Listopad 2009

Nesrovnávám... aby bylo jasno:)

30. listopadu 2009 v 23:19 | Chris |  Miro Šmajda
Nesrovnávám něco, co srovnávat nejde, nádherný a mega hvězdý Bill a krásný a malá hvězdčka Miro, ale když jsem včera viděla, jak Miro skáče u písničky mezi lidi, tak jsem prostě měla okamžitě vzpomínku, jak skočil kdysi na lidi Bill a já jsem snila o tom, jak se ho budu dotýkat, na tom vykukujícím kousku těla..... snila jsem o tom hodně dlouho a když si na to ještě dnes vzpomenu, tak mám z toho mravenčení v břiše, vypadalo to asi takhle (tím děkuji Májince za fotku)..

A včera byl opět Miro nepřekonatelný, hlavně, když zpíval písničku mojí kdysi nej kapely Guns N´Roses - Welcome to the Jungle, prostě jsem si to fakt užila a dokonce jsem cítila jak mám slzy dojetí, už jenom při vzpomínce na Axla z Guns a na to, jak jsem si kdysi užila jejich koncert, dokonalost........ no a když už jsem se kdysi nemohla dotýkat Billa, protože jsem prostě na tom vystoupení nebyla, tak by mi stačilo dotýkat se aspoň Mira, bohužel ani to mi není dopřáno... tak, ale třeba do třetice... jednou:))) dneska Miro postoupil a já mu moc gratuluju, i sobě, protože jsem opět posílala hlasy:) no a tady je........ taky vykukuje trošičku tělíčka.. jo a že není tak sexy jako Bill mi tady psát nemusíte, já to vím velice dobře, ale můžu být někdy nevěrná, ne:))

Stejně ho obdivuju, pro mě je jasná superstar, je nejen rockový zpěvák, ale taky bavič, jeho show mě baví a je to prostě celkově sladěné........ nemůžu ho přestat chválit, nemůžu.... a už vůbec co předvedl včera a minulý týden s písničkou od Gotta!

Jo a protože to je prostě článek o Šmajdovi, tak se tady dožijete dalších foteček:))) ale nebojte, nebudu to přehánět a dám to pod perex,jsem hodná co:)))))))))


DUEL FANS - TOKIO HOTEL vs LINKIN PARK

30. listopadu 2009 v 21:06 | Chris |  Tokio Hotel
Tak, kdo chce vidět Hannu před tím, než za námi přišla do Picošky a taky Billa a Toma, kterých jsme se dotýkali, tak se podívejte na duel Tokio Hotel - Linkin Park, kde jsou i další hočinky, mimo jiné i Alča a zahlédla jsem tam Ketty z Twincestu... jo a Tokio vyhrálo:)) i když já miluju obě kapely, takže pro mě duel jako takový neexistuje, miluju Tokio - Billa a Toma a Linkin Park umírám z hlasu Chestera.. no to je fuk, tady je videjko:))

Já bych do telky nešla, mám takový svůj vlastní boj za zachování Tokio Hotel - doma, v práci, u kámošů:))) a to mi jako stačí:)))

Montážečky sexíčkové... od začátku, do konce:)

29. listopadu 2009 v 21:38 | Chris |  Twincest
Tak jsem tak brouzdala po netu a našla tyto skvosty.... jedna montážka krásnější než druhá, prostě paráda.......... nevím, kterou bych vychválila více... začínám Billem, který rychlostí blesku běží domů, protože se nemůže dočkat svého miláčka........ a i oblečený vypadá sexy..

Mezitím Tom čeká doma a protože se miláček pořád nevrací, brnká si z nudy na kytaru a představuje si, jak se dotýká svého Billa.......

ale nuda to veliká, tak se začne obdivovat v zrcadle, zda se bude svému mišánkovi líbit a bude pro něj sexy... pro mě jsi zlato:))) to břicho a jak je jako opálený...

ale to už se mu miláček vrátil.... a okamžitě začal se svékáním, čekali na sebe celý jeden den, není na co dále čekat..... jasně ukazuje na toho, koho bude mít dneska v postýlce... a kdo jiný by to byl než .........

Tom, který už nelenil a v postýlce už není s kytarou, ale téměř nahým tělem, který svádí Billa k hříchu....

A nemusel ho dvakrát prosit......... Bill byl v mžiku u své lásky ......... "Tom: dáme si spršku? Už dlouho jsme nezačali ve vaně...." "Bill: cokoliv,hlavně rychle.."

A jsou zpět, vykoupaní, po prvním mazlení a rozhodně nemíní skončit............ už se těší na milování, po celých, šílených 24 hodinách, kdy si mohli jenom telefonovat:)))))))

No a akce se rozjíždí a proto jedeme pod perex:))) tady už jenom pro twincestní jedince, opravdu!!!!

Myslím, že k této fotce................

28. listopadu 2009 v 23:56 | Chris |  Tokio Hotel
není co dodat.............. prostě nádherný Bill, jak ho známe a milujeme......... krásný, sebejistý, dokonalý........ náš:)))

Dneska jsem si koupila tričko, které je podobné jako tričko, co nosí Bill...... to už je fakt úchylita, bylo tam více triček, ale já prostě brala tohle, no nic, raději sledujte fotečku:)))))

Setkání v Praze 25. 10. 2009 - FOTO a vykecávka:)))

27. listopadu 2009 v 21:50 | Chris |  Informace!!!
ahooooooooooojte bando!!!!!!! Takže, protože jsem naprosto totálně hotová, pořád ještě:))) tak můj pokec nebude tak sálodlouhý, jak jsem předpokládala, protože jsem fakt troska a všichni mi píšete, že už ty fotky tady chcete........ takže tady jsou.. ale před tím, tedy pár keců:)))

Napíšu kdo tam byl: Já, Majka, ilon, Kartáček, Zoe, Deni, Katie, Hannu, Sauriel...

úplně poprvé jsem viděla ilon, musím říct, že je to naprosto úžasná ženská a že s námi pařila do konce a já ještě teď vydýchávám skutečnost, že mi tak padla do oka a před tím jsem na ní měla naprosto jiný názor, než jaká opravdu je, internet klame na všech stranách:))) je to super optimistka, vtipná, milá a nedělá šnečky, když se malinko rozjedeme:)))

Majka: s tou jsem se sešla hned na hlavním nádraží a protože jsme spaly spolu na hotelu, tak jsem si napsala cestu a místo Flóra jsem si napsala Florenc, takže jsme hodinu a půl zadrbaly tím, že jsme hledaly autobus 136 tam, kde nikdy nejezdil. Na hotelu to byla rychlá akce, vlasy a šup zpět, protože jsme na Náměstí Republiky měli předat klukovi vstupenky na Rammstein a to už nám volaly....

Deni a Katie, že jsou na místě a kde všichni jsme, že nás čekají v pizzerii:)) no takže šup pěšky z náměstí opět na zmíněnou Florenc, kde byli holčinky:))))

Zoe: konečně jsem jí mohla předat CD Tokio Hotel:))) i s vlajkou:))) měla opět růžové vlasy a jako vždy jiný názor na Billa:)))))))

Kartáček: s novým nosánkem a novými jeans, které si roztrhla, když je měla asi dva dny:))) nosánek bomba... stálo to za to..

Sauriel: sice jsme se už potkaly, ale moc jsme se nepamatovaly na sebe, ale vím jistě, že si přečtu její povídky, protože dle popisu vypadaly super zajímavě...

Hannu: ou tak ta holka přišla rovnou z Óčka z duelu Tokio Hotel - Linkin Park, kde Tokio vyhrálo, měla paruku a vypadala jako Bill:))) viz fotečky:)))

No a tady jsme............. zleva: ilon, Hannu, Bill a Tom, já, Majka, růžová Zoe, blond Kartáček.. další lidičky a kecy pod perexem:)))Nádhera od Edene - Bill a Tom:)

27. listopadu 2009 v 11:08 | Chris |  Twincest
Holčičky moje, než udělám článeček o úžasném setkání, dávám tady stejně krásné montážky, které mi poslala Edene a já za ně opravdu moc, moc děkuju!!!!!!!!

**

Musím říct, že tohle jsou prostě nádherné až překrásné montážky a tahle je nejněžnější, takhle si je představuju doma.........

No a tady, Bill čekající než se Tom svlékne a půjde za ním....... uf, prostě krása..... a jak si pěkně nachystal posilnění, ať je Tom povolnější:))) i když ten se asi nenechá prosit...
A tahle montážka je překrásná už jenom proto, že tyrkysová modrá je super nádherná barva, kterou momentálně zbožňuju a krásně zvýrazňuje Billa, opravdu tahle barva k němu jde až neuvěřitelně.........
Tak se zatím mějte miláčkové, jsem i dneska ještě trošku mimo:))) nějak jsem celá rozrušením nemohla spát:))))))))) už se těším až budu schopná tady dát fotky z akce a příště vás čekám více, i když já jsem byla nadmíru spokojená:))))))))

HLASUJTE DO NRJ MUSIC AWARDS 2010

24. listopadu 2009 v 21:27 | Chris |  Tokio Hotel
Nezapomeňte hlasovat každý den a hlavně se může hlasovat neomezeně........ hlasuje se tady a opět přidávám jak hlasovat nejrychleji......Klikněte pod Tokio Hotel na Vote - objeví se vám poděkování - potom vás to hodí na další list, kde bude jiné hlasování, ale vedle v malinké ikonce bude Tokio Hotel, klikněte na ně a to vás opět hodí na stránku, kde se hlasuje pro Tokio Hotel a tak pořád dokola!!!!!!!! Jo a po prvním hlasování to nebude psát Vote, ale něco jako Artiste Selectionné, ale to nevadí, klikněte na to a pořád hlasujte, ono to jenom píše, že je to vámi vybraný umělec!

Tak pěkně hlasujte a kdo příjde zítra, má volno v hlasování na jeden den:))))))) ostatní pěkně makat a klikat:))))) páááááááá


Ahoj zítra a buďte tady slušní:)

24. listopadu 2009 v 21:15 | Chris |  Informace!!!
Takže bobíci, zítra se těším na ty, kteří dorazí........... kdo nedorazí, na ty se sice těším taky, ale bohužel je neuvidím:))))))))

Budu tam po té třetí hodince........ možná před třetí....... jdu si ještě před tím koupit boty, ale nebojte, jáááááááááá dorazím a Vy taky:)))))))

Zítra v pizzerii dle popisu v předchozím článku o setkání!!!!!!!!!!!!!!!

posílám pusu a zítra osobně!!!!!!!!!

páááááááááááááčko v Práglu!!!!!!!

No prostě pro Chris :)))

24. listopadu 2009 v 14:02 | Majka |  Pro Chris
Tak teď jsem s výběrem rubriky neměla potíže :)))
Ale jako... miláčku... zítra chci slyšet i nějaké vzdychání na dvojčátka, ne jako včera! :)))


Rodina Kaulitz - Trümper (MTV EMA afterparty)

23. listopadu 2009 v 23:32 | Majka |  Tokio Hotel
Simone, Gordon, Tom... a Bill, který se tváří, že k nim snad ani nepatří :-)
Asi dostal od Tomíka a maminky vynadáno, že nemá nikde co jezdit sám... tak je uražený :-)


Z dnešního rozhovoru Billa

22. listopadu 2009 v 21:26 | Chris |  Tokio Hotel
Jsem si přeložila jednu větu, kde se ptají, kdo je pro Billa nejdůležitější........... tak vždy o Tomovi mluvil jak je pro něj důležitý, ale tady bych řekla, že to hraničí až s mánií a totálním, ale totálním závisláctvím, jsou to závisláci a já je miluju, takhle si vás hoši představuju....... jo a je to z dneška, jak byl na premiéře Arthura, proto tam píše, jako dneska........

********************

Kdo je pro Tebe nejdůležitější?
Moje rodina, která mě drží při zemi a mé dvojče Tom, bez kterého bych nepřežil jediný den. I když jsme třeba jeden den bez toho druhého, jako dneska, tak si pořád telefonujeme. Tom je založen na principu Mě a oba dva se cítíme bez toho druhého naprosto nanic!, potřebujeme se!

********************

Na princimu "MĚ" je nás víc založených, ale jaksi nemáme ty pravomoce co tvůj ctěný bratříček:))) Tahle věta je pro mě balzám na duši........... úplně vidím jejich telefonní hovory a to, jak Bill už musí končit, protože jde mezi lidi a při první příležitosti volá Tomovi znovu, nebo mu napíše aspoň SMS:))) bože, miluju úchyly a závisláky:)))))

Třeba tyhle:)))

No tak jsem se rozplynula a můžu jít za Šmajdou, brzy snad bude vystupovat:) teď zpíval s Dominikou, mi se to líbilo, porotě ne, klasika:))))))) ale příjdu!!!

Bill na dnešní premiéře Arthura...

22. listopadu 2009 v 17:47 | Majka |  Tokio Hotel
Nechtěla jsem Chrisulce hned takhle odsunout článeček o setkání příští týden... ale říkala, že tohle sem prostě mám dát :-)
Ale než se zmíním o dnešní premiéře Arthura, tak ještě jeden článek z heute.at:

Bill Kaulitz je nejvíc sexy žijící muž

Johnny Depp byl magazínem People zvolen za "Nejvíc sexy žijícího muže 2009". Při dnešní volbě byl ale filmový švihák bez šance. Účastníci byli většinou jednotní - zpěvák Tokio Hotel, Bill Kaulitz je alespoň pro ně nejatraktivnějším mužem světa.

Na začátku Tokio Hotel si hodně lidí myslelo, že Bill Kaulitz je dívka. Hříva není zrovna mužná, ale přesto stále hlavní značka zpěváka. Nicméně všichni ví, že je muž. Dívky a ženy za ním v houfech běží. Lépe to dokonce ukazuje anketa Heute.

Johnny Depp, Brad Pitt, George Clooney a Bill Kaulitz. Víme, že Heute má mnoho mladých čtenářů a ti si v tomto listu nemohli nechat ujít hlasování pro Tokio Hotel. Že 20letý v anketě setře hollywoodské hvězdy je působivé a stále je to taky velké překvapení. Billovi fanoušci z celého světa se pro svého idola vložili do věci.

Mezinárodní nasazení fanoušků
Fan fóra z Německa, USA, Španělska, Polska nebo dokonce z Libanonu se o anketě na Heute dozvěděli a neuvěřitelně 4335-krát hlasovali pro Kaulitze. Johnny Depp, který získal 670 hlasů, tak proti o 26 let mladšímu Němci neměl šanci.No... a konečně dnešní fotky z Berlína. Takhle se tedy obléká "nejvíc sexy žijící muž" :)))
Ta 4. a 5. fotka mě hrozně připomíná fotky z premiéry 1. dílu... no... až teda na ten svert :)))
Já nevím... ale podle mě se k němu fakt nehodí... kde jsou jeho nádherný super kraťoučký bundičky? (o ty dokonalý mikině, kterou měl právě na minulé premiéře ani nemluvím)...
Pobavil mě jeden komentář u Evule na blogu: "Předčasný dárek k Vánocům od babičky, Bille?"

Další setkání v Praze 25. 11. 2009

22. listopadu 2009 v 14:30 | Chris |  Informace!!!
Tak a je to tady! Středa se blíží a já doufám, že si všichni vzpomínáte, že jsem vám říkala, že když bude koncert Rammstein, že před tím naplánujeme další setkání a opět v Pizzerii, jako minule:)

A protože jsem viděla, že někteří se domlouvali, že příjdou až já půjdu na koncert a že budou dále pokračovat, tak vás asi zklamu, ale já na koncert nejdu, lupeny jsem prodala, protože půjdeme v březnu s manželem v Ostravě a teď se mi prostě ani nějak nechce, chybí pravá euforie, v březnu budu mít 2x Tokio a 1x Rammstein, to bude jízda. No, ale k tomu, kdyby jste náhodou někdo nechtěli vidět mě a přijít třeba až co vyfičím:) tak není problém, já se klidně přesunu o dům dále:))) ale pokud někdo se mnou bude chtít být, třeba o něco déle než je u mě obvyklé, protože v Praze zůstávám, máme tam s Majdou zaplacený hotel, tak jsem k dispozici do nějaké slušné doby:)))))

A teď opět pláneček, kde se sejdeme. Moooooooc se na vás všechny těším. Jinak vstupenky předávám mladíkovi co si je koupil 14.30, takže já bych mohla dorazit do Pizzerie tak v 15.00 hodin. Kdo by mohl dříve, klidně se tady domluvte, já budu ráda, když už tam někdo bude na nás čekat:)))

******

Takže ve středu se sejdeme na stanici metra Florenc! V restauraci kousek od KFC na ulici Na Poříčí.

Jak se tam dostat (psala mi to Zoe po sms):

Stanice metra Florenc nebo tramvajová zastávka Bílá labuť. Přímo na zastávce tramvaje (směr Florenc) je KFC, jediné v širém okolí, vedle něj je průchod a v něm zajímavá restaurace. Od metra je to asi 200 m směr k Bílé labuti. Z metra vystoupit k tramvajovým zastávkám ne k autobusáku a buď dojít ten kousek pěšky, nebo jednu zastávku popojet opět k Bílé labuti.

Takže jednoduše: ulice Na Poříčí, tram. zastávka Bílá labuť a vedle KFC vejít do průchodu, kde je již zmíněná restaurace, je to Pizzerie!!!!

*******

Takže zlatíčka moje milované, moc se na vás těším, do března se už nejspíš neuvidíme, tak kdyby vás mohlo co nejvíce, budu šťastná:))))) A těším se na všechny, jste moje sluníčka:))))Tak vás budu mocinky očekávat:))))

Nový geniální výtvor od Alleg... a pár foteček

22. listopadu 2009 v 0:02 | Majka |  Tokio Hotel
..........

Já už prostě nevím, co k těmhle nádherným obrázkům od Allegator psát. Krása. Nádhera. Dokonalost...


A originální velikost:No, jinak jistě už víte, že zítra (vlasntě už dneska,když je po půlnoci) se v Berlíně koná premiéra filmu Arthur a Minimoyové 2, které se Bill má účastnit... tak jsem na něj zvědavá, jakpak se na to vyfikne :-) Někde jsem dokonce četla, že snad šel na blond :))) - což předpokládám, že je naprostý nesmysl, to by snad sobě ani nám neudělal :)))
Takže než budou zítřejší fotky, tady je pár foteček z premiéry 1. dílu, kde mu to tedy neskutečně slušelo... tu jeho proužkovanou mikinu já prostě miluju!!! :-)No a jedna poslední fotka, která se Arthura vůbec netýká... a Bill vyplazující jazyk :-)
To je na mě... protože jsem hloupá :)))

Tak to je ono! Moje tetko!

20. listopadu 2009 v 22:01 | Vamp |  Naše kecy
Chris mi asi stokrát psala, že už to tady mám dát a nehrát pořád frajerku:)) že jako nemám čas... takže se nebudu moc rozepisovat, jenom chci říct, že jak jste tady psali, že budu mít určitě něco originálního a suprovního, tak vás asi zklamu:)))

Tetování mám od krku mírně na záda a dělal mi ho celé můj přítel! Celé a já jsem vůbec nevěděla co to bude.... když jsem to viděla v zrcadle (špatně na tom místě) a potom na fotce, tak jsem málem zkolabovala.......... ale jsem tady, celá a živá............ jenom k tomu řekl: "Jsi naše ne? Tak, aby sis to pamatovala, když nás náhodou budeš chtít opustit, což bych ti neradil......" Moc vtipné... no mám to tam a už to tam budu mít navždy, protože je to pod vlasy a já jsem v klidu:)

Do budoucna chce můj přítel i tetovat, prý známé....... tak jestli se mu po tomhle svěří, tak to si nejsem jistá........ fotku upravil můj bráška....... a protože to dám pod perex, tak jedna vůbec né narcistická fotka mé osoby:))))))

A to, že se neozývám bylo dáno více faktory. Nemocí mojí, tím, že mě miláčkové tak naštvali, že se to nedá ani popsat, tím, že mě naštvali lidé co s nimi pracují, tím, že miláček je magor a nedává pozor a tím, že jeli tam, kde neměli a mě tam tahali taky a já jediná na to doplatila nemocí... prostě a jasně....... byla jsem naštvaná a nechtěla jsem tady vnášet negativní impulzy, ale po víkendu už budu zase v pořádku a okurková sezóna snad skončí,nevím jak tady, ale já ji moc pociťuju........... a klidně mi napište, že se vám tetování nelíbí, mi už se líbí a zbožňuju ho, kdo může říct, že mu dělal tetování jeho přítel a udělal svůj návrh:))))))))))

Edene a teď to tvoje:)))

No a tohle jsem jako já:(


Dvakrát Tomi

20. listopadu 2009 v 0:26 | Majka |  Tokio Hotel
Dvě krásný fan-videa... musím říct, že u toho prvního se člověk snad musí usmívat, i kdyby nechtěl... alespoň já jsem zjistila, že po skončení jsem se ještě jakou dobu připitomněle usmívala :-)Druhé video je taky "Tomovo" a je tady naopak trochu smutný...TH TV II - 10.epizoda (MTV EMA)

19. listopadu 2009 v 8:00 | Majka |  Tokio Hotel
Je půlnoc, já koukám s miláčkem na film... a když si musel odskočit, tak jsem rychle projela TH blogy a našla už novou TH TV epizodu :) A Billa s Tomem, jak hrajou "tleskanou" (kolem 1:45 - jako... mám z toho druhé Vánoce :))) ). Musela jsem si ten kousek pustit už asi 10 x :))) No nic, Chrisulka tu má článeček s krásnýma zlatíčkama, tak to nastavím na ráno :-)


Ach jo... mezitím jsem si to pustila ještě asi tak znovu 10x, když jsem dělala tyhle screeny... a ono jim to tam tááák sluší... :))) A i přes to, jak mají rozdílné účesy mi přijdou tak podobní... Tom tu vypadá nezvykle hubeně... alespoň mi to tak přijde... v tom "tleskacím" kousku :-)

A už je i animka :)))

No... a konečně taky video :-)A překlad od Evelyn:

Spálení domu! Europe Music Awards 2009

Backstage @ EMA

Tom: Dobré že? Cool, hm? Best Rock Act - velká chvíle pro Davida Hasselhoffa. To bylo tak cool, když dorazil na letiště. Všechny paparazzi čekali a on šel takhle. To samé se stalo před hotelem, kde čekali naši fanoušci a taky takhle šel a s každým si potřásl rukou.
Interviewer: Chráníte se před ohněm? Potřebujete použít speciální krém nebo bude prostě podium v ohni a vy v tom budete stát?
Georg: Doufáme. Všichni jsme se za to modlili předtím, ale myslím, že nejhorší to má Gustav. On sedí nejblíže plamenům.
Interviewer: Jak šla zkouška?
Bill: Překvapivě dobře. Zkusili jsme různé efekty včetně ohně a bylo to skvělé...vytváří to úžasné obrazy.

Poslední zkouška...

Čekání na červený koberec...

Tom: Jak můžete vidět, tak jsme očekávali, že červený koberec bude venku, proto máme na sobě tak teplé oblečení...

Bill: Bojím se tolika věcí..že pyrotechnické efekty budou špatně a potom budu muset na předávání být se spálenými vlasy a nakonec nedostaneme cenu, ale stále si myslím, že oznámí Tokio Hotel, vyjdu na podium a oni řeknou "Ahm, promiňte?!?"
Tom: A všichni jsou jako "CO?"
Bill: Představ si, že to tak slyšíš a každý říká "Ano, ty, ty!" a vstaneme a budeme se radovat!
Tom: A každý je jako "Ne, vlastně ne..."

Na podiu...

Bill: Aktivovat!!!

Ještě tu je stále jedna věc...

A cena patří...Tokio Hotel!
Bill: Tohle je tak neuvěřitelné! Děkujeme za nejlepší kapelu. Tohle nás dělá velmi šťastnými a pyšnými! A chceme poděkovat MTV a našim fanouškům, že se to stalo! A teď jenom chci oslavit a přeji každému tu nejlepší noc v tomhle roce a naší domovské zemi Německu. Děkujeme tak moc!

Bill: Jsem tak šťastný! Tolik věcí se mohlo pokazit, ale všechno vyšlo.
Tom: Úžasné! Je to naprosto úžasný pocit...neuvěřitelná noc, šílená atmosféra a vyhráli jsme cenu. Nemohlo to už být ani lepší.
Interviewer: Byl to nakonec opravdu osvobozující moment nebo již přemýšlíte o dalším kroku?
Georg: Právě teď je moje hlava plná této speciální chvíle. Je to všechno o tom, si to teď užít, jenom...
Bill: Plánovali jsme všechno tak dlouho a teď vše šlo tak rychle. Předtím tuna stresu a potom tahle chvíle, což je mix toho být super uvolnění a extrémně šťastní. Vidíme, že to za to naprosto stálo - pracovali jsme tak moc na albu v posledních měsících, byli jsme hodně na cestě...málo spánku, hodně práce a je to tak skvělé, když dostanete takovou cenu...jsme NEJLEPŠÍ KAPELA! To je OBROVSKÉ! Já si tohle všechno uvědomím až v příštích několika dnech, ale bylo to neuvěřitelné. Show vyšla naprosto perfektně a potom jsme vyhráli cenu - věci nemohli dopadnout o nic lépe. Úžasné!

Prostě jen Twins - reál i montážky:)

18. listopadu 2009 v 23:50 | Chris |  Twincest
Co říct........ prostě musím:) první je fotka je nádherná, Billův úsměv, tohle miluju, i když už nemá svůj klasický úsměv veverušky:)))

No a tady....... opět Bill, ta jeho pootevřená pusina:) Vyčnívá nad Tomem:)))

Roztomilí, vysmátí medvídci:)))))) Takhle jim to sluší nejvíce.........
No a já si nemohla odpustit jednu narozeninou, všemi známou.... ale táááááááák úžasnou a ta animka je ještě lepší a video vede..... jak si kluci ťukají a koukají na sebe a géčka takové to ouuuu:))) no však víte:)))))
První montážka a hned naprosto úžasná........ oba kluci se tváří nádherně a ta jejich blízkost, kdyby to byl reál, tak nevím jako:))))))))
Namakaný Bill, nevím zda se mi to líbí nebo ne k té jeho jemné tvářičce, ale tak.... nevadil by mi ani s takovým tělem:))))))
Tom malíř:) vypadá jako prasátko........ nejspíš místo malování s Billem, dělali jiné věci a pak to tak dopadá:))))))))))
Tak krásnou dobrou noc, nebo krásné ráníčko...... už máme čtvrteček:)))) Čtvrtek, jako krtek:))))

Malý twins...

18. listopadu 2009 v 15:05 | Majka |  Tokio Hotel
Chrisulka říkala, že to sem mám dát... tak to sem dávám :-)


Bill: "I believe in Tom..." :-)

18. listopadu 2009 v 8:00 | Majka |  Tokio Hotel
Kluci odpovídali na několik otázek fans na Buzzworthy Blog... zatím jsou 3 části.
Mě se nejvíc líbí to druhé video, kde odpovídají na otázku ohledně víry:

Tom: I believe in me...
Bill: Yea, I believe in Tom too :-)

Hezký je i Georgovo a Billovo "bla bla bla..." :-)
No a samozřejmě se celý rozhovor neobešel bez vzájemného ošmatávání, tentokrát byl tím "šťastným" ohmatávaným Tom :))) Nejdřív si musí sáhnout bráška (jak jinak :-) ) a pak ho ještě Gustav hezky pohladí po kolínku... :)))

Tak nejdřív pár screenů a videa pod perexem :-)