Srpen 2010

Bill a jeho kosmetika

31. srpna 2010 v 22:21 | Majka |  Tokio Hotel
Tak konečně nám Bill začíná ukazovat, co stojí za jeho krásou... :-)
Ne, dělám si samozřejmě pravdu, protože my víme, že je krásný i nenalíčený :-) Každopádně s tou rtěnkou mě maličko překvapil, nějak jsem měla za to, že mu stačí jen lesk... :-)

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

Bill a Tom a Audi

27. srpna 2010 v 0:57 | Majka |  Tokio Hotel
Nechápu, proč musí Bill jezdit sám do LA a předvádět tam, jak umírá na anorexii, anémii a steskem po domově, jak ho trápí hádka s bratrem a to, že musí skrývat svou přítelkyni, kterou je čirou náhodou "stará známá" Natálie (proč jinak by s ním přece pořád jezdila), případně přítele, kterým je pro změnu jistý Dennis, prý člen týmu (ale v tomhle bodě se trochu ztrácím, protože ho neznám :-) ) - no, jsme my to ale všímavé fans, že tohle vše dovedeme vyčíst z několika málo fotek! :-)
A nechápu ani Toma, který tam Billa klidně pustil a sám si zůstal v Hamburku a musel se jít vypovídat do Brava, jak ho ta samota tak strašně trápí :-)

No, neměli by lepší, kdyby zůstali spolu? Vždyť v tomhle videu, kde jsou hezky pohromadě, není po tom jejich "smutku" ani památky... a jak jim to tam sluší :-)
Těším se, až (jestli) z tohodle focení budou fotky, vypadá to super :-)
A ještě pár screenů :-)

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz

www.wildesblut.blog.cz


Tom: Jsem tak osamělý

24. srpna 2010 v 22:35 | Chris |  Tokio Hotel
Asi bych se neměla už raději vyjadřovat k Billovi a Tomovi, ale mi to prostě nedá a tímhle mě kluci nadobro odrovnali... když už s tím vyrukuje Tom, tak to je fakt pecka... bože můj... takže Tom změnil názor, tak s tím hned letí do Brava a všem to musí vítězoslavně říct.... hm, víš co Tome? Raději než říkat to, co si myslíš už dávno, co tak ukázat aspoň jednu tvojí "lásku na jednu noc" hm? Tohle je tvoje první pravda po dlouhé době, ale zní tak trapně po těch tvých nesmyslech... no nic, jdu po svém, nebo se smíchy přetrhnu na dvě půlky... kluci bavíte mě a já vám za to děkuji.... lepší než nějací komici.... :-) holky sorry jestli vás to uráží, ale já už mám z některých hlášek našich miláčků fakt srandu...


Měl už nespočet afér! Ale hluboko ve svém srdci touží Tokio-Hotel-hvězda po lásce.

Tuhle větu by asi určitě podepsal každý: "Tak rád bych našel velkou lásku." Když ale něco takového řekne Tom z Tokio Hotel, potom to naprosto překvapí. Konec konců v minulosti 20letý nevynechal příležitost, kde by se nechlubil svými vztahy na jedu noc! Ale rocker z rychlého potěšení na jednu noc už nemá radost: "Nenaplňuje mě to, pozoruju to stále víc," prozrazuje Bravu. "Jsou v tom jeden nebo dva pěkné večery. Ale na konci se potom zase cítím nějak prázdný jako předtím. Jsem stejně tak osamělý jako Bill." Také jeho dvojče Bill si všiml, že není šťastný: "Vede smutný život. Proto bych si od něho nikdy nevzal rádu týkající se lásky," říká Bill. Právě naopak: Vlastně se učí tím, že mě sleduje. Protože teď si všiml toho, co já jsem věděl už v 15. Neměl by plýtvat málo volného času s krátkými vztahy, ale trávit ho s lidmi, kteří pro něj opravdu něco znamenají!" Má Tom vůbec ještě naději, že NĚJAKOU dívku najde? "Pevně věřím v to, že se to může stát - alespoň v to doufám." Držíme ti palce, Tome!


Tak k vůli tomu jsem nemohla jít spát:-)))

22. srpna 2010 v 22:53 | Chris |  Tokio Hotel
ahoj bando, tak jsem dojela, nejen, že jsem celý den naprosto mimo... nejen, že bych se hned sbalila a fičela zpět do Chorvatska.... nejen, že jsem před hodinou a něco usla, že půjdu už doopravdy spát.... nejen, že jsem to neudělala a našla tohle...... a já musím říct, že jak se mi poslední dobou Bill nelíbil, tady jsem z něj tak odvařená, že jsem se hned probrala a aspoň nějaké foteny tady musím hodit... no chtěla jsem začít tím, že tady dám fotky z dovči, ale to počká... ale tenhle krásný Bill, který uměl nahodit pohled raněné laňky a díky tomu jsou z toho všichni smutní, jak se chudáček nemohl ani v klidu najíst.... tak ten nepočká... nicméně to, jak každý řeší, jaký je vlastně ten Bill chudák, že nemá nikde klidu mě zase baví a chcípám z toho smíchy... jo jo Bill je největší chudák na světě... no nic, asi v mém věku mám na určité věci jiný pohled...je to chudáček největší na světě a je mi ho moc líto a jdu ronit krokodýlí slzy...

A tady ty fotky... miluji tenhle jeho styl a pohled nad kterým plesá nejedno srdíčko:-) :-) :-)

Jo a z těch kalhot jsem odpadla:-) Já toho Billa nemůžu nemilovat... on je NEJ blázen:-)

www.wildesblut.blog.cz
A tahle fotka mě zaujala, protože jsem si nevšimla, kdy přešel z bílých na červené... no jo, asi už potřebuje prostě silnější... já to chápu... když má všude chudáček za zadkem ty paparazzi, to by jeden nedával... né, já si nedělám legraci, je mi jasné, že to otravuje život, ale když Bill chce být někde sám, tak tam sám je! A nedostanem se tam nikdo... ani nevím proč to řeším, je mi do toho houby!

www.wildesblut.blog.cz
No a protože už fakt odpadám a zítra jdu bohužel do práce, tak další fotky už nebudu stahovat a dám tady pouze zmenšeniny... fotky jsou obrovské, tak stačí proklikat....


Líbí se mi jak leze do toho auta... je to jak fotka těch amerických celebrit... kterým jde vidět až pod sukni, škoda, že Bill má kalhoty:-)))


No a já už opravdu jdu... přidávám ještě článeček od Evule, ten, kde jsem si přečela o tom smutném pohledu... miluju bulvár... když jsem jela do Chorvatska, koupila jsem si po dlouhé době, asi po několika letech 4 časopisy Paparazzi, Spy, Jackie a ještě něco... no já se tak nasmála těm nesmyslům a kecům a nadpisům, kde nakonec v článku nebylo vůbec nic, že mě dlouho tak nic nepobavilo... no nic, asi jsem se najedla vtipné kaše... Bill je krásný a tady úplně nejvíce... papa.-))) Vaše Chris, která chce okamžitě zpět na dovču!!!!


Bill Kaulitz v Los Angeles
V minulosti utekli Tokio Hotel mému radaru, protože jsou z jiné země. Jejich fotky jsem viděla na některých internetových stránkách, ale nikdy ne osobně. To vše se změnilo minulou noc. Zachytily jsme zpěváka Billa Kaulitze jak minulou noc opouštěl v Los Angeles restauraci se svými přáteli. Byl tichý a upjatý, jakmile uviděl kameru, vypadal téměř smutně. Možná chce, aby tenhle pohled viděli jeho fanoušci? Vítej v Los Angeles, Bille; už se těšíme, až tě znovu uvidíme.


............................
Tvorba pro vzácné pozorování, Bill Kaulitz z Tokio Hotel byl spatřen při obhlídce nočního života Tinseltown a při návštěvě STK Steakhouse v Los Angeles, v sobotu (21. srpna).

Německá popová hvězda vypadala svým obvyklým stylem, když vycházela z populární restaurace/nočího klubu a bodyguard se snažil překazit plány čekajícím paparazzi.

[...]


Viagra is not for little boys

19. srpna 2010 v 9:19 | Majka |  Tokio Hotel
Tak tahle motnáž mě pobavila :-) No snad už si to Tom zapamatuje... :)))

www.wildesblut.blog.cz

A k tomuhle asi ani nemusím nic říkat :-) Dvojčátka :)))

www.wildesblut.blog.cz

Bill - backstage v Singapuru

18. srpna 2010 v 11:47 | Majka |  Tokio Hotel
V Singapuru nemají ani židle? :-) Ne... náhodou se mi tahle fotka líbí :-) Až teda na ty boty :-)

www.wildesblut.blog.cz

Pár montáží :-)

16. srpna 2010 v 22:28 | Majka |  Tokio Hotel
Tak protože o twins už zase není nějaký ten týden ani vidu ani slechu (že by se jim zachtělo moře a jeli navštívit naší Chris? :-) ), tak pro dnešek si musíme vystačit zase jen s pár "falešnými" obrázky :-)
Ale některé z nich jsou stejně jako "živé", takže to snad nevadí :-)

by syilviesysy
www.wildesblut.blog.cz

by lily-york
muj-tajny-bill.blog.cz

by foto-gluck
www.wildesblut.blog.cz


 A na konec tuhle nádheru od Monicy :-)

www.wildesblut.blog.cz

Tom pro Reebok

15. srpna 2010 v 0:34 | Majka |  Tokio Hotel

Tak zatímco se Chrisulka opaluje na pláži, cachtá v moři a dlabe pštrosy, my ostatní smrtelníci si tu dál "užíváme" to divný mokrý počasí (mimochodem, doufám, že nikdo z vás neměl s povodněmi nějaké velké problémy)... No a protože jsem slíbila, že se zatím budu starat o blog, tak to moc ráda plním a Tom mi v tom vydatně pomáhá :-)
Protože tahle fotka, kterou nafotil pro reklamu na Reebok, je prostě úžasná! Teda alespoň podle mě :-)

www.wildesblut.blog.cz

A pod perex dávám ještě rozhovor Toma pro Bravo.de - kde se Tomík zmínil, že prý už i Gustav má přítelkyni. I když... je to Tom, že jo. Člověk u něj neví, čemu věřit a čemu ne :-)

..."v naší kapele jsou už dva zadaní, basista a bubeník. Bill je stále sólo a já… já mám vlastně každý den jinou dívku..."


Adam Lambert - What Do You Want From Me

13. srpna 2010 v 8:30 | Chris |  Videa novějšího data
Tak a já jestli šlo vše dle předpokladů tak zrovna už jsem u moře a brzy se do něj ponořím... už teď a to jsem zatím doma cítím jeho nezaměnitelnou vůni, slyším šum moře a v dálce nádherné lodě... plánujeme zase jet lodí na druhou stranu, kde se po souši nikdo nedostane... dokonalost...

Jo jo, zatím jsem tady s tímto mladým teplouškem, který miluje Billa neprudila... a je mi jasné, že většině z vás je krajně nesympatický, ale já ho mám ráda... nevadí mi, že kopíruje Billa, že miluje Billa a nevadí mi ani to, že je teplý a rád se obléká jako ženská... pro mě to je správný úchyl, který se za to nestydí a zbožňuju jeho hlas a hlavně tuhle písničku, viz níže.... takže prostě už to na mě víte... a vy tady hold dneska uvidíte jeho ksychtík... naprosto ho zbožňuju poslední vteřiny klipu.... jo a nelíbí se mi, když má ty Billovské vlasy nahoru, sluší mu to jak to má tak normálně, ale jaksi on si do toho asi taky nenechá kecat takže tak:)))

A můžete psát jak ho "milujete" :))) asi jako Dada:-))))

A než bude písnička, tak jedna fotka, na které se mi šíleně líbí... a potom písnička:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Tak a písnička a samozřejmě nemůže chybět překlad.... sice ho moc nechápu, i když vina může být ve mě, ale to je fuk, tu písničku zbožňuji... překlad a další fotečky pod perex:-)))Miro Šmajda - Tošovice - 7. 8. 2010

11. srpna 2010 v 21:47 | Chris |  Miro Šmajda
Bando, vzhledem k tomu, že už balím na dovolenou a naprosto nestihám, tak vám tady onen super den ani moc nepopíšu... ale bylo opravdu nádherně... vyhecovala jsem se k tomu, že se dostanu k Mirovi a povedlo se... i když je pravda, že on byl tak ochotný, že se hodně fotil a snad každému se podepsat, trvalo to několik hodin... prostě sluníčko sedmitečné... a tady jsem s ním:-))) byl prostě super... na mě se nedívat, vypadám po té tlačenici jako mačo!!! Jinak mě hladil po zádech, když jsem po fotce ani omylem hned neodcházela... a on nic, v klidu mi odpovídal a byl moc příjemný... a já zase hladila jeho a prostě... no a dál tak... nicméně slušně jsem ho po nějaké době opustila, protože si myslím, že ostatní holky by to už asi dlouho nevydržely... ale když jsem odcházela, pohladil mi ruku a já zapoměla mu i říct, že chci na ruku podpis... no co už!!! Ale je fakt moc hodný, choval se pěkně ke každé a každému, takže to nebylo vyjímečné, věřím, že pohladil i jiné kočandy:-))) a hlavně ty mladší...

www.wildesblut.blog.cz
No, ale kromě Mira jsem si konečně všimla i jiného miláčka... měl černé vlasy, nalíčené oči a černé nehty... jo jo a byl to kytarista... Roman:-))) to víte, když mám tak ráda dva, tak i Mira si musím s někým spojovat... a tahle dvojka černo-blond je pro mě více než rajcovní... a ty jeho nalíčené oči, skoro jako vlčí a vy víte, jak miluju vlky... takže prostě to můžu a tady jsem s ním... no tulím se hodně, ale to se nedalo se netulit:-))) když jsou oba tak milí a příjemní... usměvaví...

www.wildesblut.blog.cz
Ale tady jsem už nezaváhala a nechala se podepsat.... ale fotila jsem si to až u tchýně v koupelně:-))) no bylo to krásné a hošani byli naprosto skvělí, krásně hráli a zpívali... a u písničky Last Forever, Miro skočil z pódia a dal mi mikrák k puse, no trapas jak blázen... ale poho... zazpívala jsem pouze tři slova, raději:-))) ale pochopil a šel dál:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Jinak moc děkuji Dadě za zmenšení, podepsání a nahráni na imagebam... já bych to fakt nestihala, děkuji moc, jsi zlatá!!!!!

A tady už dávám zmenšeninky foteček z konzíku... když budete mít chuť, stačí kliknout a fotečka se zvětší...


Tak se tady mějte moc krásně........ opět dávám blog do rukou Májíčka:-))) jedeme zítra do Chorvatska... sice až večer, ale nevím jak to bude přes den... ale na komentáře se podívám:-))) moc nekritizovat:-)))) Dělám si srandu... krásné srpen a hodně sluníčka!!!!!!!! Miro rozhodně sluníčko je a je jemný a něžný a takový prostě chlapeček!!!!!!!

Než příjde Miro... dvojčata Kaulitz

11. srpna 2010 v 10:49 | Chris |  Tokio Hotel
Pusinky... nebojte, nikde dvojčátkům nejsem nevěrná, to bych přece nemohla:-) Co kdyby to zjistil pan Veličenstvo:-)))  To by bylo ródeo:-))) Ale nebudu zapírat, že mi Miro a jeho kytarista Roman mi nezamotali hlavu:-))) Už jsem tady chtěla dát fotečky Mira, ale je toho více a teď ještě musím pracovat.... tak tady dám jednu nádhernou montážku Billa od Monicy... Bill je na ní tak něžný, takové zlatíčko, že tomu nešlo odolat.... chtěla bych sedět naproti tomu piánu a jenom koukat a svádět:-))) No nic, asi z toho nic nebude:-))) Ale montážku tady prostě dát musím...

Že je krásná!!! To je ten "můj" Bill jakého ho miluju... něčím by se měl vyprovokovat k činu a dát si zase normální vlasy:-)))

www.wildesblut.blog.cz
No a potom realistické fotečky Toma z reklamy na Reebok kde vypadá naprosto nádherně... nebo mi aspoň tak příjde... prostě pusinka... jenom popusinkova:-)))

www.wildesblut.blog.cz
No a tady v letu... videa jste určitě viděli:-))) jak padal na žíněnku:-))) No v tom šátku a popsané mikině vypadá krásně... miluju tento jeho styl... a ten pohled.... ach jo..

www.wildesblut.blog.cz
A u Dady jsem ještě vyhmátla i nějaké animky... jo jo... tomu nešlo odolat:-))) Na té první ten jeho krásný úsměv a druhá... ty pohledy... jo jo pan Kaulitz to umí:-)))

(260x184, 1141Kb)    (209x224, 1447Kb)


Takže, i když teď vede Miro, tak to vůbec neznamená, že tito dva jsou úplně mimo... včera večer se mi zastesklo i po Billovi... jo jo... ale nesmím se dívat na jeho nové fotky... to se mi hned odsteskuje:-)))

Tak zatím páčko bando:-)))

Fotky, které se mi líbí ze Singapuru

6. srpna 2010 v 14:00 | Chris |  Tokio Hotel
Musím říct, že pár fotek je moc pěkných a podařených a je škoda je tady nedat... vybrala jsem jich pár... jediné co mi na těch fotkách trošku vadí je Billův účes, ale jinak paráda... první fotka je prostě dokonalá, jak psala Dada, naprosto dominantní Bill :-))) jak jinak, naprosto mě to nepřekvapuje....

www.wildesblut.blog.cz
No a teď v hlavní roli "nožičky":-))) na druhé fotce jde vidět, že i Tom má pěkné hůlčičky... nicméně obě fotky se mi moc líbí...

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Naprosto žeru skoro každé Billovo oblečení, které má na sobě v Asii... nevím čím to, ale prostě wow... tohle můžu... no, ale to jenom tak... tady mi příjde, že je jak z Alabastru...

www.wildesblut.blog.cz
A na poslední se všichni krásně smějí... video jsem neviděla, tak nevím co Tom ukazuje, ale napadá mě... "No jen řekni bráško jak máš rád můj zadeček" :-))))

www.wildesblut.blog.cz
Jinak přeji bando krásný víkend, ať moc neprší a není zima.... a užívejte si... určitě se tady ukážu i o víkendu... ale dneska večer jdeme do kina, takže mě rozhodně nečekejte:-))) papa

Bill, Tom a jsem nějaká lenivá

5. srpna 2010 v 13:51 | Chris |  Tokio Hotel
Bando, nevím čím to je, ale co nemáme od pondělí doma malého, protože je na týden u babičky, mám nějak málo času... čekala jsem, že bez něj se budu nudit a že budu mít plno času, ale není tomu tak... snažím se nakoupit, co tady není, vše potřebné na dovču... věnuji se maximálně manželovi a scházím se s lidmi, na které normálně nemám čas.... v práci nabíráme nové lidi a já dělám pohovory, takže masakr... ale dvě fotečky z poslední doby B a T mě zaujaly... nejvíce Bill v košili a jak stojí... tady ho fakt žeru..... jak jsem odstříhávala Toma, tak mi to trošku bylo líto, ale Bill tady tak vyniká, že stejně každý vedle zaniká, takže tak... neříkám, že je tady sladký, ale sexy je... a není vidět pierc:-)))

www.wildesblut.blog.cz
No a tady jsem byla na Toma hodná a nechala ho na fotce, ale tahle fotka se mi právě líbí proto, že tam jsou oba.... jo jo, TWC mě neopouští ani omylem.... a od určité doby ho miluju ještě více:-)

www.wildesblut.blog.cz
Jo a co nějaké fotky z prázdnin holky, nebyly by????? Když nechcete tváře, tak stačí příroda... ať víme kde kdo byl:-))) Budu ráda za každou fotečku!!!!

Mějte se pěkně, jdu shánět plavky, bohužel všechno je přebrané... tak jdu dneska do centra města, poslední šance, držte pěsti!!!!

Premiéra Zatmění:-))) Jacob-Chris-Edward

3. srpna 2010 v 8:30 | Chris |  Pro Chris
Jinak, aby jste byli v obraze v čem zrovna jedu... tak jedu ve třetím díle Ságy Stmívání a to Zatmění... jedu tedy hlavně ve Vlkodlakovi (ten vlevo),nicméně když jsem viděla první díl, tak vyhrál upír (v pravo) a tudíž je mám ráda oba... ale prostě to zlatíčko nechlupaté se mi líbí malinko více... nedávám totiž moc chlupy na hrudi:)))

A za tuhle krásnou montážku, jak jste si jistě všimli děkuji Majce... jsi prostě zlatíčko, tohle mě moc potěšilo, dokonalost.... cítím se mezi nimi prostě úplně úžasně:))) Jo a ten nápis jsem si na tu montážku nemohla odpustit:))) vidět je pěkně co:)))

www.wildesblut.blog.cz
Když se tak na to dívám, tak já tam prostě vypadám nejlépe:))) tak pěkně štíhlou postavu jsem na sobě už dlouho neviděla, někdy tak před narozením malého:-)))))))))

Ještě jednou moc děkuji Májíčku:)))) kdyby ses moc nudila, tak další mi vadit vůbec nebude:-))))

Co na to říct....:-)))

2. srpna 2010 v 21:04 | Chris |  Tokio Hotel
Tak si tak v klidu prohlížím tuhle fotku a marně v ní hledám toho miláčka, do kterého jsem se totálně zamilovala v roce 2006. Už to opravdu není to nádherné děťátko s temnýma černýma vlasama, obyč tričkem a jeans, které měl v kuse v půlce zadečku. Vytratily se skoro úplně dívčí rysy a nejvíce mi chybí ten jeho upřímný úsměv.... prostě jsem ráda, že jsem měla tu čest poznat "starého" Billa a že jsem si tu dobu užila, jak nejvíce to šlo...

nicméně... pořád je to pro mě TEN Bill a nebude to jinak, nejspíš ani potom, co si tu svojí bláznivou hlavu vyholí (doufám, že to nikdy neudělá, nebo mě odvezou:)))). Možná a nejspíš asi ano, že prožívám teď intenzivnější období než kdysi... zase v něčem jiném... a možná jsem si to kdysi přála a teď to přišlo... ale není všechno zlato co se třpytí... no nic, kecám nesmysly:))) I když tady vypadá jako narcistický americký voják, který se nejspíš nikdy nechopí kalašnikova, stejně ho zbožňuju a dávám obrovský bod za odvahu, šílenství a to, že tenhle člověk, nikdy, ale opravdu nikdy nebude nudný!!!!!!!!

www.wildesblut.blog.cz
Ten kroužek v tom nose je tak legrační... nevadí mi tolik jako spoustě lidí, ale prostě nějak mi tam nesedí no... já chci delší vlasy, žádný pierc v nose a bude to celkem OK:-)))))