Březen 2009

Georg má narozky, já nezapoměla... skoro!

31. března 2009 v 20:44 | Chris |  Tokio Hotel
Já vím, že má narozky, ale znáte to... když se nejedná o koblížky... nicméně mu přeju všechno nejlepší z celého srdce... je to sexoš... je čím dál tím lepší a hezčí.... je to moje třetí brouče v kapele, co to kecám, druhé, protože dvojčata jsou jedničky:))))))))

22. let... nádherný věk!!!!!!!!

Hodně štěstí a velký úspěch na světovém turné s kapelou.... snad přijedete i k nám:))))

PETICE - ZAPOJTE SE, DÍKY:)

31. března 2009 v 9:30 | Chris |  Informace!!!
ahoj holčinky, musím říct, že tohle mě opravdu hodně zaujalo. Sice nemám dceru a nejspíš už ani mít nebudu, ale jsem žena a je mi jasné, že tohle je opravdu velký celosvětový problém, proto jsem se okamžitě zaregistrovala.............. možná bych věk ještě prodloužila, ale to už bychom po unii chtěli asi moc... neváhejte a zapojte se, stačí kliknout na vlaječku vaší země a vypsat jméno a co po vás chtějí.... je to jednoduché a pomůže to úžasné věci!!!!!!!!!

***************************


Na dole uvedených webových stránkách je k podepsání petice týkajícího se bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro děvčata od 9 do 12 let.

Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropská unie bezplatně. Nic to nestojí, tak na to koukněte, podepište se a pošlete dalším lidem.

http://www.cervicalcancerpetition.eu/

****************************

Chtěla jsem tady dát jeden smutný příklad osmnáctileté krásné holky, ale nemám na to, takže si raději dopředu představuju, jak tohle očkování pomůže tisícům dívek, hlavně těm, jejichž rodiče patnáct tisíc na vakcínu prostě nemají!!!!!!!!!

Daly by jste si? :)

30. března 2009 v 0:06 | Kartáček |  Tokio Hotel


PRAHA - 20. března 2009 - Po koncertě Negative

29. března 2009 v 19:00 | Chris |  Informace!!!
Poslední várka fotek je tady............ upřímně řečeno bych to hned vrátila, ale bohužel to nejde:)))

Pamatuju si, když jsme v říjnu loňského roku šli na Lovex a začala se s námi bavit "nějaká" holka. Nakonec s námi zůstala až do konce, to znamená do sedmi rána:)))) Jmenuje se Anička a stojí hned vedle mě......... teď jsme se zase potkali a bylo to super vidět jí znovu!!!!!!!!
Anička má modrou růži..... byla připravená pro Jonneho, ale on některé vracel, nebo proč jí má? Toe fuk:))) prostě jí má:))) Tulítka Chris a Zoíííček:))
Ano, ano.... jedna holka mi na koncertě řekla, že tak bravůrně ještě nikdy neviděla chytat ručník, že nikdo jiný neměl šanci, to, ale nezná Tokiačky, byly jsme na to hned dvě:)))) Jinny, ale utržila trsátko, takže jsme "obdařené" obě, příště bych viděla obdaření třeba nějaké bumbání v hospůdce, jako s Lovex:)))
Smích "alá kobyla" je u mě znám, ale zavinila to Zoe, která pořád, že se tváříme jak na pohřbu a vůbec nepochopila, že jsme házeli SEXY pohled, Zoe Zoe... musíš to rozeznávat:))))

Moje milované tričko s Billem... když jsme ještě byli v picošce, tak mi Bill tak záviděl, že mi pořád čuměl do talíře, ale měl smůlu, si k vůli němu nezašpiním tričko:)))) Taková Hannu svoje dítě Billa přímo krmila pizzou a řeknu vám, jela mu ve velkém, hold dvojčata milují italská jídla:)))
A tady už promrzlé a prokřehlé stvoření Jinny, která se konečně dočkala focení s Jonnem... musím říct, že vám to tady oběma moc sluší.... příště se více snaž a žádné takové, že ho pustíš někam do Švýcar:))))))
A opětovně Jonne, který dostával salvu otázek a né vždy se mu chtělo odpovídat:)))))))))))) Venku kosa jak na Sibiři:))) no přeháním, ale já jsem měla tak zmrzlé ruce a dřevěné nohy, že jsem nebyla schopná chodit:))) lépe mi bylo až v hospodě:))))
Tady se mi tuze líbí........ on se mi líbí vždy, ale tady.... ježiši, kdyby s námi šel do té hospody, já vím, že nešel, ale kdyby... no já bych ho tam snědla:))))

A jak byl hodný a stál tam s námi, kecal... takové jemné stvoření oproti koncertu... co říct, jsem šťastná, že jsem na tutu kapelu narazila!
A tady se pomalu a jistě Chris tlačí k Jonnečkovi..... hlavně nenápadně:))))) Zoíííček fotí a Jinny radí:)))) kde je vlastně Majka? Ta se jenom koukala:))))
A tady už kocourek zjistil, že Chrisinka se už nemůže dočkat fotečky.... to "v" není "v", ale MY DVA:)))) jako, že jsme prostě stvoření jeden pro druhého:))))))))))))))) a k tomu se tváříme oba stejně debilně:))))))) i když, on víc!
A Chrisinka se konečně dočkala......... srdce mi bilo napoplach a já bych se nejraději přímo vpila do jeho těla.... bohužel bych se tam nejspíš ani nevlezla se svými kily:))) překvapilo mě, jak i on se na mě tlačí a rukou si mě přímo přitahuje........... no nedýchala jsem.... tváří se celkem spokojeně, tak to je dobrý:))))))))
Když jsem mu řekla, že chci ještě jednu fotku, kde budou vidět i naše nohy, vůbec neprotestoval, projel rukou mými vlasy a já málem umřela:))))))))))) srdce už dávno bylo málem z těla ven a já měla chuť ho celého opusovat a pusovat ho do rána.... to bych s ním, ale musela do Švýcar a taky je otázka, jestli by mě vůbec chtěl jaksi, že jo:))))) Nechtělo se mi ho vůbec pouštět a když jsem mu začala děkovat za to, že jsme se vyfotili, on začal děkovat mi.... hm, tak to se mi ještě nestalo, každý vždy řekl, že OK nebo prosím... nebo jenom úsměv, ale toto.... no ještě jsem to nevydýchala a budu to ještě nějakou dobu pobírat....
Když jsme odcházeli, pořád jsem se musela otáčet na tourbus, ve kterém zmizel.... samozřejmě, že jsem měla pocit, že se určitě dívá jak odcházíme, i když si už na ná nejspíš ani nevzpoměl, ale ten pocit tady byl... cítila jsem jeho oči... no jo, i v mém věku mám právo být naivní ne:))))
A tady už sedíme v hospodě, nahoře Zoe, dole Jinny, nejlepší bylo, když jsme v jednu ráno paní číšnici řekli, že chceme čaje a rumy, tak vytřeštila oči a zeptala se, jako teplé čaje??? No absolutně nechápala, pak jsme si dali repete, to už nám dával pan číšník, ale když šla kolem číšnice, jenom kroutila hlavou:)))))))))))
A jedna hádanka: Koho vám tady připomíná Zoe???? Pomůžu tím, že je to ve spojitosti s rukama.... odpovědi do komentářů............ když jsem to vyfotila, hned se mi to vybavilo!!!!
A tady dovršení:)))))))))))))))) Zoe se vstupenkou na Negative v ceně tři tři tři... takovou sumu mi řekl pán, který mi to prodával a já jsem na něj čuměla jako péro z gauče o čem jako mluví, mluvil o ceně..., nejlepší bylo, jak mi Zoe říká, ty máš lístek za tři tři tři, ale já za tři osm nula:))) to je tak, když si ho někdo nekoupí dopředu:))))))))))
A to je vše. Pro mě to byl nádherný den, poznala jsem dalšího človíčka, Hannu, která je naprosto úžasná a viděla svoje kočeny.... které jsou moje zlatíčka, viděla jsem Jonneho a to jsem ani nevěřila, že kdy tato kapela do česka přijede a teď s ním mám několik fotek:)))............. a teď se těším na další akce, že vás uvidím víc, snad na TH, nebo na někom jiném!!!!!!!!!!!!!!

Dvojčata zpívají spolu... a super video

29. března 2009 v 12:00 | Chris |  Tokio Hotel
Já bych to klidně šoupla do rubriky Twincest, ale asi to bude prostě jenom klasika - dvojčata:). Otázka je, co je pro nás "klasika" :))))))))

Nicméně je to super, akorát tam nějak pořád slyším Billa, ale to je asi tím, že člověk je tak nějak zvyklý, že zpívá jenom on:)Jednou bych chtěla zažít, že budou třeba přímo na koncertě spolu zpívat a třeba i více než refrén... jenom oni dva... ale Tom pořád řeší, jak má blbý hlas, tak to vidím bledě, ale třeba se konečně nechá přemluvit od svého brášky..... já bych se taky nechala dlouho přemlouvat:)))) bych chtěla to přemlouvání vidět:))))

Dvojčata... u nich mi fakt nic nevadí, naopak:)

28. března 2009 v 23:49 | Chris |  Tokio Hotel
Já nemám ráda u většiny lidí, když se potí, nebo jsou špinaví, nebo tak něco... ale u nich mi jejich pot příjde sexy a jejich pohledy všeříkající........ opět použiju moje oblíbené slovo, když se jedná o dvojčata...... dokonalost..

Jinak jsem se právě vrátila z kina, takže jsem nestačila zpracovat fotky z Negative, ale nebojte, příjde na ně řada... nicméně si myslím, že tahle fotka to dokonale nahradí:))))))

Jak se Bill dívá a Tom ta pootevřená pusinka........ ou ou... fantasie pracuje:)))

V záloze mám další skvosty z koncertů, ale je čas, vzhledem k tomu, že nic nového není a očividně se nic nechystá, zatím... kluci mojí zlatí, co jít třeba do nějakého pořadu v telce v Německu, co? Nic? Škoda:)))))))

Hoodně zajímavá montážka:)))))))

27. března 2009 v 22:12 | Chris |  Twincest
No pěkně mu "tam" brnká a Bill zpívá jako o život:)))))) Kdo to dokáže udělat... prý to vůbec není problém, ale Chris to prostě nedává:)))))

zdroj: Twincest_in_Live_by_Rack666
...............................
Poslední fotečky z koncertu Negative budou zítra, nejpozději v neděli.... mám je zmenšené, ale nějak je musím popsat a napsat k tomu něco.... krásný víkend všem na blogu!!!!!!!!!!!

Ten Tom jako....... mamííííííí...

27. března 2009 v 0:19 | Chris |  Twincest
Tak první fotku budu vydýchávat hodně špatně............. takhle mám jít jako spát?????????? Proč já lezla na ty stránky jako? Ten pohled......... Tomi, bože... uf, jdu se uklidnit, dám si sprchu a bude to snad OK:)))
(c) A2Z

**********************************
A ty dvojčata spolu.............. proč jsou tak krásní a zajímaví? Asi proto, abych je musela mít pořád v hlavě:))))))))))))) Upíry jedny:)))))))

Bill upír... děkuji LadyKay... z toho jsem odvařená!

26. března 2009 v 17:06 | Chris |  Twincest
Když jsem přišl na blog od LadyKay http://lady-kay.blog.cz/, tak jsem nestačila dýchat, jak se mi zvednul krevní tlak.............když jsem viděla tyhle fotky....... Hannu mi našla i video, ale to tady dám jindy, aby jsme té krásy neměly hodně, ani já sama jsem se zatím na něj nedívala, abych měla premiéru s vámi..... tohle myslím stačí...... první fotka mě doslova roztrhala na kusy, nejsem schopná na ní přestat koukat.......... Bille, je mi jedno jestli jsi upír nebo nejsi, já chci Tebe!!!
(c) A2Z


*************************

Ať vidím co vidím, tak Bill je pořád největší miláček, jediný konkurent a stejně veký miláček je jeho bratříček a ostatní jsou jenom náhrady, když "toto" není poblíž:))))))))

PRAHA - 20. března 2009 - Koncert Negative

25. března 2009 v 21:48 | Chris |  Informace!!!
A je to tady, akorát, že z toho budeme odvázané asi jenom Já, Jinny a Kartáček, snad malinko i Majka, Zoe určitě né a ostatní mají zmíněného zpěváka úplně na háku, ale stejně jsem se do těch fotek zakoukala... když si vzpomenu, že jsem si před rokem prohlížela net a náhodou narazila na jeho ksycht a úžasem jsem oněměla, protože jsem nevěděla jestli to je holka nebo co... hned jsem si poslechla jeho hlas, písničky, něco o nich přečetla....... a dneska mám za sebou koncert, vlastní fotky a fotku přímo s ním!!!!!!!!!! No, jsem nadšená, jak jsem dobrá:)))))

A KLASIKA, ZBYTEK FOTEČEK POD PEREX !!!!!!!!!!!!!!

je tam jedno překvapení !!!!!!!!!!!!!!!!

Kraviny hýbou světem:)

25. března 2009 v 0:23 | Chris |  Srandičky
Tak TOHLE si opravdu nemohu nechat jen pro sebe!!!


Napiš jen své křestní jméno a zasměješ se!!

.............

Holky, já jsem čekala všechno, ale tohle né, bomba:))) Člověk se po ránu musí nějak bavit:)
Tak klikněte:)) a hlavně tam napište to svoje jméno, bez toho by to bylo na bzum... páčko!!

A jinak mě vůbec, ale vůbec neberou kravinky:)))Bill........... sladké sny:))))))

23. března 2009 v 23:05 | Chris |  Twincest
Co dodat................ myslím, že jsme se před chvíli o tom bavily na blogu...... tohle by chlapec nedal, párty koček z WB a B s T to řeší:)))))))) pěkný holčičí zadek:))))))

by Elleonora
Hm, takhle ho vidět dívat se z okna...... moje fantasie pracuje....... doufám, že nahé zadky nejsou zakázané:))))))))

PRAHA - 20. března 2009 - Setkání v Picošce

22. března 2009 v 22:38 | Chris |  Informace!!!
Táááááák a začínáme:))))) Zlatíčka, já se neumím moc rozepisovat, kdybych vám to mohla všem říct, tak to dokážu, ale já a psaní.... takže se budu jenom vyjadřovat k fotkám a detaily nechám třeba na holkách v komentech:))))))

Do Prahy jsem dojela asi kolem půl druhé, vlasy rozježené na všechny strany, protože jsem usla. Nebyla jsem ani nalíčená, prostě děs. Ve vlaku jsem si pouštěla mp3 a najednou mi došlo, že jsem se s Majkou domluvila, že mě má čekat na nádraží Holešovice, kde vždy jezdil vlak (i když mi před tím Majka jasně řekla, že tam už Pendolino nejezdí, ale já ji přesvědčila, že tam jezdilo vždy, tak jezdí pořád), nicméně najedou jsem si vzpoměla, že někde říkali, že od nového roku bude jezdit na hlavák a teprve potom, kdy jsem byla asi 10 minut od Prahy jsem se podívala na jízdenku a tam Hlavní nádraží:) No, jinak jsem prý normální! Tak jsem jí volala a řekla jí, že za ní dojedu... dojela jsem! I když jsem na hlaváku šla do metra na druhou stranu a musela se vracet, ale jinak OK:)

Potom byl před námi další úkol, najít hotel! Ještě před tím jsme se dívali, jaké koupit jízdenky na metro a tramvaj. Pomohl nám jeden "krásně vonící" bezdomovec, který už nemohl poslouchat naše dohadování:) a prostě to na nás vybafnul:) Lístky jsme si koupili zbytečné drahé, místo za 18 tak za 26, ale pohoda!

Hotel jsme našli levou zadní a tam nás čekalo překvapení v podobě lidí, kteří nás tam čekali a to.... viz kuk na obrázek:)))))))))))

Fotečky a zbytek článku pod perex, takže klik na celý článeček!!!!!!!!!!!


Bill, Tom, Jonne, Chris, Kartáček, Jinny, Majka, Zoe, Hannu a všichni z blogu:)

21. března 2009 v 20:55 | Chris |  Informace!!!
Miláčkové, jsem doma a celá:) Musím říct, že včerejšek byl nádherný, úžasný a skvělý. Nejen naše setkání, ale i koncert, kde jsem byla v šoku z toho adrenalinu, který ve mě zanechal zpěvák a celkové atmosféry, ale o tom bude samostatný článek a né jeden, ale dneska jsem ospalá, protože jsem celou noc nespala a hlavně fotka, kterou mám s tím zpěvákem je díky němu tak dokonalá a nezapomenutelná, že na ní čumím od doby co jsem dojela a nechci fotky nějak zničit tím, že je začnu zmenšovat a nějak je podrbu, jsem fakt trošku mimo........

Ale... další věc, která mi zvedla náladu, protože celý den usínám kde si sednu, nebo lehnu je toto video, každý ho známe, je tak známo, jak známe naše miláčky, ale já ho tady musím dát. Jak to Bill řekne a Tom se zasměje atd... miluju Tokio Hotel, miluju Negative a miluju vás, že vás všechny dokupy mám.. děkuji za krásný den prožitý s vámi v Praze!!!!!!!!!!!!!

Miluju vás.............. jste nejlepší a už dneska se těším na další setkání a jestli bude podmíněno tím, že přijedou TH!!!!!!!!!!! Tak to bude naprosto dokonalé!!!!!!!!!!!!

..........................


Jak se krásně usměje, když ten transparent přečte x))
Tady máte, co říká dál ;)


"Víte, že často cestujeme, a čas jde občas strašně rychle. A myslím, že z dalšího songu je smutný jeden člen naší kapely, a to můj malý bráška Tom. Jednou ke mně přišel a řekl mi, že kdykoliv odněkud odjíždíme, nechá tam jednu ze svých osobních věcí, abych věděl, že třeba i po letech tam po něm pořád něco zůstane." (Tom něco hraje, aby to, co Bill řekl, zdůraznil xD) "Ale myslím, že dnes dokážeme, že to není pravda - každý po sobě něco zanecháváme. A dnes v noci v Essenu opustíme tenhle koncert a turné, ale vím, že vy ho uničíte nekonečným."

........................

Asi tento článek vyznívá trošku debilně, ale já jsem fakt "mimo" :))) Zítra večer, nejpozději dám první várku foteček a je se na co těšit a moje fotka s Jonnem, kde mi zajel prsty do "Billových" vlasů., áááááááááá uuuuuuuuuu áááááá... moje smrt, kolaps a atd. Krásný sobotní večer:) Je sobota doufám:)))))))))

KDE SE SEJDEME - KONEČNÉ ROZHODNUTÍ

19. března 2009 v 20:58 | Chris |  Informace!!!
ahojky:) Takže zítra se sejdeme na stanici metra Florenc! V restauraci kousek od KFC na ulici Na Poříčí.

Jak se tam dostat (psala mi to Zoe po sms):

Stanice metra Florenc nebo tramvajová zastávka Bílá labuť. Přímo na zastávce tramvaje (směr Florenc) je KFC, jediné v širém okolí, vedle něj je průchod a v něm zajímavá restaurace. Od metra je to asi 200 m směr k Bílé labuti. Z metra vystoupit k tramvajovým zastávkám ne k autobusáku a buď dojít ten kousek pěšky, nebo jednu zastávku popojet opět k Bílé labuti.

Takže jednoduše: ulice Na Poříčí, tram. zastávka Bílá labuť a vedle KFC vejít do průchodu, kde je již zmíněná restaurace.

Já nemám páru kde to je, ale Zoe mi tvrdila, že to je blízko:) a že to nemůžu minout, musím jí věřit, takže zítra doufám se tam sejdeme:)))))))))
Budu vám to psát všem i na mail...

Moc se na vás všechny těším, hrozně moc a zítra se konečně uvidíme!!!!!!!!!

papa Chris

Trošku se nažhavíme:)))

17. března 2009 v 23:36 | Chris |  Twincest
Myslím, že tahle dokonalost nepotřebuje komentář... Allegator dokazuje, že je nejlepší!!!!!


Škoda, že není vidět i do tváře Billovi, ale předpokládám velice spokojený výraz:))))

20. března 2009 - PRAHA - setkání!!!!!!!!!!!!

16. března 2009 v 17:09 | Chris |  Informace!!!
ahoj Bando!!!

Víte co děláte v pátek??????????????

20. března 2009?????


Ne? Tak už to víte, sejdeme se v Praze!!!!

Kdo chce jít s námi na koncert, NEGATIVE, je zván, vstupenka stojí 333 Kč, je to v 19.00 v Abatonu.

Kdo s námi jít nechce!!! Tak navrhuji sejít se někde v Praze, myslím, že tak mezi 14.00 - 14.30 v nějaké pěkné Restauraci v Praze!!! Ovšem, tím, že jsem z Ostravy, tak mě žádná restaurace nenapadá, prosím proto pražandy, aby daly nějaký návrh, kde bychom se mohli sejít!!!

Bando, jste zváni naprosto všichni a už teď se na vás neuvěřitelně těším!!!!!!!!!! Přijďte všichni z blogu, ale nejen z něj! Čím více nás bude, tím lépe pokecáme!!! Napište se do komentářů, stejně jako napište tu restauraci!!!!!

Tak kdo přijde?????????????????????????????

V pátek se na všechny moc těším a čekám odezvy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vaše Chris

........ Together ....... Spolu .........

15. března 2009 v 22:31 | Chris |  Twincest
Těším se na jaro jako malé dítě, přesně jak popisovala ilonka, když psala na co všechno se těší na jaře........ a tohle je podle mě krásné jaro a ještě krásnější, protože jsou na ní dvojčata........

Já chci mezi ně:)))) Hodně zdaru do nového pracovního a školního týdne:))) Zítra je pondělí, třeba se konečně ukáží ty termíny, že by 28, sprna jak se zdálo Majince??? Hm:))) To by se mi líbilo, bych se nažhavila na to, že můj synátorek jde do první třídy!!!!

Twin Power

14. března 2009 v 22:13 | Chris |  Twincest
Moc milé videjko.... takové trošku žhavější, ale kraťounké........ a hlavně s dvojčátky:)))Líbí??????? Mi moc... zítra se vracím, tak se večer ozvu a konečně tady napíšu o té Praze... že tam v pátek jedu a že se musíme všichni sejít, někomu jsem psala maily, jiní si snad přečtou článek... ale dopředu vám říkám, že 20. března si nic neplánujte:))) snad jedině Prahu!!!!!!!!!

Moje oblíbená scéna z Reden

12. března 2009 v 21:46 | Chris |  Tokio Hotel
ahoj zlatíčka, tak jak se máte? U mě to vypadá bledě, máme jet zítra na hory a mě bolí hlava a nevím jestli mi nezačíná teplota, ale třeba je to jenom nevyspání....

Musela jsem si pustit tenhle kousek Reden, vždy jsem to viděla z druhé strany, kde byli vidět Tomovi záda, ale z téhle strany to je ještě krásnější, protože jak si Bill kleká... to je něco... wow... já vím, normální bráchové... já jenom, že přece jenom... ale nic:)))

Je to jenom minutka, ale stojí za to... nevím jestli to je nahradné, nebo ne, ale líbí se mi to tak i tak:))Jo a ještě malý bonusek............. naše "normální" dvojčátka a další jejich dotek... Bill by bez doteku na Toma nevydržel ani minutu:)))


Tak hodně zdárečku miláčkové.... jestli vám odjedu na hory nakonec, tak přijedu až v neděli, ale budu na vás myslet:)))

Nějak nestihám maily... tak se omlouvám... :)))