Únor 2009

Nádherné panenky

28. února 2009 v 21:32 | Chris |  Twincest
Nechápu jak může být někdo tak dokonalý a udělat v ruce něco tak krásného... obdivuju a tahle první panenka je naprosto úchvatná a k zamilování....... a ta cigareta tomu ještě dodává na originalitě.....

Druhý obrázek vůbec nepokulhává.... tady je zase krása úplně v jiných věcech.... v něžnostech ...
oba obrázky: by_idrilkeps
............................
Já mám doma svého medvídka Toma a to mi musí stačit:)))))

Billíšek na koníčkovi:)))

27. února 2009 v 17:18 | Chris |  Tokio Hotel
Sluníčka moje zlaté, tak jsem se právě dozvěděla, že jdu do kina, takže za chvíli mizím a protože je až o půl desáté a já příjdu v noci, tak už u netu nejspíš nebudu... ale dávám vám tady za mě něco mnohem lepšího a to smějícího se Billíška:))) On byl takové krásné děťátko:))

Krásný páteční večer. Krásný víkend. Krásné počasí, super náladu a dejte si něco dobrého... já si jdu sáhnout pro nutelku:) achojík!

Já bych se taky svezla... na koníčkovi:))))

Bojové plemeno:)

27. února 2009 v 7:00 | Chris |  Srandičky
Ano, ano........ tohle je velice nebezpečné bojové plemeno:))) Neboli Bulteriér, přezdívaný Bulík... přiznám se, ale dobrovolně, že když přijede ségra, která má úplně stejného, tak jsem jak na trní a malého si sakra hlídám, prostě těm pejskům nevěřím, ale tenhle vypadá, že si nechá líbit snad úplně všechno:)))

Hrozně mě to rozesmálo, až přijede ségra s Nerem, tak to na něm budeme praktikovat, ale to je blázen a ten by nám rozkousal ty fixy!!!

Jak to má kolem toho oka:))) Akorát bych nechtěla být u mytí toho psa... i když to je asi kliďas a voda mu nevadí.....

Internetová výuka - Studienpreis DistancE-Learning 2009

26. února 2009 v 21:22 | Chris |  Tokio Hotel
Hm, já si myslela, že kluci tu školu už dokončili loni, nebo tak nějak... to říkali ne? Toe fukáč... prostě už jí konečně mají:)) A já gratuluju hošani... a jsem ráda, že tam něco říkají o dubnu a promo akcích ohledně CD!!!!!!!!!!!!! To mě z toho všeho těší nejvíce:)))

..................................

Dvojčaty vyhrála tento ročník Studienpreis DistancE-Learning 2009. Je to vlastně studium přes Internet a oni právě tento rok absolvovali. Cenu získají všichni absolventi a bude jim předána 27. dubna 2009 v Berlíně Andreasem Stormem.

Zajímavá je hlavně poslední věta - "Ale dvojčata Kaulitzovi se nebudou moct zúčastnit, protože v té době budou mít promo akce k novému albu."

No, tak aspoň že víme, že v dubnu už se bude něco dít :D


Na fotce jsou dvojčata s Sarah Lichtenberger (L) a Jennifer Krautscheid (P) - což jsou ředitelky této školy vzdělávání přes Internet.

.. na ten článek se můžete podívat tady x)

překlad: Terushka

Vzpomínky dávné.... už by to chtělo nové video:)

26. února 2009 v 20:41 | Chris |  Tokio Hotel
Tohle video je staré dva roky, tedy brzy to budou dva roky a už by to chtělo něco nového, ale protože je to video fakt super a protože kluci tady vypadají super a protože tady na tomto blogu to video ještě není, tak budeme vzpomínat na to, jak byli kluci na konzíku v Praze... jak byli napnutí, naštvaní, dokonalí, úžasně hráli a zpívali a nakonec byli šťastní, stejně jako my všichni, kteří jsme ten koncert zažili na vlastní kůži!!!!!!

Tak vzpomínáme.... závidím těm lidem, kteří už byli na jejich zkoušce, to byl vždy můj sen, jenom tam sedět a dívat se.... jak se chovají normálně, nejen u zpívání.... bych z toho měla skoro větší zážitek než z koncertu.......


Jak jedou po té cestě a tam napsáno Lovosice, Praha... bože... to je tak krásný pocit, že tady prostě byli, že byli tak blízko... že jsem je viděla a sáhla... už by měli konečně přijet znovu, moc mi chybí... a ještě do toho to debilní počasí... já chci TH a koncert a vás všechny na něm se mnou!!!!!!

Zase o CD a zase se člověk nic nedoví

25. února 2009 v 20:38 | Chris |  Tokio Hotel
Vlastně to tady dávám jenom pro informaci, která je informace, neoiformace, protože se člověk stejně nic nového nedoví, ale na druhou stranu mají v Bravu celkem pěkné screens a ty se hodí tady dát:))) Jo a jenom snad, že anglickou verzi si můžou strčit za klobou, doufám, že tady dorazí ta německá verze, protože na anglickou ani nesáhnu, to mi stačilo jednou a stejně jsem to měla puštěné jenom jednou, když jsem si to koupila, ten Jost asi nechápe, že nás kromě kluků uchvacuje právě ta němčina sakra!!!!!!!

******************
Jedou na plný plyn

Nové album, nová sportovní auta! 2009 by měl být rokem pro Tokio Hotel. Bravo zná jejich plány...

Kolem Tokio Hotel se to velmi ztišilo. Sotva nějaká vystoupení v posledních měsících, žádné nové písně, žádné TV show! Bill, Tom, Gustav a Georg se naprosto vypařili. Ale v zákulisí se tihle čtyři kluci připravují se svými producenty, velký poprask - protože rok 2009 bude jejich rokem! A kvůli tomu jedou na plný plyn. Nové album super-kapely je skoro hotové: "V tuhle chvíli doufáme, že práce na albu bude hotová během příštích šesti týdnů," řekl TH-producent David Jost pro Bravo Interview. "Ale vydání nebude před pozdním jarem."
Kromě toho chtějí Tokio Hotel dobýt celý svět ve stejnou dobu: CD by se mělo objevit po světě nastejno. Pro nás samozřejmě německy. V USA a kdekoliv jinde, kde se našemu jazyku nerozumí, anglicky.

Kluci tentokrát nahrávali velmi speciálně: "V našem nahrávacím studiu v Hamburgu jsme to dali dohromady, zbytek se dodělá v Los Angeles," řekl Jost. Už by to měli být jenom konečné záležitosti. Ale Bill a Tom ještě neměli dost. "Minulý týden napsali dvě nové písně," řekl David Jost. Tihle dva mají ve svém vlastním bytě v Berlíně vlastní malé studio. "Tam si nahráli vlastní demo-verze těchto písní."
Po všem tom stresu za poslední tři roky, Bill a Tom stejnak neměli čas na dlouhý let do Los Angeles (trvá něco přes devět hodin). "Jsou šťastní za každý den, kdy jsou doma v Německu," řekl Jost. Místo toho za to platí moderní technika: "Dali jsme dohromady tyhle dvě písně na naší schůzi," řekl David Jost pro Bravo. "Dalšího den byl Bill ve studiu v Hamburgu před mikrofonem a nahráli jsme to pro Los Angeles přes ISDN." Podle všeho je hotových 20 nových písní - ale jenom 12 se jich dostane na nové album.
Ale i v soukromém životě kluci přidávají. Kvůli ticho a tajemství, Bill a Tom si pořídili dvě nová žhavá auta: Tom šedé Audi R8 (za 114 000 euro). Stylové sporotvní auto, které může jet až 301km/h. Bill se spokojí se svým prvním autem, které jede až 250km/h - takhle rychle totiž může řídit svoje sněhově-bílé Audi Q7 (kolem 70 000 euro) TH-Hotel-Dvojčata ale neplatili ani tak plnou cenu: "Celebrity mají u společnosti Audi VIP bonus - platili jenom 70% z ceny," říká zdroj. Tyhle dvě mega auta nyní patří klukům z Tokio Hotel po další dva roky.
Nyní to může začít - vzrušující rok!


Doufám, že se Tom v tom svém autě nenabourá, zrovna včera jsme měli s Dadou takový rozhovor... né o klukách, ale o nás... kluci dávejte pozor a nejezděte rychle!

Bill a Andreas

24. února 2009 v 20:46 | Vamp |  Twincest
Neuvěřitelné se stalo skutečností. Vamp se objevila na blogu nejen jako někdo, kdo píše komentáře. Možná se budete divit, proč zrovna s touhle fotkou a já to nechci ani moc vysvětlovat. Můžu snad pouze říct, že spojovat Billa jenom s Tomem je nuda. Chce to trošku fantasie a tahle kresba se mi moc líbí. Jak už jsem psala. Zbožňuju kontrasty a tenhle je na první pohled patrný. Nechci tady nic naznačovat, už vůbec, že by Bill měl něco s Andreasem, ale pro změnu .... a kdo to tady nevydýchá má smůlu:)))))))))


Zajímavé tričenko:)

24. února 2009 v 10:00 | Chris |  Srandičky
Hm, kdyby ho měl opravdu tak velkého, tak mizím, ono všeho moc škodí... sice nemůžu vědět jaké to je s malým, ale tohle mi zase příjde moc velké... ale třeba se mýlím :)))

Tak prý je to normální... noo, tak to tedy fakt nevím:)))))) Snad mi poradíte:))

V tom triku bych chtěla vidět mého mužíčka, ten by si to nevzal ani na běhání večer se psem:)))

Vamp Bill:)))

23. února 2009 v 22:53 | Chris |  Tokio Hotel
Jo, upíří téma mě pořád ještě nepřešlo a když jsem zase přemýšlela o upírech, našla jsem tuhle montážku, která naprosto sedí:))) Jenom by mě zajímalo koho zase vysál:))) Vypadá po dobrém papkání celkem spokojeně:)))))))

Jinak přeju krásnou dobrou noc:))))) A sladké sny:))))))
zdroj: Vamp_Bill_by_Pandora_Gold_Photo

Kluci při koupi svých autíček

23. února 2009 v 14:46 | Chris |  Tokio Hotel
No fotečka je malá, ale šíleně směšná, tedy kluci na ní vypadají šíleně vtipně... Tom vypadá jako trpaslík a Bill jako přiteplený úchylek, ale Bill má podle mě kapuci, nicméně to co vypadá jako Tom vypadá velice zajímavě....... ehm, ty blond vlasy, které jsou zatraceně blond.. ale já si řekla, že to svedu na špatnou fotku, jo, to bude tou blbě vyfocenou fotkou, doufám:)))))))))))

No a detaily jejich aut, já bych rozhodně sáhla po Q7, to je luxus a cítíla bych se v tom autě bezpečně, ale nevadilo by mi ani to druhé, to kdybych šla balit nějaké kořeny:)))) Takže vlastně by mi stačily ty dvě auta a ti dva, kteří je vlastní:)))))))))) Bill a Tom:))

********************

Audi R8 - auto Toma
HyperLink HyperLink
HyperLink HyperLink
Počet válců - 8
Zrychlení z 0 na 100 km/h - 4,6 s
Maximální rychlost - 301 km/h
Cena - cca 3.000.000 Kč

Audi Q7 - auto Billa
HyperLink HyperLink
HyperLink HyperLink
Počet válců - 12
Zrychlení z 0 na 100 km/h - 5,5 s
Maximální rychlost - 250 km/h
Cena - cca 2.000.000 Kč

**********************

Tomovo auto je o melounek dražší, hm... takže 5 melounů a dvojčata, bože to je sen:))) Kdo by to nebral:))))

Nákup vibrátoru...

22. února 2009 v 14:07 | Kartáček |  Srandičky
Chodívám si tak na jeden web o dětech a tam nějaká holčina pracuje v sexshopu a napsala tam historku ze života......prý se jí to stalo, no docela jsem se pobavila :)

Takhle se kupujó robertci na Hané. Ráda bych se s Vámi podělila
o svůj
zážitek z návštěvy zákazníků v našem obchodě. Věřte mi,
ale měla jsem
co dělat abych si udržela alespoň trochu vážnou tvář. Jednoho
dne vešel
do obchodu manželský pár ve středních letech. Již jejich příchod byl
provázen větou ve stylu vesnické hanáčtiny: "Tož jsme v obchodě
na bordél!! ".
Slušně jsem je oslovila a zeptala se, co mohu nabídnout.
MUŽ: "Tož moja žena chce nějakýho žužlóna do baráku...Ja už
pré stojím
za hovno." Po chvíli jsem pochopila co vlastně požadoval, žužlón je
vibrátor. Začala jsem paní vibrátory nabízet a pán se zatím rozhlížel
po
obchodě. Každou chvíli jsem slyšela jak z různých míst obchodu něco
vykřikuje a všemu se diví. Co chvíli na mě zavolal, ukázal na
biče a
řekl:
" .. tož to sem nevěděl, že tu máte aj zverimex, já si teda vezmu to
udidlo s koulí pro kozla. Ludra fort mňa kůše a ten široké obojek na
hafana, máme salašnika a to ho snad u bódy udrží." Asi jsem v první
chvíli nevypadala moc duchapřítomně, ale pak jsem zákazníkovi taktně
vysvětlila že jsou to věci pro lidi a používají se na praktiky
sexuální magie.
Pán zalapal po dechu a prohlásil: "Tož doprdele, co su magor?" Pak
se po
prodejně ozval hrozný smích a pán klečel na zemi v smíchu. "Maruno
podivé,
oni tady majó aji uměló pičó." Manželka Maruna, která se mnou
mluvila
běžnou češtinou bez dialektu se již asi naštvala a zařvala na něj.
"Te hanáko namrzlé, když ja možu mit umělýho vtáka, proč ty bys
nemohl mít
uměló pičó? Víš co, poď rači dom, ty umíš dělat akorát vostudu a
chlastat pivo. Chytla manžela za ruku, mně se za něj omluvila a bez
nákupu
rychle opustila obchod. Mohu upřímně říct, ze v prvních pár minutách
jsem byla
v naprostém šoku, jelikož jsem netušila, že v dnešní multimediální
době se
mohu setkat s lidmi, kteří se diví i nad latexovým oblečením, nebo
na
anální kolík zareagují slovy: "To si dám do prdele, abych se u teho
neposrál? Maruno to si kópim, až začnu na jaře chodit do pola!!!"
Celou dobu jejich návštěvy jsem sama zápasila se smíchem, bohužel
jsem
na všechny jeho hlášky zapomněla, ale bylo jich dost. Manželka vždy
jen
pozvedla oči do vrchu a omlouvala se mi. Stejně dlouho nezapomenu na
to
zajímavé pojmenování vibrátoru žužloň

To je nádherné!

22. února 2009 v 10:00 | Chris |  Zvířátka
Já musím říct, že mě to hrozně dojalo... ona, když ho našla, tak už to byl dospělý lev... jak jí může být tak vděčný a poznat jí... to jeden nechápe, já bych se ho taky chtěla tak dotýkat, šelmy, medvědi a vlci... to jsou moje zvířata... když myslím ty divoká a tohle je přenádherné... já bych ho pomazlila... takže mám další nesplnitelný sen... jeden by se mi mohl splnit, takový krásný a ještě nedávno nesplnitelný, ale Chris je hrozně hloupá na to, aby ho realizovala... proto si bud snít třeba o tomto lvíčkovi:)))Text:

Žena na snímku našla zraněného lva v lese na pokraji smrti.
Vzala si lva domů a uzdravila ho.
Když se lev cítil lépe, dala ho do zoo a dala mu tak nový domov.
Toto video bylo pořízeno, když se přišla podívat na lva jak se mu daří.

Sledujte reakci lva, když ji uviděl, úžasné.

................

Někdo by řekl, že je to nahrané, ale já tomu věřím, takže to jenom kdyby jste mě tady začali přesvědčovat, že je to kravina, tak vám stejně neuvěřím:))))))))))))))))

Ranní vtípek - Pozor kde čůráte:)

21. února 2009 v 10:00 | Chris |  Srandičky
Babka táhne po ulici za sebou dvě igelitové tašky.
Z jedné jí občas vypadne tisícikoruna.
Všimne si toho policajt a zastaví ji :
"Matko, padají vám peníze z tašky.....,mimochodem, odkud je máte,
neukradla jste je.. ?" praví žertovně.
Babka : "No, víš synáčku, já mám zahradu, která sousedí přímo s parkovištěm
u stadionu. Tam chodí chlapi a čůrají mi přes plot na moje květiny.
Já jen tak stojím a čekám za keřem se zahradnickýma nůžkama a vždycky když
některý prostrčí svého......hm ehm...přes díru v plotě,chytím ho a zavolám
- TISÍCOVKU, NEBO TI HO USTŘIHNU!
" Policajt se usmívá: "Hm, to zní fér....... Tak hodně zdaru!"
"Jo a Mimochodem co máte v té druhé igelitce?"
Babka: " No...., ne všichni jsou ochotni zaplatit....... :-))

******************

No nám taky chlapi čůrali za zahradou, dokuď jsem na ně pár krát nevlítla, ti byli vždy dobře červení, ženská by to neudělala:)))))))))))))

Nějaké rozhovory o TH a s TH:)))

20. února 2009 v 22:02 | Chris |  Tokio Hotel
Tento rozhovor se objevil v časopisu OK! Mary-Kate a Ashley tam měly mluvit o různých osobnostech a názorech na ně. I přesto, jak je pořád všichni z TH vychvalují, jejich reakce na ně nebyla kdovíjaká :D

Přeložila Terush pro terusky-tokiohotel.blog.cz

OK: Nevím, jestli jste už slyšeli, že máte slavné fanoušky jako třeba Angelina Jolie nebo dvojčata Kaulitzovi z Tokio Hotel..
Mary Kate: Tokio Hotel - o těch sem slyšela v televizi.

OK: Co si o tom myslíš?
Ashley: Zní to krásně, zvlášť proto, že jsou nádherní.. ale nádherní spíš jako holky než jako kluci.
Mary Kate: Já je nemám ráda. Když je hrají v rádiu, musím je přepnout. Děsí mě to.

OK: V různých interview o vás řekli hezké věci, třeba o vašich nosech.
Ashley: Jo, ten Bill - myslím, že se tak jmenuje, protože mě to nezajímá - je opravdu překrásný. Máme profil na myspace a tam nám spousta fanoušků píše, že by byli rádi, kdybychom se s nimi dali dohromady.. Bill je krásný, ale Tom..
Mary Kate: Je sice krásný, ale pořád malý kluk! Kolik jim je? 19? Vypadají na patnáct!

OK: Šly byste s nimi na rande?
Ashley: Já bych šla s Billem. Tom je moc dětský. A co se týká Mary-Kate, o tu se nebojte, ta by s ním nešla.

************************************

No a máš to Tome a neříkám to jenom já, všimly si toho i Olesenky, že jsi jako dítě!!!!

Ono musím říct, že upřímně, že další rozhovor, který tady dávám tomu nasvědčuje.... upřímně řečeno, když si vzpomenu, jak to říkal, já se na to přímo dívala, tak jsem nevěřila vlastním uším a než byl překlad, tak jsem si pořád myslela, že jsem si to špatně přeložila... Tom si někdy nevidí do pusy... i Bushido byl mírně řečeno v šoku... Bill by ho měl trošku krotit.......... on je fakt ještě dítě, sice krásné, ale dítě............... a Ashledy nám jede po Billovi:)) no nebyli by špatný pár... Bill by měl starší, zkušenější:))))


Přeložila Terush pro terusky-tokiohotel.blog.cz

Tom: Ale nejdůležitější věc je, že tam bude Nicole Scherzinger, ne?
MK: Jo, to je pravda.
Tom: Jo, to je nejdůležitější.
MK: Chceš ji tam ošahávat?
Tom: Jo, to bude důvod, proč jít na afterparty, i když prohrajeme.
Bushido: Neměl by sis myslet, že máš takovou šanci.
MK: Myslím, že si to už myslí.
Bushido: Taky tam budu a jsem starší než ty.
Tom: Jo, musíme to dokončit, protože ta kurva je tak sexy.
Bushido: Ne proti sobě, ale všichni dohromady! Ty, já a Nicol Scherzinger. Nejlepší trojka an světě.
Tom: Můžem to tak udělat, ale já si zamlouvám díru.
Bushido: Perfektní.

Melody: Oh můj bože.
Nicole: Oooh..

**************************************

Co říct nakonec.......... Tome, ono kecat umí každý, ale skutek utek!!!!!!!!!!!!!Cvičené prasátko....

20. února 2009 v 8:00 | Kartáček |  Zvířátka

Článek z Harper´s Bazaaru......Angelina Jolie

19. února 2009 v 13:35 | Kartáč |  Krásné ženy

Prý se rozhodla postupně opustit svět filmu. Poslední natáčení si naplánovala na únor. A pak celý rok nic, protože by se ráda víc věnovala své stále se rozrůstající rodince. "Chtěla bych prostě zmizet. Čekám, že jednou budu babičkou..."

Málokdy je sama. Pořád je někým obklopena - když je na veřejnosti, tak suitou fotografů, novinářů, slídilů i obdivovatelů. Doma pak početnou dětskou smečkou - šest dětí (porodila holčičku Shiloh a dvojčata Vivienne a Knoxe, adoptovala Kambodžana Maddoxe, etiopskou holčičku Zaharu a vietnamského chlapečka Paxe a podle posledních zpráv bulvárních plátků je prý znovu těhotná). A samozřejmě nechybí její muž Brad Pitt. To už se dá považovat za slušnou smečku, nemyslíte?

Ztracená v New Yorku?

Kdysi flirtovala se svojí temnou stránkou, dnes je novodobou bohyní - má všechno, o čem mnozí jen sní: nejvíce sexy muže planety, více než slušné konto, kupu krásných dětí a velké srdce. Sama sebe spíš než za bohyni považuje za obyčejnou tetovanou punkerku. Chystá právě nový film Changeling, který režíroval Clint Eastwood.

Na jeho newyorské premiéře je v centru pozornosti - všichni na ni zírají. Většina s obdivem, někdo zvědavě, jiný závistivě. Nezdá se, že by se jí to nějak zvlášť dotýkalo.

Je ve skutečnosti daleko drobnější, než působí ve filmech a na fotkách. V dlouhých šedých hedvábných šatech vypadá klidně a spokojeně. Má krásnou mléčnou pleť, a nejen to - její zelené kočičí oči a velká ústa jsou "naživo" opravdu dech beroucí. Není divu, že tyhle dvě části obličeje jsou nejslavnější na světě. "Nevím, kam jdu," prohodí a klidně kráčí dál halou.

Buddha, nebo královna?

Jenže nic se nezdá být dál od pravdy - tahle třiatřicetiletá femme fatale rozhodně nepůsobí, že by byla ztracena ve vesmíru. Naopak - vyvolává pocit, že přesně ví, kam jde. Klidná jako Buddha, zářící jako Jackie O. - a to jenom tři měsíce od porodu dvojčat Knoxe a Vivienne. Naučila se bravurně plavat ve vodách zdánlivě velmi příjemných, ale zároveň značně nehostinných - ve vodách slávy. Být světovým sexsymbolem zabilo hodně silných žen - Marilyn Monroe, lady Di... Je to zároveň svět, ve kterém se prodávají fotky jejích dětí do časopisu Hello! za sedm milionů dolarů.

Královna světa se za to nestydí: "Jsou lidé, kteří peníze mají a žijí v nadbytku, a pak jsou také ti, kteří umírají hlady. Těch je na světě víc. Někdy je v moci člověka prostřednictvím slávy nebo krásy přesunout aspoň malou část od těch, co mají nadbytek, k těm, kteří trpí nedostatkem. Protože bohatí často sami a přímo málokdy dají. Peníze, které jsme za fotky dostali, šly obratem těm, kteří je potřebují. A je mi jedno, co si o tom kdo myslí nebo říká. Na řeči si nepotrpím, zajímají mě činy..."

Když vysvětluje situaci, neztrácí buddhovský klid. Když k vám Angelina mluví, je to zvláštní pocit - megastars jsou někdy značně mimo - říkají naučené fráze a cítíte, že jsou prázdné. Když mluví Angelina, je stoprocentně s vámi. Vnímá, přijímá. Nečekané, ale příjemné zjištění pro novináře... Odpovídá spontánně, možná to souvisí i s tím, že je výborná herečka.

Clint Eastwood o ní prohlásil: "Je to jedna z hereček, stejně jako třeba Meryl Streep, která vždycky přijde na plac připravená. Má vždycky perfektně nastudovanou roli a hlavně vibraci postavy, kterou hraje. Stejně tomu prý bylo i s filmem Changeling, kde hraje Christine, maminku, která se snaží dostat zpět svého uneseného syna. "Nejdřív se mi do toho vůbec nechtělo. Četla jsem scénář v noci, když všechny děti usnuly a měla jsem chvilinku jen pro sebe. Dočetla jsem ho, ale pak únavou usnula a odložila ho. Později se mi části z něj pořád vracely, nešel mi z hlavy. Christine mi strašně připomínala moji maminku, která loni zemřela na rakovinu. Byla to hodně jemná žena, ale kdyby někdo jejím dětem jen myšlenkou zkřivil vlas na hlavě nebo nějak ubližoval, byla schopná vyvinout nesmírnou sílu."

Drsná holka

Sílu zdědila i Angelina - její matka se rozvedla, když jí byl rok. Až do čtrnácti let žila s mámou a starším bráchou v New Yorku a byla prý divoká už ve školce - neustálé stížnosti učitelek, že se líbá s klukama, odstartovaly její reputaci rebelky. Pak se odstěhovali do Los Angeles, už ve čtrnácti přivedla domů svého kluka, že s nimi bude bydlet. Ve dvaceti byla filmová hvězda. Vdaná. "Vždycky se zamiluju na place. Prvního muže Jonnyho Lee Millera jsem potkala během natáčení filmu Hackeři. Moje první svatba rozhodně nebyla princeznovská, ale spíš punkerská. Já měla na sobě černé latexové kalhoty a triko - na zádech jsem měla krví napsané jeho jméno..."

Ve čtyřiadvaceti byla v Hollywoodu známá jako drsná rebelka, nebo spíš talentovaná drsná rebelka. Měla v kapse tři Zlaté glóby a Oscara. A dalšího manžela - Billyho Boba Thorntona, se kterým to doma vůbec nebylo růžové - hádky a násilí byly na denním pořádku, rozvedli se v roce 2002.

"Mám v sobě i 'bad girl'. A 'bad girls' přitahují 'bad boys'. Jenže s těmi to není jednoduché. Vztah má sice jiskru, pořád se něco děje a nevyčpívá. Jenže zároveň teče hodně slz. A někdy i krve...," říká ironicky a dodává: "Když tím člověk projde, začne doceňovat klid."

Doma

Našla ho s Bradem Pittem? "Když jsme se poznali (na natáčení, jak jinak), feromony lítaly vzduchem. Šíleně jsme se zamilovali. A skvělé na tom bylo, že jsme to měli dost podobně hozené s představou o dětech a rodině. On chtěl, já taky. Což se o mých předchozích partnerech říct nedalo - s Billym jsme sice adoptovali Maddoxe, ale že by se pak o nás nějak výrazně zajímal, to ne. 'Bad boys' jsou už prostě takoví... Brad chtěl děti a rodinu, stejně jako já. Možná ale netušil, co ho čeká...," směje se.

Ptám se, kde jsou její děti právě teď? Pokrčí obočí a ukáže prstem ke stropu: "Nahoře, v hotelu s Bradem. Je divné, že ještě nejsou slyšet - když se do toho dají, jsou k nezastavení - ty starší probudí svým řáděním mimina a to je pak koncert..." A dodává: "Někdy je to na nás oba příliš - jedno dítě je velká zkouška vztahu - o šesti dětech ani nemuvím. Najednou na sebe nemáte čas - všechno se točí kolem dětí, s malými je vždycky něco. Když jedu nonstop pár dní, stane se, že se třeba celý den zapomenu najíst. Ne že bych neměla hlad, ale prostě není čas - když už se člověk posadí ke stolu, začne některé dítě plakat nebo jiné chce pomoct oblíknout panence šaty. A tak pořád dokola - ale to asi zná každá maminka... Často se s Bradem přistihneme, že se naše konverzace točí jenom kolem dětí. Pro ženu tohle není problém, ale na chlapy je to někdy moc. Občas ještě potřebují vidět vedle sebe tu holku, do které se zamilovali, než přišla rodina. Milovat se, bavit se. Dostat i tohle do vztahu, když máte kupu dětí, je nadlidský úkol, ale snažíme se. Zatím se daří, i když občas je to náročné a doma je trochu dusno. Jenže na druhé straně: v jaké rodině či vztahu dusno občas není? To k tomu patří - slunce-dusno-bouřka. A pak zase slunce, tak to zkrátka chodí..."

Paradox, že?

Během jejího povídání a popisování bezmála harmonického vztahu mě napadá záludná otázka. Jak svým dětem vysvětluje násilí ve filmech, ve kterých ona i Brad hrají? Dává si čas na odpověď. "Normálně. Moje děti jsou normální děti. Hrají bojové videohry a mají různé střílecí hračky. Nebereme násilí na lehkou váhu, ale netváříme se, že nic takového na světě není. Říkáme jim - máma a táta hrají ve filmu, jsou to jen role, není to doopravdy, ale existují místa, kde se takové věci opravdu dějí. Je to stejné jako jejich hra a opravdové ubližování si. Můžou si hrát na vojáky, domluvili jsme se, že to jim zakazovat nebudeme, ale zasáhneme pokaždé, když vidíme, že se chovají ošklivě jeden k druhému nebo k ostatním lidem a zvířatům, rostlinám..."

Angelina ví, že tenhle paradox úplně nevysvětila - na jedné straně je urputnou bojovnicí za mír a na druhé hraje ve filmech plných násilí, které ho svým laděním v lidech v podstatě podporují. Ale neomlouvá se za to. "Jsem jen obyčejná punkerka, ale mám pevné srdce." Pak se na chvilku odmlčí a smutně se usměje. "Na spoustu životních paradoxů a otázek neumím ještě najít správnou odpověď. Ale opravdu se snažím - z celého srdce..."

Rodiče jak mají být....

19. února 2009 v 11:26 | Kartáček |  Zvířátka

Viva Amerika - bez komentáře!

18. února 2009 v 22:43 | Chris |  Tokio Hotel
Vím, že jsem říkala, že tady nebudu dávat nepodložené informace, ale znáte to... čekáte termín koncertů v Evropě a příjde Amerika... ale nic, neřešit... třeba to je kravina.... proč zrovna tam?

--------------------------------------------------------------------------------


Posted by MoniKaulitz (THA)
"Minulý týden tady na rádiu v Monterrey, mexické stanici řekli, že Tokio Hotel tady budou v březnu. Poslala jsem tedy na tu stanici zprávu a řekli mi, že to pravda je, ale že nemůžou říct více informací, má to být tajné překvapení. Na konci měsíce se dozvíme informací víc"


Čuměla jsem podobně jako Bill... ale už nečumím, už mě nemůže nic rozhodit... snad jenom jedna věc, ale svoje představy si nechám pro svoje depkoidní stavy:))))))

Fotka, která mě zaujala

18. února 2009 v 19:56 | Chris |  Tokio Hotel
Nevím o čem Bill mluvil, ale další důvod dotknout se brášky:))) Jediné co mě už nebaví je, že nejsou nové fotky... jestli brzy neuvidím nové doteky, nohu Billa mezi Tomovými nohami a další věci, tak nevím nevím:))) Proto aspoň jeden dotek, který bohužel není aktuální, ale ještě jsem ho neviděla..........:))

a jeden pohled na brášku.... na koho se to jako směješ Tomisko? To si večer "slízneš":)))

Mám momentálně okno, ve všem.... sedím pořád v práci a zdá se mi, že mi život utíká mezi prsty a tím, že dělám s počítačem, večer už na nej nemám náladu... tak se nezlobte, že je to se mnou teď takové na prdík:))

Víte co se stane, když Chris hrabe?

17. února 2009 v 22:12 | Chris |  Tokio Hotel
To znamená, že z krásné fotky, která vypadá takto........... !!!

udělá Chris tenhle paskvil... a víte co je šílené? Že to je moje první montážka a že vypadá děsně, i když čím více Billů, tím lépe, potřebovali bychom těch Billů pár melounů:))) Ať se nehádáme a nebijeme:))))

Já mám období, kdy nevím jestli jsem šťastná, nebo ne... nebo co je... asi to je tím, že místo jara je tady pořád ta blbá zima:)) Proto si jdu dát něco dobrého, sladkého a krásný večer všem... vidím, že taky nepíšete komentáře, asi se máte tak "super" jako většina lidí kolem:)))) PA!