Prosinec 2009

Užijte si Silvestra a do Nového roku 2010

31. prosince 2009 v 0:20 | Chris |  Informace!!!
vám všem přeju jenom to nejlepší....... hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, ukončení krize:) dobré vztahy jak doma, tak se všemi lidičkami kolem, práci, aby jste o ní nikdy nepřišli a vůbec jenom to krásné co si všichni přejete....... a blogu přeju, aby vydržel co nejdéle a vy s ním:)))))))))mějte se moc krásně, ať jste na Silvestra doma, nebo někde na pařbě (my jdeme všichni ke známým) užijte si to a v Novém roce 2010 se na vás budu moc těšit!!!!!!!!!!!!


Na všechny, vyjděte správnou nohou v roce 2010!!!!!!!

Malinký Mišánek od Miriel

29. prosince 2009 v 22:11 | Chris |  Informace!!!
Tak tohle nádherné miminko a musím říct, že s tou krásou to myslím naprosto upřímně je malý Míša od Miriel........ no já, když to stvořeníčko uviděla tak jsem jenom řekla, wow... ten je krásný a slaďoučký... je mi jasné, že Miriel jako maminka s ním má hodně práce, ale mít vlastní miminko je přesto tak nádherné, že člověku všechno kolem miminka příjde nádherné, i když mnohdy únavné... krásné miminko Miriel, přeji mu hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a aby měl v životě co nejvíce radosti a narážel na normální lidi.........

Já chci taky miminko, malý mi říkal, že chce sourozence... ještě se tedy zeptáme tatínka, co ON na to:)))

Moje tetování:)

28. prosince 2009 v 23:11 | Chris |  Informace!!!
Tak a jsem potetovaná i já:) Tohle tetování jsem celé navrhla já, akorát tatér tomu dal šablonu a jaksi mi to vytetoval na krk a záda... abych řekla pravdu, bolelo to! Nebo řečeno, štípalo, ale on mi to řekl dopředu, protože mi řekl, že mám pokožku jako mimino, hrozně tenkou a ještě to je vše na kostech... takže to bylo jasné... jasně, že jsem to vydržela bez větších potíží, ale proklínala jsem vás všechny (kromě Billa, který bolest přiznal), že vás nikoho to nebolelo... to nechápu holky, že prý jste to vůbec necítily... možná to bylo tím, že jsem hrozně ten den promrzla (bylo to 15. 12. den před mýma narozeninama, sama jsem si dala dárek a nikdo to nevěděl:))) ale i tak to bolelo... no nic, mám ho a klidně půjdu do dalšího:))) je to jako s porodem, po pár dnech člověk neví co zažil:)))))))) viď Miriel:-))

Kdyby jste nechápali co to tetování je... tak jsou to iniciály S. R. a datum narození... a teď asi chápete, že je to datum narození a iniciály mého syna... tohle bylo moje přání, můj sen a teď ho mám vytetovaný navždy... možná někdo takové věci neuznává, ale já ano a to tetování miluju a můj syn je na to hrozně pyšný... není si co více přát:)))))

Klidně mi pište, že se vám to nelíbí, já to pochopím, jenom vám ho chci ukázat:)))))))

pod perex přece jenom, ať nemá někdo šoček:) stačí mé ctěné očičko, že na vás kouká:)))


Holčičky moc vám děkuju!!!

27. prosince 2009 v 21:15 | Chris |  Pro Chris
Moc děkuji za tyto super výtvory, které jste pro mě udělali a na kterých je vždy Miro Šmajda, také Bill a objeví se tam i Tom... jste moje zlatíčka a já děkuju, protože já bych nedokázala nic z toho...

Majka

Krásná dvojice, rozhodně by jim to spolu slušelo, ale se mnou by to Mirečkovi slušelo více:)))

Já být Tom, tak se vůbec nezlobím a v poklidu se přidám:)))))) kdo by ne, že?
Mizuki


Šmajdíček dělá jako, že se stydí, ale my víme své... Tichá voda břehy mele... Bille boj se:))))

Hannu


Tak k panenkám Billa a Tom přibyl Mireček, no že jim to spolu sluší, naprostá dokonalost...

Tak ještě jednou děkuji a obdivuji vás, je to takový můj první dáreček... jinak už mám tetování:))) No jo no, takže se na něj brzy těšte..... i když vás asi neohromí, protože je to můj výtvor, ale to je fukáček, já ho miluju:))))

Krásný zbyteček neděle............ a zítra máme volnooooooooooooo... tedy většina:))))

A ještě prudím:) Tom a Bill a Tom a cígo:)

26. prosince 2009 v 17:47 | Chris |  Twincest
Tak musím říct, že tyto dvě montáže jsou naprosto, ale naprosto úžasné, tahle první je navíc dokonale sexy....... ten pohled a do toho cigareta pěkně nabočku... wow, miluju to:))

No a tahle je pro změnu naprosto sladká.... slaďoučká:))) mňamka...
No a našla jsem ještě jednu.... co říct........ obdivuju, dokonalost, krása..... užívejte si:)))

Tak se mi tady mějte krásně, já jdu na Avatar...... prý je to luxusní film, tak jsem zvědavá, pa pa:)

Tak vás zdravím a pozdravuju:)

26. prosince 2009 v 17:34 | Chris |  Informace!!!
Je mi líto, že tady teď nejsem, ale opravdu pořád ještě běháme po rodině a všude nás čekají dárky, jídlo (břicho mám k prasknutí) a všichni chtějí kecat a není na nic časíček, ale zítra večer už budu doma a vše napravím:))

Chtěla bych vám jenom připomenout, vyfotit stromeček a dárečky a poslat, stačí dárečky, ale i stromeček by bylo fajn a poslat na ChrisBT@seznam.cz, nezapomeňte, nakoukneme malinko do soukromníčka nás všech:)))

A tady nové Tokio Hotel, jak je ještě neznáme:))) Ten Bill je dokonalý!!!!!!!! Nicméně asi vede Gustav, podoba se nedá zapřít:))))))))))
Tak si ještě užívejte volníčko a běžte se zítra projít, určitě bude mocinky krásně:))) Dneska nám tady pěkně svítilo sluníčko, ale byl vítr a celkem drsný... achoooj a doufám, že jste z dárečků potěšeni......

Šťastné a veselé vánoce 2009

23. prosince 2009 v 22:28 | Chris |  Informace!!!
Zlatíčka, poslední dny vůbec nestihám, tak vám chci jenom popřát......... krásně si to užijte a nezapomeňte, že tento blog je tady pro vás každý den....... mám vás ráda!!!!!!!!!

A ještě bych si moc přála, jestli by jste mi každý mohli vyfotit váš stromeček a nějaký dáreček, nebo dárečky, ze kterých jste na vánoce měli největší radost a poslat na mail ChrisBT@seznam.cz, že bychom si tady udělali takové představení toho, jaké jsme měli doma vánoce:))) co vy na to????????????? Jdete do toho se mnou????????? Můžete klidně posílat už zítra:) myslím, že vyfotit, dát do počítače a poslat zase nebude taková práce.... souhlas?????? Budu čekat a těšit se, až je všechny tady vystavím......... krásné Vánoce zlatíčka a nezapomeňte, že vánoce jsou svátky klidu, lásky a pohody........... řekněte někomu, že ho máte rádi... nebo dokonce milujete.... bude vám moc krásně a dotyčnému taky........... MÁM VÁS RÁDA A TENTO BLOG TAKY!!!!!!!!!!!!!!

Dvojčátka se svým psem :-)

22. prosince 2009 v 17:06 | Majka |  Tokio Hotel
Fotky jsou z nového německého Brava:-)

Rádio Energy - rozhovor

22. prosince 2009 v 11:15 | Majka |  Tokio Hotel
Tak ještě video k těm předchozím fotkám... :-)
A když už se nad Billovými vlásky rozplývám sama, tak se vám tu třeba budou líbit jeho boty... které vypadají až podezřele normálně! :)))
No... jinak mi skoro přijde, jak kdyby TH už mělo jen 3 členy... dvojčata a Georg si tam tak hezky notují, jen ten Gustav je pořád tak nějak... mimo.Hamburg - Radio Energy

21. prosince 2009 v 16:29 | Majka |  Tokio Hotel
Tak jsem právě přijela z nákupů, zmrzlá jak... prostě zmrzlá až na kost :-) ... ale musím říct, že při pohledu na tyhle fotky jsem hned rozmrzla :-))) Já vím, že většině z vás se líbí víc Bill s vlásky nahoru... ale... já z něho takhle skoro nedýchám :-) Tak snad nevadí, že vám to sem hned nacpu :-)

A jak mají oba s Tomím bílý trička... ach bože... :)))


Tak Miro nevyhrál:(

20. prosince 2009 v 23:27 | Chris |  Miro Šmajda
Tak jsem si myslela, že to budu brát sportovně, ale je mi to líto........ hrozně moc, je mi líto Mira, taky toho, že ho nebudu vídat, toho, že se na mě nebude každou neděli a pondělí usmívat, už teď mi chybí...... vyhrál studený čumák a sluníčko prohrálo, ale to je život........ pro mě je stejně Miro nejlepší a nelituju jediného hlasu, který jsem mu poslala........ zbožňuju Tě celého Miro, nejen tvou krásnou tvář a úžasné srdce, ale i tvůj hlas, vystupování a to, jak sladce a přitom přírozeně působíš.... budu čekat na tvé písničky, nenech mě čekat dlouho, Pusu!!!!!!!!! Jdu smutnit, fňuk......Co ještě dodat, sláva vítězům, čest poraženým, ale pro mě je vítěz stejně tento blonďatý miláček, Martin nula!!!!!!

Tohle bylo dobré, ten jeho pád:))) Smíšek na n´tou:)))

Zase Allegator...

20. prosince 2009 v 9:08 | Majka |  Tokio Hotel
Tak tahle kresba se Alleg vážně povedla... tedy ne, že by ostatní byly horší :))) - ale mě se zrovna tahle strašně líbí :-) Asi je to těmi Billovými vlasy...
Je přístupná a nepřístupná verze - takže ta druhá je pod perexem :-)
Musím psát, že komu se nelíbí twincest, ať nerozklikává? Ono je to vlastně jasné už z té "přístupné" verze :-)

Jo a miláčku? Kdy nám ukážeš svoje narozeninové dárečky? :-)
Dokonalost .... tohle nejde jinak nazvat!

19. prosince 2009 v 20:24 | Chris |  Tokio Hotel
Nádhera a já jsem téměř přestala mluvit........ sami uznejte:)) Tady ani nejde říct, který se mi líbí nejvíce.... úplně všechny.... Bill a jeho zasněná tvář, Tom a jeho tělo... jejich úsměvy... wow!!!

zbytek ještě krásnějších fotek pod perex, opravdu černobílý luxus!!!!!!!

Miro Šmajda a blíží se finále:)

18. prosince 2009 v 21:29 | Chris |  Miro Šmajda
Tak jsem vám jenom chtěla připomenout, že hlasovat se může už pouze dva dny.... v neděli večer je konec všeho, to, že se teď hlasuje v kuse, koho chcete jako Superstar už snad víte, takže, když teď hned pošlete hlas, už platí............. jenom pro opačko je tady číslo ...

9060613

STAR 12

(star mezera dvanáct)

Jsem fakt zvědavá kdo vyhraje, ale pravda je taková, že přestávám být nervózní, protože si myslím, že i když vítěz samozřejmě nedostane peníze, ale že oba dva jsou tak dobří (tedy pro mě hlavně Miro), že se už uplatní i tak a že ho budeme moct okukovat častěji:)))

Tady dvě fotky s Müllerem, ten má tedy břicho... za to Miro tady vypadá hrozně mile:)))
Děkuji za ně Majce:)


Jak přemýšlí asi si říká.... "Doufám, že jednou nebudu mít takový pivní mozol":)
No, ale i když nemám ráda Martina Chodúra, nebo jde spíše naprosto mimo mě, tak fotky, kde jediný Miro dokázal, že Martin se s ním fotí, jak kdyby nebyl ten odtažitý člověk, se mi fakt líbí a chválím Mira, že toto dokázal....... Miro se prostě rozhodl, že se bude na fotkách s Martinem držet a hotovka a mi se ty fotky tuze líbí..... fakt hrozně moc:))) no jo, uchylita kvete u mě i když se jedná o Martina:) hlavně, že tam je i ten Miro:)))))

Jako na té první vypadají jako páreček, sice né, že by měl Miro zrovna dobrý vkus, ale chápete, že se s ním tak drží TEN Martin, který nedá najevo ani to, že má radost nebo smutek???? Miro smekám:))) Jak jsou k sobě přituleni, Martin je jako, že chlap a Miro baba:)))) Jo a nenadávat mi, já to beru jako legraci, ale musíte uznat, že ta fotka je prostě taková, pěkná montážka s Billem by to byla:)))

A samozřejmě nemůžu opomenout ruce... drží se jako dva kluci, kteří postoupili do supersoutěže, do finále, ale........ tak dá se to brát i jinak:))))))) a zase hlavičky u sebe:))) já mám z toho fakt legraci, já z toho Mira nemůžu:)))
A tahle je naprosto nejlepší.... když jako ten Martin sedí, tak co nadělám, lapnu ho aspoň za ty ramínka:))) ale dotknu se ho, jasně:)))
Miro, Miro... tak přijeď do Ostravy, odtud není jenom Chodúr si vybereš a dokonce tady jsou i holky:))) viď Barush:)))

****************

Holčičky, zase na vás apeluju, aby jste hlavně hláskovaly, aspoň jeden hlásek, nebo trošku více:))) Já vím, že není důležité zvítězit, ale znáte to......... když pro to můžeme něco udělat, tak to uděláme:))))))

MIRO ŠMAJDA JE SUPERSTAR, I KDYŽ NEVYHRAJE!!!!!!!


A přidávám ještě video, na které mě upozornila Barush, je to live vystoupení Mira v Košicích v té kose.... obdivuju jeho, ale i ty lidi........ a je to moc pěkné, děkuji Barush:)))


Takže, vše už víte:)))))))) Krásný páteční večer a nezapomínejte na Šmajdíčka:))))

Máte přece telefónky i svých blízkých, já to znám:)))))))


Dva Billové na krásné spinkání

17. prosince 2009 v 23:09 | Chris |  Tokio Hotel
Milé zlatíčka, Chris dneska naprosto nestihá, stačila jsem malinko pozměnit blog, ale protože to neumím, tak to vypadá jak to vypadá, ale tak co.... je to můj blog, tak může být kýčovitý, že jo:)))

Tady už slíbení Billíškové, jeden krásný vysmátý z Arthura... jedna z mála fotek, která se mi z té akce fakt líbí......

A černobílá fotka nikdy nezklame............ tady je Bill moc krásný.........

A protože jste děti byli hodní, tak přidávám jednu fotečku, kde není jenom Billíšek a která se mi ani nevím proč hrozně moc líbí........ jako byl tam i Gustav původně, ale hrozně bokem a fotku bych musela moc zmenšovat, aby tam byl........ tak to snad bez něj přežijete:))

Tak dobrou nocinku, sladké sny a kdo to bude číst ráno......... krásný páteček a super vstáváníčko:)))

Tokio Hotel TV - Special - [Episode 14] - Season 2 : A First Glimpse

17. prosince 2009 v 9:03 | Chris |  Tokio Hotel
Nádhera, krásná písnička, krásný video, krásní protagonisté.... je to skoro tak krásné jako jejich nový klip............ miluju dvojčátka vedle sebe a spolu:)))


Jo a Dadi, díky:))) pěkně jsem si to našla a šlohla z tvého blogu:))))

Bill v Paříži... svetýrek a splihlé vlásky:)

16. prosince 2009 v 21:42 | Chris |  Tokio Hotel
Já prostě nevím proč, ale mi se tak prostě moc nelíbí..... ale každý máme na to svůj názor, nicméně se nějak vzhlédnul ve svetýrkách... já proti tomu nic nemám, ale je to legrace.... nevím proč... ale nějak mi tady příjde vtipný i ty jeho nožičky:))) nicméně pořád je pro mě sexy krásný kluk, naproti ten debil nějaký, který si hraje na Billa a vypadá jako totální hnusák.... dám vám tady anketu, kde se má hlasovat, kdo se vám zdá více sexy, ale nejprve miláček náš, mnohem krásnější........

a pod perex dávám tu anketu a toho ubožáka............. který si hraje na Billa a je hnusný jako noc!!!

Chrisulko, všechno nej... nej... nej...!!! :-)

16. prosince 2009 v 12:00 | Majka |  Pro Chris
Dneska moc ráda využiju toho práva, co mi Chrisí dala - že sem můžu vkládát články - a chtěla bych popřát tomuhle mýmu největšímu zlatíčku úplně všechno to nej nej nej nejlepší
k dnešním NAROZENINÁM!!! :)

Miláčku, ty víš, jak hrozně tě mám ráda a kolik pro mě znamenáš...
Jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat, neskutečně se těším na každé naše setkání a na každý náš telefonát (a že jich už bylo!), jsem šťastná, že spolu můžeme snít naše sny a že za 3 měsíce se snad alespoň malinký kousek z nich stane skutečností... :-)
Jsem těm našim dvojčátkům opravdu vděčná, že mě zavedli až sem k tobě!
A tobě moc děkuju za to, že tu pro mě jsi, ať se děje cokoliv, že mě rozesměješ, když mi není dobře a prožíváš se mnou...vlastně úplně všechno!

DĚKUJI... A MÁM TĚ STRAŠNĚ MOC RÁDA!!!


Tak a podívej, co všechno ti tvý miláčci nadělili :-) :

Tokiáčci samozřejmě moc dobře vědí, že máš raději německé verze písniček, takže s uveřejněním videa k Lass uns laufen počkali hezky až na tvé narozeniny... no nejsou hodní? :-)
Mimochodem... kdo to tu psal, že to, jak tak Bill krásně roztomile spinká - že to jen předstírá? No... možná měl pravdu :)))Ještě oblíbený záběr jako animka... :-)

Image and video hosting by TinyPic


A už klip Lass uns laufen:
Nevím, jestli to video půjde, TADY je kdyžtak odkaz...


Tak to byli miláčci z TH... Miro Šmajdíček ještě žádný klip bohužel nemá, tak posílá alespoň pozdrav... :-)


No a ode máš obrázek raději pod perexem :))) (Ale pro příště by ses taky mohla rozdělit, víš!?!)
Další dárečky ti dojdou poštou, ale asi ti to stihnou doručit až příští týden... snad nevadí :-)


MIRIEL MÁ CHLAPEČKA !!! :)))

15. prosince 2009 v 14:48 | Majka |  Informace!!!
Tak aby to nebylo jen tak v komentářích a dočetli se to všichni, tak mě Chrisulka poprosila, abych tu vyřídila, že se

včera narodil Miriel malý

MICHAEL

3,36 kg a 51 cm

...prostě krásný chlapeček!!! :-)

Moc, moc, moc s Chris a určitě i ostatními gratulujeme a přejeme do života úplně všechno to nejlepší!!! :-)

WBMW - oficiální video

15. prosince 2009 v 1:25 | Majka |  Tokio Hotel
Miluju tenhle klip... prostě miluju! To je zatím snad jediný, co k tomu můžu napsat! Je nádherný!!! :-)


oprava chris: video opět nejde, tak dávám pouze odkaz, než Májinka něco najde, já budu bohužel celý den mimo, tak až večer bobíci... tady je odkaz a video je luxusní, jsem z něj měla slzy štěstí:)))


TADY