Květen 2009

Sexy a chyběli mi

31. května 2009 v 22:14 | Chris |  Tokio Hotel
Tahle animačka je tak krásná a tááák sexy, jak mu vykoukne to krásné bříško.... a tetování... jak bych je tak chtěla vidět na Comet... já vím, je to pryč a hotovka... ale tak, nevadilo by mi to, kdyby tam byli a já bych si je mohla nerušeně prohlížet... už, aby vydali ten singl, protože jinak nevím, nevím, jestli na ně v tom Německu nevlítnu:)


On je takové dítě někdy, miluju na něm všechny jeho podoby. On je prostě neuvěřitelný. Nechápu jak ho může někdo nemilovat:)))

..........

To jen takové moje povzdechnutí.... to je život a já jsem trpělivá a počkám si, jednou se na to pódium vrátit přece musí:)))

Holky doporučuju!!!!!!!!!!!!!

30. května 2009 v 16:49 | Chris |  Twincest
Takže! Doporučuju super sexy povídku od Deni..... ale ještě před tím, než si jí přečtete a budete se v ní utápět a nejen vy:))) No však uvidíte, poslechněte si tuhle písničku, s povídkou totálně souvisí a budete vědět wo co gou... myslím, že slovům porozumíte i bez překladu:))

Byz - Do You Wanna Fuck?Ale, kdo by se chtěl na to u toho dívat na Toma........ takže stejná písnička, ale s obrázky jednoho Kaulitze:))
Já zhlédla obě verze............. a ta píska se mi fakt líbí a po povídce ještě více:)))

Díky Deni!!

Tady odkaz na povídku!!


..........

A potom mi napište zda se mnou souhlasíte, že po dlouhé době jednodílka, která je fakt super!!! A tááák vzrušující:)))

Comet bez TH je jako SEX bez orgasmu:)

29. května 2009 v 15:42 | Chris |  Tokio Hotel
Jo, holky mluví z mojí hlavy.... Comet bez TH je naprosto o ničem, budu to sledovat jenom proto, že možná vyhrají a bude tam předtočené nějaké video s Billem a jeho čepičkou:)) Já chci, aby tam byl i Toooooooom!!


Dneska je Comet, kde vždy byli, loni tam byli tak krásní a dneska? Jsou doma a chystají se do L.A. No to je život, možná, že jak vydají konečně CD se ledy pohnou!

Bill je skutečně můj blízký přítel:)))

29. května 2009 v 14:28 | Chris |  Tokio Hotel
U téhle věty jsem málem porodila křečky:) Hm, dobrý no. Jeden tam málem Billa ojede, když mu hladí nohu, druhý je jeho blízký přítel... to jsou věci... Tom sleduje Billovy boxerky... a nikde žádná žena... Bille Bille... nevím co si mám o Tobě myslet:)))))))))))))

To je vtip, Bill je prostě nepolíbený a hotovka.... otázka je, když neví co je sex, jak může vědět, že je to dobrá věc, hm... že by konečně začal ... a neví co si vybrat... co je lepší, Tom by mu měl poradit, že samozřejmě ženy, mají více dírek:))))))))

.........................................


Rapper Kay One jednou ze soukromé stránky - fanoušci měli
jedinečnou příležitost mu položit otázky, které jim ležely na jazyku. Kromě toho komentoval Kay One svoje přátelství k Tokio Hotel...

... Kromě toho našel Kay One nové přátele na afterparty po
vystoupení u Olivera Pochera: "Teď jsme s bratry Kaulitzovými velmi dobří přátelé. Kluci jsou úplně cool. Bill je skutečně můj blízký kámoš." Podle něho by měl každý německý umělec mít úctu před Tokio Hotel. "Zcela upřímně, Tokio Hotel jsou jediné
hvězdy v Německu, které se mohou označit jako světovéhvězdy," říká Kay One. "Kdo má s Tokio Hotel problém, ten mě může křižovat. Buď má někdo před nimi respekt nebo je to závistivec. Těch je bohužel příliš mnoho." A že se může s Kaulitz-bratry také "božky pařit"potvrzuje After-Show-Party po koncertu Beyoncé v klubu "Puro Sky Lounge" na berlínském Kurfürstendamm. Tam Kay One s Billem a Tomem řádili do čtyř do rána. V USA je Kay One se svou směsící hudby taky velmi úspěšný: "Cross-over je v USA je pravý úspěch. To se v Německu ještě bohužel nechápe. Máte tam přímý pohled, ne vlevo nebo vpravo. Nějaký song s Tokio Hotel? ... já bych do toho šel okamžitě!" Kdo ví? Možná brzo bude spolupráce Tokio Hotel a Kay Ona?


................

Jinak ten mladý muž s tetováním alá Bill se mi moc nelíbí, ale tak každý máme jiný typ, někomu se líbí Bill a Tom, někomu toto stvoření, vypadá jak boxer:)) jestli nebude na SM:))) jinak mám dneska super náladu, takže mi hrabe a moje kecy neberte vážně, díky:))Miminko-tatínkovská nádhera

29. května 2009 v 12:25 | Chris |  Tokio Hotel
Děkuji Dado, tohle jsou tak překrásné montážky.... nejvíce jako ten Tom, bože, to je krááása... to je tak nádherný tatínek a to mimuško... jako fakt to kdo dělal, tak je borec!

No a Bill, takové něžnosti... to je fakt nádhera, já nevím co říkat...

A Georg se mi líbí taky a to fakt hodně, je to totálně věrohodná montážka...

A Gustav je taky super, ale tím, že je to zrovna profláklá fotka, na které vypadá nejlépe co ho znám, tak jí dávám na poslední místečko, příjde mi taková, že moc profesionální:)
zdroj: by Kozizi - kaulitz.org
........
Nádhra, děti budou slušet všem čtyřem................ snad jednou nějaké budou mít, třeba panic Bill!

Já z nich umřu:)))

28. května 2009 v 17:29 | Chris |  Tokio Hotel
Děcka přečtěte si pozorně texty, to, že dvojčata zapoměla, že tam nejsou dva, ale čtyři, to by člověk celkem přežil, to, že milují sex ( i Bill ), to by člověk taky rozchodil, i když Bill to nikdy nepoznal, ale to, jak popisuje Tom Billovy spodky, to jeden nedává a zkuste mi někdo říct, že to jsou jenom klasičtí bráchové, tak vás pošlu někde:))

************
1. Proč je pro vás důležité být součástí Fashion Against Aids?
Bill: Je cool, že můžeme podporovat tento důležitý projekt. Je to také důležité téma pro mladé lidi. Tom je můj bratr, který začal velmi brzo s těmito věcmi. AIDS je velké téma a my si myslím, že je to fantastický nápad udělat speciální trička pro tuto kampaň a samozřejmě je to poselství a to je důvod, proč jsme se zúčastnili.2. Co můžete říct vašim fanouškům o ochraně?
Bill: No myslíme si, že je to velmi velmi důležité, protože si myslím nebo my dva si myslíme: sex je dobrá věc...
Tom: Jo.


3. Popiště váš osobní styl.
Bill: Jsme úplný fanoušek bund, mám jich...pf, nemám ponětí, nemůžu jich ani spočítat. Mám skříň plnou bund. Miluju bundy ze second handů a rád chodím do všech těchto obchodů. A Tom je víc do Hip Hopu.
Tom: ..podle typu...
Bill: No..nejde s naší hudbou, vždycky mu řeknu, že vypadá jako blbec, ale on to prostě nechce poslouchat. Ale do budoucna se ho pokusím trochu ovlivnit. Alespoň teď máme na sobě stejná trička..takže si myslím, že je tady ještě naděje.
Tom: Jak můžete vidět, vypadá to lépe ne mě.
Bill: Jasně.

4. Jaký je váš oblíbený kus oblečení?
Bill: Jsem úplný fanoušek do šparků. Vždycky jich mám plný kufr se spoustou stříbrných šperků a deseti tisíci prstýnky a kromě toho bundy. Jak jsem už řekl, sbírám bundy, mám jich ve všech barvách a střizích...
Tom: Bill má taky opravdu skvělé spodky. Taky s otvíráním vepředu...
Bill se směje
Tom: A to je velice...nutno říct, pěkný styl... často jsou taky zdobené: filtry atd. Jo, má opravdu pěkné spodky.
Bill: Jo.


5. Jaká část vašeho trička se vám líbí nejvíc?
Bill: Samozřejmě design byla hlavně moje práce, protože jsem ten, kdo ví o těchto věcech nejvíc...
Tom: Ale slogan přišel od mě. To je jasné.
Bill: Ano, samozřejmě jsem byl velmi inspirovaný Tomem a jeho zážitky a tak a právě jsme se snažili, aby zpráva byla krátká a zapamatovatelná. A součástí toho je lebka. Mám deset tisíc věcí s lebkou a myslel jsem, že by to bylo hodně cool to takhle udělat a místo zubů dát naše logo - myslím, že každý kdo to uvidí řekne: Myslím, že je to cool tričko. Co se týče barev, tak jsme si museli rozumět. Tom měl nejdřív trochu povyk kvůli růžové a tak...
Tom: Jo, to je prava...
Bill: ..ale myslím, že celkově to dopadlo docela dobře.

6. Jak může hudba ovlivňovat lidi pozitivním způsobem?
Bill: No já jsem začal psát vlatní songy velmi brzo, problémy, co jsem měl nebo zážitky, jsem vložil do písně. Myslím, že každý má svůj vlastní způsob: Někdo píše deník. Vždycky jsem psal písničky. Můžete tak přenášet věci, které jsou velmi důležité. Pro nás je to právě teď skvělá doba. Máme hodně fanoušků, máme možnost hrát hodně koncertů a aby si nás hodně lidí poslechlo. A potom můžete dělat věci, jako právě teď - zároveň pracujeme pro dobrou věc. A myslím, že poslech je tímto způsobem mnohem zajímavější, když dostanete vzkaz od své oblíbené kapely, místo od školy...
Tom: A především od svého oblíbeného kytaristy. Oblíbená kapela by měla říct trochu víc..
Bill: Vím, jak je to ve škole: Učitelé o tom mluví, taky jsme o tom ve škole měli hodně věcí, vím, že spíše posloucháte hudbu a hrajete lodě, místo abyste to poslouchali. Takže myslím, že tohle je dobrý způsob a mít navíc k tomu máte pěkné tričko..

********

Já z nich jednou padnu.... ti dva chudáci v zadu... jak tam jenom stojí. Já a můj brácha. Já a Tom. Já... prostě oni mi tak hrozmě moc chybí, já už je chci mít zase všude... ach jo:)

Prostě a jasně Tom

28. května 2009 v 12:17 | Chris |  Tokio Hotel
Dneska mám takový den Toma, k tomu mi Edene poslala super montážky, ale ty si nechám pro vás na jindy:))) ale děkuju už teď. A tak tady dávám pár foteček, takový mixík fotek, které si uchovávám v poči a na našem blogu je ještě nemáme:))) Snad se vám budou líbit, mi tedy ano, protože je na nich náš Tom:)

Už z první fotky jsem rozněžněná, on je tak krásný:)
Jeho klasický pohled, culení a hlava mírně na bok:)
A tady, i když není celý, tak je fotka krásná... ono stačí třeba jedno očičko, nosánek a pusinka:)
Ty jeho jemné rysy a ten pohled... to je fakt "šílený" mlátič fanynek, to jde vidět na první pohled:)
A ve vojenské... to byl ještě takový klučínek, jak já tenkrát byla zááámilovaná do Billa:)))
A potom dobře profláklé, ale přesto dokonalé fotečky postavy.... tady není ani co dodat, nádhera, krása, jenom si sáhnout a nepřestat!
Takové bebínka, já bych mu to pofoutala:)) Krásné ruce a ty prsa... bože ...
To se dobře odolává takovému krásnému klukovi z pokoje 700 km daleko... i když, kdybych chtěla já, tak on si klepe na čelo, takže si budu slintat dál:))

A z poslední fotky jsem od zimy naprosto vykolejená, já ho potkat na pláži a on tam mít jenom Billa a žádného bodyguarda, tak to chlapec asi nedá, Billa bych přeprala, kdyby mi ho jako dobrovolně nechtěl dát:))) Nebo bych s ním něco udělala, to strach nemám:))) No, ale ve Španělsku asi nebudou:)))

SEXOŠ

27. května 2009 v 16:09 | Chris |  Twincest
"Žádný Bill andílek, ale Bill, který má převahu, nekompromisní, asi i trochu rozzlobený a maximálně sexy. Né každému se asi takový Bill líbí, ale mně ano."

Tohle jsou slova Edene, které totálně děkuju za sexy nádherný obrázek!!! A dodávám, já miluju, miluju, miluju takového Billa, který má navrh, který je nad všechny a hlavně nad Toma, protože povídky, kde je Bill chudáček a Tom mu jenom ubližuje a potom s ním začne spát a Bill s ním né už mě prostě nebaví, je nějaká rovnoprávnost ne! Nebo!!! Bill být ten akčnější a ráznější!!!! Už budu muset zase napsat sakra nějakou povídku:))

Tady je skvost od Edene, booože Billí... kdybych mohla sedám do letadla a fičím za tebou!

Jasně, že ty nohy jsou holčičí, ale to není podstatné, podstatný je jeho pohled! A to, že čeká a nemíní čekat dlouho! Uf!

Mořské vlny s jeden článek bez B a T:)

26. května 2009 v 11:10 | Vamp |  Cestování
Né, že bych se nerada dívala na Toma a Billa, ale protože se moc těším na dovolenou a budu zkoušet serf, tak vám tady dám krásné mořské vlny, nejspíš bych takové vlny nezvládla, ale dívat se na ně a těšit se na dny volna, někde, kde mě nikdo nezná a můžu si tam dělat co chci... moc se těším, jako malé dítě:)

Líbí? Mi moc! Zase pojedeme tam, kde téměř pokaždé a jenom vyměníme ostrůvek:)

Ta třetí je překrásná, chtěla bych v ní být a z poza ní se koukat ven! A poslední, to mi připomíná mě, až se na mě budu řítit taková vlna, seberu prkno, sebe a pofičím pryč!
Já chci léto a dovolenou, bez všech čumilů a debilů a sousedů, kteří nás nemůžou vydýchat!

Já jsem tak sexy, sexy:))

26. května 2009 v 10:34 | Chris |  Tokio Hotel
http://i220.photobucket.com/albums/dd48/bambi0804812008/Animations/CaughtonCameraBonus-1slower.gif

Animation; Bill Kaulitz-TH TV


Tomovo bříško a Billův taneček..... to fakt můžu:)))

A nakonec........... orgáááč:))Allegator ... co dodat... vidíte sami:)

25. května 2009 v 18:04 | Chris |  Twincest
Chápete to??? Jak to ta holka dělá! A jak jsou tady oba krásní a sexy, ten Tom tady.... no já mít její talent, ale je pravda, že i obrázek, který nakreslila ilon a má ho na svém blogu je krásný, i Tomové tam jsou krásní:))) Nejen Billové:))

zdroj: kaulitz-fucksafe-byAllegator
..................
Já chci být Tom.... nebo Bill??? Těžko říct, nebo někdo mezi nimi:)))))))))))
Nádherné, opravdu krásné!

Tohle je moje představa!

25. května 2009 v 9:13 | Chris |  Twincest
Edene, když mi tohle přistálo díky Tobě v poště, začalo mi naprosto vibrovat v břichu, tohle je moje přeedstava "spokojené rodinky", přesně jak píšeš. Děkuji moc! Tenhle obrázek je naproto úžasný, tohle bych klukům přála, aby měli holku, které můžou věřit a která by jim tolerovala, že se mají rádi více než je u bratrů normální!!!

Moje otázky na všechny:

Líbí se vám ten obrázek?
Dokážete si to takhle představit?
Chtěli by jste být na místě té holky?

Moje odpovědi:

ano, ano, ano:))))))))

zdroj: Preempted_by_umetnica

.............

Ještě jednou Ti děkuju, ten Bill jak se tváří, z jeho pohledu tady naprosto umírám, miluju, když se tváří mírně povýšeně a ví své! On je ten hlavní! Miluju ten obrázek, opravdu a vůbec té holce nezávidím, protože, když si jí kluci vybrali, musí být skvělá. Nevím jak bych brala realitu, ale jako teorie na obrázku super!!!!!!!!!!!

Co je šeptem, to je čertem:)

24. května 2009 v 23:17 | Chris |  Twincest
Ty stíny dokáží dělat krásné věci... třeba tady bych řekla, že stín vytvořil nádhernou dvojici, která si nejen povídá:)))))

Sluší jim to spolu, i když na ně není téměř vidět:)))))))))

Není nad dokonalost!

24. května 2009 v 0:17 | Chris |  Twincest
Tohle mi poslala Edene a já ji za to moc děkuju, protože jsem tuhle nádhernou montážku vůbec neznala a musím říct, že je fakt krásná!

Tohle mi Edene k montážce napsala a nemůžu než souhlasit.

Je krásná svojí jednoduchostí a připadá mi až taková mystická. Bill se pokládá na oltář lásky a Tom se pomalu se svou "obětí" mazlí a vychutnává si ji. A Bill si to zřejmě krásně užívá.

by Eleonora

.............

Obrázek nedávám pod perex, protože na něm neshledávám nic neslušného, příjde mi krásný!!!

Hlasujte pro COMET!!!

22. května 2009 v 22:20 | Chris |  Tokio Hotel
Zlatíčka, hlasujte pro Tokio Hotel v Comet 2009! Sice není jisté, jestli tam budou, ale pokuď vyhrajou, tak nahrají aspoň vzkaz!!! A hlasovat můžete kolikrát chcete, jenom tam vždy musíte napsat ten kód, který vám to ukáže! Já už hlasovala tolikrát, že jestli nevyhrajou, tak udělám protestní akci:))))))))


6wni5xl.gif picture by alica33

Stačí kliknout na Comet 2009, na tu ikonku a jste tam:)))

Další Andílek...... děkuju Edene!

22. května 2009 v 13:56 | Chris |  Tokio Hotel
Já jsem se musela nadechnout, když jsem viděla tuhle montážku, je to opravdu krásná a děkuju Edene, že je tak hodná a zásobuje mě a ilon takovými nádhernými obrázky......... hned bych se k němu přitulila:))))))))

zdroj: vergessene_engel__by_Mearii.jpg

..............

ten kousek hvězdičky a na boku to tetování......... to černé peří... ach jo... jako toto mě už fakt jako nebaví, když je člověk nemá:)))))

Andílek...

21. května 2009 v 21:19 | Chris |  Tokio Hotel
Vůbec by mi nevadilo, kdyby mi takový andílek přistál v peřinkách............. je to krásné, on je krásný a ta montážka taky:)))

zdroj: Tomi_by_Rina_loves_you

...........................

Fialové boxerečky... jsem gay, jsem gay... :))))))

Montážka Billa... super!

21. května 2009 v 9:41 | Chris |  Twincest
Miluju černobílé výtvory........... a tenhle je fakt krásný............ někdy si říkám, že přece není možné, aby se mi ten člověk líbil snad úplně všude... i když, na minulé párty s culíkem, vytrhaným obočím a červenými stíny jsem byla "mírně" nalomena:)))))))

by Kozizi

...........

Dneska jsem si přečetla nějaký starý rozhovor, ve kterém Bill říkal, že když chtěl jít Tom ven s nějakou holkou a Bill chtěl být s ním a "vykládat si", tak Tom nikde nešel......... přišlo mi to zajímavé, tak vám to tady dávám... slyšela jsem to přímo z jeho úst... takže to nebylo jenom na papíře.... no smáli se u toho oba... tak nevím zda nás zase netahali za nos:))))))))

Ville Valo - HIM

21. května 2009 v 0:26 | Chris |  HIM
Čau Kartáčku, dobrý ne:))))))) Krásné potetované bříško........... tohle mi v noci pro Tebe poslala Dada, ale je to samozřejmě pro všechny, krásných bříšek s tetováním není nikdy dost:)))))

A taky má rád šály, jako náš Billí:))))) To je asi móda:))))) a ta čepka... to nosil Bill kdysi:))) tedy něco podobného, né tak hrubého, ale Bill taky není ze Severu:)))

HEJ !!! Super video - krásné fotky, super Scream:)

20. května 2009 v 10:20 | Chris |  Tokio Hotel
Ve čtyřicáté sekundě je nádherná fotka Toma... ještě za stara:))) Jinak, když jsem po dlouhé době slyšela Scream, tak mi nádherně naskočila husí kůže, prostě mi už chybí, pořád je miluju a nejem jako osobnosti, ale i jejich hudbu a těším se na červenec!Tokio Hotel New Message And Scream Live On Cherry Tree Radio