Duben 2010

Bill a Tom v Kuala Lumpur

30. dubna 2010 v 9:38 | Chris |  Tokio Hotel
Hm... tak to tam pěkně objíždějí... a vypadají čím dál lépe....... a nejlepší je ten Americký úsměv Billa..... z toho jsem dobře odpadla:))) Ale i Tomíšek vypadá miloučce... asi se jim tam moc líbí a to je dobře...

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Bille, ať nedostaneš křeč do pusy a nezůstane ti to:)))

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz

Ten jejich krk ... dlouhý a krásný a ty znaménka... a ta zkosená brada... no nic, jdu makat... a snít o tom, že jednou...... :)))

Jinak je páteček miláčkové, brzy bude odpoledne a půjdeme domů a venku je náááádherně....

Bill konec volna... a dál pokračuje Singapore

29. dubna 2010 v 15:46 | Chris |  Tokio Hotel
No já si tak užívám, že má Bill kohoutka, že tady ty fotky dám, i když nejsou bůhví co, ale prostě ty vlasy... já jsem tak ráda, že se Bill vzpamatoval a zase vypadá ááá mňamkovně.... a Tom, to je prostě sexouš..

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
No a nějaké fotečky pod perexíček.... já bych je tak chtěla zpátky...... ach jo... snad výjde to léto...

Bill má druhé volno.. na řadě je dokonalý TOM

29. dubna 2010 v 12:52 | Chris |  Tokio Hotel

No tak jako z té velké fotky jsem nemálo odpadla... on se dokáže tvářit tak ... že člověk by nejraději vplul do té fotky a dělal úplně jiné věci než koukání na jeho orgasmy:)) teda hudební orgasmy, ty jiné bych brala:)) já vím, že tohle není přímo orgasmus, ale tak... moc k tomu nemá:))
www.wildesblut.blog.cz
A tyhle fotky jsou od nějaké holky, která je fotila a jde vidět, jak má Tom rozpuštěné vlasy, nejméně na druhé vypadá jako holka!


www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Jako tady vypadá jako děcko... jasně, že není ale tady tak na mě působí, něco mezi ženskou, klučíkem a dítetem:))) Jinak je to malý medvídek:)))

Bill a Tom a Chris bezeslov...

28. dubna 2010 v 21:07 | Chris |  Tokio Hotel
Tak z této fotky jsem odpadla a upřímně řečeno nemám slov....... je to z Brava Photoshoot 2009 a i když jsem ty fotky viděla, takhle mě to dostalo.... rozhodně si klikněte na odkaz, kde vás to hodí na super velkou velikost a kde to je naprosto dokonalé... no nechám rozplývání i na vás...

www.wildesblut.blog.cz
tady je ten odkaz........ wow.... http://i44.tinypic.com/2v8k1l2.jpg

Tak jako holky chápete toto? Já to pořád nějak nemůžu vydýchat............ ale líbí se mi to hrozně moc, to zase budu mít sny:)))))) Z té jejich blízkosti:)))

Bill v Singapuru - A zase s kohoutkem:)))

28. dubna 2010 v 16:03 | Chris |  Tokio Hotel
No takový krásný malý kohoutek.... tak se mi náš miláček líbí... na té první fotce ho fakt žeru.... konečně zase vypadá tak nějak normálně... fakt nějak nemusím ty jeho vlasy ala Elvis... jsem zvědavá jaké bude mít vlasy na té přehlídce...... mi by rozhodně vyhovovaly tyhle:))

www.wildesblut.blog.cz
A nezapomeneme ani na brášku:))) A Georgovi se omlouvám za vystřihnutí, ale fotka by s ním byla moc velká......

www.wildesblut.blog.cz
Teď jsem ještě narazila na tyto fotky... to jeho odhalené tělo v tom tílku... to tetování na krku a ty záda... já ho chci pusinkovat na tom krčku a zádech... hladit ho... no nic, dám tady ty fotky a jedu žehlit... mamíííí

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
A Tomíšek zezadu, taky se mohl otočit... chybí mi jeho ruce...
www.wildesblut.blog.cz
To jsou opravdu nádherné fotky... jako z Billa jsem nemálo hoťová:))))
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Tom zepředu... jak se krásně směje a Billyho ruce.... no nic, asi mi jaro vlezlo na karbit... ale tak jinak v pohodě, žehlení mě vrátí na zem:))))

A nějaké fotečky trošku mázlé a nekvalitní pod perexíček:))) jinak ta fialová se hodí...:)))

Bill a miluji ho už 4 roky....!!!

28. dubna 2010 v 7:00 | Chris |  Tokio Hotel
Nikdy nezapomenu, když jsem ho poprvé viděla na Vivě, byl to rok 2005 a já si řekla, že je to celkem pěkný kluk, ale že to dredaté vedle něho, že je hezčí... byla to písnička DDM a i když se mi to líbilo, nechalo mě to naprosto v klidu... viděla jsem potom i Schrei a písnička mě hodně oslovila... potom je začali dávat na Óčku a já je měla čím dál raději... ale až potom přišel rok 2006, myslím, že nějak leden a na Óčku byl v té době nový klip... Rette Mich... seděla jsem zrovna s malým u stolu a kreslili si... a já jenom tak po óčku koukla na telku..... v té chvíli jsem myslela, že mi vyletí oči z důlků, že skočím do té televize a to děcko s nádhernýma vlasama a výrazem kolouška na místě unesu, znásilním a už nikdy nevrátím... v té chvíli jsem se zamilovala.. ale to jsem ještě netušila co mě čeká... jak z něj budu zblázněná, jak budu zjišťovat spoustu věcí o něm, kupovat si CD, časopisy, trička... hlasovat v každé blbé soutěži... šílet z každé fotky a umět nazpaměť texty písniček... začít pracovat na blogu a poznat naprosto úžasné lidi......... naučil mě jak se o sebe více starat, jak o sebe dbát a jak se brát... mít zdravou sebedůvěru a svůj styl, svojí jistotu... v něčem mě i zachránil... ale to by asi nikdo nepochopil, nebo by se někdo smál... pro mě tento muž bude navždy v mém srdci... dal mi hodně a já mu jenom zlomek... pro mě je nejen ujetá hvězda, která ční nad všemi naprosto vším, ale člověk, který má úžasné srdce, úžasné charisma a dokáže ovlivnit lidi tím správným způsobem... je neobyčejný a udává styl, kterému se tak lehce podléhá... stejně jako jemu samotnému..... nevím jak to bude až se hodně věcí změní a já se o nich každý den nedočtu na blogách... už nebude to pevné spojení... ale jedno vím jistě, že momentálně pevně věřím, že se udrží dlouho a ještě dlouho tady spolu všichni budeme........ díky Bille za vše i za tak úžasné a báječné lidičky, které znám díky Tobě a kteří chodí na tento blog a které jsem měla tu čest poznat osobně... díky holky... mám vás fakt moc ráda!!!

A fotku jsem vybrala vzpomínkovou..... v té době jsem z něj byla tak krásně mimo... dneska se už tomu směju, pořád ho miluju, ale tenkrát... to jsem snad byla jím i posedlá:))

www.wildesblut.blog.cz

A TEĎ TADY MÁM PROSBU NA VÁS!!!!!!!!!!!

PROSÍM MOC, JÁ VLASTNĚ VŮBEC OD VĚTŠINY NEVÍM, JAK SE KE KLUKŮM DOSTALI... KDE JSTE POPRVÉ NA NĚ NARAZILI... JESTLI NÁHODOU V TELCE, NEBO NA INTERNETU... NEBO JAK:))) PROSÍM VÁS MOC VŠECHNY... NAPIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ... JAK ZAČALA VAŠE ÚCHYLKA NA JEHO VELIČENSTVO, NA JEHO NEMÉNĚ ÚŽASNÉHO BRATRA A NA TY DVA ÚŽASNÉ ČLOVÍČKY V POZADÍ..

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI A SLIBUJI CO JSEM SLÍBILA A BRZY HOLKY, BRZY, ALE CHCI TADY PRVNÍ VAŠE KOMENTÁŘE:)))

Bill rád provokuje a nejen v montážkách:)))

27. dubna 2010 v 21:16 | Chris |  Twincest
Nicméně tohle je krásná a fakt provokativní montážka............ jooo, takhle si ho představuju.... jak k němu přicházím a hladím jeho tělo pod tím tílečkem.... a líbám jeho nádherné plné rty, které jsou mírně vlhké, nejprve jenom jemně líbám ty dva polštářky a potom přidám na intenzitě a svým jazykem vyhledám ten jeho:)))))))) Raději nebudu pokračovat, protože bych byla schopná to ukončit, až by se mi udělal:)))) to je fuk... jinak jaro je tadýýý holky, na mě to jde očividně vidět:))))))

www.wildesblut.blog.cz
Další montážka za tou první moc nepokulhává... to už jsme skončili a Billíšek šel do sprchy a já vklouzla k němu a začala jsem mu roztírat gel na celé jeho nahé tělo:))))))))))) Slyším jak jemně sténá... a přivírá oči, dává si ruce za hlavu a já pokračuju.....:))))) Jo jo už se zase klidním:))

www.wildesblut.blog.cz
Joooo a já jsem vám vlastně neřekla, že s námi celou dobu byl i Tom... ani jeho jsem nenechala jenom tak.... druhou rukou jsem jezdila po jeho vypracovaném těle a užívala si každý sval jeho těla, když jsem narazila na ten nejdokonalejší... ani ten jsem nenechala bez odezvy... Tomův výraz tomu napovídá... ou... jak krásně oba sténají.... :))))))))))

www.wildesblut.blog.cz
No nic holky, přeji vám krásný večer, dobrou noc a všechny myši napomoc a já jdu za mým miláčkem:))))))))) Myslím, že dneska to bude super... není Bill, není Tom, není Miro, ale je můj milášek... a jeho dokonale vypracovaný zadek:)))))))) Jarooo miluju:)))

Bill a Tom a líbání:)

26. dubna 2010 v 9:22 | Chris |  Twincest
Za tyhle dvě nádherné montážky moc děkuji Edene! Z té první jsem naprosto odpadla. Nebudu tady vypisovat trapné důvody, že je to proto, že miluju twincest... protože moje důvody jsou úplně jiné a ještě, když vypadají právě tak, jak tady vypadají... to je jedno.... nezvá se vám, že poslední dobou jsem nějaká mimo... asi za to může jaro... nebo aspoň doufám, ale kdo ví... jedno vím jistě, více reálnou kresbu jsem ještě neviděla!

www.wildesblut.blog.cz
No a moje milovaná Alenka:) akorát ten klouboučník ve filmu rozhodně vypadal lépe, protože ho hrál Johnny Deep... nedávno jsem se na něj dívala na youtube a uznala jsem opět, že ten muž je opravdu krásný a jako jediný muž v jeho věku mě dostává........ ale klukům to sluší:)) Alenka je luxusní:)))
www.wildesblut.blog.cz
Ještě jednou moc děkuji Edene a všem přeji ať pondělí v práci a ve škole rychle uteče a můžeme vyrazit do toho krásného počasí.... víkend byl super, až stáhnu fotky, tak tady nějaké dám... v sobotu jsme byli na Javorníku, odkuď létají paraglaidisté a v neděli v Olomouci v ZOO... dokonalost:))))

Bill a Tom a prostě krásné fotky !!!

24. dubna 2010 v 8:20 | Chris |  Tokio Hotel
Když jsem včera poprvé viděla tuhle fotku, tak jsem jenom řekla jééé, tam je krásný... i když on je všude, ale prostě tady... fakt na něm ulétávám.... a kdyby mě aspoň něčím znechutil, ať ho chvíli nesnáším:))) ale nic takového se neděje a prostě on je tak zlatý a milý a miluju jeho hlas a to je jedno:) asi jsem trošku nějaká rozněžněná:)))

www.wildesblut.blog.cz
No a tady, jak se mu rozmázaly stínečky........... bych ho hned hladila a pěkně bych mu to prstíčkem setřela a znovu pohladila po celém líčku a dala pusinku na jeho pusinku... no a už se klidním:))

Prostě k pomilování....
www.wildesblut.blog.cz
No a nemůžu zapomenout na Tomíška... chtěla bych ho líbat a hladit úplně stejně... říct mu jak je krásný a zlatý... jak miluju jeho a bratrův úsměv, jejich všechno... představuju si jak asi voní a točí se mi hlava... a jako asi mi dneska hrabe:)))

No není tady miláček? :)
www.wildesblut.blog.cz
A konec pojmeme trošku veseleji s "nabušeným" Billem:) jako říkám upřímně, že bych "to" chtěla někdy vyzkoušet.... ale co vím určitě je, že TAM TO má a není to rozhodne zrovna malé.. což nám potvrdil i Tomíšek:))

Jako z té koule tam jednou umřu:))))))) To jsou prostě The Best fotky:)))

www.wildesblut.blog.cz
No a jinak dneska v devět ráno jedeme na výlet na Javorník v Beskydech... takže celý den na netíku nebudu....... ale večer zase kouknu ano:))) a zatím si pořád uzurpuju už dvě dokonalé montážky od Edene:)))))) jsem škrt, budou tady až v sobotu večer:)))

Překrásnou sobotu, neděli a prostě celý vííííííííííííkend:))

Bill a Tom kreslení, ale krásní:)))

23. dubna 2010 v 21:53 | Chris |  Kreslené obrázky
No, když jsem objevila tuhle autorku těchto dílek, tak jsem musela uznat, že má originální nápady a že se mi to hrozně líbí.. chtěla bych být jedním tím pejskem u Billa......... tím nejvíce tulícím, bych ho v kuse olizovala a chtěla si hrát... a tulit:)))

www.wildesblut.blog.cz
A u Tomíška bych chtěla býýýýýýt třebááá, třebaáááá... no něco mě napadlo, ale to bylo sprosté:))) takže budu slušná a třebááá... no nic slušného mě nenapadá... tak třeba jeho přítelkyně:) tak a je to:)))))))
www.wildesblut.blog.cz
Brala bych jeho, bráchu i tu káru a přežila bych i ty čoklíky:)))) Jinak jsem se pokoušela holky kreslit Billa, ještě, že to neuvidíte, by jste jedna vedle druhé lehly smíchem... ale pro zábavu dobré:)))

Krásný zbytek pátečku, jdu za mužíčkem a budeme koukat na agenta Toma Cruise:))) nebo, že by Johny Rambo:))) uvidíme, ale asi vyhraje něco lepšího a zábavnějšího než telka:)))

páááááááááá

Bill v Londýně... backstage...

23. dubna 2010 v 13:24 | Chris |  Tokio Hotel
Miláčkové, než vám tady dám krásu co mi poslala Edene, nemůžu tady nedat tyhle fotky Billa, na kterých vypadá podle mě naprosto úžasně, nejvíce vede fotka číslo 1, ale jeho rozčepýřené vlasy to je taky moje úchylka... si vždy představím jaké je musí mít u milování..........

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Nenalíčený Bill je prostě úplně nejvíce miláček........ přesně takhle ho miluju asi úplně nejvíce... sluníčko naše.... jako dneska bych ho tak hrozně moc chtěla..... bych mu odpustila vše co by si vymyslel:))))))

Bill a Tom v Lisabonu a HLASOVÁNÍ !!!

21. dubna 2010 v 21:57 | Chris |  Tokio Hotel
ahoj bando... tak už se vám stýskalo po Billíškovi? tak pro něj rovnou můžete začít hlasovat... a dejte si záležet, ať se konečně někdy zase objeví někde v televizi, na předávání a tak:))

.........

21. května je to zase tady. V Oberhausenu čekají na nové majitele ceny Comet a Tokio Hotel by mohli tuto cenu získat v kategorii "Nejlepší živé vystoupení". Pomozte a hlasujte pro Billa, Toma, Gustava a Georga v této tvrdě bojující kategorii....


                                                             TADY můžeš dát hlas!
source: tokiohotel.de
.........

A jako vzpomínka na Tour ještě Lisabon... Bill je v očekávání:) neptejte se čeho, dělám si jenom legraci:))) prostě se mi tady hrozně moc líbí... má krásně nalíčené oči... a Tom je taky jako nalíčený, člověk jim může jejich výrazné rysy jenom závidět.......

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz

Bill má volno - přichází Miro Šmajda

19. dubna 2010 v 21:23 | Chris |  Miro Šmajda
ahoj zlatíčka, tak se přiznávám dobrovolně, že mám tolik aktivit, pracovních povinností a učení s malým, jeho kroužky, potom nějaký čas pro mě a malého a tak různě, že nevím kde mi hlava stojí... ale protože jsem hodná holka a někteří chtěli vidět Šmajdíčka, kterého jsem viděla v Kopřivnici a mám z něj totáč zážitek, tak kdo chce, pod perexem bude více povídání a hlavně foteček... tady dávám jenom jednu, aby jste viděli, že mi byl tak blízko, že jsme si s malým na něj sáhli:)))))))))) a já se krásně trefila, ale o tom pšt:))) Byla jsem v tom hlavně nevinně...!!!

www.wildesblut.blog.cz

Bill a Tom - hlasujte pro ně v MTV

17. dubna 2010 v 22:00 | Chris |  Tokio Hotel
Na mtvla.com probíhá hlasování o největšího oblíbence. Tom a Bill nejsou ani v první trojce, tak hlasujme !!!!!VOTE for Tom & Bill


www.wildesblut.blog.cz
Jinak z tohodle ohozu Billa jsem naprosto odpadla a jdu za miláčkem:))) taky jsem viděla Šmajdu a všechno:))) zítra večer povykládám, ale teď fičím a hlasujte... Bill má více hlasů než Tom... tak já hlasovala pro Toma, ale dá se hlasovat pro oba, když to obnovíte... a pořád dokola:)))

Tak krásný sobotní večer a super krásnou slunečnu neděli !!!!!

Bill a Tom a Tour skončila v Paříži a já klukům děkuji...

16. dubna 2010 v 21:32 | Chris |  Tokio Hotel
Za chvíli jedeme pryč, ale před tím tady dám ještě pár momentů dvojčátek z Paříže... je konec tour, Paříž se sice nestala tím mým dnem s velkým D.. nebo dny:)))  ale někde se to povedlo... a já za tohle všechno moc děkuji... že jsem je mohla znovu vidět a vše prožít... nikdy na to nezapomenu a navždy si to uchovám tam kde se sluší a patří, v mém srdíčku... takže se loučíme pomalu s tour, ale do zásoby mám ještě jednu fotečku, kterou to ukončím, ale to zase někdy:))

Už se těšíte, že je brzy opět uvidíme:)))))

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Nevím jak vydržím ty dny, než je opět uvidím, ale vydržela jsem tři roky, vydržím zase nějakou dobu, ale tři roky v žádném případě.. a co vy:)))))

Bill má holku:) fakt díky Tome "to máme radosti" :)))

15. dubna 2010 v 14:38 | Chris |  Tokio Hotel
No to je fakt štěstí, že má Bill holku:) kdo ví kdo to asi bude a kde jí viděl? No ještě, že nám jí necpou :) že jí viděl někde tajně:))))

Holky:)))

click to zoom

Stretli ste v poslednej dobe nejaké milé dievčatá?
Tom: Bill stretol svoju frajerku, áno.
Georg: Tom ..
Tom: Nemal som to hovoriť ..
Bill: Okay, teraz sa o tom vie.
Okay, žiadne fanynky by nemali byť smutné, to bol len vtip. Ale pri ďalšej otázke, o ich vysnenom dievčati, sme boli poriadne prekvapení.
Tom: O ktorej si myslím, že je fakt pekná, po tom čo som ju videl vo filme, je Rachel McAdams. Napzaj krásna žena. Kate Winslet je tiež sexi.
Bill: Myslím si to tiež.
Tom: Je trochu staršia, ale ..
Bill: .. na tom nezáleží.
Tom: Nezáleží na tom. Je fajn.

Toyboy, to je teď docela in. Že si mladší kluci najdou starší partnerku.
Georg: Cože to je?
Tom: ToyBoy ..
Bill: ToyBoy. Hahaha. (Jako jediný se směje: D)
Tom: Já bych celkem byl .. ToyBoy (smích)
Georg: Ty bys byl super ToyBoy.
Bill: Když nezbývá ..
Tom: Dostaneš za to i zaplaceno, ne?
Bill: Asi ano.
Georg: Když si najdeš bohatou.

Zosumarizujme to vše pro fanoušky. Měla by být trochu více dospělá a nejlépe pokud bude úspěšná a bohatá. Ale toto žádné dívky před haly nevyženie. A jejich idoly by měli mít pár snů také.

............

Suma sumárum, až na ty prachy.......... bych byla dobrá adeptka ne? :)))

Bill a Tom a Georg a Gustav:)

14. dubna 2010 v 14:45 | Chris |  Tokio Hotel
Tohle jsou fotky, které se mi prostě jenom líbí.... kluci jsou pořád tak opálení? Nebo to je odstínem fotky? Jak mají krásne ty tváře, takové bez chybičky... a pořád vedle sebe... přiznám se, že nejvíce mě teď bere právě to, jak se k sobě krásně chovají...

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz

Bill a tesilky:)))))

14. dubna 2010 v 10:24 | Chris |  Tokio Hotel
Tak se musím přiznat, že když jsem viděla Billa v těchto apartních kalhotách ve stylu tesilky, tak jsem myslela, že umřu smíchy... ale už jsem to nějak pobrala a jenom musím říct, že Bill je fakt exot a že ho nelze nemilovat přes všechno:)))) Když si odmyslím ty gatě, které se mi prostě nelíbí, tak celkový vzhled dokonalost... i když, to co má na tom krku... no nic, stejně ho miluju:)))

www.wildesblut.blog.cz
Billíšek s kabelečkou:))

www.wildesblut.blog.cz
Přiznám se, že nechápu proč pořád na té puse mají ty šátky, nebo to chápu? To je jedno, ale myslím, že fanynky by je raději viděly bez... všeho:))

www.wildesblut.blog.cz
No a na Toma, jako obvykle zbyli pejsci... jinak oba mají černé rukavice... ten Bill má na něj takový vliv, až je to šílené a Tom, nevím zda ví, že to tak je, nebo ne, ale je fajn, že aspoň na nás hraje, jak má svůj názor... jo Tome, ale asi když chceš, aby tvůj názor byl úspěšný, tak se musíš snažit jinde:)))))

www.wildesblut.blog.cz
Jsou prostě věci, které se nemění.... a to je dobře... Bill je KING:)))) A Tom je TEDDYBÄR:))))

Bill a Tom, Kate a milujeme starší ženy:))))

13. dubna 2010 v 13:34 | Chris |  Tokio Hotel
Kate Winslet:))) je to pár dní, kdy jsem někomu říkala, že naprosto a totálně miluju Kate Winslet, že je skvělá, líbí se mi i postavou, chováním... že je u mě na prvním místě v herečkách:)))) no nic holky, to neřešte... jenom, když tady kluci o ní mluví, tak prostě musím jenom kroutit hlavou kde na ní jak došli:)))))) kde asi:)))))

A líbí se jim starší ženy.... ona ke mě daleko moc nemá, takže blogu náš milovaný a všechny holčinky tady, máme šancíííííííííííííííí:))) jenom přemýšlím co mám podobné jako Kate, snad jenom ten věk, sakra:))))Díky Dádulí za překlad a už nás někdy navštiv laskavě, nebo už ná stady nemá ráda:))))))Frauke Ludowig:Miliony dívek na celém světě by dali vše za to, aby mohli strávit jednu noc s Tokio Hotel.
Ale tento sen zůstává nesplněný. Zde jsou překvapivé vyznání lásky...

Stáli tyto dívky včera na koncertě v Římě totálně zbytečně?
Je to stále stejný obraz: tisíce teenagerů, hysterické výkřiky, když se Bill objeví na pódiu ve svém kosmickém oblečku.
Ale tyto dívčí fanynky si dělají zbytečně naději.

Tom: Kate Winslet se mi líbí.
Bill: Ano ta je celkem v pohodě.
Tom: Je sice trochu starší, ale ...
Bill: To přece nevadí.
Tom: Ne, to nevadí. Ta je okay.

Toyboy, to je teď docela in. Že si mladší kluci najdou starší partnerku.
Georg: Cože to je?
Tom: ToyBoy ..
Bill: ToyBoy.... hahaha.
Tom: Já bych celkem byl ...ToyBoy haha
Kluci z Tokio Hotel jako 20 letí ToyBoys? Proč ne? Jen dívky, které mohou vidět na svých koncertech, jsou ještě mladší. Už dva měsíce Tokio Hotel tour po celé Evropě. Moskva, Belgie - backstage to vypadá téměř všude stejně. Člověk by si to tu dovedl představit i jinak.

Tom: Co tamto sprchy.....ty by tam nemusely být vůbec. Člověk se jde po koncertě osprchovat a pak je ještě špinavější než předtím .

A ještě něco je v každém městě stejné: jsou tam  pořád jedni, kteří Tokio Hotel nesmírně zbožňují a jiní, kteří je neskutečně nenávidí.

Bill: Je to asi tak, že bych nikdy nevěděl snést, kdyby mě všichni považovali za super. To se mi nelíbí, ja potřebuji lidi, kteří na mě nemají absolutně náladu ...potřebuji  aj trochu  nenávisti  proti mé osobě.

Přinejmenším jejich fanoušci milují Tokio Hotel. I když si musí odmyslet něco s nimi mít. Zjevně se jim líbí starší ženy.


Bill a Tom a Brusel:)

12. dubna 2010 v 17:32 | Chris |  Tokio Hotel
Hm.... zajímavé:)))) Jak se Tom po "nožičce" pěkně usměje... tolik radosti:))))Jako nevím co s tou nohou dělal... to ho jako chtěl kopnout? Nebo se jenom posunout? No to je fuk... je to pěkné:))))