Červen 2009

Ta ruka na jeho holém těle.....

30. června 2009 v 23:31 | Chris |  Tokio Hotel
Když vidím tu ruku na tom krásném, odhaleném kousku Billova těla, tak si musím jenom povzdechnout, jak musel být krásně horký... a ten člověk, který ho drží si ani neuvědomuje, koho, že se dotýká, je mu to jedno a co bychom za to daly my:)))))))))) Ach jo... a jak se Bill ještě kouká... já čůůůůůůůůůůůů:))))

To bylo ještě krásné období, ach jo............. no já tam být, tak se prodřu mezi ty chlapy co ho drželi a projedu mu jeho tělíčko:))))))) ale bohužel jsem tam nebyla:)))))))

Hannah Montana alias Myles Cyrus

30. června 2009 v 21:55 | Chris |  Videa novějšího data
Tak jsem dneska byla s malým a jeho kamarádem na Hanně Montaně.... musím říct, že na seriál na Jetixu se moc nedívám, akorát na jeden díl, který se mi líbil a to proto, že jsem si všimla, že tam hraje pěkný muž a to taťka Hanny... ale proč o tom mluvím.... samozřejmě, že jsem měla na tento film a hlavně na hlavní představiteku Myles svůj názor, jak jinak, poznamenaný tím, že neměla zrovna vlídného slova pro Billa! Nebo vůbec pro Tokio Hotel. Pohlížela jsem na ní černýma brýlema, jako na střeštěnou, namyšlenou, mladou husu. A co si myslím teď? Že bych měla vycházet ze svých vlastních úvah a né mít někoho v nelibosti proto, že se mu nelíbí Tokio Hotel. Asi si říkáte, že mi přeskočilo, ale četla jsem s ní nějaké články, než jsem šla na film a pouštěla písničky a nejen, že není žádná vymaštěná pubertální američanka, má i moc pěkné písničky...

ale nebudu tady pět chválu, nejspíš ji ani neznáte... ale film byl nádherný, plný citů a lásky, nevím kolikrát jsem měla slzy v očích a nešlo o nějakou lásku, to tam bylo taky, ale jenom malinko, ale celkově o svět ve kterém žije a jak ho vnímá jako hvězda a jak to bere její rodina.... byla jsem nadšená, písničky krásné a měním názor na Myles. Je mi jedno co si myslí o TH, o Billovi nebo Tomovi. Tímhle filmem mě přesvědčila, že nad ní nemám lámat hůl. Takže to jenom tak:))) je vám to buřt, ale když slibotechny Vamp a Karáček tady pořád nic nedávají a to jsem jim včera dala prostor a přitom jsem měla materiál, tak dneska už jsem to nevydržela.

Jinak tahla písnička byla krásná........... líbila se mi nejvíce.... kdo má malinko chuť, tak si ji poslechněte i když kdo neviděl film, nevím jestli pochopíte ... ale i tak je krásná!

Před tou písničkou byla dojemná scéna... bylo to krásné......... moc krásné... jsem šťastná, že jsem chtěla na to jít............... mám ráda takové filmy! A ona je přirozeně bláznivá:))) trošku jako já, akorát, že bych mohla být její máma:)))))))


Je to přímo z toho filmu........... no nic, jdu hledat i jiné věci:))))))) ale já se musela z toho vypsat, zanechalo to ve mě jenom krásný dojem a už nebudu nikdy soudit lidi k vůli odlišnému názoru!!!

No a to bych nebyla já, abych to nepřeložila... a to je fuk:) já chtěla:))

.........

Skoro už vidím
Ten sen co sním ale
Ty hlasy uvnitř mé hlavy říkají,
Nikdy toho nedosáhneš,
Každý krok mně zmáhá,
Každý pohyb mě dělá citlivější
Ztracená beze směru
Moje důvěra se třese
Ale já vydržím zkoušku
Moji hlavu držet vysoko

Tam budou vždy jiné hory
Vždy chodím abych zvládla postup
Vždy budu chodit na svah bojovat,
Někdy jdu abych dostala zpět ztráty
O tom jak se tam rychle dostanu
Není to o tom?čekám na další stranu
To je stoupání

Námahy vyložím,
Rizika vezmu,
Někdy mě srazí dolů ale
Ne já se nelámu
Snad to nemusím vědět
Ale to jsou jen takové okamžiky
Chodím abych si vzpomněla na většinu yeah
Zrovna držím chůzi
A já,
Já byla silná
Právě pokračuj v cestě, protože

Tam budou vždy jiné hory
Vždy chodím abych zvládla postup
Vždy budu chodit na svah bojovat,
Někdy jdu abych dostala zpět ztráty
O tom jak se tam rychle dostanu
Není to o tom?čekám na další stranu
To je stoupání

Tam budou vždy jiné hory
Vždy chodím abych zvládla postup
Vždy budu chodit na svah bojovat,
Někdy jdu abych dostala zpět ztráty
O tom jak se tam rychle dostanu
Není to o tom?čekám na další stranu
To je stoupání

Pokračuj v pohybu
Pokračuj ve stoupání
Pokračuj v důvěřě zlato
To je všechno o
To je všechno o
O stoupání
Pokračuj v důvěře
Pokračuj ve svojí důvěře

..........................

Tak zatím páčko bando:)))) Dneska u nás pršelo jenom jednou, ale to jsme zrovna byli v kině, takže pohoda:))))))))))) bouřku jsem ani neslyšela:)))

Láska je láska a Bill je mlsný kocour

28. června 2009 v 22:17 | Chris |  Tokio Hotel
A to prý nemá rád to "jiné" ústrojí................ no já si nejsem jistá, kouká celkem mlsně a přijde mi, že by se celkem rád přidal:)

Ta v té bílé čelence:))))) Kdo ví kdo to je:)))) Je pěkná!
Holky a dala jsem si závazek...... do pátku tady musí být nová moje povídka!!!!!!!! Takže, bombardovat mě celý týden.... mám hodně skluzů a slibů tady daných:))))))))

krásný zbyteček večera, kéž by na mě Bill tak koukal:)

Kdo je k čertu Chantelle:)

27. června 2009 v 17:57 | Chris |  Tokio Hotel
Děkuji Májátko..... tohle jsem sice zjistila až teď, protože jsem poprvé dneska na netu, ale o to mám z toho větší radost....... naprostá dokonalost:)))

Teda překlad asi není úpně správný, nicméně Alleg je prostě nejlepší a Tomův smích naprosto přesvědčivý........ jediný koho v mé blízkosti znám má černo-bílé dredy, ale nic blonďatého se v mé blízkosti ani nemihlo, vy jste něco viděli:))))

Né Tome, neviděli jsme vůbec nic:))))

Tak Chantelle by jsme snad měli mít vyřešenou:)))))))))

Who is it?

26. června 2009 v 22:22 | Kartáček |  Krásní chlapi

Michael Jackson - Dirty Diana

26. června 2009 v 14:53 | Chris |  Videa staršího data
Musím říct, že z téhle písničky mě mrazí v zádech pokaždé, když jí slyším......... děkuji Dado, protože tohle je prostě něco......... já musím na Michaela zavzpomínat, protože ON byl pán někdo, i přes všechno jaký byl, ale každý umělec je svým způsobem zvláštní, divný, trošku blázen a to on opravdu byl, ale taky byl pro mě člověk, kterého nemůžu nechat umřít bez povšimnutí.... nikdy jsem z něj neumírala, nemilovala, tak jako se mi to stalo u jiných hudebníků, ale ON mi dal hodně a texty písniček, které zpíval mi hodně v určité době pomohly pochopit svět a životy některých lidí... tuhla písnička je na vždy v mém srdci....... Michaeli byl jsi totální blázen, přímo magor, ale věř, že já na Tebe nikdy nezapomenu, to ani nejde............. tvoje klipy, písničky, tanec, kreace a chytání se v rozkroku, to jaký jsi byl, to jsi byl TY a to nelze vymazat a zapomenout! Pozdravuj nahoře a už si nenechávej dělat žádné plastiky, dík:)))))


A Jaňulí alias Kartáček miluje zase tuhle písničku, Dado díky za odkaz, ale nefungoval, ale nějak jsem si poradila:))))))


Takže to je tak vše, ještě miluju jednu písničku, ale chci jí sama přeložit a dát tady i text, ta písnička je nadčasová a bude se hodit i za padesát let............. tak si to užijte, kdo ho měl aspoň trošku rád:)))

BILL a TOM - by Allegator

25. června 2009 v 21:32 | Chris |  Tokio Hotel
Nad tím člověk může jenom žasnout........................... nevím, který z nich je krásnější, ale díky jejím kresbám, začínám jejich nový look milovat:))))))

by Allegator
..................................
Chtěla bych napsat něco chytrého, ale nic mě nenapadá........... před očima mám vodu, Toma s haha a Billa, ale to je fuk......... okomentujte si kresbičky sami:)))))))

Bild potvrdil, že Tom a Chantelle nejsou spolu

25. června 2009 v 21:07 | Chris |  Tokio Hotel
Takže.......... tohle bez komentáře..........


****************

Omlouváme, ale Bild dneska potvrdil, že všechno bylo vytvořené, Bild byl kontaktován a doprovázel je na místa a hodiny a Tom a Chantelle to věděli. Jen se stačí lépe podívat... a nejsou spolu............

Nevím co k tomu více říct, snad jen, že jsem jednou zvědavá na celou pravdu............ a taky mě zajímá, proč to je toto na stránkách Chantelle.......... já už ničemu nerozumím!!!!!!!!!!!!!

Edene, děkuju.... ta první ááá

25. června 2009 v 18:03 | Chris |  Twincest
Edene, opět děkuju......... ježiši, tady jsou k sobě zase tak krásně něžní... a oba tak krásní.... no já tě nemít, tak nevím:))) ale už stahuju další fotečky, které jsme všechny neviděli a ty nejlepší vám tady dám... jsou z loňských Cometů a Bill tam je famózně nádherný, mi se tam líbil asi za celou dobu úplně nejvíce totiž:))) cukroušek:)


Jo, jo... Comet... to prostě miluju:))) Když HO miluješ, není co řešit:))))))))))))

Tom má momentálně u mě mínus, takže vede to černovlasé stvoření:)))))))) ale Tomí, to je jenom dočasně, neboj:))))))))))))) až se zbavíš "Hahahahaha" :)))))))

Povodně!

25. června 2009 v 15:08 | Chris |  Informace!!!
ahoj Zlatíčka, tak jsem právě přijela z povodňových oblastí, bylo málo reportérů, tak jsem jela já, musím říct, že ještě štěstí, že jsem nebyla nalíčená, protože jsem si asi sto krát utírala slzy, když jsem viděla ty lidi a poslouchala, jak se zachraňovali, někdy tak, tak a jak o všechno přišli a oblečení mají půjčené od koho se dalo.......... no řeknu vám, že je mi z toho fakt nedobře... jenom jsem vám chtěla říct, že jdu stříhat, chtějí to po nás všichni.... takže toho máme hodně, budeme točit i v noci, ale já ne, takže večer tady dám něco pěkného, co nebude tak smutné... zatím se mějte pěkně a užívejte si rodinky, svého domečku nebo bytečku a všeho co doma máte... člověk nikdy neví, tihle lidé vyběhli jenom v pyžamkách s dětma v náručí a pejskama...... velký dobytek a králíčci, slepičky jsou ....... no vy víte... tak ahoj a doufám, že to k nikomu z nás nedorazí a těch chudákům, kteří o všechno přišli, přeju, aby si uvědomili, že mají jeden druhého a zbytek společně nějak zvládnou, držím jim pěsti!!!!!!!!!! I když až uvidí svoje domy, tak jim do zpěvu rozhodně nebude!!!!!!!

Štastný Bill od Edene:)

24. června 2009 v 9:12 | Chris |  Tokio Hotel
Edene, děkuju.......... to je naprosto nádherný Bill. Přesně jak píšeš...... šťastný, bez přetvářky a spokojený, prostě doma mezi svými...........

Edene: Takhle si představuju Billa doma v soukromí. Uvolněného, vysmátého (aspoň doufám, že většinou je) laškujícího s Tomem, prostě Billa v pohodě bez stresů a starostí. Pravda, ty trencle asi nosí jiné i když jsme jednou už polemizovaly o tom, že nosí i nějaké s myšičkami, takže kdo ví, třeba jsou i reálné. A oholené nožky holt "přehlédneme".

A Chris dodává...... to co je v těch legračních trenclích je taky nepřehlédnutelné, protože tam prostě NĚCO JE HOLKY:)))

zdroj: Funny_Bill_by_Elleonora
.........
Já jsem taky dneska v pohodě......... přišly mi jeans co jsem vyhrála v aukci a jsem z nich naprosto odvařená a mám je dobré!!!!!!!! Já vím, vy nemáte problém s velkým zadkem, první jeans vám jsou dobré, ale to já bohužel takové štěstí nemám:)))))))) ale co už, tyhle mám dobré a jsem šťastnááááááááááááááá!

Medvídek s miminkem:)

23. června 2009 v 12:40 | Chris |  Tokio Hotel
No to je krásný obrázek......... takový něžný, jé... mě je stejně jedno co Tom vyvádí, já ho mám tak ráda a s tím miminkem......... prostě dokonalost!

zdroj: by_Fatima_Alegra

***************************

Jak má u toho zavřené ty oči, jak by "svoje" miminko dlouho neviděl a teď si užívá jeho blízkost, drží v rukou svoje křehké stvořeníčko............ je to tak něžké a krásné..... Já chci taky mazlinky:)))

Fantastická novinka od Toma!

22. června 2009 v 21:25 | Chris |  Tokio HotelPrávě jsme obdrželi úžasnou novinku od Toma Kaulitze ;-) Posledních pár dní přemýšlel nad tím, jak udělat pro vás lidi čekání na nové TH album příjemnější! No, Tom vždycky chtěl ukazovat svoje kroky, co si myslí, že je cool a co v jeho životě vede. Proto se rozhodl, že začne tady psát svůj blog na Tokio Hotel domovské stránce a začne to PŘÍŠTÍ TÝDEN až do vydání nového alba!!! Tom nám řekl, že bude mluvit o všech svých zájmech, včetně jeho oblíbených videí, pomůcek, legračních věcí, módy, žhavých novinek, cool designů...a možná dokonce odhalí pár tajemství o svém dvojčeti Billovi ;-) Počkejte, až si to přečtete!

..........

Milé děti a také vám dopodrobna popíšu, co se dělo na hotelovém pokoji:)))) Myslím, že nebudete mít čas poulet svoje očka.......... jen počkejte, příští týden je zítra! tak vám třeba už hodím nějakou novinku:)))))))))

Chantelle... haha Chantelle.... haha Chantelle:)))

........

Holky, já se omlouvám, já se jim nechci smát, třeba to myslí vážně:)))) ale já prostě ... fakt nevím, příjde mi to všechno takové hloupé... že už nevím...... to je fuk, nicméně na novinky od Toma jsem samozřejmě zvědavá, hlavně na to, co bude říkat o Billovi..... "pokaždé, když se domilujeme, Bill se chce jít osprchovat, ale já se tím nechci zaobírat:))))))) tak už chci spát, ale ten otrava chce repete a to nejlépe ve sprchovém koutě na stojáka" :)))))))))

........

po dnešním dnu, který jsem strávila s váma na blogu a psala komentáře jak nikdy před tím mi začalo hrabat, tak to neberte nějak zle, znáte mě...... mám svůj věk, ale mozek se zastavil asi někde v patnácti:))))))))

Krásné fotečky na krásné spinkání

22. června 2009 v 21:15 | Chris |  Twincest
Za pár hodinek taky půjdu spinkat, ale před tím tady ještě dám tyhle krásné výtvorky dvojčátek, kteří se také chystají spinkat, nebo už spinkají a jeden je myslím dokonce už ráno:)))..... je to krásné, oni jsou krásní.... a takhle se mi to líbí nejvíce.... pro mě je to takhle dobrý.... a jednou mezi nimi třeba někdo bude... nebo budou čtyři... nebo každý bude mít svojí holku, opravdovou... ale teď se raději dívám na takové obrázky:)))

zdroj: Everything_That_I_Am_by_rcahern
zdroj: Pure_Morning_by_Pika-chu


Tehle je krásný....... jak na sobě leží.... a jak se spokojeně tváří..... nádhera!
zdroj: du_bist_alles_was_ich_bin_by_Pchel

zdroj: Love_is_a_pain_by_vani27

zdroj: by Nightingale

....

Tak krásné spinkání všem:)))))))))) a snění o těchto dvou našich mazlíčkách...... a je mi jedno co dělají, protože to za a) neovlivním a za b) je stejně budu milovat!!!!!!!!!!!!

No tak já už nevím...!

22. června 2009 v 11:41 | Chris |  Tokio Hotel
Je to hrané? Není? Já myslím, že je... kdo by kde vzal takové video, ale zase... no já nevím, prostě je mi z toho šoufl... ale tohle video je hodně akční, kdo má pod patnáct a miluje Toma nekoukat:))))) né dělám si legraci, já už mám z toho totiž jenom legraci... stejně pravdu nevím a tak to peču:))Bille, nechceš si taky někoho "najít"? Ať je větší legrace? Třeba by pak bylo i pár prořízlých žil, s Tomem to je nuda:)))

Dobré ráníčko s Billíškem

22. června 2009 v 7:36 | Chris |  Tokio Hotel
Vstávat a cvičit..... a smát se:))) Dobré pondělní ráníčko....... dneska je sice pondělí, ale na druhou stranu, je někde před náma další víkend:)))))))))) No ne:)

A protože s Tomem Kaulitzem zrovna se nebavím:) a jeho krásnou fotku jsem někde tím pádem založila, žezlo přebírá Bill Kaulitz, tady je přímo famózně nádherný......... doufám, že máte stejný úsněv na rtu jako on:))

Až se jednou dočkáme jejich nového CD, které je podle Martina přesunuté na říjen, tak štěstím asi nebudu mluvit:))))))))) Jo, když ono se lépe ztrácí čas půl hodinou na parkovišti, než v nahrávacím studiu:)

Tome, díky....

21. června 2009 v 21:07 | Chris |  Tokio Hotel
takhle mě totiž dlouho nikdo nerozesmál... bohužel po chvíli mi úsměv ztuhl, důvod? Proč to dělají? Proč? Je jim to zapotřebí? Já fakt nevím, nejlepší je, ale tahle fotka, z té jsem se málem počůrala...


je to opravdu luxusní orgasmický pohled... půl hodiny před hotelem, kde projde stovky lidí, se líbají jako o duši, protože přece nechtějí, aby o nich někdo věděl a potom jsou spolu pouze dvě hodiny na hotelu, když ona odlétá až 13.30 a kdo ví kdy se zase uvidí...


já jsem se původně nechtěla k tomuhle ani vyjadřovat, ale mám toho tahání za nos opravdu dost! Tome, já chápu, že o vás není slyšet, ale nešlo by to dělat jinak? Všichni z vás dvou mají legraci a to nemluvím o tom, že to vrhá špatný stín na celou kapelu, tohle je špatný tah, ať je kohokoliv!


Vydejte raději singl, klip, CD, udělejte vystoupení v televizi, v rádiu... je fajn, že jste dali do oběhu dvě skladby a tím nás trošku uklidnili, ale tohle je co? A to nemluvím o tom, že náš milý Martin to věděl a dopředu, myslím, že včera o tom říkal,že ona byla v Německu a dneska jsou všude fotky, bože to je tak trapné, nesnáším trapné věci! Kdyby jsi s ní spal, po tolika týdnech, to ji budeš mít jenom dvě hodiny a.......... raději nic. Mám toho dost. Je mi z toho trapně za oba, ale za všechny, kteří v tom mají prsty.


Až se s ní ukáže oficiálně, tak to budu brát a omluvím se, teď se, ale cítím podvedená nesmyslnými lži a je mi z toho na zvracení!


Zajímavé je, že když měl milión holek, že žádná nikdy o tom milování s Tomem nikde neřekla, nikde se žádná neobjevila a teď ..... se ví o každém jejich společné kroku... z toho Švédska kdyby přijela inkognito, tak to nikdo neví a oni přesně ví minuty.... ale nic, nebudu se dále tím zabývat, je to hnus a já se tímto zabývám naposledy! !!!!!!!!!!


Budu ráda za váš názor, možná máte odlišný, ale mi to nevadí, mě nikdo o tom mém názoru nepřesvědčí:)

Konečně krásy, které poslala Edene

20. června 2009 v 10:00 | Chris |  Twincest
Edene děkuji, teď jsem vyčerpala vše co jsi mi poslala, budu v sobotu dost vytížená, takže čím více krásných obrázků, tím lépe:)))

A jedno upozornění, kdo klikne na celý článek, tak se dočká už nejen Billa samotného, ale i jeho brášky a rozhodně to bude hoodně nabité sexem a vším tím okolo... takže neklikat:)) kdo to nemá rád:)))

První je naprosto nevinná:))) druhá je v očekávání, třetí je vyzývavá, čtvrtá rozjížďka... a pátá začíná být mírně žhavější, sice se nehodí ještě pod perex, ale já tak činím... a zbytek je také tam:))))


No tak to jsem tedy opět já:)

19. června 2009 v 22:10 | Chris |  Naše kecy
Změna je prý velká, jak říkají lidé, kteří mě viděli, ale mi se nezdá...... mám sice více červené vlasy a zářím na několik kilásků, mám i mnohem tmavší vlasy, ale co všechny vzalo nejvíce, je pár černých pramenů, které jsou výrazné, asi více než na fotkách a já je miluju:))) a mám více kratší vlasy nahoře, skoro ježura:)) však posuďte sami... mi se to zatím z mých vlasů líbí nejvíce....

jinak u předvádění Billa jsme se malým tak nařechtali, že jsme už nemohli fotit, protože jsme byli mrtví smíchy:)))

a moje milované tričko, to bych klidně nosila každý den:)))

a klidně kritizujte, mi to fakt nevadí, já mám totiž období, kdy si zase věřím jak nejvíce to jde:))) takže klidně do mě... kdo mě nechce vidět, tak neklikat na celý článek, můžete mít šok:)))

Prostě Bill od Dady a Edene

19. června 2009 v 12:50 | Chris |  Tokio Hotel
Usnadním vám čekání........... než tady budu já:))) né, že by jste díky tomu o něco přišli... první obrázek je od Dady..... je tak hrozně depresivní... jsem ráda, že toho by Bill nikdy nebyl schopen... miluje život a my milujeme jeho:))))))))) nicméně autorka je úžasná.......
Druhý obrázek je od Edene, taky není na dvakrát veselý......... ale Bill, který tady vypadá jako muž, který se převtěluje do havrana je úchvatný......... autorka je fakt šikulka!
A zítra bude samý sex a sex od Edene:))))))))))) no a večer já, to bude:)))))))))