu, kde se na sebe Bill s Tomem přenádherně pořád usmívají, někdo to ještě nakreslí... ááááááááááuuuuuuuuuuuu:))) Když jsem to viděla, tak jsem nevěřila vlastním očím... on je tak krásný tady jako... ách můj bože:)))
Tak co líbí miláškové???????????????

KIIS FM Arizona (17.10.08)

20. října 2008 v 22:39 | Chris |  Tokio Hotel
Takže.... Bill mě chtěl očividně zabít... ten jeho nový překrásný úsměv a hlavně ty vlasy... fakt tady je kusanec.... nejlepší je Santa Tom... z něj padám na zadek:))) Tomí ty jsi číslo, ale vánoce ještě nejsou... jinak Billí má ty přední zoubky pořád dopředu, jenom už je nemá tak křivé, líbí se mi, fakt má ty zuby teď super...


Nicméně Tomovi sluší i tento "santa" obleček, červená k němu prostě jde a na poslední fotce ten Bill... wow.. ou.......ááách...

Jasně.... jen se pěkně chytněte:)))

19. října 2008 v 11:34 | Chris |  Tokio Hotel
Zlatíčka, vůbec nestihám, tedy né, že bych nestihala, ale prostě jsem si řekla, že víkend bez výhrady budu věnovat rodině a všem věcem kolem... v pátek celý večer s manželem, včera oslava kamarád našeho synáčka a dneska u tchýňky.... takže se uvidíme večer, ale abych nebyla úplně zlá, tak jeden postřeh ještě z předávání Latin Awards...

**

Podívejte se na celou fotečku, kde tedy kluci vypají dokonale.... tedy ehm, jako vždy skoro:)) všímáte si něčeho??? Kromě toho, že dvojčata tady jsou absolutně šukézní a naprosto nádherní???

Já si všímám.... držení "té krásné" ceny..... proč géčka se můžou držet přímo ceny, úplně nahoře a Tomíšek ne???? Jasně, my víme proč:)))) Vypadá to mile, krásně, úžasně, dokonale, twincestně... (Dado nechyběly ti kecy o twincestu:))))
Tak si to užívejte a já jdu dělat řízky, bramborovou kaši, okurkový salát... mňam, to zase bude večer břicho... ale co, hlavně, že budu mít dobrý pocit, že mi to jídlo fááákt chutnalo:)))
Dobrou chuť, pokuď právě obědváte:))))

Plagoš z nového německého Brava...ou...

17. října 2008 v 7:00 | Chris |  Tokio Hotel
Tady z nich umírám.... teda jo ten Bill... mi se tak líbí ty jeho vlasy tuna... ou.... ale i ostatní, moc povedené foteny a plagoš o tom ani nemluvím..........

a to Billovo tričko jako chci.................... teď jsem si objednala to, co měl na sobě v Itálii:)))) Už se na něj těším....

Prostě jenom Bill.... návrat k TH....

16. října 2008 v 22:00 | Chris |  Tokio Hotel
Ano, jsem zpět a nezačnu nikým jiným než hlavním bossem Tokio Hotel... mou láskou č. 1-2 Billem Kaulitzem... vyjímečně bez bratříčka, kterému věnuju jiný článeček:)))

První fotka.......... wow... ou ... smrt.... nádhera.... vojet...


Druhá je ve stejném duchu........ Bille, ať jsi šupem zpět z té "super" poje.... ameriky...


A na třetí si představuju, že je zpět a netrpělive čeká na mě.........

:))) to nevíte, že mi říkají Naivní Chris???

óóó Chris... pojď... lásko, čekám tě... prosím... (nevím proč prosí, letím jako zběsilá:)))))
Tak jsem tady Billí.... hlavně ať nemá šok, musím ho rychle sbalit a okovat si ho.... pak už bude jenom můj:)))

achoooj, dneska totálně ujetá, vylízaná, praštěná Chris:)))