Červenec 2010

MTV World Stage 31.7.2010

31. července 2010 v 9:30 | Majka |  Tokio Hotel
Chrisulka by k tomu určitě vymyslela originálnější název... já se nějak na víc nezmůžu, já tu jen zírám na tu Billovu kombinézu :-) On už prostě neví, čím šokovat :)))
Ale tak... ne, že by se mi to nelíbilo, je to změna po těch jeho věčných upnutých kalhotech :-)

www.wildesblut.blog.cz

A ještě pár míň kvalitních fotek...
Jo a pořád jsem přemýšlela, koho mi tu Bill připomíná - a už to vím :-) Takové ty misionáře z Afriky :-) Úplně si ho v tomhle umím představit někde na savaně mezi lvama :)))

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

Kdopak to spapal:-)

27. července 2010 v 13:39 | Chris |  Zvířátka
ahoj bando, tak nějak není čas ani nic nového co bych dávala na blog... snad jedině film Zatmění a Jacoba, což je vlkodlak, který je teď na pomyslné špičce mých miláčků:-))) viděla jsem to včera, takže je to čerstvé a je to nádherný díl, pro mě nejlepší z těch tří.... ale dneska tady dám jednu pohodičku od Dady... jednoho šikulku pejska:)))) Moc mě to pobavilo a je to moc miloučké....Náš Zlatý Retrívr to dělá taky, ale né tak důkladně, on si jenom bere:)))) Minule to byl zákusek a to jsem šla jenom vyprovodit kámošku.... a takovou chuť jsem na něj měla, ale smolík no:)))

Jinak se mějte moc pěkně, brzy příjdu s Vlkodlakem:-))))

Miro Šmajda & Martin Chodúr - Milostný Duet

22. července 2010 v 20:30 | Chris |  Miro Šmajda
Jako musím říct, že ten Mirek pořád dělá s Martinem divy... protože dost pochybuju o tom, že to byl nápad Martina... ale hrozně moc se mi to líbí a pobavilo mě to... a jsem fakt ráda, že přes veškeré věci, které je dělí zůstali přáteli.... pro mě to byla legrace, hlavně pasáž Sex Bomb:))) Miro je prostě šašek:)))))


Takové uvolněné věci mi prostě v televizi chybí.... i když Martina nemám ráda, oceňuju, že se snaží nebýt jenom ten "oblečkový" zpěváček!!! A Miro, prostě sluníčko:)))

A trošku realitky!!!

21. července 2010 v 17:00 | Chris |  Tokio Hotel
No, ale je otázka co je větší realita, zda jako, že to co nám ukazují, nebo to, co mají doma, že jo:))) Ale tak můžeme se jenom dohadovat... já věřím, že nejsou jenom obyč bratři, ale nechci to tady rozvíjet... někteří nějak ten twincest nedávají a já to beru, ale jako totální twincesťák nechápu:)))

Tuhle fotku, kde si jsou tak blízko fakt miluju!!! Bill: "Bože Tome, já už mám na Tebe takovu chuť, nevím jak dlouho to tady v klidu ještě vydržím! Jenom dva - tři prstíčky zasunout:)))"

www.wildesblut.blog.cz
Tom: "Ha ha Bille, bože, ještě, že mám tak volné kalhoty... ty mi dáváš...:))))"
www.wildesblut.blog.cz
Bill: "Tak já to ukončím... JÁ a TOM už musíme jít... to víte... máme "bratrskou" chvilku":))))
www.wildesblut.blog.cz
To nic holky, jenom tak moc jsem nějaká šťastná, že jsem se musela "rozdělit" s vámi:))) Papa broučci mojí, mám vás ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A trošku twincestíku!!!

21. července 2010 v 13:05 | Chris |  Twincest
Děkuji moc Edene, tyhle montážky na blogu rozhodně nejsou... a jsou naprosto úžasné, autorka je super.. první montážka je tak krásně žhavá... jenom se vměstnat mezi ně:)))

www.wildesblut.blog.cz
No a druhá... Tom se tváří tak nevinně, asi ho zrovna Bill fotí.. to je jejich oblíbená činnost... sexy tělo, skoro jako pravé!!!

www.wildesblut.blog.cz
A tuhle montážku jsem už myslím viděla, ale ten Billův pohled mě pořád nenechává klidnou... Tom se má na co těšit:)))

www.wildesblut.blog.cz
Edene takových montážek není nikdy dost, ráda zase od Tebe nějakou obdržím:)))) děkuji!!!

Mireček Šmajda - Last Forever

20. července 2010 v 19:55 | Chris |  Miro Šmajda
Víte proč jsem tak nad věcí, když jde o Billa? Mám ještě Toma a MIRA! A Miro má teď svou novou písničku a já ji naprosto miluju... prostě nejvíce a díky tomu to beru všechno lehčeji... nevzalo mě to a když už mám trošku sklon k tomu říkat Billovi býk, pustím si sluníčko Mira a příjde mi, že vidím Billa před pár lety a je mi dobře......... miluju tuhle písničku.......


Tenhle pořad jsem viděla i v televizi živě a bylo mi moc příjemné, že vím kde zrovna je... uvidím ho 8.8. a 4.9. a už teď se těším jako malá.... a doufám, že konečně bude i ta fotečka!!!

pod perexem překládek... nádherný text, který mi tak trošku mluví z duše, trošku se do toho toho textu vžívám... Miro ty mi dáváš:))))

Jako dvě hrdličky!!!

20. července 2010 v 13:40 | Chris |  Tokio Hotel
Název článečku vymyslela Dadulí:) děkuji... stejně tak, jako našla i tu fotečku, prýmovní suprovní... prostě tady bych je umuchlovala k smrti, ale asi by si vystačili sami:)))

www.wildesblut.blog.cz
Ty jejich ruce... jak jim jdou vidět ty žíly... to fakt můžu... a ty Billovy boty, fakt luxus:)))))

Okroužkovaný BILL :)

20. července 2010 v 12:16 | Chris |  Tokio Hotel
Já vím holky, že se vám to nelíbí, ale to je jedna z prvních fotek, kde to jde opravdu vidět a tak jsem se rozhodla, že jí tady prostě musím mít... jinak je to fotka z Bildu... no jo no... já si prostě nemůžu dát pokoj s tím piercem, protože Bill je takový úchyl, že já ho musím milovat i s tím vším co má v nose, uších a tak různě po těle:)))

www.wildesblut.blog.cz
Píšu Dadě: jé to je super a ona: Co je na tom super:)))) Já vím, že nic, ale tak nějak mě to nevzalo no... to je fuk, prostě to má a není na světě živá duše, která  by ho přesvědčila o tom, že to nevypadá dobře:))))

Twins za volantem...

19. července 2010 v 8:37 | Majka |  Tokio Hotel
... aneb nová TH TV epizoda :-) A musím se přiznat, že jen za včerejšek jsem ji už viděla vícekrát než celý jejich slavný nový klip DSOTS :-) Je to sice jasná reklama na Audi A1 - ale klidně ať dvojčátka dělají víc takových reklam, to by mi vůbec nevadilo... :)))
A strašne se mi líbí ten moment, když se v autě vymění, jde řídit Tom a jak se hezky pozdraví, když si znovu sednou do auta a asi si plácnou, či co (nejde to moc vidět) :-)
Jo a ještě jedna věc... dokonce mi ten pohled na Billa nekazí ani ten jeho okroužkovaný nos. Jsem ráda, že když už si "tu věc" musel pořídit, tak je ten piercing celkem malý a ne až tak nápadný...
Překlad by Evule:

Bill: Byli jsme vzati na tajné místo, abychom se poprvé podívali na zbrusu novou A1…teď ji vyzkoušíme…
Tom: Myslím, že dnes na ulici nepotkáme nikoho, kdo by jezdil s A1..
Bill: Můžeme udělat testovací jízdu ještě předtím, než bude dostupná… Vypadá úžasně.
Tom: Jo, ty ráfky jsou skvělé...
Bill: … a má to cool Audi světlomety. Vypadá to jako…
Tom: … zábavně…
Bill: … absolutně zábavně…nasedáme a jdeme jezdit…

Bill: Je úžasné a opravdu kompaktní..
Tom: Když jste uvnitř, tak se necítíte, že jste v malém autě..
Bill: Tady jsme…
Tom: Jo, teď jsme na Elbbrücken.
Bill: Ach, tak… musím říct, že interiér je opravdu skvělý.
Tom: Důkladný, je tu radar..
Bill: Vím…

Bill: Ten volant, prostě způsob, jak je to všechno udělané. Všechny ty aplikace jsou cool, zrcátko..tady dole je všechno lakované…
Tom: …ruční brzda…
Bill: …a tyhle bílé věci jsou taky cool…má to tenhle pěkný multifunkční volant a sedíte extrémně hluboko…
Tom: Je to sportovní…
Bill: Rozhodně je to pocit jako v motokáře…

Bill: Tihle paparazzi jsou všude…velmi únavné, v každém případě..

Bill: Auto reaguje okamžitě! Řízení a všechno…
Tom: ..neumíš to zhodnotit. Později se o to postarám…
Bill: Právě jsme zkoušeli… motor vypnout na světla, tak cool.
Tom: "Start & Stop". Na začátku jsem si myslel, že to možná bude dráždit, protože to trvá déle, ale je to naprosto rychlé..
Bill: Pozor, teď vypnu…

Bill: Pro mě auto vždycky znamenalo určitý druh svobody. Chtěl jsem řidičák a vlastní auto tak rychle, jak to jen půjde, abych se kdekoliv dostal. Prostě si vzít auto a odjet…je to jako domov, mít auto. Nasednout, zamknout dveře a odjet pryč. Poté, co jsme Tom a já dostali řidičáky, byli jsme na cestě celý den. Také jsme jezdili sami na některé naše termíny. Tom dokonce zvažoval, že si vezme auto na turné.

Bill: Hledej dál, zlato! ;) (směje se)

Tom: Nechceš si vyměnit místo? Pak ti můžu ukázat, jak řídit opravdu rychle a co je tohle auto…

Bill: Neříkej mi, že sis vzal nové Tokio Hotel LIVE album?
Tom: Mám ho u sebe…
Bill: Chceš si ho poslechnout? (směje se)…. Ukaž mi, co dovedeš, Tome….Live, 12.4.2010.

Tom: Otázkou je, co od auta opravdu chcete… podívej, když je to sporťák, cítíte sílu na plynovém pedálu..Tady cítíte, že určitě máte deformační zónu a nic netřeští nebo nechrastí.

Tom: Potřebuju sportovní zážitek z řízení…řízení, které je bezprostřední a tohle auto má zajisté silné zrychlení..i ve městě.
Bill: Ve skutečnosti Tom neumí jezdit rychle, protože má naprostý strach a já mu všude musím dávat jízdy.

Tom: Když jsem byl kluk, můj sen byl vždycky jízda. Myslel jsem, že nikdy nedosáhnu toho věku, kdy to budu moct dělat. Jakmile jsem měl 17, dokončil jsem první stupňovou licenci.
Bill: Tady jsou kliky..jen stačí, abys byl blízko u aut a automaticky se otevře. Jen to mít v kapse a pak to někam položit. Jediné, co musíte udělat, jen zmáčknout tlačítko "start".
Tom: Porazím ho…

Tom: Moje auto je jako obývák - mám tam CD, jím tam a vždycky tam máme něco k pití a nějaké sladkosti…Prostě tam trávím hodně času. Můžu jet kdekoliv chci a nikdo mi neleze na nervy.

Tom: To byla naše krátká testovací jízda v Audi A1 - hodně jsem se bavil, přestože jsme si nemohli užít jízdu v plném rozsahu, ale pěkné auto. Velmi se mi líbí.

Co je šeptem, to je.... atd :-)

17. července 2010 v 12:27 | Majka |  Tokio Hotel
Miláčku, snad nevadí, že se ti tu o to teď "tolik starám"... ale já myslím, že z těhle foteček budeš mít větší radost, než se pořád koukat na "překroužkovaného" Billa :)))
Takže ještě další screeny z Catánie :-):

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

Bill a Tom v Canánii

17. července 2010 v 10:00 | Majka |  Tokio Hotel

Tak už je celé video z Catánie, tak ho sem dám jako nový článek, je to rozdělené na 4 části, překlad bude pod perexem :-)
A hned na začátek ještě jeden screen... no... užijte si všechny ty Billovy kroužky :)))

www.wildesblut.blog.cz


A už slíbená videa :-) 1. část:


2. část:


3. část:


4. část:


 Překlady (by Evelyn) pod perexem...


Twins 16.7.2010

16. července 2010 v 20:26 | Majka |  Tokio Hotel

No... takže to jsou přesně oni :-) Pořád nás nechávají čekat, takovou dobu se nic neděje a pak nám toho naservírujou v jednom dni až to hezký není:-)
Ale některé "novinky" si klidně mohli odpustit :-) Mluvím samozřejmě o tom Billově novém piercingu, který nám dnes konečně poprvé veřejně ukázal (a ze kterého tedy já - a myslím, že ani Chrisulka - nejsme moc nadšené). Mimo to má Bill ještě 3 náušnice (kroužky) v levém uchu a nejspíš jednu v pravém... nějak z toho nemám až tak úplně dobrý pocit, jak se nám s těmi svými ozdobičkami rozjíždí :-)

Takže tady je video, které se dnes objevilo na Amazon.de (mimochodem, abych pořád nepsala jen o Billovi - Tom tam v tom svetříku vypadá naprosto úžasně!). Překlad dám pod perex :-)
No a aby toho nebylo málo, twins jsou dneska v Catánii, kde měli rozhovor pro italskou televizi. Tady je zatím alespoň pár screenů, videa budu přidávat postupně, zatím jsem našla jen 1. část, kterou dám za obrázky :-)


www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.czBill a Tom a prostě ONI:)

15. července 2010 v 14:04 | Chris |  Tokio Hotel
Mám chviličku a našla jsem krásnou fotečku dvojčátek, tak jí tady hned dávám, protože se mi hrozně moc líbí... a věřím, že vás potěší jako mě.... společné fotky obou fakt miluju, ale to je pořád dokola, já vím...

www.wildesblut.blog.cz
Hrozně moc se mi líbí to vystínování fotky.... a navlečený Tom a polonahý Bill to je prostě bomba:)))

No jo, když je ta cíga tak dobrá:)))

13. července 2010 v 23:11 | Chris |  Tokio Hotel
No Ti co nemají rádi kouření mě zase budou kamenovat, nicméně tyhle fotky jsou pro mě za poslední dobu ty nejlepší a nejhezčí a kluci s cigaretou tak sexy... a Tom se mi v té "cigaretě" líbí ještě o malinko více... ale oba prostě můžu........

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Zdravá voda a nezdravá cigareta.... super kombinace.... do toho nepravá kůže a šup na plac... hm... ale jinak pohodička, moc se mi to líbí a těším se až kluci vystoupí v pátek v Itálii... neboli na Sicílii... snad nepotkají mafiány:)))

Jinak malému už je mnohem lépe, děkuji za podporu.... bylo mi ho líto, když ležel doma a venku tak pěkně na koupání.... tak krásný večer nebo ráníčko:))))

Bill a léto!!!

11. července 2010 v 21:18 | Chris |  Tokio Hotel
ahoj zlatíčka moje... moc se omlouvám za to, že tady teď vůbec nejsem, ale po volných čtyřech dnech jsem nebyla schopná se zapojit jak do pracovního procesu, tak ani do blogového a dalších takových... jsem prostě naprosto líná a tím sluníčkem nějak hotová.... jsem ráda, že svítí, ale energie někde vymizela... a do toho malý v pátek večer dostal teploty, má je ještě dneska, takže nějaká viróza... no a tím pádem kromě energie chyběla i nálada... ale když jsem po třech dnech dnes byla na jednom webu a viděla tuhle fotku, tak jsem se s vámi o ní musela rozdělit... doufám, že si užíváte teploučka, volna a všech takových krásných věcí... a teď si užívejte krásného Billa na černobílé fotečce.....

www.wildesblut.blog.cz
Krásná dravá a divoká šelma už na vás kouká a jedna chcíplina se odplazí k televizi, což téměř nikdy nedělá a bude čumět na nějaké nesmysly do doby, než upadne ve spánek... zítra už snad budu více OK, mějte se moc krásně a pusinky:))))

Twins na koncerte Prince

6. července 2010 v 8:53 | Majka |  Tokio Hotel
Tak sice tyhle fotky jsou - nebo brzy budou - úplně všude... ale tak když to jsou zase první nové fotky po dlouhé době, tak myslím, že by je tu Chrisulka chtěla mít taky :-)
Naštěstí nikde nevidím ten Billův údajný nový piercing... ale tak nejsou to moc kvalitní fotky, takže kdo ví. Ale snad to je ok :))) Jinak koukám, že tam byl s nimi opět Andreas... a mám pocit, že vedle Toma sedí Natálie?

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

Tady jsou celé fotky:

Všichni "volnujou" :-)

5. července 2010 v 8:44 | Majka |  Tokio Hotel
Tak Chrisulka se nám "rekreuje" a u kluků zatím nic nového... ale snad prý mají být dneska Bill a Tom v Berlíně na koncertě Prince (proč mám ten pocit, že to dostat Tomík "rozkazem", za to, že s ním byl Bill na KISS? :))) ). Já jsem jen zvědavá - pokud budou nějaké fotky - jestli si Bill vážně nechal dát do nosu tu "ozdobičku"... a doufám, že ne :(
No nic... tak zatím alespoň pár nádherných starších foteček :-) Některé už tu určitě někde jsou... ale snad to nevadí. Myslím, že u twins nehrozí, že by se někdy okoukali :-)


www.wildesblut.blog.cz


www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

Opouštím vás na 4 dny:))))

2. července 2010 v 22:53 | Chris |  Informace!!!
ahoj zlatíčka moje z blogu........... zítra brzy ráno odjíždíme na čtyři dny do Jeseníků... takže tady nebudu a nebudu ani na netu........ jestli se bude chtít Májátku tady něco dát, budu ráda, ale já se objevím až nejspíš ve středu:))))

Přeji všem krásné čtyři dny volna, kdo si to prodlouží tak přeji třeba celý týden a mládeži celé dva měsíce prázdnin:))))

A aby vám nebylo smutno, tak jedna Vaše Chris:))) páááááááá

www.wildesblut.blog.cz
Vím, že tam vypadám blbě, ale čím jsem starší, tak je to horší, takže si na to budeme muset všichni zvyknout:)))

Mějte se moc krásně a ve středu jako na koni:)))) páááááááááá