Říjen 2009

Užijte si Halloween:)

31. října 2009 v 22:18 | Chris |  Informace!!!
ahoj sluníčka, poslední dny oslavujeme narozeninky našeho synátorka a já tím pádem vůbec nestihám, tak se nezlobte, ale vidím to tak, že příští týden bych už mohla nějak fungovat... užijte si Halloween a já tedy žasnu z tého krásné dýně, jako nechápu jak to mohl někdo udělat.....

No a tato montážka je pro změnu totálně brutální, nejlepší je ten pes, co drží Bill, jeho dítě, jak o psech mluví, ale i ten Gustav je maso....... Bill se do rodinky zařadil naprosto přesně a Tom vypadá legračně, to bude asi takový ten hodný:)))))

Bill... a Bill :-)

31. října 2009 v 3:25 | Majka |  Tokio Hotel
Tohle se mi fakt líbí... :-)


www.tokiohotelfurimmer.com

Bill (28.10.09 Paříž)

30. října 2009 v 8:51 | Majka |  Tokio Hotel
Ne, že bych neměla ráda toho kohouta, co nosí na hlavě... ale takhle vypadá prostě...no prostě takhle z něj šílím :)))


Miláčci...

30. října 2009 v 0:54 | Majka |  Tokio Hotel
Chrisí měla dnes opravdu napilno (mimochodem - vše nejlepší malýmu k narozkám!!!), tak alespoň nějaké fotky a animky, na kterých jsme se shodly, že tady nemůžou chybět, protože to je prostě... no nádhera!!! Já to pořád nechápu, jak někdo může vypadat tak dokonale! :-)


Dokonce mu kouká ten jeho řetízek s přívěškem...


A Tomí...A ruka šmátralka vytahuje problém... ježíš, ne - to jsem si jen na něco vzpomněla :)))
Náhodou se mi tahle animka moc líbí :))) Billí... co tak hledáš??? :-)
No... a snad nevadí, že sem dám ještě jeden obrázek... ale ten už perex. Ne každému se tady líbí twincest... :-)
Ale tahle malůvka je nádherná!!!


TH TV II - 8.epizoda

29. října 2009 v 10:47 | Majka |  Tokio Hotel
Tak konečně po 14 dnech nová epizoda...


Překlad: Evelyn

Athény: duch koncertu se vrací!

Bill: Jsme v Athénách a je kolem poledne - je opravdu poledne?
Gustav: Yeah, jsou dvě odpoledne.
Tom: Poledne, ale je to jak sedm ráno.
Gustav: Je vlastně půl třetí.
Bill: Takže je poledne a mohli jsme dneska trochu spát. Slunce svítí a počasí je perfektní. Jsme v podstatě na střeše našeho hotelu a za dva dny máme naši velkou show pro MTV Day.
Interviewer: Je pro vás nějaký rozdíl hrát koncertě v Athénách, Miláně, Římě nebo Berlíně? Je to ten stejný pocit a ani si neuvědomíte, kde jste?
Bill: Nakonec všechny koncertní haly jsou velmi podobné zevnitř, takže to sotva dělá nějaký rozdíl. Ale všechno ostatní je naprosto jiné a vždy se chceme setkat s fanoušky. Jsme tady v Řecku poprvé a jsme zvědaví na to, jaké bude publikum. Nikdy nás neviděli živě na koncertě a těšíme se na tuhle show...bude velmi speciální.

Tisková konference a zlaté ceny!

Chlap: Ještě vám po koncertě dáme dvojitou platinu za Humanoid.
Bill: Děkujeme.
Chlap: Pokračujte.

Bill: Vlastně se vracíme na úplný začátek, co jsme dělali první. Jen před pár dny jsme si uvědomili, že jsme již začali před deseti lety, na což jsme velmi pyšní. Kdysi jsme dělali německou a anglickou muziku, potom jsme přešli jenom na německou, ale později jsme se rozhodli nahrávat znova v angličtině, protože jsme se stali slavnými v zahraničí a chtěli jsme, aby všichni rozuměli našim textům.
Tom: Nikdy jsme v muzice neměli žádné idoly...nikdy bychom se nemohli shodnout na jedné kapele, která se nám všem líbí. Každý z nás poslouchá naprosto jinou muziku ve svém volném čase. Georg stále miluje Davida Hasselhoffa, Gustav poslouchá hodně techno, Bill dává přednost country muzice, takže bychom se nemohli shodnout na určitém interpretovi. Jediný člen kapely s dobrým vkusem na muziku jsem já.

Příjezd do haly...

Bill: Právě jsme přišli z podia z naší zkoušky. Byla to poslední zkouška, která skončila tak před deseti minutami a můžu vám říct, že to bude opravdu nervy drásající. Jsme super nervózní kolem všeho, aby to zítra fungovalo, poněvadž hodně věcí právě teď nefungovalo.

It's Showtime!

Georg: Cítím, jako kdybych měl zvracet.
Gustav: Přesně, rád bych před show zvracel.

Bill: Hey, my jsme Tokio Hotel. Jsme velmi nadšeni na začátek našeho turné v únoru 2010. A na náš výlet po celé Evropě, kdy navštívíme více než třicet měst na našem "Welcome To Humanoid City Tour". A bude to ta nejvíc velkolepá show, kterou jsme kdy měli. Abychom pro vás vytvořili něco opravdu speciálního, tak jsme se dali dohromady s designérem podia Misty Buckley a taky spolupracujeme s dvojčaty Danem a Deanem z Dsquared. Buďte připraveni a sledujte TokioHotel.com, abyste získali všechny termíny a detaily o našem "Welcome To Humanoid City Tour". Můžeme slíbit, že tohle bude ta největší a nejlepší Tokio Hotel show, kterou jste kdy viděli. Budeme hrát všechny písně z Humanoid a taky nějaké naše oblíbené staré písně. Opatrujte se a uvidíme se brzy.

Bill: Myslím to vážně! Vezměme si na turné s sebou pojízdná křesla...Chci v tom sedět a být strkán. Víte co, potřebuji pojízdné křeslo a na jedné straně brčko na pití a na druhé straně tubu s kyslíkovou maskou.
Tom: Ano, s kyslíkovou maskou - to by bylo úžasné.
Bill: Naprosto úžasné! A na vrchol toho mít super pohodlnou židli, která trochu skáče.
Tom: Musíme najít sponzora, který vyrobí ty pojízdná křesla!

Příště v Tokio Hotel TV...


Lístky!!! + super video a screeny od Chrisí :-)

27. října 2009 v 23:39 | Majka |  Tokio Hotel
Takže... nechce se mi dělat víc článků, takže v tomhle jednom toho prostě bude víc najednou :))) (No když na to teď koukám na celé, tak jsem se pěkně rozepsala! :-) Prostě eufórie z... vy víte!!!) :-)
No a začnu samozřejmě tím nejdůležitějším:

UŽ MÁME TAKY LÍSTEK NA KONCERT!!!! :)))

Sice jsem zatím viděla jen jejich fotečku a ty pravé ještě leží kdesi v daleké Ostravě, ale i tak jsem totálně nadšená! :-) Ani jsem netušila, že budou takhle brzo, když jsem Chrisulce posílala penízky... a ona mi taky řekla, že jí je mají poslat poštou a přitom pro ně byla dneska u nich v Ově! To je potvůrka! Ale musím říct, že mě takovéhle překvapení vůbec, ale vůbec nevadí!!! :)))
Áááá... já snad kluky vážně uvidím!!!

No... tady jsou :-) Vidíte to tam? Stání.. u pódia :-))) Ještě by nám tam tak někdo mohl opravdu držet místo u toho pódia :)))


Ok... už jsem se trochu uklidnila, takže jdeme dál :-)

Zase jedno krásný videjko... tedy hned dvě části :-) Je to rozhovor, ze kterého tu už předtím byly fotky - jak měl Bill hezky položené své koleno na Tomovi. To bylo focené asi po rozhovoru (nebo před?), protože během rozhovoru to bylo přesně naopak - Tom si dělat podložku z Billa :)))

Jinak je tam klukům položená zajímavá otázka:
Kdybyste byli upíři a mohli byste kousnout jednu osobu, aby s vámi žila navždy. Kdo by to byl?
No a kdybyste si mysleli, že u dvojčátek je odpověď přece naprosto jasná... tak teda jako jak u kterého! Bill samozřejmě bez váhání vypálil Toma - jak jinak, on ví, jaká je správná odpověď!
Ale drzoun Tom! Prý:
Pro mě by to MOŽNÁ byl Bill, ale...
Následovala Billova udivená otázka (úplně stejná, jaká hned napadla i mě):
Možná???
A ten... ten... blázínek copatej nakonec řekl Jessiku Albu! No, věřili byste tomu? Už jsem se chtěla začít rozčilovat, ale - naštěstí - mě zrovna v té fázi zastihla Chrisulka na ajsku a vše mi řádně vysvětlila. Tak vám sem to její vysvětlení dám, abyste tady - jako já - neprávem neobviňovali Toma z nějakých nekalých úmyslů vůči Billovi:

Chris:
no, jak tě to mohlo napadnout - chudáček, tam lže, srdce mu to trhá, ale na druhou stranu ví, že bude mít sladké radosti večer :-) si představuju, jak dojdou na pokoj, ve výtahu s nimi je ještě G a G a Bill zuří a Tom se potutelně směje a ví co příjde... přijdou k pokoji, oba řeknou géčkám ahoj, otevřou se dveře a Bill natlačí Toma dovnitř, přitlačí ho na zeď a začne z něj rvát šaty... "Tak Jessica Alba jo? Tak to uvidíš Jessicu až ti ho tam narvu, ještě jednou, tak ti vyšukám duši z těla, rozumíš? S kým budeš do navždy?" Tom: "S Jessicou Albou?:-))" Bill: "Cože..." a chápeš... po sexu... Tom: "Bille, lásko, to bylo to nejlepší co jsme kdy zažili." Bill: "To jsi říkal i minule, co jsi mě nasral s Megan Fox" Tom: Megan Fox? co to je za kravku? Miluju Tě Bille chci být s Tebou NAVŽDY:-)"

Takže už chápete, že všechny tyhle žvásty vypouští Tom z pusy jen za účelem kvalitního sexu s Billem, protože ví, že naštvaný Bill rovná se dravější a luxusnější sex (to byla taky citace od Chrisí :-) )

Jé a už by to konečně chtělo to video, že?
A né...ještě ne - nejdřív ještě screeny, které pro vás udělala taky Chris (ta se dneska ale činila!):A už konečně opravdu ty videa (překlady opět vypůjčeny od Evelyn):Gustav: Ahoj, já jsem Gustav.
Georg: Já jsem Georg.
Tom: Já jsem Tom.
Bill: Já jsem Bill a my jsme Tokio Hotel. Podívejte se na naši novou desku Humanoid. Děkujeme moc za vaši podporu.

Koho by Tokio Hotel kousli, kdyby byli upíři?

Nedávno jste kluci udělali interview s MTV a mluvili jste o Twilight. A že bys měl zájem o to, hrát ve filmu. A že máš velký zájem...myslíš, že bys hrál dobrého upíra, takže...Tahle otázka je tak nějak pro vás všechny kluci. Kdybyste byli upíři a mohli byste kousnout jednu osobu, aby s vámi žila navždy. Kdo by to byl?
Bill: Myslím, že...
Georg: Přítelkyně. Moje přítelkyně.
Bill: Myslím, že u mě by to byl Tom.
Tom: Yeah. Pro mě by to možná byl Bill, ale...
Bill: Možná?
Tom: Yeah...
Georg: Jo, dobře vybírej, protože nemůžeme vybrat dva.
Tom: Jo, nemůžeme vybrat dva, přesně. Takže Bill si vybral mě a já bych si vybral...Jessicu Albu.
Gustav: Já bych vybral Billa.
Bill: Ty bys vybral mě?
Gustav: Ano, samozřejmě.
Bill: Okay. To je milé.
Georg: Proč?
Gustav: Je pro mě vším.
Georg: Okay.
(té moderátorce nerozumím, protože nemá mikrofon, takže je špatně slyšet)
Georg: Ne. Myslel jsem, že pro něj jsem vším, ale...
Takže poslechli jste si kluci už soundtrack k New Moon?
Všichni: Ne.
Ne? Tak to byste se na to měli podívat, je opravdu dobrý. Poslechli jste si někdy Twilight soundtrack?
Bill: Ne.
Ne? Vždyť jste fanoušky filmu, ne?
Bill: Jo, film je skvělý, ale nemám čas na soundtrack.
Nemáte čas na soundtrack? Okay.
Tom: Nejlepší soundtrack je Humanoid. Je to nová deska Tokio Hotel. Na to se musíte podívat.
Popřemýšlím nad tím.
Bill: Ne, musím říct, že se opravdu zajímáme o naši muziku a protože jsme takovou dobu ve studiu, tak nemáte čas na jinou muziku. Je to smutné, ale prostě jen děláte své věci a soustřeďujete se na to. Žádné jiné koncerty, žádná jiná muzika. Ne.
(té moderátorce nerozumím, protože nemá mikrofon, takže je špatně slyšet)
Bill: Ahoj Buzznet. Tady Tokio Hotel. Právě sedíme v L.A. a jsme připraveni na vaše otázky.

Tokio Hotel mluví o Halloweenu a zpěvačkách

Takže kluci, kdybyste se měli převléct jako celebrita na tento Halloween. Myslím, že naposled, když jsem s vámi dělala kluci interview, tak jste řekli, že neslavíte Halloween.
Bill a Tom: Yeah.
Ale tenhle rok, řekněme, že kdybyste tu zůstali a měli se převléct za nějakou celebritu. Kdo by to byl?
Bill: Celebrita?
Georg: Já bych byl Ozzy Osbourne.
Tom: Já bych možná šel za Davida Hasselhoffa.
Georg: Oh, to je taky skvělý.
Bill: A já?
Gustav: Alice Cooper.
Bill: Alice Cooper. Pro mě? Nebo pro tebe?
Gustav: Ne, pro mě.
Bill: Okay, potom já půjdu jako Marilyn Manson.
Oh, velmi dobrý. Takže se převléknete na Halloween?
Tom a Bill: Ne.
Ok, kdybyste kluci mohli mít jednu ženskou zpěvačku, aby s vámi měla vystupovat na podiu při show a měla by s vámi zpívat píseň z vašeho nového alba. Jaká píseň by to byla a jaká zpěvačka?
Tom: Zpěvačka?
Ano.
Georg: Zpěvačka, hm...
(tohle ji bohužel nerozumím co řekla v pozadí)
Tom: Jo, ale my nemáme jednu...Víte, myslím, že pro nás je to velmi těžké najít někoho, který přesně sedí k naší muzice a yeah..někdo s kým byste spolupracovali. Myslím, že by to byl Steven Tyler možná, ale...
Bill: Není žena.
Tom: On není žena, takže...nevím. Máš odpověď?
Bill: Ne. Nemám tušení.
Je tu nějaká zpěvačka, která má muziku, kterou byste si s ní rádi zazpívali? Jako cover jejich písně s nimi?
Georg: Proč jenom žena?
Tom: Jo, proč jenom žena?
Je tu hodně holek, tak bych ráda věděla.
Tom: Okay. Jsme kluci, neposloucháme ženskou muziku.
Musí tu být někdo. Opravdu? Nikdo. Okay, dobře. Žádné ženy.
Bill: Mám rád. Znáte La Roux?
Yeah znám.
Bill: Je skvělá. A Gossip vlastně. Mám opravdu rád Gossip.
Perfektní.
Georg: Wow! Ano!


No, Tome! :)))

27. října 2009 v 8:43 | Majka |  Tokio Hotel
Tak to nevím, co nám tím jako chce Tomíšek říct :)))No a tohle vypadá taky... zajímavě :)))
A ještě pár krááásných fotek z Hot Topic (22.10.09) :)


No a tohle si nemůžu odpustit :-) Dobrá podložka pro tvé ctěné kolínko, že, Bille? :)))VSTUPENKY V PRODEJI NA TOKIO HOTEL

26. října 2009 v 22:59 | Chris |  Tokio Hotel


TADY KOUPIT VSTUPENKY


Tak nezapomeňte si je koupit co nejdříve, já budu určitě u pódia, jak napsala Dada, tak u šílených fans, ale protože jsem šílená, tak nemůžu být nikde jinde............. a určitě tam bude Majka:)) to vím jistě, potom Kartáček.. a další asi všichni ne???? Tak piště kde jste si koupili vstupenku........ já jsem tak vzrušená z toho, už, aby to bylo:))))))))

Chorvatsko 2009 - aneb, léto už je pryč:(

26. října 2009 v 21:36 | Chris |  Cestování
Změna je život a protože Tokio Hotel je tady pořád, dávám malinkou a chvilkou změnu a to... vzpomínku na léto........... tohle je první vlaštovka a to, moje fotky, jsou to fotky z Chorvatska, když si vzpomenu jak tam bylo krásně teplo, člověk by brečel........... a teď se dostávám k tomu, co jsem chtěla napsat........ najde se tady někdo, kdo by rád zveřejnil svoje fotky? Myslím z dovolené nebo výletů... samozřejmě, že mi stačí, když mi pošlete fotky přírody, když nebudete chtít být viděni, v pohodě, ale ráda bych tady udělala takové ohlédnutí za létem 2009. Nemusí to být cizina, já miluju Česko, takže budu ráda za vše!!!!!!!!!!

Uděláte to pro mě??????? Prosím, budu očekávat vaše přízpěvky....... děkuju:)

a teď tedy "moje" fotky... jsem tam i já v plavkách, tak neumírejte smíchy:))))))) děkuju:))

První fotka jsou rackové....... bylo jich tam jeden den hrozně moc a byli úplně u nás, se divím, že nás nějaký nepokakali:)))


SABAR....

26. října 2009 v 14:22 | Kartáček |  Zvířátka
Ahoj ženy, už se tady dlouho ode mě neobjevil žádnej čokliš, tak tady je. Prostě jde o to, že si ho vzala moje neteř od jednoho chlápka, ten pejsek je zavřený 9-12 hodin denně doma v paneláku, protože neteř jezdí do školy do jiného města. Nevím co ji to napadlo, asi se jí prostě líbil, ale takhle to prostě nejde. Je to výmarský ohař a ten potřebuje pohyb a ne sedět doma v paneláku. Sama bych si ho vzala, je nádherný a hrozný mazlíček, chová se jak půl roční štěně :), jmenuje se Sabar a má fakt suprovou povahu, tak jen kdyby Vás náhou někdo napadl kdo by si ho vzal, dejte vědět, protože mi ho je líto......já už mám dva a tři fakt nedám......


Krásný dvojčátka...

25. října 2009 v 22:44 | Majka |  Tokio Hotel
S vkládáním obrázků je pořád problém, tak alespoň pár animaček :-) Na dobrou noc... nebo dobré ráno :-)


(208x261, 2942Kb)(277x186, 2130Kb)
9 (200x250, 3240Kb)(200x240, 3154Kb)
(258x201, 2545Kb)(250x197, 2673Kb)

Já z toho Billa umřu! :)))

25. října 2009 v 14:34 | Majka |  Tokio Hotel
Bože, ten Bill je taky tak... no prostě typický Bill! :)))
Jde o překlad toho videa asi dva články dozadu, jak kluci jezdily autíčky v pořadu Wilkommen bei Mario Barth. A jediný, na co Bill dokázal myslet? Už zase, chudáček, dostal tak strašně POMALÉ auto!!! No je to nějaká spravedlnost??? :)))
Ale i přesto náš Billí nakonec vyhrál, to je ale šikulka... když měl to šíleně pomalé auto :))) Takže se tím musí řádně pochlubit :-)

Překlad je od Evule:

Mario: Tokio Hotel podepisují vánoční baňky a v šesté epizodě uděláme aukci. Tak, a teď pojedeme autodrom. Budeme řídit auta...Máme je tady ve studiu zaparkované... Tak se těším, řekl bych, že zelená je barva naděje, takže si beru zelené. Kdo chce modré a žlute?
Bill: Beru žluté.
Tom: Beru modré.
Georg: Já pojedu s Tomem.
Mario: Chceš jet se mnou?
Gustav: Jo, pojedu s tebou.
Mario: Gustav jede se mnou. Teď se tak těším, protože budeme mít větší váhu (směje se). Ne..protože já... není to takhle? To je trochu.... připravit, pozor...počkat... není to...
Bill: Vypadni odsud.
Mario: Všechno je povoleno.

Bill: Moje auto je tak pomalé.

Mario: Všechno je povoleno ..... vše je povoleno

Bill: Já jsem naprosto pomalý

Mario: Jeď touto cestou...
Georg: Kde jsou?
Tom: Hej, Wolfgang má rychlejší vůz

Bill: Moje nejede správně ... Jsem naprosto pomalý

Mario: Nee, neee... já jsem starý muž .... dobře, můžete si říct ... jsme rychlí jezdci.
Tom: Dozadu ....
Mario: Vlastně bychom měli ..
Tom: Sakra ...
Georg: Kam teď?
Tom: Jo, dobře ..
Mario: Pozor, Pozor prosím ... na dálnici A3 je řidič v protisměru ... ach, do se hodí do vašeho songu...
Bill: Super
Tom: Wolfgang má rychlejší auto ....
Mario: Musíme
Georg: Hele ...
Mario: Upozorníme...jsme rychlí jezdci...
Georg: A teď ... plná rychlost
Mario: Do prdele, do prdele
Tom: Sakra ...
Mario: dozadu ... jeď zpátky.
Georg: Ano ... zpět

Bill: Oh sakra ... moje auto není rychlé

Georg: Jak dát zpátečku?
Tom: Tady
Mario ... Ty vole ... to bylo rychlé ... no ... Jen jsem se trochu zamiloval.
Bill: A teď .. plnou rychlostí
Mario: Rychlostí ...

Bill: Moje auto je příliš pomalé

Mario: Ok ... tady není žádné světlo..
Tom: Ne...

Bill: PRVNÍ ...

Tom: Do konce...konec...
Georg: Kdy, kde ..
Tom: Až do konce ... do prdele
Georg: Sakra
Tom: Sakra
Georg: Nemůžu uvěřit, že
Tom: Hej....

Bill: Naprosto jasně jsem vyhrál...naprosto jasně!

Mario: Ty vole ... Dámy a pánové .. Bill vyhrál ... (mimochodem - taky dokonalá hláška! :-))) ) Díky moc. ... Tokio Hotel ve "Willkommen bei Mario Barth" .. příští týden tady budeme mít .. Ingo Appelt ... a některá děvčata budou hrát fotbal ve spodním prádle a příští sobotu tady bude Milow....


MTV Day '09 - Atény (HQ videa)

25. října 2009 v 12:06 | Majka |  Tokio Hotel
Tak konečně se objevily HQ videa z Atén, z MTV dne :-)

Intro + NOISE


A zbytek pod perexem, je toho hodně :-)

Geisterfahrer... a TH jak malí kluci :)))

25. října 2009 v 2:19 | Majka |  Tokio Hotel
TH byli včera večer v pořadu"Wilkommen bei Mario Barth" a trošku si tam zařádili :-)
Jen škoda, že si dvojčátka nesedla do jednoho autíčka :-) Ale to by zase do sebe nemohli bourat :)))
No a pak premiérově zahráli písničku Geisterfahrer... jak já ji miluju!!! :-)

Zatím jen odkaz sem.

No a ještě screeny :-)

jojoj

sgoro

Just Tom and me... neboli akustická verze Automatic :-)

24. října 2009 v 1:39 | Majka |  Tokio Hotel
Ano, ano... "jen Tom a já"... dvakrát nám to řekni, Bille, my bysme si jinak nevšimli, že to jdete hrát jen vy dva :-)
Tak musím říct, že tohle video se mi vážně moc líbí!!!
Nejenže tam nestále Bill tak hezky kouká na Toma - jak na začátku při tom krátkém rozhovoru, tak hlavně při zpívání... samozřejmě z toho samotného songu taky umírám... ale ještě jedna věc: já teda nevím, jestli jsem slepá nebo jestli se mi to jen zdá, ale mám pocit, jako by Bill měl v puse kromě toho piercingu v jazyku ještě jeden. Nejdřív jsem myslela, že tam jen probleskává ta "spodní kulička" spod jazyka... ale ono se to leskne i když má Bill sevřený zuby a jazyk není vidět...? Tak vážně nevím. Zkusila jsem udělat i nějaké screeny, ale jsou to vždycky jen takový záblesky, že to moc nešlo...

No... na těhle to je přece jen trošku vidět, co jsem myslela:

A tady odkaz na video, vložit mi sem zatím nejde:Ten blog už mě štve, už 3 dny nejde jak má!

23. října 2009 v 22:00 | Chris |  Informace!!!
Holky je mi to trapné, ale fotky nejdou nahrát na blog........ takže nemůžu nic přidat! Chtěla jsem tady dát mou dovču, Roberta /upíra/ pro Kartáčka, ale nejde to... tak to vydržte, snad se to brzy upraví a my tady zase budeme normálně fungovat...... zatím pro potěšení toto, to jde:))

Jo a Vamp tady chtěla dát to tetování a nejde to........ ale už má kabel, to je znamení, že se toho do vánoc snad dočkáme........

Photobucket

Naprosto miluju, jak se tady tváří Tom:) a Bill vedle něho padá smíchy....

Photobucket

No a sexy pohyby našeho panice jsou taky zajímavé:)))
"Starý" Bill a jeho ksychty......... luxusní:)))

slapping penguin

No a takové dvojčátka, ale né Kaulitz:) ale tučnáčků.... :)))

...

Tak snad brzy bude blog.cz OK, protože mě neuvěřitelně štve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Včerejší autogramiáda

23. října 2009 v 13:39 | Majka |  Tokio Hotel
Tak ještě jedno krátké video... tentokrát ze včerejška z další autogramiády, kterou měli TH v Los Angeles :-)
No a samozřejmě dvojčátka... oni se vidějí tak málo... nestíhají si pořádně popovídat, tak to musejí dohánět na "akcích" :-)
No a teda ješně jedno, trošku kvalitnější z téhle autogramiáldy... Bill jak hezky komunikuje se svými fanoušky :-) To Tom už jen podepisuje... a podepisuje... :)))The Evolution Of Tokio Hotel's Style

23. října 2009 v 10:05 | Majka |  Tokio Hotel
Ok, tak někomu nejdou obrázky, tak zkusím nějaká videa :)))
Tohle je zase z MTV z New Yorku a kluci tady hodnotí, jak kdy vypadali :-) Mě se líbí hlavně ta druhá část, jak tam Bill vypráví o tom focení... :))) Ale zase chudák Gustav... teda Tome, to sis mohl odpustit :-) Na druhou stranu, Bill tak zase pořád řeší jen to, jak vypadá on... ostatní ho ani tak moc nezajímají :-)
Ale celý je to hezký :-)
Pod perexem přidán překlad od DAdy :-)


Twinsátka (20.8.09 backstage Hamburg)

23. října 2009 v 7:40 | Majka |  Tokio Hotel
Tak nevím proč, ale obrázky mi pořád nějak nejdou vkládát, tak zkusím alespoň zkopírovat tyhle tři krásné fotečky... Bill ještě s dredama... :-) No a jinak se mi vstávalo tedy krásně... když jsem si vzpomněla na 15.3. ... že konečně fakt uvidím tyhle miláčky naživo :-)

Bože, ty jeho dlouhý hubený prstíky :-)
15. 3. 2010 - PRAHA - KONCERT - TOKIO HOTEL

22. října 2009 v 21:09 | Chris |  Tokio Hotel
Je to tady holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrovna jsem to našla na oficiálních stránkách Tokio Hotel, kde jsem nikdy nechodila, ale teď jsem prostě musela, bože, mi se úplně zastavilo srdce jak jsem to tam viděla, bože....... jsem první, není to nikde:))) to je snad poprvé, bože, já to snad nevydýchám, sice jsem se těšila na dva koncerty, ale co, pojedeme ještě někde jinde:)))) Už, aby se začaly prodávat vstupenky.... to je dokonalost............... no nic, jdu to vydýchat... jsem fakt hrozně moc šťastná!!!!!!!!!!! Tak co, už se začneme domlouvat:))))))))))

Jo a je to pondělí, tak co naděláme....... víkend to nebude a Vídeň je úterý... to jenom tak:))))

Jo a je to v Tesla Aréně!!!!!!!

..............

Technické informace TESLA ARENY

Kapacita haly:
Rozměr kluziště:29 x 60 m
Využitelná výška haly:14 m, světelný most 12 m, kostka 8 m
Lední hokej:10350 míst sezení (bez V.I.P. prostor), 1300 míst stání
Koncert:8000 míst (bez V.I.P. prostor, bez plochy)
Plocha k stání:až 5000 (podle umístění pódia)
Plocha k sezení:až 1600 (podle umístění pódia)
Prezidentská lóže:80 míst
VIP lóže Exclusive:132 míst
VIP lóže Premium:246 míst
VIP club seats:240 míst
VIP lóže Sever:46 míst
VIP lóže Jih:52 míst
VIP tribuna Jih:534 míst

No na to sezení toho moc není............. tak holky kdo chce sedět, máte co dělat:)))

...........

Tady je i trasa,kterak se tam dostat........ a vše o Tesla Aréně, stačí kliknout na odkaz..