Prosinec 2008

Bill se nám vůbec nemění:)

31. prosince 2008 v 0:15 | Chris |  Tokio Hotel
Billíšek se nám vůbec nemění, tedy ano, vzhledově, ale jeho pohyby a gesta jsou pořád stejná a pořád stejně šukézní:))) Nebo mi rozhodně jeho pohyby takové příjdou:)))

Já ho chci vidět zase živěě.... nejlépe v květnu, už bude pěkně.... nebudu muset být na konzíku navlečená... áááááá, krásná představa mít B a T kousek od sebe:)))

Novoroční přáníčko od Dáji

30. prosince 2008 v 16:16 | Chris |  Informace!!!
Jé, to jsou krásné prasátka:) Samozřejmě mi zase připomínají jenom dva človíčky, jak jinak:))) Děkuji moc za krásné p.f.

Nový rok se blíží, horečka se šíří, prvního nám bude zle jako kočce v opeře:)

No já už nemám slov:)))

29. prosince 2008 v 15:43 | Chris |  Twincest
Já už prostě nemůžu nic říkat, protože když vidím, jak holky umí něco tak dokonalého... já nemůžu ani mluvit... jsem opravdu zase "vyjímečně" naprosto vykolejená.... gratuluju autorce!!!

obrázek: Christmas_Eve_by_Salv
jak se dívají, asi na stromeček, nebo ... už možná mají nový rok... to je fukáč, dokonalé to je tak i tak, ať čumkají kde chtějí:)))

Brother My Brother

29. prosince 2008 v 12:08 | Chris |  Tokio Hotel
Tohle je takové klasické video o dvojčatech, není ani twincestní, ale líbí se mi název písničky a prostě se mi líbí, že tam jsou dvojčata:)))) Myslím, že stojí za pohled i poslech:)


Pamatuju si na všechny videa, která tam jsou použitá i fotky... někdy si říkám, že jsem fakt úchylná, že mě žádná fotka nedokáže překvapit, že znám všechny... měla bych se nad sebou zamyslet... ještě, že byly ty vánoce a já v hlavě měla i jiné věci:))))

Auto Kim

29. prosince 2008 v 5:19 | Chris |  Tokio Hotel
Tohle mi poslala jedna kámoška, která zná holku, která se jmenuje Kim a které patří tohle auto, podle Kim to auto viděl Bill, tedy na fotce a když se s ním bavila, bylo to v Orladnu... tak se jí Bill zeptal, jestli je její a ona, že jo a on byl nadšený... nicméně já takhle pomalovat naše fáro, tak je ze mě malá mrtvá Chrisinka:)))

V Americe je možné všechno:) a mít znak zase není taková hrůza, ale upřímně řečeno mi by stačilo jenom to auto, klidně bez znaku, ale brzy budu mít opět svoje a Toyota to nebude...:)))

Dokonalé montáže... wow

29. prosince 2008 v 0:14 | Chris |  Twincest
Ta první, to je tak sexy... to nové tetování.... já chci umět montážkýýýýýýýýý, sakráááá, já bych dělala montáže, že by se hory zelenaly.... už toho mám dost:))) že to jako neumím!!!!!!!!

A druhá... ta je pro změnu tak sladká.... jééééé:))) Vypadají na ní oba tak krásně.. ty Billovy vlasy... no a malovat taky jako neumím... no obdivuju, trošku závidím a tuhle kresbu miluju!!!!

obrázek: Christmasconfessions_by_darkanngelt

Nádherné videjko od Majky

28. prosince 2008 v 23:59 | Chris |  Tokio Hotel
Fantastické až pohádkové video udělala Majka a musím říct, že vypadá naprosto úžasně, samozřejmě, že kdyby tam byl i Tom, tak je pro mě ještě lepší, ale i tak si myslím, že video je fakt krásné....Obdivuju lidičky co tohle dokážou, Májátko, fakt úžasné!!!!!!!!!!!!

Chrisinka se opětovně "zamilovala"

28. prosince 2008 v 12:12 | Chris |  Krásní chlapi
Takže, byla jsem na Twilight..... Stmínání.... božééé, ááá, jako to je tak super film, já totiž obzvlášť miluju filmy, kde jsou upíři, ale teď ten hlavní hrdina, já ho samozřejmě znám z Harryho Pottera, kde ho zabili, hrál tam myslím Cedrika, ale tak jako i tam se mi líbil, ale teď, když je takový krásně bledý a má rudé rty... a ty měnící se oči... nebudu vám tady psát děj, protože to si musíte vychutnat vy sami, když na to půjdete, ale mi se to fakt moc líbilo... a proto něco o hlavním hrdinovi, který se ve filmu jmenoval Edward Cullen a vlastním jménem Robert Pattison, který se narodil 13. května 1986 v Londýně a který se proslavil až právě v Harrym Potterovi, když hrál Cedrika. Líbí se mi dokonce i hlavní hrdinka, která se tam jmenuje Bella a to je taky co říct, nicméně celá rodina Edwarda, která je upírská jsou celkem pěkní lidé:))) a ten děj... a vůbec jako:)))) No, nebudu se tady rozplývat a dám tady oficiální triller k filmu, třeba vás to nabudí tam jít, podle knížky, kterou jsem četla by to mělo ještě mít dva díly........ jak jí zachrání... jak se líbají, ale on má strach, aby neztratil kontrolu, protože ona mu hrozně voní a nejraději by jí vysál, bohužel pro něj se do ní zamiloval... áááá a já se tak těšila, že něco bude a on přestal v nejlepším:))))Foteček a všeho je hrozně moc, ale já se na to nemůžu dívat, protože bych na to musela jít podruhé, kdo už na to byl, ať napíše názor, budu moc ráda... ách jo:))) Už, aby byly další dva díly:))) Jsem zvědavá jestli z ní nakonec udělá toho upíra, tedy podle knížky vím jak to skončí, ale třeba film překvapí lepším koncem:)))

Twilight a Twins

28. prosince 2008 v 11:31 | Chris |  Twincest
No tak jako tohle.... hledám si tak v klidu Twilight neboli Stmívání, že opět uvidím hlavního hrdinu a na hlavní reklamním plagoši Stmívání je udělaná montážka našich Twincátek.... ááách bože... pokupě Edward, Bill a Tom.... trošku to kazí Bella, ale to nevadí, protože už pracuju na své první montážce a místo Belly bude brzy někdo jiný:)))

Oba plagoše nádherné..... první Stmívání - Edward a Bella

A hned na to přenádherná, něžná a krásná montážka twincátek... myslím, že mi to poslala i Dada, všem děkuju:)))

Krásné... moc krásné, i když v hlavě mám teď pouze a jenom Edwarda:))))

Dvojčátka a Jordyn Taylor

27. prosince 2008 v 12:20 | Chris |  Tokio Hotel
Holky, já vím, že tady nějak moc nepěstujeme "holky", které se nějak točí kolem našich zlatíček, ale já, když viděla tuhle krásmou mladou holku, tak jsem si uvědomila, že by mi vůbec nevadilo, kdyby kluci prostě nějakou holku měli... chvíli by mě to asi rozhodilo, ale oni jsou tak mladí, tak krásní, přála bych jim někoho, fakt, že jo... no a tahle americká zpěvačka je fakt krásná... nevím jestli by se hodila zrovna k našim miláčkům, ale rozhodně by se nějaká krásná holka k nim hodila, dokážu si představit jak na předávání jdou spolu.... asi by mi bylo lito, že už nevidím fotky dvojčat jenom spolu... no, když tak nad tím přemýšlím, asi by mi to vadilo více... no raději tady tu fotku dám, než si to rozmyslím...

Moje otázka totiž zní: Vadilo by vám, kdyby dvojčata měli holku? Jak moc by vás to zasáhlo, když by jste se to dozvěděli poprvé a jak by jste to brali celkově....!!!!!!!!

Když tak nad tím teď přemýšlím, asi klidně ještě "vydržím", že se nikdo tak krásný kolem nich nevyskytuje, tedy oficiálně a co dělají neoficiálně nevidím, neřeším, je mi to šumák:)))

Tady tedy ta američanka!

Ale na druhou stranu mě těší, že kluci se tváří, jako by se fotili se mnou:)))) Asi jim prostě holky nic neříkají a vystačí si sami se sebou:))))

KARTÁČEK MÁ HOLČIČKU

26. prosince 2008 v 13:59 | Chris |  Informace!!!
Miláčkové, neměla jsem ani čas vám napsat, že Kartáček má holčičku:) Obě jsou naprosto v pořádku. Porod nebyl zrovna nejlehčí, ale Kartáček se držela a holčička je úžasná, nádherná, ale hlavně zdravá!!!!

Holčička po narození měla: 48 cm a 2,75 kg.

Takže klasická váha i míra:)

Kartáček rodila přesně 24. 12. 2008 kolem devíti večera, přesný čas nevím!

Takže máme malého Ježíška:))) Ježíšku:)))

A jeden nádherný obrázek, mám sice fotečku v mobilu, ale nemám to jak nahrát do poče, takže příště, zatím kreslenou fotečku miminka:)))

Chtěla bych malé popřát hodně zdravíčka, štěstíčka, aby potkávala hlavně hodné lidi, aby si našla ty nelepší přátelé a aby zažila hodně lásky.... jakékoliv, protože s láskou bude vždy spokojená:)

Jéžišku, to jsou krásné vánoce:)

26. prosince 2008 v 13:48 | Chris |  Twincest
Zlatíčka moje milované, totálně, ale totálně nestihám, pořád chodíme po rodině, anebo někdo k nám, k tomu jdeme dneska s mužíčkem do kina na Stmívání a já už se nemůžu dočkat, obzvlášť hlavního hrdiny... četla jsem kdysi knížku, má to tři díly a bylo to super a film prý taky, takže budu asi pár dní trošku "zamilovaná" jinak než jenom do TH, ale zatím pořád jenom TH a zrovna jsem narazila na překrásnou montážku, poslala mi ji i Dada... takže děkuju a tady je..

ta vánoční pohoda a radost.... dokonalost!!!!!

Miluju dvojčata a nejsem zaujatá proti Billovi, fakt né, jenom vím, že Bill si umí všechno prostě vydobýt sám, Tomí to tak neumí, ale má mě a já se ho vždy a ráda zastanu:)

montážka by Monica
Ty dvojčata... bože to je tak krásné... a ještě si nerozbalili dárečky:)))

TH nám přejí super vánoce:)

24. prosince 2008 v 20:53 | Chris |  Tokio Hotel
Nejlepší je, že reklama je delší než to přání:))) Ale nebojte, říkám delší, ale celkově to má 23 sekund:)))

Bill tam má svoje super vlásky a tak to stačí a co říká je stejně téměř šumák:))Tak jaké byly vánoce zlatíčka??? Co jste dostali??? Já tady jásám jako pominutá, ale o tom vám napíšu a taky ukážu fotečky až je nahraju, ale asi až 26. 12. zítra jedeme k rodičům manžela a vůbec by se nehodilo chodit na internet ... Tak si užívejte volno, rodinu, dárečky, jídlo (uf), pohádky... a brzy vám konečně dám tu slíbenou povídku, bude krátká, ale bude vánoční a pro vás:)))

Od Edene:))) Nádherná montážka!!!

24. prosince 2008 v 17:00 | Chris |  Twincest
Sluníčka, tohle mi poslala Edene a já to tady dávám, v době, kdy se to ukáže na blogu, budeme nejspíš všichni papat Štědrovečerní večeři, ale to nevadí, až se tady podíváte, tak na vás budou koukat naši dva miláčkové:))

Snad jste všichni moc šťastní a užíváte si nejkrásnější svátečky v roce!!!!!!!!

obrázek: Post_card_xD_Happy_New_year_by_Pika_chu
..............
A jdeme rozbalovat dárečky:))))))))))))))))))))

Z Billoveho "was" jsem hotová ještě dnes!

24. prosince 2008 v 8:18 | Chris |  Tokio Hotel
Já jsem schopná tolerovat Billovi celkem vše, ale někdy mi svým egoismem už leze na nervy... a ještě mu není blbé takhle kecat Tomovi do očí... doufám, že si to Tom nenechal líbit a v zákulisí mu dal co proto!

Jinak z toho jak Bill řekne was, tím přitepleným hlasem... tak to si musím pouštět pořád dokola, to je pro mě jedna z nejlepších částí prvního DVD, ano, mi stačí málo ke štěstí:)))

.............


Tom: S tím deštěm to napadlo mě.
Bill: Oh.
Tom: Jasně, samozřejmě to byl můj nápad.
Bill: Co? Já jsem na ten nápad přišel dřív! Vymyslel jsem ho dřív!
Tom: Jsi blázen?
Bill: Já jsem byl první Tome!
Tom: Já jsem řekl, ať na nás při EMA's prší a vy jste všichni řekli, že to nebude fungovat. Tak jsem někde zavolal.
Bill: Ok, ty jsi mi pomohl, aby se to uskutečnilo, ale ten nápad…
Tom: …byl můj!
Bill: Ne, můj! .. Mít déšť na podiu byl původně můj nápad. To je pravda.
Tom: To sis jenom myslel po videu Marca Terenziho.

.........

Jinak jsem se pokusila o překlad... takže tak no... snad je to dobře... miluju, když se hádají, ale Tom je vždy tak nějak... prostě Bill si to vždy vydobyde a je mu šumák zda je to pravda, nebo ne no... co se dá dělat:((

........

Jinak krásné Vánoce, už se těším na dáreček:))) Ale nejvíce, až si rozbalí dárečky Sebastianek:)

Vánoční přáníčko od Syhrael

24. prosince 2008 v 0:30 | Chris |  Informace!!!
Musím říct, že když jsem viděla tohle přání, tak jsem se začala smát jako pominutá... super... Syhy, jsi nejen úžasná spisovatelka, ale také děláš dokonalé montážky:)))

Ty gaťky jsou super:)))) Ale ty podkolenky taky:))))))))))

Vánoční přáníčko od Darinky

24. prosince 2008 v 0:24 | Chris |  Informace!!!
A další nádherné přáníčko.... tentokrát od Darinky.... krása... Vlastíček je miláček a moc krásný....

I vám třem přejeme krásné a veselé Vánoce, plné smíchu a radosti:))))

Papoušek který žije mezi dětmi :)

23. prosince 2008 v 12:34 | Kartáček |  Zvířátka
nutný zvuk :)


Dodatečně dárečky od Majky a Dady

22. prosince 2008 v 19:16 | Chris |  Informace!!!
Tohle mi holčičky poslaly na moje narozeniny mailem a já jsem šťastná a konečně tady ty nádhery můžu dát:)))) DĚKUJU!!!!

************

Tak tenhle dortíček jsem dostala Majky, nejlepší bylo, že psala, že mi chtěla dát jako i nějaký dort (nejen Billa a Toma) a když do vyhledávače zadala Dorty, tak jako první dort jí to našlo tohle:)))) Tak tomu se už říká paranoia, protože mi by se našel rozhodně taky, Dort = někdo z TH, takže asi tak, vůbec se tomu dortu nedivím:)))

No a tohle..... z toho jsem měla několikanásobné vánoce... to je prostě nádhera... nejenže tam jsou oba spolu, Bill tam vypadá přímo nádherně a Tomíšek tak odevzdaně k miliskování... k tomu tam je i Majka, ještě by se mi tam líbilo (já jsem starý kritik:))) ) pro Chris... jako, že by jsme tam byli všichni čtyři:))))
A tohle překrásné videjko mi poslala Dada, nejlepší byla hláška Dady, přežila jsem se na to dívat jenom díky tomu, že je tam hraje The Rasmus:))) A mi se líbí obojí, takže já jsem naprosto spokojená a opět mocinky děkuju:))


Ještě jednou děkuju, krizi díky mým půlkulatinám jsem už překousla a jedu dál do dalších let:))))