Duben 2009

Chcete se zasmát???

30. dubna 2009 v 22:16 | Chris |  Naše kecy
Tak klikněte na odkaz videa, které tady dávám a najeďte si na 2.22 přibližně, tam uvidíte střapatou ženskou, nejlepší je, jak se u toho tváří a křiví hubou, to snad není možné, nevím jestli se mám smát nebo brečet:))))))))))

Tak páčko broučci:))Broučci... jen pár slov

30. dubna 2009 v 12:12 | Chris |  Informace!!!
Nestihám.... zítra jedeme na celý víkend do Českého ráje a dneska jsem už neměla být v práci, abych mohla v klidu balit a dělat různé věci, bohužel jsem do práce musela a tím pádem makám a večer budu žehlit, balit, chystat, abychom mohli v pátek ráno vyjet. Takže se už teď s vámi loučím. Večer se na netu objevím, ale článek už nejspíš nepřidám, protože na to nebudu mít sílu, i když, něco dám, ale aby jste věděli, že o víkendu budu out, bude tam sice net, ale protože tam budeme s manželama a dětma, tak sedět na netu nebudeme.... nebudu vám psát s kým tam jedeme, ale potom tady dám pár víkendových foteček, je to někdo s blogu... mějte se krásně, užijte si prodloužený víkend, hlavně ať svítí sluníčko a posílám milión pusinek......... mám vás ráda:))


A proto vám tady dám kromě keců i pár Billečků bobečků:))
Jo, jo, už se těším až ho takhle uvidím na konzíku s jeho indiánským účeskem!!!A tohle mě dneska odrovnalo:)

28. dubna 2009 v 21:23 | Chris |  Twincest
Dokonalost nad dokonalost.......... můj bože, ať už kluci vyjdou na světlo boží, já z nich zešílím krásou... tedy tohle je rozhodně skvost! Allegator, co napsat, k ní už nelze nic napsat, ona je dokonalost sama!!!!!!!!!!

Ten Tom... Bill je krásný, ale ten Tom... no nic, jdu sklidnit hormon:)))

Exkluzivně v BRAVU: Tom & Bill mluví o dívčím gangu, který pronásleduje kapelu

28. dubna 2009 v 21:08 | Chris |  Tokio Hotel
Válka mezi fanoušky... to snad né! Ale jsem ráda, že nás kluci nedávají do jednoho pytle, jinak nevím co k tomu článku napsat, vše jsem už řekla, dávám to tady jenom proto, že tam mluví Ti dva... jinak mi tato kauza už nějak leze krkem... a čekám kdy se to konečně vyřeší, jenom doufám, že se Tom nikdy za to co udělal těm pitkám neomluví!!! Nikdy!

*****************


Tokio Hotel ve strachu o svou rodinu.
Exkluzivně pro BRAVO mluví Bill a Tom o stalkers gangu, který je ohrožuje!
Tokio Hotel ve spárách zahaleného a maskovaného dívčího gangu!

Půl roku dlouho byli Bill (19), Tom (19), Gustav (21), Georg (22), jejich rodiny a přátelé pronásledováni francouzskou skupinou "les Afghanes on tour". Byli uráženi, ohrožováni a dokonce napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom na jedné čerpací stanici v Hamburku ztratil kontrolu a udeřil 21letou členku gangu, Perrine D. do obličeje. Teď mluví poprvé Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom o této události:

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers," vypráví Bill exkluzivně v BRAVU. "Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice!"

Co se stalo? Začátkem dubna byla v Hamburku atakována "les Afghanes on tour" matka Kaulitz dvojčat. Aby sesbírala důkazy proti stalkers, fotila matka Billa a Toma dívčím gang svým mobilem. Dívky na ní zaútočily a vytrhly ji mobil z ruky. Matka podala na policii obvinění. Žádný ojedinělý případ! Také ostatní fanoušci byli francouzskými dívkami napadáni:

"To už jsme také slyšeli", říká Bill. "Samozřejmě to tak nejde. Nemám ponětí, co se honí stalkers hlavou. Musí to být nějak zastaveno," vyžaduje zpěvák.

Hodně fanoušci se teď bojí o své oblíbence. Dokonce se bojí, že by kapela mohla být naštvaná na všechny fanoušky:

"Ne, to vůbec," říká Tom jasně. "Kvůli tomu si fanoušci nemají dělat žádné starosti. Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho šuplíku. Nemůžeme naše fanoušky za to vinit. Naopak: Moc děkujeme, že nás naši fanoušci tak podporují."


Někteří příznivci magdeburské rockové kapely jdou teď dokonce o krok dál: Startují hon na teror-gang! Na internetu je jich hodně. "RockStarStephi" oznamuje na Youtube videu, že plánuje se svými kamarádkami útok na skupinu Afghánek. "Chceme jet do Německa a dát jim pořádně zavyučenou," říká. Také jiné webové klipy jsou s takovými výroky… Začne válka mezi fanoušky a stalkers? "Les Afghanes on tour" se ze strachu v Hamburku zabarikádovaly", vypráví zasvěcený. To ale Billa a Toma neuklidňuje. Původně teď měli být s producentem Davidem Jostem (36) v Los Angeles kvůli dalšímu nazpívání a nahrání kytarových částí pro jejich třetí album. Ze strachu, že by mohl stalkers gang přijít zase do blízkosti jejich matky, byla cesta odřeknuta. Až policie písemně potvrdí, že "les Afghanes on tour" se nesmí přiblížit k rodině členů kapely, poletí Tokio Hotel do USA a boudou dále pokračovat na CD.

David Jost: "Právník třech Afghánek dostal kontakt na právníka Billa a Toma.
Navrhl mimosoudní vyrovnání. "Zástupce Billa a Toma souhlasil pod podmínkou, že všechny členky právně učiní potvrzení, že se dál nesmí přiblížit k jejich rodině. Jen jsme obdrželi zprávu, že "les Afghanes on tour" návrh jejich advokáta úplně odpálkovaly," říká David Jost. "Podle mých informací, zastupuje právník teď pouze jednu stalker."
Vypadá to, že konec teroru je v nedohledu…I když staré........ pořád dokonalé

28. dubna 2009 v 6:00 | Chris |  Tokio Hotel
Až příště uvidíme takové fotky, oba budou mít jiné vlasy.............. hrozně se těším, ale než to příjde, pár skvostů z koncertů........ jak jinak než dvojčata:)))))))......

Co k tomu dodat, snad s tímhle nepřestanou.... tohle jsou dokonalé momenty koncertů..... úplně normální pohledy:))))))) mezi dvojčaty!

Některé pohledy říkají vše:))))))))

Sladké prasátko... :)

27. dubna 2009 v 21:21 Zvířátka
Asi si pořídím k pejskům taky prasátko :) Tady jedna paní u nás v Květnici ho má a je to fakt sladký :)SPIEGEL TV TH Stalker 26 04 2009

27. dubna 2009 v 15:06 | Chris |  Tokio Hotel
Nemám k tomu co dodat, dávat tam i Simone je hnus a já to snad nevydýchám, mám na celou kauzu svůj názor, ale s tou Simone to přehnali a dávat to do veřejné televize mi příjde přímo otřesné.... to je hnus... já být oni, seberu mamku a hajdy do Ameriky a tam kdyby ty krávy za nimi přijely, američané by se s nimi nepárali!
Tady ještě screen z videa... chudák Simone, jako matka vím, že já bych je byla schopná zmlátit a nedej bůh, kdyby mi chtěli vzít můj růžový foťák:))) to bych s nimi udělala krátný proces a holčičky by to nevydýchaly, Simone bych chápala více než Toma, kdyby jim jednu ubalila! Jo a kdyby na mě sáhly, tak bych je zabila! Miluju doteky, ale né od lidí, kteří chtějí ublížit ať psychicky nebo fyzicky mému dítěti!!!!!!!!!!!!

Překlad jsem si vzala od Dady......... díky Dado www.thth.blog.cz
TH jsou pronasledování fanynkami, které jsou zahalené a nazývají se "Les afghanes on tour".
Bezcitním spůsobem prejavují svou náklonnost ke skupine.
SPIEGEL TV se podařilo k nim dostat a hovořit s nima.

Zvláštní způsob zbožnováni.

Minulý pátek v Hamburku- scéna z jedného honu na prominenta.

Stalker : Byli právě tady, parkovali tady vzadu. Už tady nejsou , jsou pryč, určite nás slyšeli utíkat!

Hledaný je bíly vůz , pravděpodobne v něm sedel Tom Kaulitz - kytarista skupiny TH
Nejpopulárnejší nemeckí mladí rockeri za 4 roky dosáhli mnoho uspěchu doma i
v zahraničí a taky sí získali srdce nespočetního množstva dívek, většinou chějí být celkem blízko svému idolu.
TOM (na DVD Schrei live) :Naši fans jsou fakt špeciální. Musím říct, že je jedno, kde jsme, zda je to koncert, galavečer, nebo nějaká malomešťácká záležitost.Vždy jsou tam a dávají to hlasitě najevo.
Normálne soukromně jít na ulici je nemožné, když to uděláme ,musíme se maskovat a brille ... kapuce...moc to nepomůže ,prozradí mě vlasy:-)
Těchto 5 Francouzek patří k nejradikálnejším "fans", jejich cíl je dlouhotrvajíci sledování hudebníkov z TH

Perrine D: Specialní na TH je , že fans je chtějí stále pozorovat a být v jejich blízkosti - nebo čím víc je vidí(TH), tím jsou fans šťastnejší.
Je to spůsob závodění ,čím víc je pozorovat...mnoho fans počíta kolikrát se jim to podaří....

Aby mohli skupinu pozorovat nepoznané nosí šátky a se zahalují , skrývají svou identitu
Na internete se nazývají "Afganky na tour" a místo - fan lásky slibují hudebníkom udělat ze života peklo a zuřivé pronásledování na dálnicich.

Stalker: Jeď rychleji , rychleji...je to on?... Je to on!... zavěs se na něj!... on přichází!
a skutečně je to Tom Kaulitz.... nyní v černém autě!

Aj nepříjemná (násilná ) hádka matky kytaristu Toma s teroristkami byla zaznamenaná mobilem : Přesne, přesne...zmizte, zmizte!...
Stalker :Zavoláme policii...policii...

K vyvrcholení tohohle pronásledování mělo dojít na tyhle hamnurgske benzínce
minulý týden z příliš neústupné fan- lásky, kterou byl Tom neustále obtěžován, měl Tom Kaulitz hoříci cigaretu hodit na jednu z dívek.
Francouzska reagovala rychle, přitlačila oharek na okno auta, situace eskalovala.

Perrine D : On ke mne přistoupil a ma udeřil pěstí raz do tváře a potom jsem spadla na zem a jěšte jednou mě udeřil pěstí do tváře....
Gang holek uděřil zpátky a to oznámením o ublížení na těle
Jeden právnik se ujal případu.
Právnik: Můžete mi jěšte jednou popsat , co se stalo na benzínce a jaké zranění jste měli?
Perrine: ...oko ,na tváři a neslyšela jsem a mám stále bolesti ...bolí mě záda...

Pro Tokio Hotel je to těžká situace i medialne... i když Francouzky tuhle eskalaci
na svých web stránkach ohlašovali:
Citat : "Následující týden bude pro vás "malá noční můra".
Pozor, pozor...jsme nespokojené. Jsme netrpělivé, ROZUMÍTE NÁM???"

Mimosúdna dohoda se zdá být v nedohlednu a stopla i TH karieru.

Bravo šefredaktor : Důsledkem toho se kapela v posledním čase stáhla , aby měla od holek klid.
Měli už být v LA (Amerika) a dělat na své desce....dokončovat ji....to se nestalo... zůstali doma v Německu, nechtějí svou mámu nechat samotnou.
Mají o ní strach a chtějí zůstat u ní, protože byla také ohrožována těmito holkami a to je pro kluky dosť závažná příčina.

Manežment TH chce teď Francouzky zažalovat za stalking ( sledování)

Některé již ze skupiny vystoupili. Kathrin a Melanie pokládají výčiny skupiny stalkers, že zašli příliš daleko ....

Katharine G.: Dělali tak, aby TH zastrašili, aby měli z nich strach, proto se i zahalili, aby je nemohli spoznat. To se holkám líbi, zabávají se na tom ... dokonce si koupili bíle masky, které připomínají zabijáky z Ameriky. a Začali ty masky nosit , při pronásledování skupiny ,videli jak se jich bojí a tak rostla jejich škodolibost.
V pátek odmítli Francouzsky návrh manažmentu na uzavření míru... s tím, že přestanou skupinu pronásledovat.
To ale pro ně nepřichází v úvahu.

Další dokonalá montážka!

27. dubna 2009 v 6:00 | Chris |  Twincest
Já nevím jak to ty holky dělají, ale ta hořící kytara a vedle nádherný Bill vytváří dokonalý dojem!!!

Ta kytara hoří z Billa stejně, jako z něj hoří Tom:)))

TH pozastavují CD

26. dubna 2009 v 21:08 | Chris |  Tokio Hotel
Já už nic nedodávám... nevím co říkat, nějak poslední dobou mám pocit, že nic nového už nebude, že svět TH se zastavil... nerada mluvím pesimisticky, ale takhle to na mě působí.... já kluky chápu a mají na to právo, na druhou stranu oni mamku ochrání? Ne, nic, to je jedno, až CD vyjde, tak vyjde. Mají prostě delší pauzu a my zvyklé mít kluky pořád v pohybu to nějak nemůžeme vydýchat, ale já se pokusím to tak brát...... až to příjde, tak to příjde, ale už mi nějak nestačí vídat kluky jenom na montážkách a na fotkách, které ti stejně houby řeknou... no raději o tom nebudu polemizovat a jdu si přečíst povídku:)))

*******************

Bill (19) a Tom (19) Kaulitzovi měli teď v Los Angeles dodělávat jejich nové album. Let byl zabukován, ale Tokio Hotel-dvojčata zůstávají. Ze strachu o život svojí matky, která měla být ohrožována dívčím gangem "Les Afghanes On Tour".

Před 11 dny měl Tom na čerpací stanici v Hamburku udeřit Francouzsku Perrine D. (21). Ta mu měla předtím a típnout cigaretu o jeho auto.

Vyvrcholení honu na muzikanty, který trval měsíce? "Vedle mnoha hrozeb a útoků bylo kvůli automobilových honičkám stalkers příliš mnoho dopravních nehod," řekl manažer David Jost k BAMS. Bill a Tom podali obvinění, Perrine D. také.

Poté právník Francouzsek nabídl, že Perrine D. stáhne obvinění, když ho stáhnou také dvojčata. "Měli jsme podmínku, že musí písemně podepsat, že se nepříblíží k nikomu z rodiny kluků." Místo podepsání vyhodily dívky svého právníka. Jost: "Takže jsme výpověď nestáhli. Teď podá náš právník žádost podle zákona o ochraně násilí a chybějící obvinění proti ostatním."

Manažer řekl, že ještě dříve měly dívky házet láhve po autech kluků. 8.dubna ohrožovaly matku dvojčat. Jost: "Ohrožovat matku v tomohle případě je pro Billa a Toma dokonce to nejhorší. Jakmile jde o jejich člena rodiny, posunout dvojčata jakékoliv priority:" Proto teď nechtějí Bill a Tom nechávat svoji matku samotnou.

Odkud přišla tahle neuvěřitelná nenávist ke kapele? Zasvěcenec z kruhu fanoušků pro časopis Bravo řekl: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Dále pokračuje: "Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané." Co se teď bude dít kolem dívek a kapely - s láskou fanoušků to dál jistě nemá co dočinění.


Animačky... :)

25. dubna 2009 v 21:38 | Chris |  Tokio Hotel
Hm, co říct.... krásné! Nejvíce, jak jde Bill k Tomovi a potom jak jsou už ty animačky přibližené... to můžu takové věci:))) Jako, že dvojčata spolu.... :)A předposlední fotka taky není špatná, Bill má krásné stíny a super tričko a vlasy... prostě náš Bill:)))

Já chci ty trička... všechny ááá

25. dubna 2009 v 18:26 | Chris |  Tokio Hotel
Vidíte ty dokonalosti??? Přesně takové trička si vždy představuju, hlavně ty dvě první, ty jsou dokonalostní, ale líbí se mi i to bílé, prostě já nedýchám, bohužel nevím jestli se dají koupit, nebo je někdo dělal, je to od nějakých rusek... bože... jestli někdo ví, že by se prodávaly, tak mi dejte odkaz, klidně i do ciziny, protože tričko jenom s Tomem, jsem bohužel nikde neviděla......


To poslední, kde Bill vypadá jako modelka je taky luxusní, nosila bych všechny tři... ale bohužel je nemám:(((
Líbí se vám? Nosili by jste je????????

Edene děkuju, nádherné montážky

25. dubna 2009 v 7:00 | Chris |  Twincest
Edene, většinu z nich jsem vůbec neviděla, mocinky moc děkuju.... dokonalosti......

Bill alá modelka... sexy, tu kabelku bych brala:)

No ten šátek přes obličej... trošku mi něco připomíná, ale jinak to není špatný... tělo super
A tady mi připomíná Bill, Ville Valo... nádhera, bože, jak já ho miluju s cigaretou... totálně!
A tady ten Tom... můj ty bože... to tělo.... uf... to rozdýchávám, když si představím, že takové opravdu má....
A trošku legrace... aneb Bill se opravdu učí hrát na housle:))))))))
Tomí ve staré americe... to mi připomělo Bonnie a Clyde:)))
No a poslední Bill raději pod perex:)))))))))))

Tak ty mrchy nedají pokoj:(

24. dubna 2009 v 22:06 | Chris |  Tokio Hotel
Jako, ale tohle už není normální, s tím už by se mělo něco dělat, já bych věděla co, ale nechci být sprostá, ale to co bych jim udělala by se jim vůbec nelíbilo:(((

************************

ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA! VĚCI NEMAJÍ KONCE!


Již měsíce obtěžují maskované dívky Tokio Hotel. Při jedné příležitosti fanynka dokonce zaútočila na matku Kaulitzů a Tom a Bill vznesli obvinění. A stalkers nechtějí přestat, podle managera Davida Josta. Po skandálu na benzince (kde Tom uhodil francouzsku Perrine) chtěl právník fanatických dívek udělat rozhodnutí. Teen hvězdy navrhli dívčímu gangu přerušit soud, jenom když dívky podepíšou, že již nikdy nepřijdou blíž k Tomovi, Billovi a jejich rodině. Ale dívky nechtějí přestat! Vyhodily svého právníka! Dvě ze tří stalkers se zbavily svého mandanta, řekl Jost.

source (c) Mopo.de

------

Dohoda s Tokio Hotel selhala: Kaulitzovi fanatické fanynky chtějí pokračovat ve sledování a vyhodily svého právníka!přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Snad už budou TH opět klidně spát

24. dubna 2009 v 15:36 | Chris |  Tokio Hotel
Nemám ráda takové dohody, ale když to už fakt pomůže, tak to chápu... hlavně ať už mají TH klid:))) Dvojčata na té fotečce vypadají sexy:)))

"Holčičky" se začínají asi bát... dobře jim tak, měli by dostat vyhoštění ze země:))

*************

Nabídka míru pro kluky z Tokio Hotel!

Po útocích gangu stopařek proti kapele a reakci Toma na čerpací stanici se právník dívek ohlásil pravníkovi Billa (19) a Toma (19) Kaulitze.

Jeho návrh: Ten zruší udání proti Tomovi, když kapela zase stáhne oznámení proti dívkám a jiná trestní oznámení.

Manažer a producent David Jost o mírové nabídce protistrany: "To jen tehdy, pokud je zaručeno, že se stalkers už nepřiblíží k členům rodiny Billa a Toma."

To se stalo:
Kytarista Tokio Hotel, Tom Kaulitz (19) před několika týdny vybouchl na čerpací stanici a udeřil mladou ženu (21) do obličeje poté, co tipla cigaretu o jeho auto. Potom proti rockové hvězda podala oznámení.

Žena měla patřit ke Stalker-gangu z Francie. Nazývají se "Les afghanes on tour" (Afghánky na turné). Gang se měl skládat ze čtyřech dívek, které kapelu pronásledují již půl roku na každém kroku. Mladé ženy jsou většinou zakryté nebo maskované.

Stopařky pravděpoboně obláhaly také domy členů kapely. Na auta muzikantů měly házet vajíčka, psát výhružné dopisy a obtěžovat rodiny členů kapely.
************

A pro radost jedna montážka, klidně bych tam stála i bez toho deštníku s ním:)))

A jak jinak než od Allegator, ona je všeumělec:))) Jenom doufám, že nezruší ten její blog, to bych těžko vydychávala a bylo by mi jí líto!!!

Velikonoční zajíček a vajíčko:)

24. dubna 2009 v 9:59 | Chris |  Naše kecy
Tak jsem stahovala fotky konečně do poče a tohle jsem našla:) Jsme pěkní, že jo:) Já bych byla krásná kraslice s ouškama od zajíčka:))) a malý je dokonalé hoperské vajíčko:)))

Vůbec nejlepší jsou ty boty... už se těším na další volno v květnu, pojedeme na nějaký výleteček:))) dva víkendy po sobě, paráda!!!

Jo, tak to si dám líbit:)

23. dubna 2009 v 21:58 | Chris |  Tokio Hotel
Vůbec by mi nevadilo, kdyby mi takhle tancoval, někde separé:))) To by bylo vzrůšo:))) Úžasná animačka, kdo jí udělal, byl borec:))))
Ty sexy pohyby.... mňamky... hlavně tou pánví:))) Co víc si přát? Snad jedině, že by ještě vedle tancoval třeba Tom:))) Taky separe:)

Že by měli konečně klid???

23. dubna 2009 v 21:18 | Chris |  Tokio Hotel
Image and video hosting by TinyPic


Zdá se, že Bill a Tom Kaulitzovi, stejně tak jako zbytek kapely, si můžou o trochu víc odpočinout. Od minulého týdne titulky novin mluvili o incidentu, který se týkal kytaristy, Toma Kaulitze, s předpokládanou fanynkou na benzince, která ukazuje posedlé obtěžování kdy členi kapely byli sledováni ve dne a v noci.
Incidenty v Hamburgu, Německo. Zdá se, že policie se konečně stará o věci a vyšetřování kolem incidentu je stále sice v proudu, ale je tu stále několik věcí k dokončení kolem stížnosti na situaci, kdy skupina dívek byla proti Tokio Hotel a jejich rodinám.
A tohle je ten důvod, situace byla nad hranicí normálních věcí, které celebrity podnikají, kvůli své popularitě. Všechno bylo velmi agresivná, později nebo dříve, by se stal velký incident nebo další tragédie.
Nyní členi Tokio Hotel se můžou konečně soustředit na svoje další album. Alespoň bez velkého obtěžování, které mají všechny hvězdy muziky s tisíce fanoušky po celém světě. A nyní další propagační turné zajistí kapele cestu po celém světě.


překlad: Evelyn


***************

No moc bych jim přála, aby se už všechno vyřešilo a oni konečně v klidu dokončili svoje CD a my si ho mohli pustit... hlavně ať se jim nic nestane, takové teroristky jsou schopné všeho!


Kdo to u vás vyhrál???

23. dubna 2009 v 9:08 | Chris |  Ankety
ANKETA UKONČENA!!!!!!!!!! VÝSLEDKY 4. 5. 2009!

Já miluju ankety, ale bohužel nemůžu hlasovat, protože mi tady chybí kolonka OBA a tak jsem jí tam přidala...Chrisulko, mi je jasné, že i Tobě je jasné, že takhle to je nespravedlivé, tak jsem jí tam dala a hned jdu hlasovat, nechtěj po mě, abych se musela rozhodovat.... viď, že se nezlobíš, já vím, že ne, ty to ani neumíš a když tak chviličku a tu já si počkám až vychladneš:))) Mám Tě ráda!!! A je taky, OBA:)

Vamp

Takže a máme tady anketu a to.... kdo to u vás vyhrál se svým novým účesem? Je mi jasné, že ještě nikde nejsou pořádné ofiš fotky a tak nevíme jaký bude konečný výsledek, ale zatím s tím co jste viděli, kdo to u vás vyhrává????

Byla jsem tak hnusná, že jsem nedala na výběr OBA:) protože je mi jasné, že to by asi vyhrávalo... takže prostě jenom Bill a Tom! A do komentářů mi můžete napsat proč ten a né ten druhý:))


No u mě je to jasné, ale ještě hlasovat nebudu, jsem sama zvědavá na to jak to vidíte vy:))))

Chris umřela, Tome, miluju Tě!!!!!!!!

22. dubna 2009 v 18:43 | Chris |  Tokio Hotel
Já musím letět do obchodu, ale holky já příjdu a tohle probereme, Majko díky... ááááááááááááááá, umííírááám, já ho chci a hned!!!!!!!!!!

A Dada našla fotečku bez nápisů, super:)))

Ježiši on je krásný, mamíííííííííí.......

a Majka neváhala a udělala hned montážku:))) další dokonalost do sbírky... díky Majko, takhle nějak si je představuju, nicméně naprosto tady vede Tom!


Jsou krásní, úžasní a když přijedou do česka, tak to bude všechno naprosto dokonalé!

Bill und Tom - Anything for you

22. dubna 2009 v 16:00 | Chris |  Twincest
Jako to videjko je krásné a rozhodně vydržte do konce, protože posledních pár sekund, je to až za těma kecama, co tam píše ta holka je můj nejoblíbenější kousek a to,kdy Tom mluví a Bill ho neuvěřitelně pozoruje, přivírá u toho oči a líže si rty... já vím, normální, akorát, že já to na ségru nedělám a to moje ségra byla zvolena v určitém roce druhá na jedné české MISS, takže není žádná škaredka, hold Kaulitzové jsou prostě vždy něco extra:))))
Úplně si představuju jak Tom dojel domů, po tom incidentu s těmi krávami a se slzami v očích se vrhnul Billovi kolem krku a ten vůbec nechápal a Tom mu to celý rozhozený řekl co se stalo a Bill se na ty krávy, které ohrožovaly jeho Toma nasral... a nejraději by jim rozbil hubu! A nebyl by sám! No zase fantazíruju, ale na blogu můžu ne:)))