Září 2010

No a jak to asi před tím vypadalo - Vogue

28. září 2010 v 20:59 | Chris |  Tokio Hotel
Dodatek... než začnete soudit... dávám tady to video, ze kterého jsem hotová... ale můžete si ho i stáhnout, link úplně dole............ miluju a moje kecy viz níže berte jako rezervu:-)))


No já se fakt omlouvám Billovi, ale já ho poznat v této době, tak asi nic... no nevím zda ho můžu takhle hanit, ale prostě už to není to koťátko co jsem si zamilovala... nicméně to neznamená, že fotky nejsou zajímavé.... jen tak nějak nevím co říkat:-)))

Nicméně tady vypadají oba výborně:-))))))))))))))))

www.wildesblut.blog.cz
Tom: "Půjdeš se mnou na pokoj kocoure?" Bill: "Jasně, ale jen, když se mi nastavíš" ... já musela, tohle k tomu vybízelo...
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
:-)))) nebudu komentovat, prostě ne... já ho přece miluju, miluju a miluju a tohle si nesmím myslet:-)))
www.wildesblut.blog.cz
Naty dej si pozor, po tomhle pohledu by ti mohla jedna přistát.... co jsi mu chudáčkovi udělala:-)))
www.wildesblut.blog.cz
Naty Naty, že jsi ho píchla do jeho očička... to sis teda dovolila fakt přýliš:-)))
www.wildesblut.blog.cz
Posted by: Silvibill

Tak OK, už mlčííííííííííím... a víte proč? Protože je na stažení video, kde jsou právě tyto fotky a Bill tam je co?????????? Nádherný... ano, prostě na tom videu to vyzní úplně jinak a kluci vypadají fakt úžasně... tak fotka jak se na sebe dívají... díky za video, protože teď už vím, že mě pořád Bill bere a že vím, že takového kocoura bych brala i já...... samozřejmě bez brášky ani smykem:-))))

Takže ten odkaz, stáhněte si to všichni, protože to fakt stojí za to!!!!!!!!!


Vogue další fotečka .... já z něj padnu

28. září 2010 v 20:36 | Chris |  Tokio Hotel
Pořád marně přemýšlím koho mi přesně připomímá, protože nějaká taková postava v něčem hrála a vím, že to mělo spojitost s nějakým sexem, ale už fakt nevím... ale budu dále přemýšlet... příjde mi tedy rozhodně jako z jiné doby a setkal se s Tomem z této doby:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Nicméně tahle fotka je první kvalitní a nejvíce u ní ujíždím na Tomovi, jak jinak... chci ho vidět zepředu... Bill jako jo no... ale prostě antisexy sorry Bill, cítím to tak z těchto fotek....

Voque podruhé a potřetí... :-)))

26. září 2010 v 20:48 | Chris |  Tokio Hotel
Přiznám se, že se těším na fotky z tohoto časáku........ myslím, že náš čekají velice zajímavé věci:-))) a že budeme koukat jako péra........ ten klečící Tom u Billových nohou nemá chybu.........

www.wildesblut.blog.cz
No nemám čas holčičky, ale tohle jsem vám tady musela dát... jo a co mě bere je to, že snad už zítra nebo pozítří to číslo výjde... to bude:-))))))) Krásný zbytek neděle!!!!!!!

Tak se přiznávám dobrovolně, že tady se mi Bill opravdu líbí a nejvíce jeho upnuté kalhoty a ten jeho postoj, to mám fakt ráda, takže tady ho dávám naprosto v pohodě, vyjadřovat se k účesu nebudu:-)))

www.wildesblut.blog.cz
No a Tom klasika, na oba mi tahle fotka nejvíce sedí.... i když asi nás čekají ještě lepší "perličky" :-)))

Italský Voque - dvojčátka:-)))

23. září 2010 v 10:29 | Chris |  Tokio Hotel
Bože, já málem umřela smíchy... Já to žeru! Miluju to, jaký je úchyl, vypadá jako d*vka. On je prostě magor:-))) A pak se někdo diví, že fanynky Tokio Hotel nejsou tak zcela příčetné:-))) Když jejich "vůdce" vypadá takto:-)))) Za to Tom, nádech, výdech... on je přesně to, co se mi líbí. Ten kluk to u mě vyhrává na celé čáře, vším co poslední dobou udělá.

Jak jsme si dneska psaly s Giuškou (můžu to prásknout:-))) Billa očunovat a obdivovat, Toma ojet:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Tak co holky? Jo a kdo bude mít strach psát tady svůj názor, tak za ním dojedu domů a dostane do budky. Tady chodí holky, které už jsou nad věcí a nechci, aby tady měl někdo z někoho strach!!! Rozumíme si? A chci OKAMŽITĚ slyšet váš názor na našeho úchylačka miláčka Billíška a na jeho nádherného bratříška Tomíška:-))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A svůj vlastní názor!!!!!!!!!!

Dvojčátka se stěhují do L. A.

22. září 2010 v 9:37 | Chris |  Tokio Hotel
A je to venku.... nejspíš by odemě každý očekával, že z toho budu smutná, ale nejsem. Né, že bych chápala jejich pohnutky, když další dva můžou klidně zůstat v Německu, ale chtějí vyzkoušet jaké to je bydlet v USA a žít vedle hvězd první velikosti. To jsou věci, po kterých dvojčata vždy toužila. Takže to beru pro mě jako zprávu, ze které mi na jednu stranu spadl kámen ze srdce, důvody vysvětlovat nebudu. A na druhou vím, že budou vzdálenější než jsou teď. Nicméně třeba bude o nich více zpráv a budou díky Americkým Paparazzi mít více fotek... a jako Češka je mi stejně fuk kde bydlí, protože se k ním stejně nedostanu:-))) A myslím, že to každý tak trošku čekal. Jsem ráda, že to přišlo až v době, kdy už z nich tak neumírám:-))))) Přijít to v roce 2006-2007 tak to nevydýchám:-))))

......................................Goodbye Germany, hallo Amerika!
Bill (21) a Tom Kaulitzovi (21) z německém mezinárodně úspěšné rockové kapely "Tokio Hotel" opouští Německo a stěhují se do USA!

Jak BILD zjistil, slavná dvojčata se do Los Angeles přesídlí už na podzim. Chtějí tam s jejich manažerem a producentem Davidem Jostost, který  už rok žije v Beverly Hills, společně psát nové songy.

David Jost Bildu potvrdil: "Ano, Bill a Tom se prozatím stěhují do Los Angeles, ale byt v Německu si chtějí nadále ponechat. Přestěhování se do Beverly Hills je naplánováno uprostřed listopadu."

Jejich kolegové z kapely, Georg (23) a Gustav (22) chtějí zůstat v Německu, protože tady mají přítelkyně. Přátelé kapely říkají,  že dalšími důvody pro přestěhovní se do USA mají být vedle plánové práce v nahrávacím studiu v LA také  neustále pronásledování stalkerským gangem a loupež v jedom z jejich domů v Hamburku.

O hodně klidnějších to pro dvojčata v Los Angeles ale není. Hromadění hvězd sice není nikde větší než v Hollywoodu, ale Bill a Tom byli byli dosud paparazzi foceni také v L.A.

Tokio Hotel prodali zatím celosvětové více než osm milionů nahrávek. S jejich DVD a Live albem "Humanoid City" dosáhli Tokio Hotel celosvětově ve více než 15 zemích top 5 hitparád. V Německu, Brazílii, Mexiku, Kolumbii, Francii a Švýcarsku se kapela dostala rovnou na 1. místo hitparád. V Itálii, Španělsku, Portugalsku a Belgii získali 2. místo.
Tak co na to říkáte bado:-)))

Justin Bieber - Never Say Never ft. Jaden Smith

21. září 2010 v 13:09 | Chris |  Videa novějšího data
Teď jste asi v šočku co:-))) Jo jo i na mě došlo a díky mému synovi jsem naučila nezvracet z Justina a dokonce jsem schopná si poslechnout jeho písničky.... ale tahle, kterou jsem vám tady dala není jen tak ledajaká, ale je z filmu Karate Kid, kde hlavní roli hraje Jaden Smith, který je synem tatínka Willa Smitha a synáček vypadá naprosto jako tatínek. Jo, je mu 12 a vypadá jako děcko, ale jednou to bude fakt borec. Film doporučuju všem, je jak pro dospělé, tak pro děti a je opravdu moc pěkný a hlavní hrdina je k pomazlení, ale dětskému, je to takový krásný syn, krásného tatínka. Teda mi se Will líbí no.

Písnička je taky pěkná a zpívá tam právě s Justinem i Jaden... možná, že těm, kdo ten film neviděli to nic neřekne, ale mi se to líbí a jsem ochotná i díky mému synovi ho vydýchat a tuhle písničku si zpívám denně... a vzpomínám na sice trošku delší, ale moc pěkný film... a ten konec... znáte to, jak už leží, nemůže se postavit a........ však víte... to miluju:-))) jo jo slaďárny to je moje:-))))


a pod perexem klasicky překlad:-)))) kdo to neviděl asi mu text nic neřekne, kdo ano, je to super..... jo a fotky Jadena:-))))

www.wildesblut.blog.cz

Allegator je kouzelnice

20. září 2010 v 20:41 | Chris |  Kreslené obrázky
Co na to říct... možná je už znáte, ale já jsem "objevitel" a "objevila" jsem je před pár dny... z obrázků Toma jsem naprosto odvařená, ale líbí se mi i celá kresba kapely, namalovala je opravdu moc krásně.... prostě nádhera.... a nejhezčí a to těžce je tady Georg...

www.wildesblut.blog.cz
Jestli to opravdu ona kreslila, což asi ano... tak to nechápu a nepochopím... krása...
www.wildesblut.blog.cz
A tuhle fakt miluju.... ten pohled od toho Toma... wow... "Ten je můj a neopovažujte se dívat, natož sahat" :-)))
www.wildesblut.blog.cz

Tak a nemilujte ho:-)))) Jde to???

18. září 2010 v 16:01 | Chris |  Tokio Hotel
Holky, včera jsem nečekaně šla na Karate Kid a jak zbožňuju tatínka Smitha, tak zbožňuju jeho synáčka, který v tom filmu hrál a je celý taťulda, ale zmenšený a film je super, ale o tom jindy... teď tady dávám videjko, které jsem já osobně ještě neviděla a na první pohled se zamilovala... on je tady tak sladký a jak je krásný a takový normální... ježišku, takového ho chci pořád... miláček nás... jinak holky včera jsem přišla večer, dneska uklízím s mužíčkem a potom jdu s kámoškou na kafe... takže zase nic, ale nechávám tady videjko mňam:-))) A večer na vás kouknu...


No, že je úžasný.... jak se krásně směje a ten křik... no tohle je náš Bill jak ho miluju!!!!!!!!!

Realitka i montážečky s Tomíkem

16. září 2010 v 21:21 | Chris |  Tokio Hotel
Nooo, tak tohle je opravdu sexy.... musím říct, že Tomovo tělo to je něco pro mě.... hlavně samozřejmě realitka, ale uznávám, že některé montážky jsou taky pěkně sexy....

Ale realita je realita, ještě by to mohlo být ostřejší:-))) Ty boxerky... ještě malinký kousíček!!!!

www.wildesblut.blog.cz
No a montážky, to je taky pěkné masíčko:--))))

První se mi líbí opravdu hodně, bych ani neřekla, že je to montážka, ale Tom ve skutečnosti je ještě lepší!!!!
www.wildesblut.blog.cz
Hm, tak to je hodně žhavé, ale já jako žena bych ho potřebovala otočit na jinou stranu, takhle je připravený na akci s jiným pohlavím:--))))
www.wildesblut.blog.cz
Tady už je natočený lépe, stačí sundat zbytečné svršky:-)))) A ta připravená kamera... dobrý, chlapeček se rád předvádí:-))))
www.wildesblut.blog.cz
Snad vám nebude holky vadit, že si soukromé videjko ponecháme pro soukromé účely:-)))) Ale kdyby jste chtěli nějaké detaily, třeba bych mohla něco prásknout:-))))))

Prosbička ze Slovenska

15. září 2010 v 21:53 | Chris |  Informace!!!
Holčičky, přišla zprávička ze Slovenska, že když seženou určitý počet hlasů, že jim pozvou na Slovensko TH!!! Tak jsem se tam zapsala, přece jenom Slovensko není daleko, všichni mi tam rozumí a výlet za miláčkama by nebyl k zahození.... tak se tam pěkně všichni zapište..

já jsem napsala jméno, přezdívku a odkud jsem...   Lidunka - Chris - Ostrava:-)))))

...

Ahoj ľudia!

Slovensko potrebuje vašu pomoc. Jediný a posledný koncert, ktorý sa
konal na Slovensku, bol 08.04.2007. Chceli by sme Tokio Hotel opať na
Slovensku. Limit je 4500 ľudí, je to pomerne veľa, preto potrebujeme
vašu pomoc.
Ak máte záujem, tak stačí ak pošlete na mail 
slovakia.tokiohotel@gmail.com meno, alebo prezývku a miesto kde
žijete.  Fanúšikov na Slovensku je relatívne málo. Prosím, šírte
túto správu na Facebooku, na vašich blogoch, proste všade kde
môžete.
E-maily posielajte do 17.10.2010. ĎAKUJEME!
Pozor! mená si nevymýšľajte, ak bude predaných málo lístkov, koncert sa zruší.

Yeanni and Ellie

.......

www.wildesblut.blog.cz
Tak se pěkně hlaste, aby jsme se na jejich konzíku zase sešly, i když doufám, že se sejdeme i dříve, zrovna sjíždím blogy o Mirovi, že bychom to spojily s ním:-))))

Dovolená 2010 - Edene - Řecko

15. září 2010 v 21:06 | Chris |  Informace!!!
ahoj holky, já jsem ostuda co:-) Dokonce taková, že mi musela Miriel napsat SMS a potom i mail co se se mnou děje... ono toho je hodně i nic... prostě všechno zvláštní a zmatené, hektické... ale jedno krásné zůstává a to vzpomínky na dovolené... a já konečně můžu tady dát nádherné fotečky od Edene... jako já už je mám dávno, ale jsem prostě ostuda.... ale půjdu fakt do sebe a něco s tím udělám, chybí mi naše povídání a doufám, že se to trošku zlepší z mojí i vaší strany:-))) Je mi líto, že už jsem tady na blogu sama a Majku nechci otravovat, přece jenom má svůj blog, Facebook a dělá hodně montážek... ale já se polepším... a teď konečně dokonalost od Edene a tohle mi zvedlo náladu, hned bych sedla na letadlo a fičela........

.........

1. "Naše" pláž, na které jsme se koupali jen jednou. Zkrátka času bylo málo a krásných míst hodně
www.wildesblut.blog.cz
2. Protější ostrov, na kterém jsme byli třikrát! Žádná auta, žádné motorky, jen taverny a krásné pláže

www.wildesblut.blog.cz
3. Jedna z pláží tohoto ostrova

www.wildesblut.blog.cz

Dovolená 2010 - Chris - Chorvatsko

8. září 2010 v 14:16 | Chris |  Informace!!!
ahoj bando, tak Chris se konečně vzpamatovala z dovolené a vybrala "pár" foteček... víte já jich chtěla vybrat méně, ale já neumím být skromná... takže je jich tady hodně a proto je raději dám pod perex, protože né každý je schopný mě vydýchat:-))))

Náhledové fotečky dám takové nebeské... protože je mám moc moc ráda.... mráčky tam normálně ani nebyly... tak jsou raritky:-)))

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz

My Only Twin - Happy 21st Birthday Tom & Bill

3. září 2010 v 13:43 | Chris |  Tokio Hotel
Moc krásné videjko o dvojčátkách... líbí se mi dokonce i písnička... a vůbec vše, díky Dadi za tip... mám ráda takové videa od začátku po dnešek.... super:-))))


A všem přeji krásný víkend........ o víkendu konečně zpracuju fotečky z dovolené a dám je tady... pusinky všem a užijte si doufám sluníčka:-))))

VŠECHNO NEJLEPŠÍ BILLE a TOME :-)))

1. září 2010 v 13:36 | Chris |  Tokio Hotel
Tak jsem si odskočila od nemoci a nejhoršího dne v pracovním měsíci, abych těm našim miláčkům popřála.... přeju jim, aby měli pořád více a více takový úspěch jakých mají teď, aby byli moc šťastní a aby Bill sundal ty svoje vlasy:-)))) prostě, aby se jim dařilo vše, na co sáhnou... dávám tady pár jejich foteček, jsou všechny starší, ale to vůbec nevadí...

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Jo jo, to je třeba zdokumentovat, takovou krásu.... a co, že ji mám 24 hodin doma, mít ho i na foťáku se vždy hodí, co kdyby šel sám na záchod:-)))) a mi bylo smutno:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Jako děti byli opravdu naprosto stejní... jsem, ale ráda, že se potom změnili, že začali mít každý svůj styl, protože každý je úžasný právě tak, jak vypadá...

www.wildesblut.blog.cz
A teď jsem se snažila najít fotku, na které se mi nejvíce líbí... ale takovou jsem nenašla... tak tady dávám mou oblíbenou fotečku z jejich dovolené.... tuhle fakt můžu... i když fotky z dovči vždy těžce vydýchávám všechny:-)))

www.wildesblut.blog.cz
No mám je ráda už tolik let, že už zapomínám počítat:-)))) Ale jsem ráda, že jsem je kdysi objevila a že jsou pořád s námi a já můžu za sebe slíbit, že co bude Tokio Hotel, já budu jejich velká fanynka a dvojčátek nejvíce:-))))