Květen 2010

Opičáčci od Edene

31. května 2010 v 14:42 | Chris |  Zvířátka
Edene moc děkuji, tu fotku, když jsem viděla, tak jsem poprskala monitor.... přesně, ta ručka na ručičce:)))) a to tam mezi těma nožkama:))) Super bomba bezva cool:))) Perfektní fotečka a ten opičáček s tím jeho malým pindíkem je nejlepší:))))

www.wildesblut.blog.cz
A ten druhý, nebo druhá:))) jak dělá, že se stydí... že já to vždy převedu na jedny lidičky:))) já už jsem taky úchyl jako mraky:))) ale nejsem sama, viď Edene:)))

DEN DĚTÍ SE BLÍŽÍ - fotečky !!!!

29. května 2010 v 11:07 | Chris |  Informace!!!
No a protože Tom a Bill mají děti pejsky a my máme doma (někteří) jak pejsky (zvířátka), tak dětičky, tak bych byla moc ráda, kdyby jste byli tak hodní a na DEN DĚTÍ, který je jak každý ví 1. června, poslali nejméně jednu fotečku buď dětiček, nebo pejsků nebo fotečku dětí a pejsků (zvířátek) dokupy!!!! Ty děti můžou mít klidně i 30 let!!!! Důležité je, aby jsme si tady udělali krásný DEN DĚTÍ a malinko zvířátek:))) Uděláte to pro mě???????????

Klidně to může být i fotečka, že třeba vašemu dítěti nepůjde vidět do tváře, třeba někde v dálce na kole, ale jenom pro představu, že doma máme ty naše miláčky!!!!!

A na Den dětí si to tady pěkně vystavíme, DĚTI i naše pejsky... kočičky, rybičky, křečky, králíčky, hady... nic není zakázáno. Kdyby toho bylo hodně, tak klidně dáme jenom děti a zvířátka druhý den!!!!!!!!!!!!!

Děkuji moc, spoléhám na vás!!!!

Rozhodně chci fotečky od těchto lidí: Kartáček, Majka, Dada, Edene, Miriel, ilon, Zoe, Kattys, Barush, Helen, Axyk...

 To, ale neznamená, že nemůžou posílat nejmenovaní, to tedy můžou a musí:))) Ainikki děkuji, jsi skvělá a já jsem moc šťastná, že už vím, že Ti není šestnáct:))) i když by to nevadilo, ale je to hrozně fajn!!!! Jsi první!!!!

Kdo nemá dítě ani zvířátko, pošle SEBE !!!!

co pošlete je na vás, když nepošlete, dostanene na zadek:)))

Pro ukázku fotečka, která může být:))


www.wildesblut.blog.cz
Moje dítě a pejsek od tchýně, náš malý Eb:) Moje dítě se ten den popralo ve škole, proto to krásné nad okem. Nejdůležitější pro něj ovšem bylo, že vyhrál... no a vidíte, do tváře mu moc vidět není... klidně může být fotka, kde jim půjde vidět ještě méně... chápete??? :)))) a bez debat!!! Jak říká jeden "muž"... Na tvůj názor jsem se neptal, bude to tak, jak říkám já:)))) !!!!

Takže rozumíte:))) Budu moc ráda a já mám ráda vás a jsem ráda, že jsem znovu s vámi... posílám pusinky a čekám na fotečky na mailu: ChrisBT@seznam.cz

Tom v Hamburku na procházce se svým oblíbeným pejskem:)))

29. května 2010 v 10:50 | Chris |  Tokio Hotel
ahoj bando, hlásím se do služby a protože jsem právě narazila na krásné fotky Tomíška na procházce s pejskem, tak je tady hned dávám.... šílené období za mnou a já mohu konečně najet na klasický režim... omlouvám se všem, který jsem dva-tři měsíce něco slibovala a nesplnila, ale opravdu to nešlo! Teď už na všem pracuji a brzy dostanete co jsem slíbila!!!

Posílám véééliké pusy a jsem ráda, že mám tohle období za mnou, už nikdy víc:))

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz

Cover nového DVD a live CD

28. května 2010 v 20:42 | Majka |  Tokio Hotel
Mě připadají naprosto dokonalé...


"Sice už je turné pryč, ale začátkem července bude tato velká show také ve vašem obyváku ... a tak vypadají covery žhavě nového LIVE DVD & LIVE alba:
... víc informací bude v krátkosti."www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

Rozhovor pro BravoWeb z Comet

26. května 2010 v 19:02 | Majka |  Tokio Hotel
Tak tenhle rozhovor je nádhernej :))) Líbí se, jak jsou kluci ze začátků některých rozhovorů takový jakože seriózní a na konci se překřikují a řechtají se (tedy u těch rozhovorů, co je asi baví :-) ) :)))
A jak tam Bill plácne Toma po noze :)))Překlad je pod perexem :-)

A zatím ještě fotečky twins - taky z Comet (to nevíte, kluci, že co je šeptem... atd. :))) ):

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

"World behind my wall" shoot (14.12.09 Paris)

24. května 2010 v 22:00 | Majka |  Tokio Hotel
Tak jsou konečně HQ fotky z tohodle krásnýho shootu s Billem a jeho ... kalhotama (chtěla jsem napsat "cirkusovýma", ale nemyslím to špatně :-) Náhodou se mi moc líběj )...
Jednu fotku jsem zmenšila, aby jsem jí sem mohla dát, ale na všechny dávám odkaz na původní velikost, protože jsou vážně nádherný :-)

wwww.wildesblut.blog.cz


Ještě Comet... :-)

23. května 2010 v 9:05 | Majka |  Tokio Hotel
Zlatí, nechtěla jsi vidět twins-objetí i z druhé strany? Tak tady je fotečka :-) Tomík se taky hezky usmívá... :-)

wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

 Tak, to už myslím stačí :)))
A pod perex dám ještě pár opravdu krásných fotek z Comet... :-)

Kluci opět vyhráli - COMET 2010

21. května 2010 v 21:36 | Chris |  Tokio Hotel
COMET "BEST LIVEACT"

To, že vyhráli mě naprosto nepřekvapuje.. to, že to vzali chladně mě trošku mrzí, ale to, že se i přesto, že to nebylo nic moc obejmuli, mě potěšilo:) Vypadají tady šťastně, tedy rozhodně Bill:)) Tomovi nějak nevidím do tváře:)

www.wildesblut.blog.cz
Co se týká moderátorky, která se Toma zeptala na viagru... tak bylo od Toma jasně naznačeno, že k tomu to tématu se naprosto nemíní vyjadřovat... chytrý hoch:) Jinak ta operátorka je pěkná kráva!


Moderátorka: Co ty malé modré pilulky, Tome? Opravdu je potřebuješ? Tom: Myslím, že bych je potřeboval, pokud bych byl s tebou" - to prý Tom odpověděl !!!

Jestli to opravdu řekl, tak má u mě obrovské plus a miluji ho:)))
www.wildesblut.blog.cz
Hoši moc gratuluji... je dobře, že jste vyhráli a že jste v Německu znovu ukázali, že ještě v žádném případě nejste na odpis a že jste pořád jedničky.... Tom se mi tady hrozně moc líbil... ty užší kalhoty a ten svetr... prostě Tomíšek bobíšek a Bill se mi zase více líbil na červeném koberci, proto přidávám fotečky:)

www.wildesblut.blog.cz
A ten červený koberec, i když mi se asi Tom líbí více tam i tam... ale to je fuk, protože se mi stejně líbí oba:)

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
A tuhle fotku miluji... totáč:)

www.wildesblut.blog.cz
Ta je taky pěkná a ta další taky... že by všechny:)))

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
A tady hačají ještě před vyhlášením výsledků.... pěkně vedle sebe, jako dvě hrdličky:)))
www.wildesblut.blog.cz
A teď zase příští rok :) My to dokážeme vás tam dostat, protože vidím, že nás pravých Tokiáků je pořád hodně, bohudíky!!!!!!


MAJKA: Pod perex sem tedy přidávám ještě nějaké fotky, miláčku :-)


Gustí a jeho pesan :-)

20. května 2010 v 23:52 | Majka |  Tokio Hotel
Zlatí? Měla jsi taky už někdy samostatný článek jen o Gustavovi? :)))
Mám pocit, že ne... No, snad nebude vadit, že ti tu teď jeden takový vyrobím :-) Ale myslím, že tyhle fotky jsou vážně hezký... :)


wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

Jo a nezapomeňte zítra všichni držet klukům palce na Comet a kdo nemá Vivu, může se na přímý přenos dívat tady (snad to bude fungovat):Nylon magazine photoshoot – LA (US) 10/09

20. května 2010 v 7:30 | Majka |  Tokio Hotel
Objevily se fotky ze říjnovévo shootu z USA... ale zatím zase jen takhle malé, snad se objeví i v lepší kvalitě. Mě se nejvíc líbí za poslední "zákulisová" :-) A moc nechápu toho modrého Billa... :-)


wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz


wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

wwww.wildesblut.blog.cz

Montážky...

17. května 2010 v 11:35 | Majka |  Tokio Hotel
Tak kluci se zase na nějaký čas "vypařili" - asi mají volno a navštěvují své "kolegy" na jejich koncertech (psalo, že kromě Lady Gagy byli i na sobotním koncertě Black Eyed Peas v Berlíně)... a protože Chrisulka teď nemá jednoduché období (snad budete brzy všichni zdraví a vše se uklidní, zlatí!), tak sem "šoupnu" zase pár nádherných montážek z poslední doby :-)


by PeyotaS:
www.wildesblut.blog.cz


by Lily york

www.wildesblut.blog.cz


by FuckerBerrouz

www.wildesblut.blog.cz


by Foto gluck

www.wildesblut.blog.cz

Tokio Hotel jsou v Malajsii a Singapuru na vrcholu hitparád

14. května 2010 v 22:43 | Chris |  Tokio Hotel
TAK TOMU ŘÍKÁM ZPRÁVA DNE........ KONEČNĚ A NÉ TY TRAPÁRNY S VIAGROU:)))))))

Nicméně děkuji Tomovi za komentáře na blogu, po těch pěti-šesti co teď bývaly se to v jeho článku o Viagře krásně zvedlo... i špatná reklama je reklama... už s tím souhlasím:))))

.......................
Berlín (dpa). Magdeburská kapela Tokio Hotel teď slaví prodejní úspěch také v Asii. Jejich song "World Behind My Wall" je na prvním místě rádiových hitparád největších pořadů v Malajsii a Singapuru, jak nahrávací společnost Universal Music v pátek sdělila. Jedna naplánovaná autogramiáda v Malajsii musela být přerušena z důvodu nekontrolované hysterie fanoušků. V Taiwanu získalo aktuální album Humanoid status Zlato. Celosvětově prodali Tokio Hotel již víc jako sedm milionů záznamů. I v zemích jako je Francie, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Švédsko, Izrael a Rusko je kapela extrémně úspěšná.


..............

Kluci moc vám ten úspěch přeji... z celého srdce a na dlooooooouhoooooo !!!!!!!! NAVŽDY :))))Tom - Nehoda s viagrou v Taiwanu

14. května 2010 v 10:43 | Chris |  Tokio Hotel

Tom Kaulitz (20) z Tokio Hotel slavil v Taiwanu s pár dívkami. U toho spolkl příliš velkou dávku viagry.

Téměř dva dny zadržoval působení prostředku na potenci. Také měl bolesti hlavy a poruchy vidění.

Tokio Hotel právě poprvé cestují po Asii. Křičící fanoušci, jásání na koncertech, číslo 1 v hitparádách.

Ale proč Tom Kaulitz udělal takovou blbost?

"V Taiwanu mi někdo na nočním trhu prodal modré pilulky," řekl Bildu. "Ještě jsem se prodavače ptal: Vypadám snad tak, že bych nebyl schopný zvednou prapor nahoru? On řekl 'ne' - a přesto bych to mohl zkusit. Jednu mi hodil."

Šílené! Lékaři důtklivě varují před tím, nepoužívat viagru jako "party drogu".

Zpátky na hotel šel potom Tom s pár dívkami v těsném objetí.

"Potom jsem si vzal ještě pár pilulek. Asi příliš hodně. Další den se mi točila hlava a všechno jsem viděl rozmazaně."

Také Tomova stabilita trvalo mnoho bolestivých hodin.

Bratr Bill (20) pro Bild: "Proč si dal takovou sračku? Ten je nadržený od jedné vteřiny do druhé."

Tohle není legrace. Zneužití viagry může v nejhorším případě vést ke smrti!
...........................

Já nevím co mám k tomu říct (jinak díky Edene, že jsi  o tom napsala v komentářích...) fakt nevím no... zaráží mě to, že mají jako vyjádření toho Toma... to mi moc nesedí, ale přece si nemůžou dovolit si to vymyslet... a i Ty jeho odpovědi... no nic, ještě, že mám tolik starostí momentálně sama se sebou, že se nad Bildem, Tomem a jeho úletem s Viagrou jenom usměju:))))

Jestli si to Bild vymyslel, tak už bych je ale fakt zažalovala!!!!!

CO SI O TOM MYSLÍTE VY? BEZ MÉHO BLBÉHO NÁZORU, OPRAVDU VÁŠ.. DĚKUJI... MŮJ JE OVLIVNĚNÝ NĚKOLIKA FAKTORY... TAKŽE ASI NEJSEM MOC OBJEKTIVNÍ...

Lady Gaga Afterparty 10.5.2010

13. května 2010 v 7:01 | Majka |  Tokio Hotel
Tak kluci se šli zabavit... :-)
Nevím proč, ale Bill mi tu přijde nějak zvláštní... možná tím, že má vlasy sčesané na druhou stranu...? Nevím :-) Sluší jim to oboum :-) A ty holky jsou tanečnice od Lady Gaga, mám ten pocit, ne? Ta "Tomova" je hezká... taky si ji Tom hezky přidržuje :-)


www.wildesblut.blog.cz

Pár foteček + hlasování na COMET

11. května 2010 v 22:41 | Majka |  Tokio Hotel
No... prostě naši kluci :-) Alespoň tedy pro tebe, zlatí :-)
Myslím, že tenhle shoot tu ještě nebyl - škoda, že není ve větší kvalitě, ty první Billovy kalhoty jsou... no... jak to říct. Překvapující? I když u Billa už mě snad nepřekvapí už nic :-)

www.wildesblut.blog.cz


www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

A jak Chrisulka správně připomněla, nezapomeňte všichni povinně hlasovat pro kluky na Comet 2010! TH budou osobně přítomni, tak ať nejsou zklamaní... a ať třeba dvojčátka můžou konečně předvést nějaké to objetí :-)
Přímý přenos z předávání cen bude 21. května a kdo nemá Vivu, může se koukat i na Facebooku...
Jo a kluci by měli také jednu cenu předávat.


Bill a Tom - společný duet?

10. května 2010 v 23:38 | Majka |  Tokio Hotel
No... asi nebude :-) Alespoň podle toho, co tady říkají dvojčátka... Tom - ten Tom, který jindy tvrdí, že je ve všem naprosto nejlepší, všechno mu jde a všechno zná - tak ten samý Tom přiznal, že prý není "nejlepší" zpěvák :)))
To potvrdil i Bill a pak ještě dodal, že Tom je na to příliš stydlivý :-) No... řekla bych, že konečně taky řekli něco pravdivýho :-)A ještě fotku z jejich nového shootu - je zatím jen tahle jediná, ale stojí za to :-)
Ta Tomova čepice... no nic :))) Líbí se mi tu. Stejně tak Bill :-) A dokonce to tu podle mě dost sluší i Georgovi :-)

www.wildesblut.blog.cz

 A miláčku - doufám, že už je malýmu líp, že to nebylo nic vážného...? :-(

Ještě Asie...

9. května 2010 v 21:24 | Majka |  Tokio Hotel
Chrisulka psala, že zase trošku nestíhá, tak sem dnes dám článeček opět já :-)
A bude to taková směs, od všeho trochu... :-)

Tak nejdřív třeba takhle úžasná animka... dvojčátka fakt nezapřou, že jsou dvojčátka :-)
A teď několik krásných foteček - v té Asii to klukům vážně strašně slušelo :-)

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

Bill opět "trošku" křečovitý úsměv... ale ty košile, co si teď docela oblíbil, se mi líbí :-)

www.wildesblut.blog.cz


A tady u té fotky musím říct, že jak mají v ruce ty talíře, tak mi Bill v tom svém oblečení dost živě připomíná čísníka :))) Ale luxusního číšníka, to zase jo :-) Hned bych se nechala obsloužit :)))

www.wildesblut.blog.cz

No a na závěr ještě jednu kresbu, která se mi vážně hrozně líbí :-)


www.wildesblut.blog.cz

Jak jinak... dvojčata:)))

9. května 2010 v 0:54 | Chris |  Tokio Hotel
Tom vypadá jako jelimánek:) ale má tady krásnou barvu očí.... Bill je miloučký... sladký pohled... a já byla celý večer s mužíčkem heč:)))) a teď jdu dělat co? teď jdu spinkat... a kdo právě vstává... tomu přeji krásné nedělní ráníčko:)))

www.wildesblut.blog.cz
Že by ten den neměl Bill na sobě svůj talismánek? To jsou věci:)) Jdu ten šok zaspat:))) papapa

Reklama s Billem a přesně takhle se tvářil:)))

6. května 2010 v 21:42 | Chris |  Tokio Hotel
No tak jsem zase zůstala koukat, když jsem viděla tuhle fotku... proč takové krásy nejsou u nás v Česku... bych nemohla ani řídit, jak bych si pokaždé vykroutila hlavu a autem sjela do příkopu... musím říct, že jeho provokativní výraz naprosto miluju... a nadpis neřešte, asi jste si už zvykli, že nejsem tak trošku normální... zase se mi totiž něco vybavilo..... jinak je mi opravdu lépe, o víkendu ještě budu trošku odpočívat.... ale příští týden jsem tady v plné síle:)))

Jako takhle ho tak potkat v tom hotýlku:))

EDIT Majka: Miláčku, jen jsem ti ten obrázek vyměnila za kvalitnější, neva? :-)
www.wildesblut.blog.cz


Jenom ať dělá reklamy, je za to dost penízků a může si kupovat ty jeho předražené úleťacké hadry, kterými mě naprosto odrovnává:)))

A tady mě fakt dostal, i když to se mu daří bohužel už několik let a doslova!!!

Kluci v Taipei a je mi lépe:)))

5. května 2010 v 22:56 | Chris |  Tokio Hotel
Tak tyhle fotky mě fakt postavily na nohy.... sice nejsem úplně OK, ale je mi podstatně lépe a když vidím tu krásu.... tak mě zase méně škrábe v krku:)))

Ten Bill je neskutečný:))

www.wildesblut.blog.cz
No a Tom ... tady se mi hrozně moc líbí... jak vidím ty Billovy ruce... tak mi to něco připomělo, ale to je neslušné:) tak si to nechám pro sebe:)))))

www.wildesblut.blog.cz
Ten Tom se tváří jako jelimánek, ale ono to klame:))) viď Tomííí:))

Jak se oba tváří... Bill se mi tady neuvěřitelně moc líbí.......

www.wildesblut.blog.cz
Smích léčííí.... škoda, že u smíchu hned začnu kašlat:))) ale to je snad dočasné......

www.wildesblut.blog.cz
No, ty kalhoty bych fakt brala.... akorát, že bych musela míst provedení XL:)

www.wildesblut.blog.cz
Tak krásný čtvrtek miláčkové.............. já snad už brzy budu OK a zase budu normálně fungovat... teď jdu spinkat........... pusinky všem:)))))))))