Říjen 2010

Saturn-Advertising Campaign, Los Angeles

29. října 2010 v 21:22 | Chris |  Tokio Hotel
Z první fotky jsem naprosto odpadla a takhle mě Bill přivítat, tak neřeším vlasy a ni to něco v nose a jsem jeho......... i když bych ho asi musela "znásilnit":-))) mi by to fakt nevadilo.... prostě Ježíš jak vyšitý a já to milujůůůůůůůůůůůůůůůůůůů....

Taky bych chtěla říct, že můj syn měl narozeniny, takže oslavy a schánění věcí, chystání... nebylo času nazbyt... ale teď tady budu nějakou dobu otravovat:-)))) a vidím, že tady jsou komentáře od Dany... a dalších holčiček... super, dám článek a jdu číst:-)))

Moje vymodlená fotka!!!! Fakt ho tady žeru i s těma jeho chlupama!!!!

www.wildesblut.blog.cz
Ale líbí se mii všude, prostě už jenom to jeho oblečení, to je můj šálek čaje a do toho Billíšek.... a sranda je, že čím je dál, tím je mi blíž... no mě neřešte... víte, že jsem trošku mimo:-))) jenom jsem chtěla říct, že já narozdíl od vás nesmutním, že odfičeli do L.A....

www.wildesblut.blog.cz
Ten jeho pohled....... wow ... a ty ruce mamíííííí:-))))

www.wildesblut.blog.cz
No a to jak ukazuje prstem jsem vždy žrala... po dlouhé době to vidím a zese mu to sluší:-)))

Jinak je mi jasné, že jdu s fotkama s křížkem po funuse, ale co... tenhle blog není o tom být první, ale podělit se s vámi o to, co se mi líbí a co miluju...... chybíte mi.... chtělo by to sraz!!!!!

Trochu legrácky při pondělku:-)

25. října 2010 v 11:40 | Chris |  Srandičky
Achooooooj bando.... tak protože tady kromě Billa dlouho nic nebylo, tak dneska pejsek a vtípek.... který naprosto chápu a já bych měla naprosto stejný dotaz... viz konec vtipu, který mě pobavil:-))))

.........................

Starý, velmi unaveně vypadající pes se mi nedávno zatoulal do dvora.
Byl dobře živený, a podle pěkného obojku a čistoty kožichu,
bylo zřejmé, že on něj bylo dobře postaráno.
Kývajíc přátelsky ocasem a s hloupým úsměvem, jaký umí jenom psi,
přišel pokorně za mnou a nechal se pohladit po hlavě.
Celý šťastný, že jsem ho neodmítl se oklepal a sledoval mě domů.
Kráčel pomalu po chodbě, pouze očichal nabídnutý pamlsek, lehnul si na 
koberec do kouta a za chvíli už spal.
Po hodině spánku se postavil, oklepal, a znovu přátelsky přitom vrtíc ocasem
odkráčel ke dveřím. A já jsem ho pustil ven.
Příští den se vrátil, znovu mě pozdravil na dvoře, šel dovnitř na stejné místo a
v koutě zase asi hodinu spal.
Tohle se opakovalo po několik týdnů... Celý zvědavý jsem napsal a připnul mu
na obojek kousek papíru se vzkazem:
"Rád bych zjistil, kdo je majitelem tohoto nádherného a milého psa a zeptal se, jestli víte,
že skoro každé dopoledne váš pes přijde do mého domu a hodinu se tu vyspí?"
Následující den se pes přišel vyspat s odpovědí připevněnou na obojku:
"Jmenuje se Rusty a žije v rušné domácnosti se šesti dětmi, dvě z dětí jsou
méně než tříleté... snaží se jenom odpočinout si a vyspat se.

Mohla bych s ním zítra přijít i já?"

:-)))

.........................

Jo jo, to je tak, když má někdo tři malé děti:-))) To bych nedávala ani já:-)))

Krásné pondělí a lepší počasí přeji všem!!!!!!!!!!!

www.wildesblut.blog.cz

Tak přesně takhle vypadá náš pejsek a přesně takhle spinká a to malinké děti už nemáme:-))))

Bill v reklamě je bomba!

22. října 2010 v 20:19 | Chris |  Tokio Hotel
Jak jsem normálně těžce proti reklamám, tak tahle mě naprosto super pobavila... fakt se povedla a Bill je v ní naprosto perfektní... jeho pozvednuté obočí je prostě bombáááááááá... je veselá a pobaví... fakt super, tak v takových reklamách mi kluci vůbec nevadí, klidně více takových... miluju Billovo zvednuté obočí!!!!!!!! Jeho mimika mňam!!!!!!
Alice: Kdo jsi?
Bill: Já jsem Bill Kaulitz.
Mimozemšťaň: Tohle může říct každý..
Bill: Tak se podívej...
Alice: To umím taky...
Bill: Všechno je prostě otázka techniky.

.....

Jak řekne pyšne "Já jsem Bill Kaulitz" ... žerůůůůůůůůů:-)))

Co na to říkáte Vy??? Nevím názory druhých, ani to nečtu, ale vaše si ráda poslechnu!!!!

Köln 27.8.09 Tokio Hotel - Sweet Twins Moment 'In die Nacht'

20. října 2010 v 20:16 | Chris |  Tokio Hotel
Jo Bill umí upoutat pozornost svého brášky... je to moc krásný kousek videa... jsou tam oba jako sluníčka... na taková videa se člověk dívá a připitomněle se usmívá:-))A Bill tady má ještě krásné vlásky.... vypadá tady tak jak ho miluju... ach tak nic no, ale vzpomínka je to krásná:-))))

Malinký Tomík:-)

18. října 2010 v 21:49 | Chris |  Tokio Hotel
No a když jsme před tím měli ňuňánka Billa, tak jsem tady dneska dala ňuňánka Toma... tady byl ještě takové sladké děťátko... člověk by jenom pusinkoval... akorát, že tady by mě asi ještě dali zavřít:-))))  Moc se mi ta fotka líbí a i když ho miluju v nových vláskách, dredíky měly taky něco do sebe....

www.wildesblut.blog.cz
A má tady pohled přesně takový jaký dokáže hodit Bill...  a ty oči... jo jo, dvojčata se fakt nezapřou a můžou se snažit vypadat každý jinak.... aspoň oči je vždy prozradí.... :-)))

A jaký byl víkend? U mě celkem dost "náročný" na pařby... takže odpočívám:-))))

Prostě jenom "starší" BILL

14. října 2010 v 21:37 | Chris |  Tokio Hotel
Dneska v noci se mi zdál sen a Bill měl na sobě (v tom snu:))) tohle tričko s nápisem BK 89 a tyhle vlasy... byl naprostý mazlíček a potkali jsme se v Číně:-))) To mi asi "hrabe" z filmu Karate Kid:-))) nicméně ve snu byl Bill, Já, hotel, pokoj atd.:-)))) a tohle je asi 5 sen o TH ze kterého jsem ráno byla mírně vykolejená... ale v dobrém... takže tady máte Billa z mého snu:-)))

www.wildesblut.blog.cz
No že je tady krásný... a to tričko má moje milované barvy, ale bez toho trička to taky nebylo k zahození:-)))) mňam... a krásné sníčky všem a kdo to uvidí ráno... tak krásný už páteček:-)))

Já ho chcííííííííííííí :-))) ale vůbec by mi nevadilo, kdyby v době než na mě bude mít čas Bill se o mě postaral Miro:-))) no, ale asi utřu a půjdu si po svém:-))) bez černovláska a blonďáčka... bléééé:-)))

Já chci takýýýýý:-)))

11. října 2010 v 21:18 | Chris |  Tokio Hotel
Já chci taky potkat na dovolené Billa Kaulitze.... a vůbec by mi nevadilo kdyby to bylo ještě v roce 2010:-)))) Tady jde jasně na Billovi vidět v jaké soutěži byl:-)))) On v tom snad chodil pořád:-))))

Jak je tady sladký a úsměvavý... to byl takový mazlíček:-))) Né, že by nebyl, ale tak... tenkrát....

www.wildesblut.blog.cz
A další věc, kterou bych chtěla kromě dovolené s Billem:-))) je, aby mě tááákhle pusinkoval a objímal... já chcíííííííííííííí:-)))) a nejlepe hned.... v blízkosti Bill a hned i Tom... to by byla paráda, jenom bych si přála být v té době JÁ a né pejsánek:-))) Zajímalo by mě jestli ti pejsi po nich voní... můj pejsek voní mým parfémem jak se mazlíme... tak třeba oni taky...jinak tu fotku naprosto miluju... rodiče a jedno dítě:-))))))))

www.wildesblut.blog.cz
No já bych toho chtěla samozřejmě více, ale protože asi koblížky mít v blízké době nebudu, tak se spokojím s tím, že si koupím nové boty značky Mustang, naprosto vychytané a dokonalou bundu... :-))) a pak hurá za Kaulitz twins:-))))

Vogue: Interview with Bill & Tom Kaulitz

7. října 2010 v 21:32 | Chris |  Tokio Hotel
No tak ta bílá Billího košilka je rozkošná... prostě super........... takhle by vedle mě moc dlouho v klidu neseděl... paráda a bomba:-)))


A Tom prostě jeho klasická pohoda................ prý by chtěl dívku na delší vztah... hm... ten svět je fakt na hlavu... Tom s dívkou na stálo.... Bill s dědečkem Joopem... kam ten svět spěje:-))))))

On je prostě nejlepší:-)))

6. října 2010 v 21:55 | Chris |  Tokio Hotel
Tak jestli mě chtěl Bill oddělat, tak se mu to naprosto povedlo....... tohle je boží dokonalá fotka a já se na ní snad nevynadívám....... miluju to, jaký Bill je... je prostě "NĚCO" a to v luxusním podání... miluju to jak se Ti dva drží, miluju Billovu halenečku a miluju tu romantickou fotku s Eiffelovou věží za zády........ DOKONALOST !!!!!!!!! Billíšku, já Tě nemůžu nikdy přestat milovat, protože když už nepadám do mdlob z tvé krásy, dostáváš mě do kolen něčím jiným, nejsi nudný a to nelze nemilovat!!!!!!

Fotku jsem nazvala: "Zrovna jsme se zasnoubili, datum svatby bude brzy"

www.wildesblut.blog.cz
Další fotečka má název: "Už si i tak spolu pokuřujeme... samozřejmě jenom cigaretku:-))"

www.wildesblut.blog.cz
A dvě romantické fotky pokazím fotkou s "trapnou" ženskou... fůůůůj ženská:-))) Nicméně já poslední dobou mám prostě Natálii ráda... tak jí tady přidávám... k tomu se nemůžu vykoukat na Billovu hálenečku tenkú:-)))

www.wildesblut.blog.cz
První fotky s Billem ve Vogue a teď tohle... díky Bille za zpestření, jinak bychom ani nevěděli, že ještě žijete!!!!!!!!!!!

Bill včera v paříži:-)

6. října 2010 v 13:29 | Chris |  Tokio Hotel
Bill teda vypadá zajímavě... nicmémě na ten pořad se fakt hodně těším... vidět Billa tak nějak "normálně"... hm, to teda bude paráda....... už, aby se to vysílalo... ten návrháš je známý, to je teda dvojka:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Bill byl včera v Paříži, kde se zúčastnil natáčení televizního pořadu "Durch die Nacht mit...".

www.wildesblut.blog.cz

Durch die Nacht mit ... je dokumentární seriál ZDF pro německo-francouzský kulturní kanál ARTE. Dvě celebrity z oblasti kultury a umění spolu stráví večer a jsou doprovázeny dvěma týmy kameramanů. Občas jsou celebrity méně známé. Jeden z nich je hostitel, ten může určit místo a program. Místa pro natáčení budou částečně přístupná. Není žádný moderátor, funguje to tak, že hvězdy jsou zobrazeny jako lidé, kteří při bavení  zapomenou na kamery a dělají věci, které by v televizi jinak nedělali. 

Společně s Billem tam byl německý módní návrhář Wolfgang Joop. (Wolfgang Joop o Billovi)

Zatím nejsou žádné informace o tom, kdy se pořad bude v televizi vysílat.


www.wildesblut.blog.cz
No a teď perlička...... nejlepší bude, když si rozkliknete tu zmenšeninu a dáte si jí na big velikost... neoholený Bill je luxusní, jde vidě, že je asi fakt chlap... nicméně pořád se hlásím pro změnu účesu a dání z nosu to kolco:-)))


www.wildesblut.blog.cz
Na obou fotkách má zajímavý ksichtík... vypadá šíleně nadšeně.... i když se všude píše, že prý se smál i na paparazzi... tak tady tedy nééééééé:-))))

www.wildesblut.blog.cz
Jinak fotek je asi 50, ale já už nějak si říkám, že tyhle fakt stačí... najdete je brzy určitě na jiných blogách, mi tyhle stačí až nad hlavu............. a proč? Protože ať ten pro mě vypadá Bill jako úchylek, tak s cígou ho miluju vždy a všude... i těchto fotek je více, ale dvě nejlepší stačí...

www.wildesblut.blog.cz
Náš vzdálený Bill... čím dál více....... i když jak se to vezme, v podstatě byl pro obyčejné smrtelníky vzdálený vždy... jenom se začal více odtahovat a nejspíš není se čemu divit... i fanoušci někdy musí lézt na nervy.............

Miminka Kaulitzátka:-)))

4. října 2010 v 23:13 | Chris |  Tokio Hotel
Ahoj zlatíčka, jak vidíte tak začátek měsíce mě vždy naprosto rozseká a já zase flákám blogísek a vás... ale ještě tak zítra, to odevzdám statistiky a potom hurá na záživnější věci:-)))

Ale tahle montážka Billíška a Tomíška, jak si kradou dudlíček mě fakt rozesmála:-))) Tak snad vás taky pobaví....

www.wildesblut.blog.cz

Tak se zatím mějte bando a přiznám se, že už nevím který je který... Bill je v pravo??? No jenom hádám, ale naprosto nemám potuchy:-))))

Prvních pár screens z Vogue

1. října 2010 v 22:23 | Chris |  Tokio Hotel
Ještě, že vydali ten Vogue:-) několik dní jedu jenom na tom:-)))

Naproto u mě vede fotka č. 2.... prostě nevím co říct... líbí se mi jak ten Bill... ano ano, jsem asi úchyl... tak ta fotka, kde jsou oba............

www.wildesblut.blog.cz
Bill: Zorro Mstitel:-))) Tom: Poddajná milenka:-))) To hačkované něco je božííííííí:-)))
www.wildesblut.blog.cz
Tom tady vypadá jako čert... to hrubé obočí a je takový tmavý.... i z něj dokáže jít strach, akorát si to nedokážu tak živě představit jako u jiných adeptů:-))

Bill má dobré "tepláky" :-))) ale chápu to, moje kámoška je modelka a má na sobě kolikrát ještě lepší úlety:-))))

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Jo jo, ty naše dvojčátka, která bez sebe nedokážou žít... jenom ať jim to vydrží a nejlépe NAVŽDY a těším se na další screens!!!!!!!!!

Úryvek z rozhovoru pro L'Uomo Vogue

1. října 2010 v 13:19 | Chris |  Tokio Hotel
No jak jinak.......... co bych jiného měla v tom rozhovoru čekat..... prostě naši miláčkové a jejich vzájemná láska až za hrob........ ale beru to, protože to MILUJI:-)))


Na začátku jejich kariéry to nebylo jednoduché: "Bylo těžké najít někoho v našem věku, kdo by hrál v kapele nebo jen sdílel naše sny. Takže na začátku jsem byl jen já a Bill," vzpomíná Tom.

Bratři Kaulitzovi mají silné pouto, sdílejí všechno: myšlenky, domov, přátele. "Nikdy jsme nebyli odděleni," řekl Bill "jedině, když náš učitelé ve škole rozdělili do dvou tříd: nejhorší zážitek mého života. Mezi námi je velmi silné pouto, ale samozřejmě se i někdy hadáme."

Tom pokračuje: "Není to tak, že bychom byli jako bratři Gallagherovi, nikdy neskončíme na této úrovni. Máme dvě velmi odlišné osobnosti a různé názory na věci, ale dohromady jsme dvě strany téže mince, jedineční, silní."