Listopad 2008

Fanpárty a holky neřešte to:)))

30. listopadu 2008 v 21:24 | Chris |  Tokio Hotel
Holky, neberte si to, vždyť bylo jasné, že všichni fanoušci se tam prostě nemůžou dostat.... co jsem, ale teď četla je dobrá zpráva a to ta, že kluci, jakož to Tom a Bill se pořád baví spolu, pořád si něco šeptají... to je dobré ne? A taky z té akce bude plno fotek, berme to z té lepší stránky a to je.... když se jich nějaká češka ptala, jestli přijedou do česka, tak se Bill mile culil, to je nějaká mizivá šance... já věřím jaru.... uvidíme je, zešílíme z nich na koncertu... prostě užijeme si to a z dneška jsem už viděla dvě fotky, tak je tady dávám a musím se řechtat jako kobyla, protože tu mikinu co má Tom jsem si dneska koupila v adidasu... měli tam všechny barvy a já si koupila bílou, chápete:)) já se tady válím pod stolem... já jsem asi fakt schyzouš, protože jestli mi to kdysi vadilo, že nebudu na té párty, teď jsem ráda, nebo spíše je mi to jedno a naši dva koloušci jsou miloučcí... no ten Bill je tady fakt šukézní... je fakt, že fotky s ním těm sviňkám trošku závidím, protože tady je DOKONALÝ:)

Já jsem se tomuto tématu chtěla vyhnout, ale lepší je když se člověk z toho vymluví... takže, když vás to sere, mrzí nebo tak, klidně to tady napište... jsem na příjmu.... mám dobrou náladu, takže vás rozhodně nedostanu do větší depky, jsem tady pro vás!!!!!!!!!!!! Piště piště ať to jde ven a jdete zpát s klidnou dušičkou!!!

Vtip pro zasmání:)))

30. listopadu 2008 v 18:00 | Chris |  Srandičky
Já nevím proč, ale mi příjde šíleně vtipný, asi není, protože se nikdo nesmál, jenom já, ale tak co.... sranda musí být, ne:)))

........

Přijde chlap z práce domů a říká manželce:

"Zlatíčko, mám novou sekretářku. A představ si, nosí červeno-bílou podprsenku.
Víš, to jsou barvy mého oblíbeného fotbalového mužstva.
No, ale jinak to není nic extra, ale člověka to potěší..."

Druhý den přijde manžel opět z práce a praví:
"Představ si, zlatíčko,ta moje nová sekretářka nosí i červeno-bílé kalhotky.
No, ale jinak nic světoborného, ale člověk má z toho takovej příjemnej pocit."

Třetího dne zase muž pochválí sekretářku a potom se ptá ženy:
"A jak si se měla celý den ty, zlatíčko?!"

A manželka odpoví: "Áááále, nic zvláštního, drahý.
Dnes jsme dostali nového šéfa. Má ho o 5 centimetrů delšího než ty.
Jinak nic světobornýho, ale člověk má z toho takovej příjemnej pocit!"

........

No já vím no.... ale člověka to potěší:)))

........

Že nevíte čí jsou to nožičky:)))

Každý máte jenom jednu šanci:)))) jedna botička je jako prasátko, ale pěkně se tiskne k té svojí vyvolené botičce, pěkně čisťounké:)))

Bill v autě... nádhera!!!!

30. listopadu 2008 v 14:00 | Chris |  Tokio Hotel
Já vždy zírám, když něco takového objevím, je mi jasné, že jdu s křížkem po funusu a vy už to všichni znáte, ale já to stejně musím pořád obdivovat......... Bill tady je fakt super... za volantem mu to rozhodně sluší!!!

No jako takhle se na mě podívat, tak mě má v tom autě nalezlou než řekne "nein" :))) Vždyť přímo pobízí... pojď ke mě, nejen se posadit:)))

Angelina a její šílené tetování:)))

30. listopadu 2008 v 10:00 | Chris |  Krásné ženy
Já mám Angelinu fakt ráda, vůbec nic proti ní nemám, ale když mi Dada poslala tyhle fotky, tak jsem myslela, že se půčůrám smíchy nebo hrůzou... já miluju tetování, totálně, ale tohle mi přišlo už moc.... nicméně zrovna mi kámoška ten film přinesla, takže se na to podívám přímo:))))

No mi se to opravdu vryje na dlouhý čas:)))))))) Ale nevím jestli z toho mám být nadšená:)))

Co na to říkáte????????????????????????????

Vzpomínky - Devilish

30. listopadu 2008 v 6:00 | Chris |  Tokio Hotel
Vidíte ty dva? No vidíte je??? Jak mají zavřené oči, tak mají tak krásnou tvář, ty jejich výrazné rty, malé nosánky a ty zavřené očička, krásné řady a obočí... vypadají tak podobně a přesto jinak... tady bych toho Toma tak popusinkovala.... mi by stačilo jenom ho pusinkovat a říkat mu, že je nádherný medvídek s holčičí tváří.... no a brácha to je to stejné na druhou... jsou čím dál krásnější, to je šílené a mě dovádějí k bláznovstí a díky nim šišlám jako malé dítě:)))

Já vím, že tu fotku všichni známe, ale tak jako tohle je tak krásné, že nešlo odolat, nešlo, fakt, že ne:))) Jako ten Tom a to znamínko... už se klidním... :)))

Chci být pop ikonou!

29. listopadu 2008 v 21:19 | Chris |  Tokio Hotel
Bill Kaulitz - zpěvák kapely Tokio Hotel. Je středem pozornosti už roky a nejenom pro jeho make-up a nalakované nehty, ale protože je je tak trochu androgymní a kdo to neví, tak tohle je v poslední době hlavní téma. Každý, kdo ho vidí na poprvé by řekl, že je to roztomilá dívka! Je ovšem jasné, že tohle není transvestita.


Nicméně je potvrzeno experty stejně jako miliony fanoušků, že je krásný. Což pro mě není zvláštní, podle toho, jak krásný opravdu je a jak má zajímavý pohled. Jeho psychika je stvořena pro úspěch kapely a taktéž tvoří zajímavou image zpěváka.


*********************

No to si jako můžete být naprosto jistí, že my víme, že toto krásné stvoření je krásné, když vidím třeba tuhle fotku, tak se mi tají dech, v těchto vlasech je ještě krásnější.... vždy závidím Billovi Toma, ale já závidím i Tomovi Billa... no jsem zralá na Bohnice:))

Majko - děkuji za krásný dáreček

29. listopadu 2008 v 12:00 | Chris |  Pro Chris
Musím říct, že když jsem ve čtvrtek jela do Prahy, aby si švagrová vybrala v Praze byt a já, abych zařídila nějaké pracovní věci, tak jsem netušila, že v ten den dostanu svůj první a přenádherný, přemilý, přeúžasný dáreček na narozeniny.... dva dny předem jsem řekla Majce, že jedu pozítří do Prahy, ale že toho mám hodně, že budeme lítat se švagrovou po bytech a že ještě já musím něco zařídit, že právě ani nikomu z vás neříkám, abychom se viděly, že to vím na poslední chvíli a že budu mít tak necelé dvě hodiny, než mi pojede vlak, že se půjdeme se švagrovou najíst než pojedeme zpátky do Ovy. Ale Majka najednou pookřála a řekla, že její manžel jede ve čtvrtek do Prahy, že by se svezla s ním a šla s námi na ty dvě hodiny do Picošky.

Do Prahy jsme dojely se švagrovou v jedenáct a přesně v tu dobu mi po nevím jaké době zavolala Kartáček a prý kde jsi? A já v Praze a ona v Praze??? No, bylo to zajímavé, ale já si říkala, že by ve svém požehnaném stavu mě už stejně nechtěla vidět ne... co:))) No a dále a od té doby to bylo - realitní kancelář, jeden byt na Karolíny Světlé, druhý byt na Jeruzalémské, třetí a čtvrtý byt už jsem téměř nevnímala, pátý jsem neviděla byl na Andělu a tam už si jela švagrová sama. Nejen, že mě opouštěly všechny smysly, hlady jsem umírala, nohy mi jasně dávaly najevo, že ještě udělám pár kroků, už to nedají... všude jsme chodily pěšky, Anděl metrem! Šílené je, že poslední byt byl Anděl a ten byl nejlepší, chápete? Né, my jsme nemohly jet první na Anděl, my jsme musely pěšky proletět jak blbé celou Prahu, abychom zjistily, že bezkonkurenčně nejlepší to je na Andělu. Já ho neviděla, ale dle popisu švagrové to byl luxus!

Já jsem už totiž seděla v mojí oblíbené pizzerii na Václaváku s Majkou:) Byly jsme spolu sice jenom dvě hodiny a já u toho i jedla, ale stejně jsem z 90% mlela jenom já. A tímhle se chci Majce omluvit, já jsem jí chtěla říct tolik věcí, že jsem tu svojí hubu nezastavila. Je mi to líto, ale dala jsem si závazek, že už taková nebudu a dám prostor i ostatním lidem, uvidíte, až se všichni v březnu sejdeme, že budu jiná!!!

Další detaily je zbytečené popisovat, protože já chci přejít hned k věci... Majka, nejen, že je úplně stejný blázen do Billa a následně dvojčat a twincestu jako většina tady na blogu... ona je totálně příjemná, hrozně milá, vypadá mladší než jí je a vůbec na mě zapůsobila hrozně mile. Když mě to tak napadá, je tady někdo kdo je nemilý? Já tím, že jsem tak milá, tak přitahuju prostě samé milé a super lidičky na svůj blog:)))) Já jsem někdy i skromná... ale jenom někdy:)

Já prostě vás všechny hrozně zbožňuju... nicméně Majka má u mě takové velké plus, které nejde ani popsat.... já jsem jí pár dní před tím práskla, že budu mít brzy narozeniny (sladkých osmnáct) :)))) a ona mi udělala, sama, ručně, jehlou, nití, tohodle překrásného, úžasného, nádherného, dokonalého Medvíka Toma s nápisem Bill!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chápete to? Já ho pořád pusinkuju, mazlím se s ním a říkám mu ty můj Tomíško-Billíško...! Ty můj medvídku... mišánkový... né vůbec nejsem z té hračky hotová, jak bych mohla.........:))))

Májatko, ještě jednou mocinky moc děkuju, s malým se pereme s kým bude Tomíško-Billíško spát.... včera vyhrál malý, ale když usnul, tak jsem mu ho sebrala a nahradila jiným medvídkem... tenhle je můj miláček........ jinak brzy mám narozeniny, to je pro ostatní:))))

Co říkáte na medvídka????????????????? Že je ňuňánkový... ňuňánek můj mazlivý, koťátko miloučké medvídkové......... milujkuju toho medvídka stejně jako dvojčata, protože jeho mám opravdu doma, i když nemluví a nejde s ním nic dělat, jenom ho pusinkovat, mi to ke štěstí stačí!!!!!

A zase něco od Edene - že by dvojčata:)

29. listopadu 2008 v 6:00 | Chris |  Twincest
A tohle mi Edene poslala i s tímto sladkým textem, Edene, miluju, když k tomu něco napíšeš, nemusím potom plodit ty svoje hovadinky...:))

Vzpomněla jsem si, že mám dvě roztomilé a cudné montážky týkající se twincestu. První je asi z tour, při které dvojčátka určitě kromě gumových medvídků vyžadují svou separé šatnu, ve které se jistě před koncertem musejí aspoň trošku pomazlit na uklidnění. No a ta druhá je důkazem, že když se Bill zrovna nemůže Toma dotýkat, tak ho aspoň hřeje pocit, že má na sobě boxerky s jeho sladkým jménem.

Ty boxerky jsou boží......... a to Billovo břicho taky.... a vůbec obě montážky a nemusela jsem k nim nic vymýšlet, všechno Edené... hurá hurá hurá:)))

Já být kokrem, radši si moc nevyskakuju......

28. listopadu 2008 v 18:14 | Kartáček |  Zvířátka
Trošku mi to připomíná moji story s Adélkou, kdy jsem si myslela, že bude mít tak 6 kilo :) teď má 22kg :(

Hádanka - nepodvádět!!!!

28. listopadu 2008 v 7:01 | Chris |  Srandičky
Jakou by jste řekli, že je tahle prdýlka národnosti?????????????? Rozklikni si celý článek až si sama pro sebe odpovíš, potom mi odpověz do komentů, co tě napadlo, když jsem to dostala, tak jsem si řekla, že to bude TO a nebylo:))))))))

NEPODVÁDĚT!!!!!!!


Dvojčátka montážky 2

27. listopadu 2008 v 19:28 | Chris |  Twincest
Druhé pokračování, stejně krásné, stejně sexy a prostě super..............

Vidíte ty Tomiho oči ... bože, já bych skučela jako meluzína... to je tak krásné a ty rty...
Ten zelený Tomiho šátek mám doma........ ale to není podstatné, podstatné je to, že tahle fotka je asi vůbec z těch všech nejkrásnější, naprosto jí miluju a okamžitě letěla na plochu.... vyhrála nad všema montážkama........... díky Edene!

Billův zkoumavý pohled, jak moc se má bát... :))) Hm, je trošku zaražený:)))
Ale očividně mu to nevadí a jde do akce, tohle je taky dokonalost, už jenom tím, že Bill je jako v Rette Mich a Tom bez čepice......
Co dále říct.... myslím, že si sami utvoříte svůj názor, možná ty montážky znáte, ale mi Edene některými vyrazila dech a mocinky za ně děkujůůůůůůůůůůůůůůůůůůů........ a já mám připravené další.... ale jsou hodně žhavé, tak někdy večer pod perex:)))

Grilovačka.........!!!

27. listopadu 2008 v 7:07 | Chris |  Srandičky
Edene, ty ani nevíš jak mě svými fotečkami krásně zásobuješ a tvoje povídání k tomu miluju úplně stejně...

Tak jsem dnes v tom pošmourném počasí zavzpomínala na léto a s tím související "grilovačky" a vzpomněla jsem si, že mám někde takový zajímavý obrázek grilujícího pána, který ovšem negriluje něco tradičního na co jsme všichni zvyklí ... vidím to tak na nějaké grilované "sado maso". No každopádně je to velmi zajímavá postavička, která mě velmi pobavila.

Mě tahle postavička pobavila taky, nechtěla bych se nacházet někde v blízkosti, taky bych mohla přijít o ruku nebo tak:))))))
Co se mi na tom pánovi, ale líbí jsou jeho boty....... fakt, že jo... jinak z něj mám strach... brrrr

Dvojčátka montážky 1

26. listopadu 2008 v 21:19 | Chris |  Twincest
Tohle mi k těm fotkám napsala Edene:

Ahojky Chris, já jsem včera našla zase takové úžasnosti, že se o ně prostě s tebou musím podělit. Nejdříve jsem myslela, že ti je budu servírovat po kapkách, ale to se nedá, posílám je najednou, ale raději ve dvou majlech aby došly všechny. Možná je znáš, možná ne, no každopádně asi na blogu nebyly a třeba se ti budou hodit. A když ne, tak se aspoň pokocháš tou nádherou ... ti dva spolu, to je estetický a erotický zážitek na entou. Tak příjemné pokoukáníčko a krásný den. Edene

Co k tomu říct... to je takový zážitek tyhle montážky, nebo kresby, nebo co to je, že já se z toho klepu ještě teď a já budu taková zlá, že to rozdělím na dva dílky:))) Nebudu hodná jako Edene:))) Nicméně Edene všechno řekla za mě, tím co napsala, protože naprosto ve všem s ní musím souhlasit!!!!!!!!!!!!

A to si piš Edene, že nejen, že většinu neznám a jsem z nich uslintaná, ještě se mi náramně hodí!!!

Bille já ti závidím, jak se tě Tom něžně dotýká...

Tom jak je spokojený a Bill taky, ten pohled... takový rozněžněný... ach bože...
To něžné objetí, ta holka je geniální... ze všeho dýchá pohoda, štěstí, láska....
Začíná to být žhavější..... jak se Bill krásně směje... no a mi bílé boxerky rozhodně nevadí... klidně i bez nich mi to nevadí....
Tady se schyluje k milování, já ani nevím proč to v jejich podání je tak krásné a romantické....
Výměna poloh a rolí... pěkně na stojáčka.... Bill tady má krásné vlasy.......
Brzy pokračování, nicméně tahle dokonalost myslím pro dnešek stačí... jsem z toho úplně rozvášněná a sama doma:((

zdroj: www.pika-chu.deviantart.com

Nestihačka:)))

26. listopadu 2008 v 15:59 | Chris |  Naše kecy
Tak nějak nestihám, chtěla jsem tady dát fotečky twincátek, ale bohužel dneska z toho asi nebude nic, jedině tak večer, ale je mi po vás smutno, tak vám tady dávám aspoň takový krásný přírodní obrázek, hrozně moc se mi líbí ta hvězdička, která se vytvořila ze sluníčka na tom stromě... já jsem na hvězdách ulítlá, odmalinka, všude vidím hvězdy a když je nevidím, tak si je udělám:) to je taky jediná věc, kterou umím opravdu hodně dobře nakreslit:)))

Tak se mi tady mějte moc pěkně, posílám hvězdnou pusu a nezmrzněte mi venku:)))

No, a aby jste neřekli, tak nějaké dvojčátka, nebezpečně u sebe:)))) Hrozně mi příjdou směšné ty jejich pohledy:)))

No a tady, natisknutý Billíkův zadeček v Tomíkově klíně:)))
Tak pa pa a přeju vám více času než mám já:))))

Bill a krásné, překrásné montážky

25. listopadu 2008 v 20:44 | Chris |  Twincest
Edene, ano, opět Edene, děkujůůůůůůůůůů, já jsem tady sice dneska chtěla dát ty montážky twincátek, ale nechám je na zítra, ještě si je vychutnám sobecky já sama:)))) Nicméně montážky, které mi poslala Edene a je na nich jeden náš miláček jsou tak krásné, že není proč smutnit, že montážky twincátek budou až zítra... dokonalost....

Jasně, že je znáte, ale prostě... to je tak krásné... ta hvězdička a jak mu sjíždějí ty kalhoty, ty vlasy... obdivuju všechny lidi, kteří tohle svedou... a pak aby člověk po něm netoužil:)))
No a toto, ten pohled, já bych z něj strhla ten svetr... já vím, že se svléká pro Toma, ale tak co, klidně tam napíšu Chris:)))
Nicméně naprosto u mě vede tahle montáž, ani nevím proč, ale miluju, když Bill dělá fakáče... miluju takhle jeho vlasy a odhalené tělo, to snad ani nemluvím:))))
Naše krásná vychrtlinka.... jak je vážný:)))
Hm, kam si to hrabeš hošánku:))) Pěkné, černobílá kombinace je vždy super!!!
Hm.... no, tak tady bych si ho dala a k němu brášku:)))


Paní a její "malé" prsa

24. listopadu 2008 v 21:14 | Chris |  Srandičky
No to jsou kozy jako vozy... to jsem tady musela dát, protože při představě, že bych měla takové "kyblíčky" mě bolí nejen záda, ale celé tělo:) Ovšem paní to očividně vůbec, ale vůbec nevadí:))) a ještě je pěkně vystavuje.......... gratuluji!!!!


Prý je tohle část Billova tetování

24. listopadu 2008 v 19:00 | Chris |  Tokio Hotel
No já fakt nevím, protože mi to nepříjde, že je to něco napsané, ale spíše jako, že nějaký ornament nebo tak... někdo psal, že je to ruka, ale to není ruka, to je bok, jde vidět, že ruka je nad tím, ale jestli to je Bill fakt nevím no.... ale je to velké, stejně jak on říkal... tak si to můžeme aspoň představovat a jde to i dolů, takže vidím bledě to, že to uvidíme, to by musel být v trenýrkách a ještě by si je musel dát trošku níže... né, že by mi to vadilo, klidně se může fotit i nahý, ale nevím jak by se to líbilo jemu:)))


Co si o tom myslíte vy?????????

Další montážky od Edene

24. listopadu 2008 v 16:21 | Chris |  Twincest
Edene, děkujůůůůůůů, když jsem tyhle montážky viděla, tak jsem jako obvykle na to koukala jako tele na nové vrata... já fakt montážky skoro neznám a tyhle tři jsou ... jak napsala Edene... i když je to Tom, tak i já nad tím slintám:))) No a já slintám na 2x:)))

Vypadá rozhodně lépe než Brad:)

A tahle montážka.... kdyby se tak opíral o dveře u mě v bytě... tak ... no však vy víte... :)))
Krásné tělo, krásný ksycht, krásný Tom!!!
Krásné auto.... Tomi přijeď i s tím fárem, proti krásným mužům a krásným autům nic nemám:)))

Vzpomínky - Zürich 14. 4. 2007

24. listopadu 2008 v 6:00 | Chris |  Tokio Hotel
Já né, že bych tady neměla co dávat, mám toho opravdu spoustu, ale rozhodla jsem se, že doba, kdy bylo Evropské turné byla tak krásná doba, zažila jsem pár dní po sobě hned dva koncerty a že kluci vypadali tak božsky... že budu (a vy se mnou) na tu dobu vzpomínat, vždy vyberu pár krásných fotech z té doby a sem-tam je tady dám... začínám Zürichem, protože nevím proč, tady se mi osobně Bill líbíl úplně nejvíce, co se týká fotek... jinak samozřejmě vede Ostrava a po ní Praha.... kdy jsem ho viděla naživo a byl ještě krásnější než na fotkách....

Jo a vzpomínat budu jenom s Billem a Tomem... no co se mnou naděláte....

K téhle fotce se nebudu vyjadřovat, z té jsem totiž paf...:))
No a druhá fotka rozhodně nepokulhává, k tomu mám zelenou spojenou s Reden a to je můj konec:))) a ty zoubky... tady je ještě naše veveruška obecná:)))
Z téhle fotky jsem před rokem a půl nespustila oči možná hodinu... ano ano... to jsem taky já... a miluju jí pořád...
To je krása.... má tady tak nádherně namalované oči.... já chci jeho očííííííííííííí...
A samozřejmě bratříček......... Reden Reden Povídat Povídat:)))
Já zbožňuju, když se Tom soustředí.... hraje sice šnečky, protože si nevšímá Billa, ale stejně... ách Tomi Tomi... já z tebe jednou ... raději nic..
Ty jeho pihy.... nejraději bych vám tady napsala co bych s těma pihama a jeho krkem dělala, ale vy raději twincest:))))
Snad se vám fotečky a vzpomínání líbí.... příště se budeme zase o krůček blížit česku, ale ještě to česko nebude......