Leden 2009

Koťátka a koťátka:)))

30. ledna 2009 v 12:00 | Chris |  Tokio Hotel
Jo jo... pamatujete? Je mi jasné, že ano.... tady jsem ještě hltala každé nadechnutí našich dvojčátek, každou novinku a fotečku..... miluju je pořád, ale už to není ta pravá mánie, ale pořád.... jsou to jasně moje jedničky:)))) Zlatíčka nádherná.... no asi je miluju pořád stejně, ale už je to jiné:)))) a chci jako to nové CD, hned klucíííííí a klip a nějaké vystoupení v Německu!!!!!!


http://i39.tinypic.com/2uj5bb9.gifhttp://i41.tinypic.com/15wj62f.gif
http://i39.tinypic.com/2qjysmb.gif
http://i44.tinypic.com/ayludi.gifhttp://i43.tinypic.com/2a5y6v7.gif


To byly časy, první tři animačky naprosto miluju. A vůbec, když si vzpomenu na ten pořad, na který jsem koukala a byla jsem celá hotová.... kluci tam byli oba tak nádherní.... a jak Tomí drží jemně toho lvíčka.... a první animačka, jak Bill hladí lvíčka hned u Tomího ruky.... nebo druhá, jak lvíček od Toma se cpe někde za Billa a ten se točí co se děje:)))

Jenom tak pro pobavení:)

30. ledna 2009 v 6:00 | Chris |  Krásní chlapi
Tááák, je mi jasné, že moc z vás asi nebude znát aktéry, které tady dávám... ale řeknu vám upřímně, že když jsem to viděla, tak jsem chtěla vědět, jak a kdo by se líbil vám... a proto je to taková anketka, který herec a která dvojice (i když dvojice ze Stmívání - ta více ulítlá, nejsou partneři, ale přesto by mě zajímalo), kdo z nich se vám prostě více líbí.... Já se přiznám, že totálně nesnáším všechny, kdo hrají v Hight School Musical, příjdou mi slizcí a z představy, že se potkám se Zacem mě omývá.... ale třeba na to budete mít jiný názor, prostě to chci jenom vědět a taky proč se vám ten a ta dvojice líbí více... nejde ani tak o vzhled ve tváři, ale když se na ně podíváte...

První je Zac Efron z HSM (brrr) a druhý Robert Pattinson ze Stmívání (ááách)

No a dvojice: se Zackem je tam Vanessa Hudgens a s Robertem je Kristen Stewartová...
Já prostě z té první přeslazené dvojice umírám... jak jsou sladcí, ta sladkost z nich až překýpí a mě se zvedá žaludek:))) ale spousta lidí je má rádo, takže já to chápu a budu právě ráda, když mi napíšete, že se v nich mýlím, že nejsou tak přeslazení a že jsou skvělá, "normální" ulítlá dvojice:)))
Nicméně u mě naprosto vede nekonvenční dvojice č. 2:)
P.S. Jinak ani jeden z těch čtyř není můj typ a z nikoho "nešílím", ale prostě střílím od pohledu, kdo na mě působí sympatičtěji... ale typuju, že asi vyhraje dvojice č. 1:)))

Zádička a bříško:)

29. ledna 2009 v 21:12 | Chris |  Tokio Hotel
Billíšek nám ukazuje svoje bebínka:))) Ale proč to sem dávám, protože se mi hrozně líbí jeho znamínka, mám téměř stejné, dokonce, když jsem manžílkovi ukázala ty záda, tak si v první chvíli myslel, že jsou moje a kde jsem to prý ukazovala:))) ale pak si všiml tetování:))) No já mám ráda každý kousek jeho tělíčka, které jde vidět kromě rukou a tváře:)))
No a tohle bříško.... tohle bříško mám ráda úplně nejvíce:)))) Je to bříško "mého" miláčka:))) a je tak krásné... áááách jo... no tak takové břicho tedy fakt jako nemám:))) tady by si mě manžílek bohužel nespletl:))))

No a taky nenosím trencle:))) Jo a asi ani nevíte, že jsem manželovi koupila plavky, které měl Bill na letošní dovči:))) Letos poletíme k moři a tak jsem chtěla, ať má něco nového a moderního, samozřejmě neví, že jsou to ty, co měl kdy na sobě Bill:))) a když je viděl tak řekl, bože já budu kytičkovaný? jak nějaký buzoš, ale přesto když přišly, tak se mu líbily... jsou nádherné, jde vidět, že je to kvalitka a já když si je manžílek zkoušel jsem ho znásilnila hned ze startu:))))

Nestihám, ale fakt vůbec!

29. ledna 2009 v 12:12 | Chris |  Informace!!!
Sluníčka, je to tak, vůbec, ale vůbec nestihám. V práci hukot, chodím večer, naprosto vyplivnutá a včera se mi vůbec nedařilo, takže jsem neměla na nic náladu, dneska je to lepší, ale zase nevím co dříve, k tomu má malý besídku a přijede mi neteř, ale aby vám po mě nebylo smutno, dávám vám tady tu mojí "proměnu".... tohle fotil přímo pan fotograf na té proměně...

jo a aby jste nezapoměli jak vypadám:)) mám vás ráda, posílám pusinky a snad tady večer něco dám, ale myslím na vás a včera večer jsem se aspoň bavila vašimi komentáři, jsem ráda, že se zapojuje i Kartáček:))) kdo je jistý je Edene a Miriel, holky, obě jste mi napsaly, ale zatím nemám kdy odepsat, ale nebojte.... napíšu!!!! Ale vidím to tak na příští týden, snad se nezlobíte... ale večer chci být s rodinkou...

papa!!! vaše zaneprázdněná Chrisule... Kartáčku, hoď tady nějaké zvížátko:)))


Šla jsem za nimi tak, jaké mám doopravdy vlasy, aby věděli na čem jsou:)))) To je mazec! Bez jakéhokoliv gelu nebo oleje a bez rovnání:)))) Vypadám jak romantická duše a vedle.... jako kdo:))) Jako někdo, kdo si zrovna řekl, že kdo jí bude ty vlasy pořád tak pěkně upravovat:))))

Hm....

28. ledna 2009 v 11:21 | Chris |  Tokio Hotel
Tak něco takového a klidně mnohem odvážnějšího by mohl předvádět se mnou někde v soukromí:)))) Vůbec by mi nevadilo, kdyby přivedl i bratra:)))) Možná by mi dokonce stačilo jenom se koukat:))) Nevím proč, ale tady se mi Bill hrozně moc líbí... ještě pořád ty jeho staré zoubky... a ten sexy pohled a to jak si svléká bundu... hm... dobrý:)))
Jinak ta budna se mi líbí, šup s ní do davu ke mě:)))) Až přijedete konečně k nám na konzík:))))

Hodně štěstíčka:)))

28. ledna 2009 v 6:00 | Chris |  Srandičky
Hodně štěstíčka s kominíčkem pro štěstí a úspěšný pracovní a školní den:)))) Mi to přišlo tak roztomilý, že jsem to tady musela dát.... takové miminečko... jak se krásně směje... miloučký:)))

Dneska už máme půlku pracovního a školního týdne, tak už to bude jenom lepší:))))

Dobré ráničko a kdo ještě nesnídal, tak dobrou chuť!

To je tak ošklivý až to je krásný....

27. ledna 2009 v 18:00 | Kartáček |  Zvířátka
Tak mám dneska pohodičku, dítě nafutrovaný, chrní, já práci hotovou, na sobě nový tričko od Chris s Villem, den jak má být :)


Hlavně se nelekněte:)

26. ledna 2009 v 22:16 | Chris |  Informace!!!
Takže, to jsem prosím já:) V celé své "kráse":) Aneb, jak se Chrisulka neustále snaží mít podobné vlasy Billovi... tady jsem sice mimo mísu, ale jsem z toho účesu tak hotová, že jsem se na sebe musela nevím jak dlouho dívat:)))) a vůbec mi nevadí, že Bill má ten účes přece jenom trošku jiný:)))

Takže, teď ten šok:))) Komentovat to můžete jak chcete, fotil mě manžel a byl pořád ještě tak v šoku, že jsme to fotilili 5x a na každé fotce vypadám ještě hůře než na tady téhle:)))

Když jsem tady dávala toho Billa, tak jsem si říkala, jak je krásný a teď tohle:))) ale co, až bude mít tolik kolik já, kdo ví jak bude vypadat:))) tak a je to!

Kterak se dotknout svého bratra

26. ledna 2009 v 12:00 | Chris |  Tokio Hotel
stůj co stůj:)

Video je z afterpárty, kde jejich doteky byly celkem časté a dotek Billa Tomovy ruky byl vyloženě fakt šíleně "nutný":) a jak se Tom na něj směje... já vím, jsou to bráchové a je to normální, ale i tak:)


Já přece neříkám, že nejsou bráchové, ale o slově "normální" bych pochybovala:)))


Pohodička, která nikdy nekončí:)

26. ledna 2009 v 6:00 | Chris |  Srandičky
Když jsem to viděla, tak jsem se musela začít smát:) To je takové zlatíčko ten pejsek... naprostý miláček:) To je jako náš Monťásek, i když ten má raději velký bazén od malého, abychom ho museli pořád čistit:)))

Říkám tomu... Mořká panna:))


A všem přeji krásné raníčko.... hodně sluníčka a super vykročení do pracovního týdne, co nejméně stresu, žádné churavění a úsměv na rtu, dobrou kartu:)))) Nevím co mě v práci čeká, ale já jsem silná a nedám se !!!!!!!!!!!

D O K O N A L O S T

25. ledna 2009 v 21:47 | Chris |  Twincest
Viděla jsem hodně krásných montážek a twincestních výtvorů, ale tenhle... opravdu a upřímně jsem z něj hotová, je krásný a jak tam oba vypadají a ten Billův účes... nádhera, která se jenom tak neopakuje!

Já opravdu musím říct, že nic mě takhle dlouho neohromilo.... já nevím co více říkat, Ketty jsi úžasná, měla by jsi dělat montážky častěji.

obrázek: Ketty

Další "zaručená" zpráva:)

25. ledna 2009 v 10:52 | Chris |  Tokio Hotel
Já už to neřeším a na lístek mám našetřeno už dávno a nejen na něj, ale na spoustu věcí s tím pojených:) Kdy přijedou už neřeším, jestli to bude podzim, fajn, neřeším:) ale zní to dobře... ta další "zaručená" zpráva... podle mě je jasné, že do těchto dvou míst přijedou, já tomu taky věřím, jenom termín si už netroufám ani navrhnout a ani to vlastně neřeším... včera bylo super, jsem sice kantáre, protože jsme kecaly do dvou rána, než jsem se umyla atd., ale je mi fajn, člověk se odreaguje od všedních starostí a jde dál... třeba čekat na termín koncertu:)))))))

**********


Víme od jednoho zdroje, že Tokio Hotel navštíví tento rok Polsko. Manažeři do jejich nového turné zařadili Polsko a Českou republiku. Omlouváme, ale bližší informace nevíme. Jedna věc je jasná, teď začněte šetřit na lístek!
source: tokiohotelpoland.com


zdroj:Evule


****************

Takže bando šetříme, protože už se na vás moc těším, stejně jako na ty kaše koblížky:)

****************
Tady je máme:))) a kde je zbytek? Noo, někde bude:) ale tady asi né:))) myslím na našem blogu:)


by Lecker
Obrázek “http://i42.tinypic.com/33w4312_th.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i39.tinypic.com/2mdexqf_th.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i44.tinypic.com/2igisfd_th.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i40.tinypic.com/2ymxb4k.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i44.tinypic.com/35mqh40.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i44.tinypic.com/29bgaoz_th.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i42.tinypic.com/dwldd_th.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
by aixin


Nádherný Bill a Chris mele z posledního

23. ledna 2009 v 23:50 | Chris |  Tokio Hotel
Zlatíčka, nikdy jsem si nemyslela, že můžu být tak vyšťavená, ale stalo se. V práci nevím co dříve, řeším věci, které nejsou v mé kompetenci, ale není nikdo jiný, kdo by je mohl řešit, protože u nás všichni odpadli, jsou nemocní. Po práci, kde jsem namáhala mozek více než na matuře jsem šla do kina a teď jsme přijeli. Jsem nad odpis.

A proto ani nepíšu komentáře a dokonce nečtu ani povídky a to je co říct. To fakt jde vidět, že jsem mimo. A protože na mě v žádném případě není tak krásný pohled jako na Billa (né teď, ale nikdy a teď už vůbec!), tak vám tady dávám něco krásného jako je ON a v této době byl dokonalost sama. Je i teď, ale tahle doba je pro mě pořád tak nějak posvátná.

Krásný víkend, zítra jedeme na výlet a večer jdu slavit narozeniny.... ano, jestli vydržím tento měsíc, tak už všechny a přežiju i termín koncertu kdykoliv, teď mi to příjde tak nicotný problém, že i kdyby přijeli v zimě, tak mi to je totálně u pr... vy víte kde... tak páčko, pořád na vás myslím, ale opravdu nestihám!!!

A teď ten Bill, až mi nějaká kadeřnice někdy udělá tenhle účes, takhle přesně, tak odemě dostane metál!!!!!!!Apatie a panenky dvojčátek

22. ledna 2009 v 22:42 | Chris |  Tokio Hotel
Vidím, že máme všichni nějaký útlum... pociťuju ho taky a to nemluvím o tom, že mi onemocněla kolegyně a já nevím kde mi hlava stojí... tak pro potěšení a milé okukování panenky dvojčátek:))

Přeju všem lepší zítřky, lepší počasí, hodně zdraví a koncert TH, který bude na jaře, dneska jsem chvíli pochybovala, ale já pořád věřím, hodně naivity mi dal Bůh do vínku... tak se mějte a brzy v lepší náladě:)))

Jak se křehce drží... doufám, že aspoň jim je dobře:)

Už dva dny u nás poprchává... v zimě... fakt "super":(

Twincest on Fan Party

22. ledna 2009 v 18:53 | Chris |  Twincest
Musím říct, že za tím závěsem to vypadá fakt věrohodně:))) I když je mi jasné, že si jenom šeptají, vypadá to více než zajímavě:))) Klasičtí "normální" bratři:)


No, i když všichni kdo byli na té párty na ní nějak nadávají, někdy si říkám, že jít tam a být tam, vidět je tak blízko, i když by mě měli na párku, bych přece jenom chtěla zažít, ale jaksi smůla:)))

Bill & Tom: Me And You

21. ledna 2009 v 21:48 | Chris |  Twincest
K tomuhle videu bych jenom řekla, že ještě nikdy jsem video neshlédla s takovým vzrušením, nadšením a láskou... tohle video považuju za vůbec nejkrásnější co se týká twincestních videí. Není tam nic sprostého, ale přece je to vzrušující... jak chtějí a nemůžou... a potom se milují, náznak, pohled, pohlazení.... gratuluju autorce, nádherně strávené 4 minuty!!!


Někdy si fakt připadá jak úchyl... a teď úplně, protože to je poprvé co hledám já sama na youtube videa!


A Beautiful Lie Bill/Tom

21. ledna 2009 v 10:00 | Chris |  Twincest
No a tohle video... bože... ty detaily jejich doteků a vůbec jak to je roztříhané to video... já jsem na něj narazila úplně omylem a musím říct, že děkuju za ten omyl, místo toho minulého je to twincest, ale dokonalost... já nemám moc videa ráda, spíše se na ně nedívám, ale tady jsem 4 minuty fakt koukala... a ještě k tomu ta písnička... já mám 30 seconds to mars ráda no... a vůbec... krása a tohle video fakt luxus!


Jako... nějak takhle to mezi nimi asi bude:)))) Dado klidně napiš jak mi zase šibe:) Mi to totiž vůbec nevadí a pořád lepší, než, když si někdo myslí, že Bill je s Andreasem:)

Co?????

21. ledna 2009 v 6:00 | Chris |  Tokio Hotel
Tak jako já koukám jako tele na vrata... už v únoru jo? A oni budou na Echo??? Bože... už teď mi z toho vibruje břicho... jééé, ať je to pravda bože....... přece něco musí být pravda a Bill má pořád dredy... a když mají klip natočený tak teď točí další v Londýně???? A proč ho točili ten první v Americe? No nic, nebudu tady fňukat, sem s tím klipem:)

***************

Loka: Nový singl 15.února a klip natočen v Los Angeles


HyperLinkRok 2009 bude rokem Tokio Hotel a to bez pochyby! Na konci března má vyjít jejich nové album a po úspěšném Zimmer 483 (nazpíváné v němčině) a Scream (nazpíváné v angličtině) bude opravdovou bombou.Na internetu se nachází už nějaké pověsti. Třebaže album má nést název "Reset" , zvuk bude méně komerční a má tam být také píseň ve Španělštině.. Je tohle pravda? Všichni víme že kluci už dokončili videoklip, který se natáčel v Las Vegas a že jejich první singl uslyšíme 15. února ,kdy ho budou prezentovat na Echo German Awards 2009.(??) Skupina o sobě dává vždycky něco vědět, tentokrát Gustav, bubeník skupiny, byl operován kvůli slepému střevu (bud'te klidní už je v pořádku) a Billovi nové dready.Netrpělivě čekáme na fotky , kde budeme moct rozpoznat jeho nový look a také na několik dalších detailů k novému albu.


Bill&Tom [Nobody said it was easy]

20. ledna 2009 v 21:18 | Chris |  Tokio Hotel
Krátké, ale naprosto nádherné video... jsem z něj fakt nadšená, krásné záběry, fotky... našich miláčků a i když to není twincest, mi stačí jenom to, že tam jsou oni dva a že tam jsou spolu:)) Fakt doporučuju!!!

****************


Jo, jo...jenom náhled toho videa je kouzelný.... jak se na něj Billí dívá... já v tom stejně vidím to, co chci vidět:)))