Červen 2010

Tom ve filmu:)

30. června 2010 v 14:52 | Chris |  Tokio Hotel
Edene, děkuji moc.... já se tak nasmalá jak jsem to viděla, ale je pravda, že přesně jak píšeš, zachránce světa.... prostě super... třeba tam hraje i Bill, nějakou skrytou roli pod peřinou s Tomem:))))))))) a miluju, když se mi říká Lidunko, z toho ááá, no miluju to, děkuji Edene:))))

Edene napsala:

Ahoj Lidunko, tak už to asi prosáklo ven proč kluci nejsou nikde vidět. Pořád jsme chtěly Billa ve filmu a ejhle, Tom má zaděláno na jistě slibnou kariéru herce. A hned drama! No musím říct, že mu to dost sekne a vypadá tam jako zachránce celého světa.

www.wildesblut.blog.cz

Z toho Toma jde až strach... si představuju jaké praktiky by mohli kluci v té nemocnici provádět:))) Dneska mě berte s rezervou, měla jsem takový "zajímavý" hovor a jsem trošku úchyl potom, ale jinak pohoda:))) Píchaneček do prdýlky:)))))

Jen a jen Bill a Tom...

29. června 2010 v 18:58 | Chris |  Tokio Hotel
Tak jak se máte v takový krásný den? Sluníčko svítí a člověk by se jenom válel na sluníčku nebo v bazénku:)))

A co dovča? Už se těšíte? Já hrozně moc, už, aby to bylo... jedeme nejprve na hory a potom k moři... těším se na obojí, ale u moře bude větší oddechovačka...

A pro potěšení dva nádherní kluci, tady na té fotce se mi neuvěřitelně líbí..

www.wildesblut.blog.cz
To je prostě páreček, to mi nikdo nevymluví:)))

Dobré sexy ráníčko s Tomem:)))

28. června 2010 v 11:02 | Chris |  Kreslené obrázky
Krásné pondělní ráníčko.......... aby se vám lépe pracovala, nebo, aby vás nemrzelo špatné vysvědčení:))) posílám jednoho krásného sexy kytaristu, možná ho znáte, má bratra jménem Bill:)))

Obrázek se mi hrozně moc líbí, krásný výraz... takhle by kluci mohli hrát všichni, akorát nevím čím by si "TO" zakrýval pan NEJLEPŠÍ :))))

www.wildesblut.blog.cz
Ty varhánky na bříšku... jako ten Tom ach joooo:))) Vůbec Billovi nezávidím, že má toto doma 24 hodin v kuse:)))))))))

Bill a zvířátko

25. června 2010 v 13:56 | Chris |  Kreslené obrázky
A je tady opět páteček a nás čeká víkendeček........ já jdu dneska na tricátiny mojí kamarádky, takže už brzy nebudu a budu až zítra:))) ale to asi pojedeme na výlet, takže to vidím na neděli, ale to jdu ke kamarádce, ona má skoro roční dítě a já jsem ho ještě neviděla... takže... v neděli večer jsem tady jako na koni... přeji vám všem krásný víkend, hodně sluníčka a super výletky, pokud se někde chystáte...

A tahle kresba mě naprosto oslovila, je nádherná, sice vůbec nevím co je to za zvířátko, ale ve spojení s Billem celá kresba vypadá dokonale... škoda, že to slečna nedokreslila ještě o něco níže:)))

www.wildesblut.blog.cz
Tak se mějte zlatíčka. Jo a když se vracím k novému klipu TH. Tak jsem si ho pustila vícekrát a mám pořád stejný názor. Klip se mi líbí, ale bohužel mě neoslovil a malinko zklamal. Škoda. Už by to chtělo nějaký pořádný klip!

Tokio Hotel - ''Darkside Of The Sun''

24. června 2010 v 14:01 | Chris |  Tokio Hotel
Tak a je to tady........ i když člověk dopředu ví co ho čeká, protože se všude o tom píše, do konce čeká, že ten klip bude jiný......... bude o něčem... klasický a nejlépe nějaký ulítlý... jakož je to teď v módě, ale ONI zase ne......... no nebudu si tady vylívat srdíčko, ale mrzí mě to a prosím prosím moc, aby další klip byl normální a jejich oblečení taky a aby to zase malinko byli ti naši kluci co na začátku...


No nic, snad se příště dočkáme.... tři podobné klipy už si myslím stačí i na TH:)))

Tak co na to říkáte??????? Ale pravdu, na tomto blogu jenom pravdu, děkuji:)))))

Humanoid City Live DVD - trailer

23. června 2010 v 21:44 | Chris |  Tokio Hotel
Když vidím kolik tam bylo lidí, tak jim ten koncert závidím.... škoda, že tolik lidí nebylo v Praze... bohužel. Ale je to i tím, že tam každý věděl, že se tam bude natáček to DVD. No, jsem ráda, že aspoň někde tolik lidí bylo, připomíná mi to starou dobu, kdy měli vyprodaný každý koncert!!! Dokonalost!!!!!


A moc si přeju, aby na dalším koncertě měli normální hadry a v každém městě jiné trička:))) Prostě jako před třemi roky...:))))

Nevinost sama...

21. června 2010 v 22:21 | Chris |  Tokio Hotel
K tomuhle můžu jenom dodat, že s tímhle klukem bych se chtěla mazlit od rána do večera... a vůbec by mě to neomrzelo.... a kdo ví co dělal tento víkend:)))) Hm... třeba se s někým mazlil, třeba tam byl i bráška... a třeba ještě někdo:))) Jo jo, kdo ví:))))))))) Hm!

www.wildesblut.blog.cz
No a tak, když je tady jeden mazlíček, nemůže tady chybět ani druhý.... škoda, že jsou tak zalezlí, ale na druhou stranu.... no nic, těším se až zase někde vystčí růžky:)))

www.wildesblut.blog.cz
Z těch jeho rtů nikdy nepřestanu "umírat". Jak jsou plné a bože... vlhké a vášnivé... no nic, já jdu zase do reality. Víkend skončil a člověk jde dál svým klasickým životem:)))))))))

A další fotečky k popusinkování:))

18. června 2010 v 10:45 | Chris |  Tokio Hotel
Foteček Billa a Toma není nikdy dost si myslím, takže si říkám že když se něděje nic nového, že nevadí, že tady dáme fotečky starší:)))) Určitě je se na co dívat.....


Fotky kde jsou spolu mě nikdy nebudou nudit...
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
A nepřestanou mě nudit ani profilové fotky, tady se mi Tom fakt líbil naprosto extrémně....

A Billovo gesto dole..... dokonalost:))))

www.wildesblut.blog.cz
A všem přeji moc krásný víkend, co nejméně deštíčku a co nejméně velké zimy... prostě ať je tak akorát..... pusinky všem!!!!!!!

Zamilovala jsem se do těchto fotek:)))

16. června 2010 v 21:05 | Chris |  Tokio Hotel
První fotka mě naprosto dostala... prostě miluju jejich profily a vůbec tvář... moc krásná fotka, prostě k sežrání, nebo jsou asi k sežrání oni:))

www.wildesblut.blog.cz
Druhá podobná už tady byla, ale proč si to nezopakovat, když Tom je tady naprosto k zulíbání:)))

www.wildesblut.blog.cz
A třetí je prostě náš "frajer" Tom:))) Já musím říct, že na Cometech pro mě Tom byl ta jednička a Bill až dvojka, ale jenom můj názor, každý máme svůj, já jenom, aby jste věděli můj názor:))

www.wildesblut.blog.cz

A poslední je super ukázka toho, že i kluk, který vypadá jako holka je prostě kluk a musí se holit:))) Ale musíte kliknout ZDE, kde se vám fotka ukáže v opravdové velikosti....

www.wildesblut.blog.cz
Miluji jeho rty, naprosto a totálně.... chtěla bych je líbat a dotýkat se jich:))) Třeba někdy:)))))

Búúúúúúúúúúúúú:))))

16. června 2010 v 10:31 | Chris |  Tokio Hotel
Děkuji Edene za název i fotku......... mám snad k tomu ještě něco dodávat? ŠOK! Doufám jenom, že to je nesmysl a že nic takového na nás nevybalí, protože už tak mi chybí "starý" Bill a tady už by se mi fakt nelíbil!

Jak já chci Billa kdysi... nejde o chování, i když taky trošku, ale chci tu jeho něžnost, ta mi tak chybí. Ty jeho očička kdysi, špulení rtů... prostě miláček... já ho pořád zbožňuji, ale tak nějak mi chybí ten kluk z Hotelu v Ostravě, kde se mi z něj podlomily kolena a z jeho křehké krásy se mi chtělo brečet štěstím, že já mám to štěstí se ho dotýkat a vidět na milimetry jeho dokonalou krásu.. no nic, tady je "nový" Bill a jenom tajně doufám, že z něj nebudeme mít opravdu Býka! Bille prosííím ne:)))

www.wildesblut.blog.cz
Jak hned někdo dokáže udělat montážku:)))) Tohle není "můj" Billíšek, fakt ne! Ach jo, no nic, stejně ho budu milovat:)))) A těším se na tetování dvojčat!!!!!!

Tetování dvojčat + septum piercing (nepotvrzeno)

15. června 2010 v 18:36 | Chris |  Tokio Hotel
Děkuji opět Edene za upozornění:))) Jinak si myslím, že co se týká tetování dvojčat, nebude první, ale s tím piercem jsem trošku v šoku... že by měl Bill něco v nose... no nevím no, hold bylo by to jeho rozhodnutí, ale já na tohle už moc nejsem..... Co myslíte? Je to kec? Hodněkrát se takový kec jaksi i potvrdil:)))

..........


Podle všeho byla včera dvojčata s pár přáteli v tetovacím salónů, ve kterém již Bill byl a byli domluvit datum, kdy si nechají udělat tetování jako dvojčata s Tomem.

Když vycházeli ven, Bill měl septum piercing!

překlad: Evelyn

..........

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Z tetování dvojčat jsem fakt nadšená........... Tomíšek dostal rozum:))) Bill se musel asi hodně snažit, aby si nechal jakékoliv tetování udělat... čím na něj asi působil:)))))))))))))))) Přemluvami "Tomí, prosím... ať máme stejné tetování.." to asi jenom nebylo:))))))))

Kouřící, krásný Tom:)

14. června 2010 v 12:32 | Chris |  Tokio Hotel
Tak jaký byl víkend? U mě v celku normál. Manžílek mi na 3 dny odjel a hned včera mi bylo smutno.. ale jinak pohoda:) jediné co mě mrzí, že se tak ochladilo a nedá se jít do bazénu, ale snad se to brzy vrátí... vy jste si někde užívali???

No a jinak... tahle animka je přímo dokonalá.... já bych byla ráda kdyby se mi nelíbili s cigaretou, ale bohužel se mi tak líbí a Tom je tady pro mě naprosto sexy... uf! No a Bill se tady tváří zajímavě:))))

www.wildesblut.blog.cz
A tahle fotka se mi taky hrozně moc líbí, dneska mám asi den Toma:) I když ono to je fuk, protože oba stojí za to mít s nimi den:)))

www.wildesblut.blog.cz

Zrovna jsem snědla oběd a cítím se, jak bych snědla celé prasátko:) Hrozně se mi nafukuje břicho, nevíte co je na to dobré? Trvá to už možná měsíc a už mě to nebaví. Skoro nic nesním a břicho mám jak balón. Kdyby jste věděli, tak napište, děkuji a ať vám zbytek pondělí rychle uběhne:)))

RŮZNÁ HLASOVÁNÍ :)

11. června 2010 v 10:04 | Chris |  Tokio Hotel
Miláčkové, jsem zde a už opravdu, ale opravdu celá a bez toho, abych zase musela něco zařizovat... dneska napíši konečně i ten mail, který vám holky tak dlouho slibuji, je to tak dlouho, že už se stydím i v poslední buňce mého těla... dneska!!!

A tady dávám různá hlasování do anket a časopisků a tak... přece jenom musíme ty naše miláčky všude vyzdvihovat, ať se nám zase ukážou, nevím kde jsou teď zalezlí a vystavují sluníčku tělíčka, ale už by bylo třeba se někde ukázat:))))

www.wildesblut.blog.cz
Anketa časopisu Privilege:

Který umělec má na světě víc fanoušků?
Tokio Hotel jsou zatím na 3. místě.

www.wildesblut.blog.cz
Hlasujte pro Toma nebo Billa jako nejvíc sexy vegetariány mezi celebritami.


Bill Kaulitz (1989) je zpěvák kapely Tokio Hotel. Tento vegetarián je nápadný vedle jeho dobrého hlasu hlavně kvůli jeho extravagantnímu vzhledu. Tokio Hotel  jsou považováni za nejúspěšnější německou kapelu posledních let.

Tom Kaulitz (1989) je kytarista kapely Tokio Hotel a dvojče zpěváka Billa Kaulitze. V rozporu k jeho bratrovi, který vystupuju spíše hermafroditně, zosobňuje vegetarián Tom spíše klasický atribut rockové hudby.

www.wildesblut.blog.cz

No a tady v Bravu vyhrává Šok... nevím proč,  sice je to šočiček, ale tak miloučky:)))


Tak to je zatím vše, já vám přeji opět nádherný víkend, hodně sluníčka a tím pádem i hodně vodičky na ochlazení..... papapaPár "živých" obrázků... :-)

11. června 2010 v 0:45 | Majka |  Tokio Hotel
Miláčku, už mi to tu zase funguje, jak má... tak ti sem dám alespoň třeba pár animek z různý doby... :-)
Ale klidně je pak něčím "zaplácni", jestli jsi měla něco v plánu :-)


http://i44.tinypic.com/nqcvid.jpg


http://i50.tinypic.com/208xous.jpg

A tyhle stojí za to všechny... :-)

http://i39.tinypic.com/2qjysmb.gif
http://i43.tinypic.com/2a5y6v7.gifhttp://i39.tinypic.com/2uj5bb9.gif
http://i41.tinypic.com/15wj62f.gifhttp://i44.tinypic.com/ayludi.gif

Prostě jen BILL:)

7. června 2010 v 22:32 | Chris |  Tokio Hotel
Do středy vás budu trošku zanedbávat, proto vám tady na koukání nechám jednoho krásného kluka, nejspíš ho všichni budete dobře znát... tenhle detail se mi opravdu moc líbí, ty rty jsou naprosto k nakousnutí:))))

www.wildesblut.blog.cz
Jinak to počasí je tak nádherné, konečně sluníčko a štěstí a úsměvy lidí na rtech... to zbožňuji... chci aby to dlouho vydrželo..... myslím, že vody bylo dost, zase až za pár týdnů:)))

Entertainment@Asia (5.6.2010) 1-5 překlad 2

7. června 2010 v 11:55 | Chris |  Tokio Hotel
Takže v Taipei budou mít později vystoupení a budou vystupovat živě a my vás tam také zavedeme. Teď si zahrajeme hru, protože mají dobré tiché shody a mají hodně tajemství, o kterých nevíme. Dneska se dozvíme více o Tokio Hotel.

Teď tady máme sérii otázek, takže se vás na ně zeptáme. Uvidíte jejich pravdivé myšlenky.

Máme sérii otázek, takže bychom byli rádi, kdybyste na ně odpověděli.

První, kdo ukazuje mimo kameru nejvíc odlišnou osobnost?
Georg: Ok…
Bill: Oooh. To je těžké, protože většinu času, jsme jako…Máme Tokio Hotel TV. Takže to je naše vlastní show.

Reality show?
Bill: Přesně, celou dobu máme kolem sebe kamery.
Tom: Máme krátkou přestávku, ale měli jsme to.
Bill: Takže myslím, že fanoušci mohou z této show vidět naši osobnost
Tom: Z tohoto DVD.
Bill: Je to to samé, takže se nepokoušíme být někým jiným, takže myslím, že je to těžké. Nemyslím si, že někdo.

Je Gustav víc hovorný mimo kameru?
Bill: Jo..to je pouze rozdíl..

Protože tak moc nemluví..
Gustav: Ne, jsem stydlivý kluk.
Bill: Je velmi stydlivý, ale někdy umí být skutečně …hlasitý..

Takže kdo má víc fanynek?
Tom: Víc fanynek…
Georg: Myslím, že obecně Bill.
Tom: Jo

Takže můžete položit placku pro Billa?
Georg: Kolik?
Jenom jednu!
Tom: Ok, jen jednu.
Každý z vás dá jednu.
Bill: Já taky?
Georg: Takže tahle je pro Billa.
Ok, taky Bill pro Billa?
Bill: Ne
Tak co si myslíš?
Bill: Myslím si… ne (směje se)
Georg: Bille, do toho!
Bill: Myslím,že..
Georg: Taky jsem za to tebe hlasoval.
Bill: je stupidní hlasovat za sebe. Ale myslím, že Tom má taky hodně fanynek, takže dám jeho
Tom: Ne, jeden pro Georga.
Georg: Oh, děkuju.
Bill: Hlasoval jsem pro Toma a Gustav nemá žádný hlas.

Takže tyhle dva hlasy jsou založené na sympatii
Georg: Gustav může dostat placku za
Bill: Jo, je hlasitý.

Řekli, že Gustav mluví víc mimo kameru, takže mu dali taky tuhle sympatii. Můžeme vidět, že Bill má víc hlasů, protože má víc fanynek. Teď, kdo se nejvíc chlubí?
Oh! Žádný spor, Gustave? Tvůj hlas je teď velmi důležitý…Oh dobře! Tom…skutečně?
Tom: Ne!
Bill: Jo.
Proč si to myslíte?
Georg: Ty jsi hlasoval pro Billa?
Bill: Já????
Tom: Jo, protože se celou dobu chlubíš (všichni se smějí).

Ok, takže kdo je nejvíc talentovaný kluk v kapele?
Tom: To musím být já.
Gustave, tvůj hlas je teď velmi důležitý.
Bill: Oh, mezi.
Tom: Pravda je, že učím Georga na basu. Je to pravda.
Je to pravda, opravdu?
Tom: Jo, skutečně je to pravda.
Georg: Ne.
Tom: A Georgu, jak můžeš hlasovat pro sebe.
Georg: Je to můj názor.
Bill: Řekl bych, že je to směšné.
Sundejte to a dejte to…
(Tom sebere placku a dá ji na sebe)

Jsou příliš roztomilí. Řekli, že učil Georga na basu. Tak jak může hlasovat pro sebe? Tak roztomilé!

Ok, kdo má v pokoji největší nepořádek?
Tom: Řekne "nechci jít na drink".
Bill: Jo "Ne, nepůjdeme do baru. Musím být se svojí přátelkyní…"
Georg je ten, který říká "Nechci jít ven…".
Tom: Ale díky za to, mimochodem.

Takže Georg je jediný, kdo má teď přítelkyně?. Myslím přítelkyni, teď.
Tom: Já mám přítelkyně.
Ty máš přítelkyně?
Tom: Jo.

Tom má přítelkyně. Teď se jich zeptáme
na jejich oblíbené typy dívek. Mohla by nám každý z vás říct, jaký typ dívek vás přitahuje?
Bill: Nemám vysněnou dívku, věřím v lásku na první pohled, takže doufám, že prostě uvidím to správnou dívku a rovnou budu vědět, ok, tohle je moje pravá láska.

Je jazyk problém, když nemluví německy?
Bill
: Ne, to vůbec není problém.

Žádná angličtina, žádná němčina, pouze čínština…je to ok?
Georg: To by bylo těžké.

Můžete použít jazyk těla.
Bill: Potom bychom možná potřebovali překladatele.
Tom: Ale já většinu času žádný jazyk nepotřebuju.

Bill řekl, že věří v lásku na první pohled
a že nemá specifický typ oblíbených dívek. Zeptám se Toma.

Tome, jak je to u tebe?
Tom: U mě je to stejné, myslím. Věřím na dva druhy lásky. V lásku na jednu noc …

Takže například výška…Máš rád malé nebo vysoké dívky?
Tom: To je těžké říct.
Georg: Má rád krásné dívky.
Tom: Po světě jsem viděl hodně krásných dívek a obzvlášť v Taiwanu.

Obzvlášť v Taiwanu…vážně?
Tom: Jo!
Například?
Tom: Neznám jejich jména..
Bill: Ale ty je opravdu krásná!
Děkuju (směje se). Děkuju. To je to, co jsem chtěla slyšet (směje se).
Tome, já jsem Patty.
Tom: Oh Patty..

Řekl, že je na světě mnoho krásných dívek. Líbí se mu všechny.

Co ty Georgu, jaký typ dívek se ti líbí?
Georg: Není tu specifický typ.

Jaká je tvoje přítelkyně?
Georg: Krásná.
Bill: Má červené vlasy, přírodní červené vlasy a má pihy..
Tom: A má fetální vlasy
Popisujete Goerga?
Bill: A hodně uhrů…
Všichni se smějí
Bill: A ráda si kouše nehty…Mimo to je velmi milá..
Tom: Je přátelská.

Jsou tak neslušní. Co ty, Gustave?
Gustav: Jak Tom řekl, tady na výletě v Asii je hodně pěkných dívek, takže..
Tom: Ale opravdu se mi líbí velké oči.

Líbí se ti velké oči? Oh, líbí se mu dívky s velkýma očima. ..Je tohle dost?
Tom: Jo!

Díky. Dneska jsem strávila hodně času děláním make-upu. Řekla jsem, že mi zabralo hodně času, aby moje oči vypadaly větší. Líbí se mu velké oči, takže příště bychom si měly dát více očních linek. Dneska kromě hodně roztomilých her Tokio Hotel představí jejich nové album, protože tentokrát jejich album není vydané pouze v Asii, ale také v Evropě a v Americe a velmi dobře se prodává.

Řeknete nám víc o vašem albu "Humanoid"?
Bill: Tohle je naše třetí album a druhé album v angličtině. A téměř celý rok jsme využili k produkci. Strávili jsme hodně času ve studiu v Německu a také jsme nějaké věci nahrávali v Americe a Tom a já jsme poprvé toto album co-produkovali. Bylo to hodně zábavy a produkovat to bylo dobrodružství. Je to trochu víc jiné, je to víc elektronické a trochu to zní jako zvuky, které jsme přidali do všech TH-songů.
Tom: A Bill nás nechtěl mít na coveru..
Bill: Ne!
Georg: Cítíme se trochu smutní.
Bill: To není pravda.

Ale proč je to takto?
Bill: Oni to rozhodli!
Tom: To není pravda. Jsme opravdu smutní.
Bill: To není pravda.
Georg: Nemluv o tom tak moc.

Jsou velmi roztomilí. Tohle je jejich třetí album a je to poprvé, co dvojčata co-produkovala this album. Také tam připadli hodně speciálních efektů. Vtipkovali o tom, že pouze Bill je na coveru. Ale tohle se už stalo, takže o tom moc nemluvme. Teď se musíme zahrát nějakou místní taiwanskou hru.

Měli jste šanci jít na noční trhy?
Všichni: Ne..
Tom: Ale slyšeli jsme o tom.

Je to zábava, mají tam hodně suvenýrů a místní jídlo a
předtím, než pojíte, obvykle hrajeme s místními prodavači tuhle hru…
Tom: Opravdu?

Dneska tady máme tyhle malé jednoduché hry. Například na zdi budete mít balónky a budete na ně házet šipkami. A když vyhrajete, dostanete zadarmo jídlo.
Tom: Wow, tohle děláte na trzích?.
Na trzích taky, pro nějaké prodavače.
Bill: To je tak cool.
Když balónek nezasáhnete, musíte zaplatit a žádné jídlo nedostanete.
Georg: Zaplatíš jim, ale nedostaneš žádné jídlo?
Jo, je to jako hazard.
Bill: Ah, cool.
Je to jako, že si těmi prodavači zahrajete hru.
Tom: Takže lidé z toho obchodu jsou opravdu dobří.

Oh ano. Takže to je jedna z nich a druhá je hra s kostkami. A ta druhá…obvykle prodavač v Taiwanu, který prodá párky…hodí kostkou…dají vám misku, možná zaplatíme 5 NT a hodíte kostkou. Kdo vyhraje, dostane jídlo, dostane párky. Takže dneska si zkusíme jako na nočním trhu. Je to jiný typ zkušenosti.

Když hodíte, řekněte "Shi Ba La" (znamená to "18").
Bill: Shi Ba La!
Správně. Musíš to říct zvysoká "Shi Ba La".
Bill: Shi Ba La!
Ano! Ok, tady máš.
Bill: Takže teď je důležité mít nejvíc bodů?
Ano. Nezapomnň, že musíš říct Shi Ba La.
Bill: Oh ne. Zapomněl jsem to říct. Udělám to znovu.
Červená je pouze jedna, takže to je ta nejmenší.
Georg: Není to špatné.
Máš 4, 5..11 bodů. Takže Bill má 11. Tome..
Tom: Můžu to říct?
Shi Ba La!
Tom: Shi Ba La.
Jinak je docela cool.
Georg: Máš 10.
Je tak rychlý v počítání. Georgu…
Georg: Shi Ba La….
Takže 8, 10. Máš nejvíc, 17

Oh máš nejvíc! 17!
Tom: Dobrý ve hře, špatný v lásce.
Gustav: Shi Ba La...
Ok, hoď to znovu...
Gustav: Myslím, že to bylo 6.... Shi Ba La ... eeeh....12...
Takže Georg vyhrál.
Georg: Jako vždycky.

Můžu to zkusit?... Shi Ba La...Oh 14. Takže jsi vyhrál. Dostaneš párek zdarma.

Tahle hra se dostane "She Fei Biao".
Tom: Máme něco říct, když hodíme šipkami?
Bill: Jdi, Gustave.
Gustav: Kde je čára?
Wow, úžasný hod
Georg: Můžeš si vzít tuhle...
Bill: Shi Ba La!
Udělal 2 ze 3.
Tom: Georgu, do toho!
Tlak, tlak na Billa
Tom: Přinejmenším jeden..
Dělají skvělý zvuk..
Bill: Tak kdo vyhrál? Můžeme to udělat znova...
Tak to udělejte znovu...
Všichni: Ok.

Wow...házel spolehlivou přesností.
Takže z dnešních her můžeme vidět, že tito čtyři roztomilí velcí kluci ukázali jejich skutečnou osobnost a vidíme, že do Taiwanu přinesli jejich album "Humanoid". Doufáme, že se každému líbí. Všichni asijští lidé, prosím, poslechněte si tuhle skvělou evropskou kapelu. Ještě jednou vítejte v Taiwanu a doufáme, že vás znovu navštívíte.
Bill: Navštívíme. Děkujeme.
Gratuluju a všechno nejlepší s tímto albem. Děkuju! Děkuju Tokio Hotel. Rozlučte se.
Všeichni: Čau


..........

:-)))) Co k tomu říct..... naprosto úžasní :)))

Entertainment@Asia (5.6.2010) 1-5 překlad 1

7. června 2010 v 11:53 | Chris |  Tokio Hotel
Čtyři kluci z Magdeburku vydali jejich první singl "Durch den Monsun" v létě 2005. V Německu prodali okolo 5 milionů nahrávek.

Zpěv Billa Kaulitze, který vypadá jako manga princ a jeho dvojče Tom Kaulitz byli ovlivněni jejich nevlastním otcem, který je kytarista. Jejich debutové album "Schrei"zlomilio rekord a pobývalo v evropských hudebních hitparádě více než 66 týdnů.

Tři alba č.1, čtyři singly č.1, 10 platinových nahrávek, 10 hudebních ocenění, tohle dokazuje, jak jsou TH populární a jaký má hudba jejich hudba potenciál.

Dnes bude mít Entertainment@Asia s touto kapelou rozhovor, která je populární po celé Evropě a Americe, Tokio Hotel. Tohle je jejich první návštěva Asie a Taipei. Takže dnes o nich dáme všem asijským fanouškům víc vědět. Vítejte - Tokio Hotel! Vítejte v Taipei!
TH: Ahoj!

Co si myslíte o Taipei?
Bill: Je cool. Víš, neměli jsme šanci vidět moc z města, ale na letišti jsme měli příjemné uvítání. Čekalo tam hodně fanoušků a tohle jsme neočekávali. To bylo skutečně bláznivé, opravdu cool.

Můžete pozdravit všechny vaše fanoušky a publikum v Asii?
Bill: Jo. Ahoj všichni. Děkujeme
za vaši podporu, je to úžasné.

Tak už jste jedli nějaké místní jídlo?
Bill: Ne, jen jsme viděli místní snídani. Ale už jsme snídani měli, takže jsme neměli šanci to jíst. Ale vypadá to? …vypadá jako kobliha.
Tom: Je toho hodně.

Snídaně je velmi důležitá. Připravili jsme nějaké místní jídlo a slavný bublinový čaj, můžeme to vyzkoušet později. Jestli chcete mít nějaké pití…Řekněte nám o jméno "Tokio Hotel". Tak jste se pojmenovali sami?
Bill: První jméno, který jsme měli, bylo Devilish a vlastně to bylo velmi špatné jméno, protože…myslím, že nám bylo 9 nebo 10 let, takže jsme vybrali tohle jméno a řekli jsme, že potřebujeme nové jméno, které se dobře hodí a bude pro nás bodem jako v kapele. Začít nový čas a začali jsme společně pracovat s našimi producenty a všechno… Hledali jsme města, ve kterých jsme nebyli, protože..Nevěděli jsme, co by se stalo v takovém bodě a je to jako typ symbolu. Takže jsme přišli s Tokiem, protože to zní a nikdy jsme tam nebyli a hotel, protože je to pro nás symbol. Vždycky jsme chtěli cestovat po světě. Takže jsme přišli s Tokio Hotel. A dobrá věc je, že to nemusíte překládat. Tokio Hotel je všude Tokio Hotel.

Takže už jste vlastně byli v Tokiu?
Tom: Ne, doufáme, že tento rok dostaneme šanci, takže uvidíme. Jen plánujeme, doufáme, že budeme mít šanci.

Do budoucna můžeme možná přemýšlet o Taipei. Taipei Hotel. Všichni můžeme slyšet, že nám Tokio Hotel právě řekli původní jméno kapely. Vlastně se jmenovali Devilish, kdž jim bylo 9. Ale později chtěli nový start a nové jméno. Jejich budoucnost je neznámá, tak si vybrali neznámé město. "Tokio" bude jejich jméno kapely. Stali se populárními, když byli velmi malí.

Tome a Bille řekněte něco o vás. Jste slavnými od té doby, co jsme velmi malí. Jak zvládáte všechnu tuhle pozornost? Zvykli jste si teď?
Bill: Jo, teď jsme si na to nějak zvykli. Na začátku byl první rok neuvěřitelný, bylo to prostě úžasné a nevěděli jsme, co se stalo, protože náš první singl vyšel o našich letních prázdninách a potom bylo pro nemožné, chodit dál do školy, protože byl všude tisk. Bylo to skutečně cool.

Pletli si vás na začátku? Lidé nemohli poznat, který je Tom a který Bill?
Bill: Vždycky jsme vypadali naprosto odlišně. Myslím, že když nám bylo 6, vypadali jsme stejně. Měli jsme trika, na kterých byla naše jména kvůli učitelům. Ale později jsme se vyvinuli naprosto jinými způsobem.

Takže to je důvod, že jste se jinak oblékali? Jako za účelem?
Bill: Nevím, prostě to je věc, která z nás vyšla. Nikdy to nebylo plánované a řekli jsme "musíme být naprosto odlišní". Prostě to tak bylo, nevím proč

Randili jste s dívkami na škole? Měli jste obvyklé dětství?
Bill: Ne…
Tom: Ne, ale na začátku jsme randili s odlišnými holkami. Ale měli jsme stejnou holku, když jsme měli první polibek. Já jsme byli první..kolik nám bylo? Bylo nám 10 nebo 11 let, měli jsme první polibek a bylo to se stejnou dívkou.

Proč se stejnou dívkou?
Bill: Já nevím (směje se).
Tom: Bylo to jedna krásná dívka…

Takže vás přitahuje stejný typ dívek?
Bill: Toma a mě ano. Potom jsme vždycky byli přátelé. To vždycky nebylo dobré.

Byli známí, když byli velmi malí a na škole velmi populární, takže to využívali, aby získali u lidí pozornost. A svůj první polibek měli se stejnou dívkou. Líbí se jim stejné typy dívek. V detailech o tom budeme mluvit později. A teď se podíváme na jejich úspěšná alba. Když teď na ně vlastně lidé z celého světa upřou pozornost, už jsou nejúspěšnější německou kapelou 20 let, protože jejich hudba dosáhla různých částí světa. Teď se podíváme na rozdíl mezi nahráváním německé a anglického alba.

- Durch den Monsun, Monsoon

Woah, to je jejich nejvíc populární album. Když mu bylo 15 let, stále jsi měl takový pronikavý hlas. Ale můžeme slyšet, že se stal víc zralým, když nahrával anglickou verzi.

Můžeme říct, že tvůj hlas se jasně změnil..
Bill: Jo..

Takže tohle jste nahrávali, když ti bylo 15…
Bill: Vlastně jsem nahrával první německý song, když mi bylo 13. Potom jsme si vzali nějaký čas, protože jsme znovu změnili nahrávací společnost a když jsme znovu vyšli, bylo nám 15. Po roce se můj hlas naprosto změnil a všechno jsme znovu nahráli do angličtiny.
Tom: Pro nás bylo hodně práce, když jsme nahrávali nástroje..
Bill: Stejně tak pro mě. Musel jsem zpívat všechno znovu.

Takže jste změnili melodii, abyste to přizpůsobili změně hlasu?
Bill: Jo..
Tom: Ne melodii, ale tón…

Bylo těžší nahrávat v angličtině?
Bill: První nahrávka byla velmi těžká, protože to není můj mateřský jazyk, takže poprvé to bylo velmi těžké a já jsem chtěl, aby to znělo přirozeně, jako rodilý mluvčí a chtěl jsem, aby to znělo cool a ne, že se Němec pokouší zpívat anglicky, takže jsem si ve studiu vzal nějaký čas. Druhé album bylo o moc lepší a jednodušší, protože jsme strávili nějaký čas v Americe a to bylo skutečně užitečné, trochu si na ten jazyk zvyknout.
Tom: Opravdu miluju Georgovy vlasy v Durch den Monsun. Měl by si to mít znovu. Je to vážně krásné.
Georg: Možná.

Uvažoval by si o tom, znovu si je ostříhat?
Tom: Jo, myslím si tak.

Tom ti je chce zkrátit…
Georg: Jo, možná je může ostříhat ty..
Tom: Pro tebe? Jo, dobrý nápad.

Oblékáte se navzájem?
Všichni: Ne.

Bill řekl: "v žádném případě"…Ty jsi vždycky v kožených bundách a těsných trikách. Jak si k tomu přišel?
Bill: Pro nás bylo vždycky důležité…Poznali jsme se navzájem takto. Takže je důležité být sami sebou. Nechceme vytvořit image nebo něco takového. Vždycky jsem nosil make-up a miluju módu a miluju zkoušení nových věcí a ostatní nejsou do módy tak jako já.
Tom: Můžeme to nazvat přírodní krása. Nepotřebuju tyhle outfity

Zkusili jste kluci někdy make-up?
Bill: Nikdy jsem je neviděl nosit make-up. Možná doma, nejsme si jistý..

Někdy my holky zkoušíme dělat make-up na naši kamarádkách. Možná jsi to někdy chtěl zkusit…
Bill: Ne

Vystupoval jsi někdy bez make-upu?
Bill: Jo, nemám s tím problém. Někdy jdu ven bez make-upu, ale víc svým se cítím, když mám make-up. Je víc Bill, než ted Bill bez make-upu.

Žárlily by tvoje přítelkyně, protože jsi víc krásnější než ony, možná..?
Bill: Oh, nevím. Doufám, že najdu krásnou dívku.

V naší společnosti máme vaši velkou fanynkou, která by vám ráda velmi speciální dárek. Tady je Kristen!
Všichni: Ahoj.

Kristen ví, že máte rádi sladkosti…
Bill: Jo, to máme. Velmi moc děkujeme. Moc děkujeme. Milujeme všechny tyhle nezdravé věci. Celou dobu jíme nezdravé věci. Jíme burgery, fastfood, těstoviny, sladkosti, takže děkujeme.

V Taiwanu máme hodně lahůdek. Po těchto se moc přibíhá. Ale tyhle jsou skutečně dobré. Vyzkoušíte je? Obvykle se používá velmi velká slámka a kelímek a na konci se s tím zatřepe. Uděláme to společně?
Bill: Ok.

Tohle je vlastně moje oblíbené pití. Ale je tam hodně kalorií, takže to můžu pít, jenom když jsem na dovolené…
Bill: Ok..

Teď použijte slámky a zprudka to zapíchněte. Vyšumí to jako šampaňské. Jste připraveni?
Bill: Vyzkoušej to…
Georg: Ty to zkus jako první….. Jdou z toho nějaké kousky?
Velmi dobré.
Bill: Co jsou to ty černé věci?
Topioca, je to jako želé. Je to sladké…
Bill: Oh, myslím si…
Víš, co to je?
Bill: Jsou to ty věci, co jsme zkusili v …
New Yorku?
Georg: Ne, v Malajsii..
Bill: Nejsem si jistý… zkus to!

Bille, chutná ti to?
Bill: Jo, chutná mi to, je to skvělé. Nikdy jsem nepil něco jako tohle..
Georg: Zkusím to..
Jsi vystrašený?
Bill: Georgu, do toho a zkus to.
Georgu, Georgu, bude ti to chutnat.
Tom a Bill se smějou
Tom: Nemám rád ty černé věci, ale ten čaj je velmi skvělý.

Tohle je velmi oblíbené v New Yorku. Ale cena, za kterou to prodávají, je vysoká. V Čínském městě v New Yorku. Jinak doufám, že vám to chutnám, protože tohle v Taiwanu musíte zkusit. Jmenuje se to "Zhen Zu Nai Cha"
Bill: Zhen Zhu Nai Cha..

Tom: Je to dobré, ale ty černé věci, ty jsou divné..
Je to jako rýže..
Tom: Nemůže to moc pokousat, je to divné. Jsou to QQ.
Bill: Chutná mi to.

Takže dvojčata vždycky nemají rádi ty stejné věci?
Bill: Obvykle máme rádi ty samé věci..
Tom: Myslím si, že Bill lže.
Bill: Ne…
Tom: Chce být přívětivý…
Bill: Ne…

Teď se podíváme na vaše fotky, uvidíme, jak moc jste stejní a rozdílní.
Všichni: Oooh!

Členové této slavné rockové kapely také měli takové nevinné tváře. Ale neumí poznat, kdo je kdo…
Bill: Ne..
Tom: ….ale později to bylo snadnější
Bill: Když jsme byli velmi malí, bylo to skutečně těžké, naše matka věděla.

Takže si o sobě navzájem myslíte, že ten druhý dobře vypadá?
Tom: Myslím si, že Bill dobře vypadá? Ne! (Bill se směje).

Vážne?
Tom: Ne, kvůli tomu make-upu a jeho stylu oblékání.
Bill: Jsme tak odlišní, když dojde na módu a celý vzhled a všechno, ale obecně jsme jako jedna osoba. Protože jsme jednovaječná dvojčata a je tady něco magického, něco, co nemůže popsat, někdy máme sny o stejných věcech.
Tom: Vím, co si myslí on…
Bill: Nemohli bychom bez toho druhého žít. Jsme vždycky spolu. Bydlíme spolu. Každý den trávíme spolu.

Takže jaký největší zázrak se vám, jako dvojčatům stal?
Bill: Měli jsme stejný sen. Jednoho dne, když jsme snídali, Tom mi řekl přesně ten stejný sen, co jsem měl já.
Tom: Bylo to o zlé čarodějnici, která zabila naše rodiče.
Bill: Byla to skutečně špatná noční můra. Můžeme vědět, že ten druhý má špatnou náladu, i když nejsme ve stejném pokoji.

Žárlíte?
Georg: Někdy, možná.

Být dvojčata, jaké vlastnosti vidíte na tom druhém a postrádáte je, ale přáli byste je mít?
Bill: Myslím, že si jsme skutečně podobný, ale Tom je víc vážný, ale oba máme…rádi stejné věci.
Tom: Bill je snílek.
Bill: Jo.

To je dobře, takže jste mezi sebou rovnocenní?
Tom: Jsem víc realistický. Vím všechno..
Bill: Ale on je ten špatný kluk, když dojde na holky, takže nevěřte mému bratrovi…

Skutečně? Jak to?
Bill: Já věřím v pravou lásku

Žije okamžikem..
Tom: Správně…
Bill: Věří v jednu nebo ve dvě lásky na jednu noc.
Tom: Ne, věřím na dva druhy lásky. Věřím v pravou lásku a věřím v lásku na jedno noc. Takže to jsou dva druhy lásky.

Takže láska na jednu noc se stává častěji?
Tom: Jo, dosud ano. Ale možná se to změní.

Tihle bratři jsou příliš upřímní, jsou tak roztomilí. Takže co se stane, když se zamilujete do stejné dívky?
Bill: Myslím, že se to nikdy nestane.
Tom: Ne.

Nikdy se to nestane?
Tom: Ale myslím, že jednou se nám líbila stejná dívka. A nechali jsme ji rozhodnout, že?

Oh, nechali jste ji rozhodnout?
Tom: Jo, může to rozhodnout.
Bill: Nenecháme někoho, aby ovlivňoval náš vztah. Myslím, že jsme velmi spojení.

Hádáte se hodně?
Tom: Jo…
Bill: Někdy jo… víš, bratři… někdy to musíme udělat..

Obvykle to je kvůli čemu?
Georg: Můžou se hádat o všem, o kávě…o postelích v hotelech
Bill: Myslím, že jedna taková hádka je na DVD… Bylo to o tom, že jsme museli ukázat CD jiné osobě a já jsem nechtěl jít, Tom nechtěl jít a potom se hádáme..
Georg: Prostě takové stupidní věci.
Bill: Jo.

Co potom děláte?
Georg: Nejlepší rada je, opustit místnost tak rychle, jak je to jen možné, protože, víš.. protože tam házejí věcmi..

Tom: Je to jako žvýkačka [Tom odbočuje]
Ano! Žvýkačka. Zkusíš to?
Tom: Jo možná. Vypadají dobře….Hmmmmm
Lepší? (směje se)
Tom: Znovu mu to nechutná.
Bill: Taky to zkusím…
Zkusím tu růžovou… není to tak dobré, příliš umělé
Bill (na Georga): Zkus to…melounová chuť.
Ano, meloun..
Georg: Je to dobré.
Můžete to polknout? Ne, žvýkačka…Přesto to jako žvýkačka nechutná, nechutná to jako žvýkačka, že?
Bill: Je to jako svěží meloun.

Jsou tak roztomilí. Pro vás máme například hádku kluků. Podívejte se.

Nemám tušení, o čem jste mluvili, ale tohle je velmi sexy (Bill se směje).
Bill: Jo, jak jsem řekl, tohle je ta situace, kdo by měl poslat to CD nebo fotky…Prostě stupidní věc. Byli jsme na cestách 27 dní a byli jsme vždycky spolu, někdy prostě vybouchneme.

Prali jste se mezi sebou, když jste byli děti?
Bill: Jo, za všechno…se stolem a nevím..

Stále se tak perete?
Tom: Někdy, ale ne tak často…
Bill: Ne, museli jsme se někdy poprat..

Takže žádný úder do tváře?
Bill: Nee.
Tom: Ne, dělali jsme to..

Někdy? Ne?
Tom: Jo..

Tak roztomilé! Prali se, když byli mladí, bratři řekli, že se stále perou. Myslela jsem si, že by se neudeřili do obličeje, ale oni řekli "Ne, ne", do tváře se musí udeřit. Můžu vidět, že jsou tak reálná a roztomilá kapela. Víme, že mají hodně dobrých songů a své vlastní songy skládají. Zeptám se jich na jejich oblíbené songy.

Bille, vím, že jsi řekl, že je velmi těžké vybrat tvůj oblíbený song, závisí to na tvoji náladě, takže podle dnešní nálady, který song by jsi pro nás vybral?
Bill: Dneska bych byl za…
Tom: Song pro nás, že?
Bill: Song na našem albu?
Ano, samozřejmě.
Bill: Myslím, že jako první song je nejlepší slyšet Automatic, ale miluju Dogs Unleashed. Je spíše elektronický song a stejně tak miluju Pain Of Love.
Tom: Dneska byl zvolil "Darkside Of The Sun".

Vy byste vybrali…?
Gustav: Byl bych pro album..

Pro celé album?
Gustav: Jo.
Georg: Dobrá volba…vybral bych Screamin'.

Uslyšíme toho dneska hodně?
Bill: Nejsme si jistý, ale později, budeme mít showcase, zahrajeme akusticky. Ale když chcete poslouchat ostatní, problém je, že nejsou tak dobří zpěváci…
Georg: Někdy zpíváme..
Bill: A to není tak hlasité.

Entertainment@Asia (5.6.2010) 1-5 videa

7. června 2010 v 11:51 | Chris |  Tokio Hotel
Opravdu luxusní odpovědi dvojčat... usvědčování o jejich lásce je opravdu hrozně moc miloučké a já na tom prostě ujíždím... nasmála jsem se a hodně krát jsem musela kroutit hlavou... Tom: "Jestli se mi líbí Bill? Ne." no nic, kecá, ale to je fuk... je tam více zajímavých otázek a hlavě odpovědí a dlouho se mi rozhovor takhle nelíbíl a to nemluvím o tom jak medvídkovsky a šťastně vypadají na těch videích.... super!!!
Kreslený Bill a pokaždé úžasný

4. června 2010 v 14:21 | Chris |  Kreslené obrázky
Opět jsem našla nádherné obrázky. Možná je znáte, ale prostě já jsem je tady musela dát....... holky jsou naprosté šikulky.... nechápu jak dokážou, aby vynikly ty detaily... i když Allegator je tím pověstná...

www.wildesblut.blog.cz
A tahle je starší, ale naprosto dokonalá.... tady se mi Bill fakt moc líbil...

www.wildesblut.blog.cz
Jinak vám všem přeji krásný víkend, hodně sluníčka a spoustu úsměvů.......!!!

Tohle jsem milovala...

3. června 2010 v 14:32 | Chris |  Tokio Hotel
Tenhle postoj jsem na koncertech naprosto milovala.... nevím, ale myslím, že už to nedělal, nebo ano??? Já, když si vzpomenu na tu dobu, tak se mi svírá břicho... byla to nádherná doba, né, že by teď nebyla.... ale to jsem fakt vše vnímala ještě hodně intenzivně, každou zprávu o nich, nové fotky, videa... všude se o nich hodně psalo... byli v telce... no nic, já si vystačím i s tím co je teď, že jo, protože já je pořád zbožňuju, takže jenom malá vzpomínka je Dikobrazečka:))))

www.wildesblut.blog.cz
Jako ten jeho zadeček.... mňamky... a ten postoj (to už jsem psala), ty ruce, vlasy, záda:))) pohled do boku... no nic, jdu si dát studenou sprchu:))) Vzpomínáte taky rádi??? Nebo žijete jenom touto dobou????

************************

MŮJ DODATEK:

Bille a Tome, zmínili jste, že jste "víc než dvojčata". Co to znamená?

Tom: Jsme identická dvojčata a spojení mezi námi je velmi silné. Jsme jako spřízněné duše. Víme, na co myslí ten druhý.
Bill: Myslím, že by se dalo říct, že jsme jako jedna osoba.


Chris: Jedna osoba, jedno tělo a jedna duše:))) My víme hoši a taky nám to nevadí, spíše naopak:))) A to, že jste více než dvojčata:))) Vy už nevíte jak to vykřičet do světa, ovšem dejte si pozor, né všichni to zkousnou:))) My ano!!!!!

Já z nich fakt jednou padnu!!!

**************************

Kdybyste se měli popsat, aniž byste zmínili Tokio Hotel, co byste řekli?
Tom: Já bych se popsal jako opravdu pěkný cukroušek, krásný...
Bill: Kluk.
Tom: Úžasný kluk.

...

Já už nic nedodávám.... k tomu není co dodat, snad jenom... je krásné mít milujícího bratra!!!

www.wildesblut.blog.cz