Únor 2010

Oberhausen 26.2.2010 - Übers Ende Der Welt + rozhovor

28. února 2010 v 23:38 | Majka |  Tokio Hotel
Tak musím říct, že ta blízkost, jakou tu dvojčátka předvedli kolem 2. minuty, mi už vážně chyběla... :-)

A druhé video - rozhovor pro RTL se mi taky líbí...
Tomík už asi nemohl z Billových řečí o té pravé lásce (odhaduju, že o tom mluvil podle pár slovíček, kterým rozumím :-) )... no jo... asi ví své :-)

Oberhausen - backstage

27. února 2010 v 13:58 | Majka |  Tokio Hotel
Tady na nich miluju úplně všechno krom toho Billova "náhrdelníku" :-)
Sluší jim to :-)Proč je sexy!

26. února 2010 v 19:21 | Majka |  Tokio Hotel

1. Vystrčme to zřejmé z cesty - tento dívčí muž není pohledný. Je zatraceně krásný, božský, nebeský, cokoli čím ho chcete nazvat, až z něj bolí srdce. Dámy a pánové, tohle je Bill Kaulitz, a ten si může dělat cokoli kurva chce a vždy při tom vypadá báječně.
2. Je v kapele se svým dvojčetem a zpívá. Kromě toho taky před nedávnou dobou dělal modeling.
3. Nejenom že miliony dívek po celém světě po tomhle německém krasavci touží, ale i někteří muži. Dokonce Adam Lambert si myslí, že je úžasný.
4. Má plné rty, které přímo žádají, aby se o ně někdo otíral. Ani nepředstírejte, že nechcete tyhle rty cítit na celém vašem těle a jiných místech. Taky má lícní kosti a čelist, která by mohla být jak ze skla, piercing v jazyku a úsměv, který září jako slunce přes šedé mraky na obloze a navíc má zatraceně sexy tetování.
5. Nyní, když dorazí na podium, oh zatraceně. Můžete zapomenout na to, že je zženštělý, přemění se totiž v BOHA. Má všechny ty správné pózy a umí tancovat, sakra. Tohle je šest stop sexu ve 20letém těle a já se vsadím, že vy ho určitě chcete okamžitě strhnout do své postele.

Překlad: Evelyn


No konečně to někdo oficiálně napsal! :-)))


Takže všichni povinně pro tohle božské stvoření, jeho stejně božského brášku, celé TH a
World behind my Wall hlasovat v T-MUSIC!!! :-)A Chrisulka pro nás připravila i krásný screen :-)Brusel - 25. 2. 2010

26. února 2010 v 14:09 | Chris |  Tokio Hotel
Musím říct, že tyhle fotky jsou fakt úžasné... hrozně moc se mi líbí fotka zpívajícího Toma... ale celkově... a prý to byl zatím nejlepší koncert... všem se líbil, nejen fans, ale i klukům a nejlepší je toto:

Bill před tím, než začal zpívat Ready, Set, Go ukázal na Toma a řekl mu: "I promise you right now, I never let you down" (můj laický překlad: Slibuji Ti právě teď, že Tě nikdy nezklamu) jasně, že je to z písničky, ale nechce se mi hledat překlad, ale i tak je to krásné...... no ne?

Líbí se mi fotka i Georga a hrozně moc Georga a Toma........ ale asi vede Bill na motorce... líbí se mi vše a těším se jako malá holka, asi jsem jediná, ale já to nějak přežiju:) tedy doufám!!!!!

Překlad ze Sternu

26. února 2010 v 12:55 | Chris |  Tokio Hotel
Dáduli se nám překonala a přeložila celý dlouhý článeček a musím říct, že je fakt zajímavý... rozhodně stojí za váš čas ..... a Bill je prostě miláček:))

..................

Ten rozhovor je dost upřimný a tak jsem ho přeložila pro vás. Bill nám dospěl:)

Je milován nebo nenáviděn, chladného nenechá nikoho: Zpěvák Tokia Hotel - Bill Kaulitz je na cestě, stát se globální superstar. Poprvé hovoří hudebník o břemeně slávy, o svém strachu, o touze po velké lásce - a prezentuje se ve zcela novém vzhledu.

  • Pán Kaulitz, v 15 jste se stali hvězdou a žijete již 5 let v pernamentném výjimečném stavu. Když se ohlédnete dozadu, co cítíte?
První roky byly jak opojení. Nemuseli jsme víc chodit do školy, protože byla stále obléhána fanoušky. To bylo samozřejmě super. Mohli jsme dělat, co jsme chtěli. Ale byla tady i jiná strana věci. Pamatuji si, že jsem na své 16. narozeniny chtěl oslavovat, ale místo toho jsem musel dávat rozhovory. Zvyknout si na něco takového, vyvinout si disciplínu, bylo značně náročný.
  • Ztratili jste před dvěma lety na koncertě svůj hlas a museli jste podstoupit operaci. Teď jdete se svou kapelou znovu na turné, které má 32 koncertů v 19 státech. Jak velký je strach z toho, že se to znovu stane?
>>>click! > "Celý článek>>>

Billíšek má radost... tak mu ty jeho svítící oblečky přejme :-)

25. února 2010 v 13:38 | Majka |  Tokio Hotel
Jo, musím říct, že jak se mi to tour-oblečení nelíbilo, tak se s tím pomalu smiřuju... a když vidím, jakou z toho měl Billí radost... že mu to bliká... a jak to asi podle něj vypadá naprosto úžasně... tak jsem si fakt řekla, že už to dál nebudu řešit... :-)
Máš ze mě radost, miláčku? :)))
Jo a ten Tom mě tam taky baví :-)Když je miluješ, není co řešit:)

24. února 2010 v 20:00 | Chris |  Tokio Hotel
Majka: Miláčku, nechci tu dělat další článek, jen jsem chtěla napsat, že jsem právě četla, že třetím singlem by měl být prý Sonnensystem... neboli Dark Side of the Sun... :-)


ahoj vy mojí milovaní depkaři:)))) tak, aby jste si odpočinuly od vystajlovaného Billa, tak tady dávám sice fotku z konzíku, ale je tam i Tom a Bill bez hadiček, tak taky dobrý ne:)))


Jinak k tomu oblečení... já nevím, ale příjde mi, že to každý moc řeší... já jediné, co nějak bych nepobrala, kdyby u nás zpívali anglicky. To bych fakt byla smutná, já miluju němčinu. Ale jinak nevidím žádný problém. Chtějí se předvést a šokovat a vidím, že se jim to daří... ale tak chápu vaše rozhořčení... miluju komentáře Edene, z těch jdu do kolen a vždy mě rozesmějí... udivuje mě Majka, která je většinou nad věcí... ostatní jste taky zklamaní...


tak víte co:))) Můžete se přece těšit na mě ne:))) a vykašlete se na nějakého Billa a Tokio Hotel:))) a já vám slibuju, že nebudu převlečená za mimozemšťana z Tramtárie:)))


a kdo chce fotečku Chrisulky na horách s legrační čepkou a červeným nosem, ať zvedne ruku:))) Mám vás ráda a chyběli jste mi... všichni:))) a moc děkuji Májičkovi, že se tak stará o blog, opravdu teď nestihám a moc mi tím pomáhá:))))


A to nejlepší nakonec... díky Dado....... MOJE láska TOM:)))

No a jak říká Dada, tvoje (myslí tím MOJE) dva zákusečky na úplný konec......... miluju je tady OBA:)))

Tak moje zlatíčka, na koho se nakonec těšíte:))) nooooo, na humaoida nebo vaše sluníčko z blogu:)))) Poslouchááááááááám:)))

Časopis Stern 09/10 (DE)

24. února 2010 v 14:40 | Majka |  Tokio Hotel
Miláčku, snad nevadí, že ti sem dám zase něco já... ale mě se tyhle fotečky (narozdíl od těch koncertních) vážně líbí :-)
I když už jsem taky četla "hrozící se" komentáře :)))

Chris: tak ulehčuju bobínkovi a dávám tady zbytek fotek já:))) no co dodat... já nevím, někde se mi líbí, někde ne a někde tak trošku nedávám jeho přiteplený výraz, ale co naděláme... miluju tuhle malou fotečku s cigaretou....No a přibyly další fotečky... tuhle tady jenom dávám v lepší kvalitě, tady nezapře teplouška:)))

A tady je nádherný, to uznávám i já...

To tričko s těma kozama......... no já vím no, Bill:))) jinak krásný výraz ve tváři...


A tady se mi moc nelíbí, ani on ani ta šílená košile:)))
No a tahle fotka je moje favoritka......... tady bych si ho fakt dala:))))
Šansón:))) jo jo, to byla doba:))) No tahle fotka mě nezaujala...
Tahle není špatná, mám celkově ráda černo-bílé fotky.....
Nicméně opět tady nepoznávám našeho Billa........ je už někde jinde... je to hvězda a já doufám, že v hloubi duše to je pořád ten nádherný kluk s překrásným kukučem a manga účesem, který v době Rette Mich ze mě udělal naprostého blázna, který nebyl schopný myslet na nic jiného, než na něj!!!

Bill a D&D

23. února 2010 v 19:05 | Majka |  Tokio Hotel
Jako... proč mám pocit, že se ten úchyl... teda pardon - ten jeden z D-dvojčat (vážně nevím, který je který) kouká úplně nějak jinam, než na to, co dělá? :)))No nic :-) Další fotky a Bill - kuře :-) Nevím, jestli už tu tyhle fotky nebyly, každopádně tyhle jsou asi kvalitnější...


Další videa z Lucemburku

23. února 2010 v 17:20 | Majka |  Tokio Hotel
Tak musím říct, že hned tohle první video se mi zatím z toto včerejšího koncertu líbí nejvíc...
Bill má jeden z těch trošku "střídmějších" kostýmů (nevím, jak jinak to pojmenovat) a určitě mu bylo jasný, že nám bude chybět In die Nacht, tak nám to tu trošku vynahradil... :-)

Geisterfahrer
Dalším songem je Humaniod - hraný taky akusticky, což mi zrovna u týhle písničky přijde docela zvláštní. Myslím, že na CDčku by se našly jiné songy, které by zněli akusticky líp... Zrovna u Humanoidu jsem si představovala, že to na pódiu pořádně rozjedou, takže mě tímhle trošku převezli...
Alien... jsem ráda, že ho hráli německy, protože se mi líbí mnohem víc než anglicky (ale kdo ví, jak to bude u nás)... ale - já si to nemůžu odpustit - to oblečení je strašný :-( Z fleku by se mohl postavit do hokejové branky... takhle si nechat "znetvořit" ty svý hubený nožičky... :-)
Träumer
In your Shadow
A na konec začátek :))) Intro a Komm


22.02.2010 - 1.koncert z Humaniod City Tour

23. února 2010 v 8:14 | Majka |  Tokio Hotel
Já k tomu asi ani nebudu nic psát... abych řekla pravdu, myslela jsem, že mi bude jedno, co bude mít Bill na sobě - a až ho skutečně uvidím naživo, nejspíš mi to i jedno bude - ale zatím tady z fotek nějak nadšená nejsem...
Ne, že by to nebyly hezký fotky... ale mě nejlepší přijde ta, kde má na sobě alespoň tu "člověčí" riflovou vestu... jinak jako Bill - mimozemšťan dobrý, ale já bych raději Billa - člověka.
I když musím uznat, že na té první fotce mu to opravdu sluší...A pár videí:

ZOOM
DOGS UNLEASHED
FÜR IMMER JETZT
Pod perexem další fotky a setlist :-)


Zvuková zkouška na Humaniod turné...

22. února 2010 v 21:07 | Majka |  Tokio Hotel
Video ze zkoušky... a koukám, že Bill nejspíš vyzkouší všechny ty svý oblečky :-)
Mě se teda každopádně nejvíc líbí tak, jak je oblečený skoro ke konci při Zoom...
Zatím nevím, jestli je to i na YouTube - takže odkaz:A tady už i video na YouTube :-)
Dvojčecí "tichý rozhovor" :-)

21. února 2010 v 23:36 | Majka |  Tokio Hotel
Škoda, že neumím číst myšlenky... zajímalo by mě, co si tímhle pohledem říkají :-)
I když se ani jeden z nich netváří moc vesele... A jak všichni ostatní zírají na Toma :)))
Mimochodem... Tomimu to tu samozřejmě moc sluší... ale já opět umírám z Billa :-) No jo, jiná už nebudu :-)


A ještě jedna společná fotka...A nakonec vás mám moc pozdravovat od Chrisulky, která si zrovna užívá s rodinkou na horách a vrátí se nám v úterý :-)

Na dobré ráno :-)

21. února 2010 v 7:02 | Majka |  Tokio Hotel
Fotka ze včerejška z Lucemburku... :-)


Sanremo 19.2.2010

20. února 2010 v 10:01 | Majka |  Tokio Hotel
Původně jsem chtěla udělat dva články - jeden nadšenej, jak kluci vypadali úžasně na oficiálním focení a press-konferenci... a pak druhej už o dost míň nadšenej... řekla bych spíš dost zklamanej - o jejich vystoupení. Ale dám to tu najednou, ono se to alespoň hezky zprůměruje :-) Snad nevadí, že z toho bude delší článeček :-)

Takže... začneme fotkama, který jsou prostě nádherný, klukům to na nich neuvěřitelně sluší, Bill se mi tu opravdu strašně moc líbí, stejně tak Tomík... jo a Géčka samozřejmě taky, abych nebyla nespravedlivá :-)


Fotek bylo spousta, tady jsou některé další :-)
A ještě přímo z tiskovky:


A taky nějaká videa:


A už se dostávám k samotnému vystoupení... jako... ne že by to klukům neslušelo, to jako jo... takže nejdřív zase pár fotek:
A teď video... já nevím... třeba se to zdá jen mě, že je to celkově dost nepovedené... přišlo mi, že je hudba moc potichu, Bill občas trochu ujel... připadali mi, jak kdyby byli po flámu a táhli to z posledních sil... byla jsem tím fakt docela zklamaná.

No a úplně nakonec ještě nějaké fotky toho, co můžeme od Billa čekat na koncertě :-)

TH na letišti ve Francii 18.2.2010

19. února 2010 v 7:42 | Majka |  Tokio Hotel
Ti už si s tím kouřením na veřejnosti vážně nedělají žádné starosti... no jo, jsou to "velcí" kluci" :)))
Ale jinak hezký fotky... :-)


Zbytek pod perexem


Program TH na 19. a 20. 2. 2010

18. února 2010 v 20:18 | Majka |  Tokio Hotel
Zítra mají Tokio Hotel vystupovat na festivalu San Remo (Itálie) s World Behind My Wall a měli by tam předvést oblečení (v případě Billa asi jen jedno z několika) pro Humanoid City Tour... což by u dvojčat mělo být toto :-):

Dean a Dan Catenovi říkají:
"Jsme rádi, že můžeme skupinu obléct na Festival. Pro Tokio Hotel to bude ta správná příležitost k oslavě získání platinových desek s albem "Humanoid". Móda je velká vášeň Billa a Toma Kaulitze, ve skutečností, díky za jejich vždy úspěšně vybraný styl. Tokio Hotel je nejlepší kapela na světě. Je nám ctí s ní pracovat, jsou stejní jako my, jsou dvojčata... bezprostředně... twin power."

Překlad: Iwush

No, je mi jasné proč si Bill a Tom s Deanem a Danem tak rozumějí, když oboje dvojčata pořád zdůrazňují tu jejich "dvojčecí sílu! :-)
A koukám, že se jim podařilo dostat Toma do krátkého trika... no, jsem na to zvědavá :)))


No a další den - 20.2.2010 - by mělo být "tajné vystoupení" v Lucembursku (Optimus Secert Show). Lístky asi byly součástí nějaké soutěže, jestli jsem to dobře pochopila.
Vítězové si mohou prohlídnout přípravy na Humanoid Tour a uvidí nové pódium.
Ke kostýmům nebylo zatím nic řečeno. Setkají se také s kapelou.

Program vítězů
10:00: Letiště v Lisabonu
14:40: Odlet z Portugalska
18:15: Přílet na letiště v Lucemburku
19:45: Příchod do arény
20:00: osobní představení 100 fanoušků, kteří mají lístky
21:00: Autogramiáda a fotky s kluky
23:40: Odlet z Lucemburku
01:20: Přílet do Lisabonu
"Nemůžeme dělat ŽÁDNÉ fotky. ŽÁDNÉ. Budou nám během show odebrány i naše telefony. Portugalský tisk bude s námi během show a budou pořizovat fotky. Také fotky nás a skupiny."

Zdroj : Iwush


Ještě před tímhle vystoupením, 20.2., by měli TH moderovat na NRJ Rádio Hamburg mezi 18-19 hodinou a budou představovat jejich nejoblíbenější písničky (což je nejspíš předtočené).
Rádio si můžete LIVE spustit TADY.


A ještě zprávička na závěr - v Lucembursku, kde budou mít TH v pondělí 22.2.2010 první koncert jejich tour, se už začínají shlukovat fanynky. Zatím jich je tam prý 54 (z Německa, Švýcarska, Francie a a Belgie - 20 z nich tam kempuje od včerejška). Zítra by mělo dorazit dalších kolem 200 fanynek, ale už teď je tam prý dost chaos...
No, přeju jim v té zimě pěknou zábavu :-)


Uff... no a to je pro dnešek vše :)))

Trasa Humanoid City Tour

17. února 2010 v 17:09 | Majka |  Tokio Hotel
No... mají to kluci pěkně rozlítaný :)))Humanoid City Tour - nákresy

17. února 2010 v 0:35 | Majka |  Tokio Hotel
Jak jak už tu někde v komentářích napsala myslím Edene, tohle fakt připomíná spíš skafandry, než koncertní outfit... To už bych mnohem raději brala ty uplé kalhoty, co měl třeba na podzim na tom MTV dni v... Řecku to bylo? Mám pocit, že si tu někdo plete koncertní pódium s přehlídkovým molem...
Ale tak co už... Bill už asi jiný nebude a my se s tím budeme muset smířit.
Ne, že by se mi to vysloveně nelíbilo... z fotek z Milána jsem byla unešená... ale vážně si myslím, že na koncert by se klidně mohl obléknout trochu střízlivěji (snad bude alespoň na "co" koukat jako právě v tom Miláně :-) ). No a teď jsem jen zvědavá, co budou mít na sobě ostatní - jestli taky něco v podobném stylu (což si neumím představit), nebo tam budou vážně jen dělat "křoví" pro svého frontmana...
Ale abych nebyla úplně kritická - to pódium se mi líbí. Nevím sice, jestli ty různé schody a další vymoženosti mají pro nás fanoušky stojící pod podiem (případně sedící někde v hledišti) nějaké výhody nebo naopak nevýhody - s velkýma koncertama nemám zatím zkušenosti - ale na pohled se mi to zdá dobrý, vážně se mi líbí...

Přesně za měsíc...

15. února 2010 v 23:26 | Majka |  Tokio Hotel
... víc k tomu asi psát nemusím! :-)