Listopad 2010

Bill má svaly

30. listopadu 2010 v 10:02 | Chris |  Tokio Hotel
Vidíte ty krásné ruce? Nevěřím tomu, že Bill vůbec necvičí, když se mu rýsují svaly. To kdysi opravdu neměl. Bille, co od Toma chceš za to, že budeš cvičit:-)))) No moc krásná fotka. Miluji jejich blízkost.... ty jeho krásné rysy a není vidět ten blbý piers v nose:-))))

www.wildesblut.blog.cz
Jak ty holky vedle stojí v klidu... já bych koukala na ně a měla bych blažený pohled:-)))) Asi bych si i slintla:-)))

Krásné pondělíčko - se snížkem

29. listopadu 2010 v 9:29 | Chris |  Kreslené obrázky
Pěkné zasněžené pondělíčko všem:-) Jak jste se měli celý víkend??? Já jsem toho moc nedělala, spíše jsem se "převlíkla" za Ježíčka a šla kupovat dárečky.... a jsem fakt spokojená, protože Ty, které jsem koupila jsou fakt všechny moc krásné a jsem na sebe pyšná.... už mi chybí jenom taťkové a náš synáček, který má takový seznam, že vyšlo na nás, obojí prarodiče a ještě kamarádky, se kterými jsme domluvené, že si dáme dárečky pro dětičky.....

Líbí se vám snížek? No mi se líbí, ale když si vzpomenu na odhazování auta a hlavně výjezdu, tak mám dost:-))))

www.wildesblut.blog.cz
A jak vy to máte s dárečkama??? Už máte nějaké? Šílené je, že všude už je plno lidí a začíná to být masakr, ale už mám 80% dárečků, takže jsem spokojená...... co komu kupujete??? U nás Sebinek pořád ještě věří na Ježíška... takže u nás stále tajná akce:-))))

Tak ještě jedna:-)))

25. listopadu 2010 v 13:16 | Chris |  Tokio Hotel
Broučci, už dva dny toho mám v práci více než bych si přála..... tak se nezlobte, ale dneska tady opět dám "jenom" dvojčátka ze super shootku. Přiznám, že tady se mi kluci fakt moc líbí........ ale to není žádná novinka......... tak se mějte moc pěkně a ať vám zbytek čtvrtku uběhne rychle....

www.wildesblut.blog.cz
Ňuňánci:-))))

Já si nemůžu pomoct....wow

23. listopadu 2010 v 21:07 | Chris |  Tokio Hotel
No jako já se z toho nějak nemůžu vzpamatovat.... kluci jsou tady tak sexy... bože to je reklama na to, aby se netýraly zvířátká? Jak já bych chtěla napsat, že to vidím v každém detailu, ale já vidím dva sexy kluky, ze kterých jsem opět mimo a které bych tam svázala a dělala s nimi divy:-) by se divili, by si na zvířátká ani  nevzpoměli:-)) no dávám tady z těch hodně screens od Evule pět, které prostě miluju........ ten svázaný Tom... krvaný Bill.... no wow wow wow..

Ten Tom je tak krásný.... jenom pohladit jeho krásnou tvář a líbat jeho plné rty:-)

www.wildesblut.blog.cz
Moje oblíbené pití, zrovna včera jsem ho měla, akorát, že já jsem pila sama... tedy pokuď jsem neupíjela mužíčkovi, protože to měl lepší:-))))

www.wildesblut.blog.cz
Tyhle ruce opravdu miluji.... strašně moc as tou krvní a řetězy to má grády.....

www.wildesblut.blog.cz
Kdo by nepomohl takhle ustrašenému kolouškovi.... tady opravdu vidím bezbranné týrané zvíře, které je naprosto pokorné a jediné co chce je, aby mu už nikdo neubližoval... je hrozné co se děje a Bill se do role naprosto vžil......

www.wildesblut.blog.cz
A tahle fotka je pro mě nejsmutnější, protože takhle prožije život tisíce zvířat, možná milióny... a je to všem naprosto jedno........ smekám před klukama, protože jsou nejlepší!!!!!

www.wildesblut.blog.czStejně se neubráním poslednímu komentáři, že kluci jsou tak zatracerně sexy, že už není normální, že jsou pořád sami..... kluci vy jste buď divní, nebo máte něco spolu:-))) protože milence asi nemáte, to by se snad profláklo.... gratuluju, jsem zpět v plné síle a chci více fotek!!!!

Twins v boji na ochranu zvířat

23. listopadu 2010 v 14:27 | Majka |  Tokio Hotel
Tak mám od Chrisulky opět pověření dát sem tuhle dokonalost...  a mám vzkázat, že je z toho totálně "pokakaná" :D Což já jsem teda taky :-)

wildesblut.blog.cz


TŘETÍ KOLO PRO - SEBINKA

23. listopadu 2010 v 10:47 | Chris |  Informace!!!
ahoj koťátka, kdyby jste měli čas a chuť tak můžete zase hlásnout pro Sebinka.... myslím, že ještě 3x i s dneškem a je konec prudění:-))))
Hurricanes and Suns - Tokio Hotel [MAD RADIO PREVIEW]

22. listopadu 2010 v 8:36 | Chris |  Tokio Hotel
No co na to říct.... ach jo já nechci být pořád kritická, ale pro mě to je pokračování Humanoid CD a ta se mi moc nelíbí..... prostě kde jsou doby Rette Mich, Schrei a mojí naprosté jedničky Spring Nicht... ale nic se nedá dělat... kdyby aspoň byla německy... no nic... tady je....... a třeba vám se bude líbít.......


Třeba se na ní zvyknu, ale blbé je, že byly doby kdy jsem si na písničky zvykat nemusela, slyšela jsem jí poprvé a měla jsem vibrace v břichu... dodneška u Rette Mich a Spring Nicht to mám... ale třeba Durch der Monsun je taky bomba... nicméně druhé CD byl luxus asi největší... no nic, nebudu tady brečet nad starou dobou...... nová doba je tady a s ní nový styl TH.. jenom proboha, už nikdy na koncertech to strašidelné oblečení.... chci Billa v uplých kalhotách... hooodně uplých acho bože, to by se mi líbilo a pak může zpívat co bude chtít!!!!!!!!!! :-))))

Prostě je mi veseleji:-)

21. listopadu 2010 v 22:45 | Chris |  Tokio Hotel
Tuhle fotečku tady dávám nejen z toho důvodu, že malému je opravdu lépe a hlavně nemá teploty a já jsem tím pádem šťastná, ale také proto protože jí prostě moc miluju a taky doufám, že se dneska konečně vyspím.... malý, když má teploty, tak spí se mnou a já jaksi nedokážu spát, aniž bych mu co chvíli nesáhla na čelo... ano jsem asi magor, ale jiná už nebudu.....


A dvojčátka tady prostě miluju................ takhle je mám nejraději:-))) Tedy mám je v jistých situacích i raději, ale znáte to:-))) O těch se tady rozepisovat nebudu:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Víte na co se tak usmívají? :-) Vidí mě a těší se až si společně užijeme:-))))) Pamatujete na montážku co poslala Edene a našla ilon? Snad jste si nemysleli, že to fakt byla montážka, prostě jasná realita:-))))))))

Jo jo, je mi lépe, můj syn se léčííííí a já si zpívám... mám totiž nové CD Mirečka hříbečka:-)))) Pusinky všem z fialového blogu:-))) A Míškovi přeji brzké uzdravení a hlavně pryč ty blbé teploty, kdy svoje "hodné" ditě nepoznávám a těším se až zase začne zlobit!!!!!!!!

Fotka z nového TH shootu

18. listopadu 2010 v 16:44 | Majka |  Tokio Hotel
Tak protože Chrisulka teď nemůže k netu, pověřila mě, že vám "ji" sem mám dát já :-)
A já "ji" sem dám moc ráda... přijde mi totiž hooodně zajímavá :-) Už se těším, až se objeví ve větší kvalitě a jak budou vypadat ty ostatní... když tahle vypadá... takhle :D

wildesblut.blog.cz

Sebinek nemocný a nězná montážka dvojčátek

18. listopadu 2010 v 11:41 | Chris |  Informace!!!
Moje milované holčičky, dneska v noci mi k mužíčkovi onemocněl i synáček......... měl totáč teploty  a má nějakou virózu.... takže se s vámi na celý víkend loučím, dneska jsem ještě v práci, ale zítra už mám volno a jsem doma..... takže se ukážu nejspíš v pondělí.... nebo až bude malému lépe, nemám na nic náladu a chuť, ale to dobře znáte, když máte nemocné děti.... a aby vám nebylo smutno, tak tady dávám jednu hrozmě miloučkou montážečku dvojčátek... nevím proč, ale hrozně moc se mi to líbí....... přeji už dopředu krásný víkend a hodně zdravíčka:-)))

www.wildesblut.blog.cz
No a je vám snad jasné, že ta holka v tom růžovém jsem já a zrovna je balím:-))) ani se neptejte jak jsem pochodila:-)))))))

Ty jejich holé bříška vedle sebe.... Tomovy varhánky a Billova hvězdička.... uf... i když jsem ospalá, tohle by mě probralo:-)))))

Druhé kolo pro Sebinka:-)

16. listopadu 2010 v 9:41 | Chris |  Informace!!!
Ahoj holky, můžu zase poprosit? Jesti opět hlásnete pro toho mého synátora... pořád se mě ptá, jestli není poslední, tak to sice není, ale daleko k tomu nemá:-)))) Děkuji moc, jste nejlepší!!!!


A pod perex celý Sebinek, akorát jsem to fotila večera, tak tam jsou odlesky od blesku, světla, prostě jsem to neuměla vyfotit, no to je fuk, ale ať vidíte, že na té fotce byl původně celý:-)))


Žhavá montážka - nečekejte twincest:-)

15. listopadu 2010 v 9:14 | Chris |  Kreslené obrázky
Zlatíčka, protože nám nemocného manžela a milión povinností tím pádem, tak se tady tento týden nebudu moc ukazovat... vždy chvíli z práce... ale večer budu padat na hubu... tak si tady pěkně pište a já se vždy ukážu a aby se vám lépe na mě čekalo, tak tady dávám jednu super žhavou montážku, kterou mi poslala Edene... když mi jí poslala, tak mě super nažhavila, ale od té doby jsem totálně unavená a nevím co dříve, takže teď už bude žhavit jenom vás:-))) Dávám raději pod perex, i když bych nemusela, ale aspoň se budete o vteřinku déle na ní těšit...


Sebastianek v soutěži

11. listopadu 2010 v 10:25 | Chris |  Informace!!!
Holky moje milované, dala jsem dneska z recese svého syna do jedné soutěže o Pokojíček, né, že bychom vyhráli, protože tam mají děty 2000 hlasů, ale musím říct, že jsme se tím v práci bavili a ještě bavíme a všichni co mají dva telefóny, musí povinně hlasovat 2x:-) jde o to, že se nic neplatí, vy jenom kliknete na odkaz, dáte hlasovat, napíšete kód a na mobil vám příjde další kód, ten hlasující, který tam opíšete. Študovala jsem pravidla, nic se neplatí a vaše telefonní číslo nebude nikde vidět, ani vám nebudou chodit žádné reklamy nebo nějaké kraviny, prostě jenom jde o to hlasování!!!

Tak kdyby se vám chtělo hlasovat tak tady je odkaz a moc děkuji dopředu.... je to fakt jenom sranda.... ale těší nás to.........


a uvidíte tam tuhle fotku:-)

to jenom, aby jste nehlasovaly pro někoho jiného:-)))

www.wildesblut.blog.cz
No tak to je tak vše:-) není to povinné, jenom vás žádám, narozdíl tenkrát od Šmajdy je to zdarma:-))) a za týden se může hlasovat znovu z těch stejných čísel........... děkuji:-)))

:-) a je tam:-)

10. listopadu 2010 v 9:05 | Chris |  Tokio Hotel
Krásné ráníčko sluníčka............ jak se máte???? No já celkem dobře na to, že se 27. 11. jako neuvidíme.... vy jedny:-) Nicméně vzpomínka na tohoto "ptáčka" mě totálně vzpružila a vnesla super veselou náladu.... to by bylo... ach jo... ale tak nic no... já se dám do klidu a jenom si budu představovat jaké by to bylo kdyby:-))))

www.wildesblut.blog.cz
No vy víte co by kdyby.... a kdo by mu řekl ne co holky? Já bych mu NE asi moc dlouho neříkala, Bille... tak sakra, nevíš, že je dneska středa? Kde se flákáš, zase s Tomem co? Ach jo... jdu makat:-)))

TOKIO HOTEL - VYHRÁLI !!!!!!!!!!

8. listopadu 2010 v 8:38 | Chris |  Tokio Hotel
Tak Ty naše zlatíčka vyhráli...........  Nejlepší "World Stage koncert". Musím říct, že si to zaslouží a už se totálně těším až vydají nové CD.... škoda, že tam nebyli a my byli bohužel ušetřeni objetí, ale zase poslali super videjko, kde jsou spolu a za to jim moc děkuji......... gratuluji kluci, celý den jsem na vás myslela, jste nejlepší!!!!!!!!!!!!Bill: Mockrát děkujeme. Myslím, že každý ví, co znamená EMAs, je to velmi velké. Jsme velmi hrdí, že máme další cenu. Je to tak cool. Dnes večer tam nemůžeme být, jsme právě ve studiu v Los Angeles, ale chceme poděkovat všem od MTV World Stage, kteří koncert udělali tak speciální a chceme poděkovat všem domů, kteří pro nás hlasovali  jako šílení. Nevím, jak to děláte, ale jste úžasní. Děkujeme vám. A pro ostatní kapely, které byly s námi novinonovány, je nám líto, ale naši fanoušci jsou ti nejlepší na světě. Mockrát děkujeme a mějte překrásný večer.
Tom: Děkujeme.


Jsem ráda, že jsem hlasovala jako divá, vidím, že když se všechny spojíme, že to stojí za to..... prostě nejlepší fanoušci a nejlepší skupina!!!!!!!!!

SETKÁNÍ - PRAHA

5. listopadu 2010 v 9:41 | Chris |  Informace!!!
Tak jsem se rozhodla, že to zatím necháme být a uděláme sraz třeba v lednu....... předem mi každý napíše kdy by jste asi mohli:-)))

Nikomu to nevyhovuje a tak to nebudeme hrotit....!!! 
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz

Tááák a trošku twincestu na víkendeček

5. listopadu 2010 v 9:15 | Chris |  Twincest
achooj holčičky, tak jsem si tak říkala, že když nám miláčkové odfičeli, tak ať to nemusíme prožívat, tak budeme raději probírat naše dvojčátka........ a tahle kresba je fakt moc krásná, tak něžná.... ten pohled Billa je naprosto odzbrojující..........

www.wildesblut.blog.cz
A tělo Toma........ hvězdička Billa........ milovat se na tak krásném místě je prostě dokonalost... hned bych šoupla k nim a trošku jim to zpestřila... já vím, že budete říkat, že si vystačí sami, ale já si tím nejsem tak jistá, ale to jenom tak:-)))))))))))))

Roman a Miro

2. listopadu 2010 v 22:13 | Chris |  Miro Šmajda
No možná bych měla smutnit a myslet na to, že ti kluci, které "denně" potkávám na ulici už nepotkávám, protože se přestěhovali za velkou louží:-))) Né dělám si legraci, ale né tady z vás, jenom aby jste si nemyslely, ale zrovna jsem navštívila jeden blog, známý o TH a jak jsem četla o tom, že TH zradili Evropské a hlavně Německé fanoušky tím, že se přestěhovali, tak jsem nevěděla jestli se smát, brečet nebo jim něco napsat... udělala jsem to, že jsem se rozhodla, že změním téma a to............

na Mira a Romana............

Musím říct, že z první fotky Romana jsem prostě fakt odvařená a když jsem se asi před měsícem dozvěděla, že budou opět 5. 12. kousek od Ostravy... tak jsem cítila jak jsem šťastná a jak se na ně těším..... a doufám, že bude zase fotečka a koukáníčko na ty dva, kteří sice nezaplnili místo po Billovi a Tomovi, to se totiž nikdy nikomu nepovede, ale kousek místa v mém velkém srdíčku tam pro ně je a já jsem ráda, že když není nic o TH, je o Rosemaid... nebo jak se píší... takže já prostě nesmutním. Možná bych smutnila ještě před třemi léty, to asi ano a těžce bych to nesla, ale teď jsem tak nad věcí, až mě to děsí!

Takže B a T na prvním místě - navždy....... nicméně teď totky Romana a Mira a přiznám se, že to tentokrát vyhrál Romíšek:-)

Jo je mi jasné, že to tady nikoho nezajímá:-))) ale já si nemůžu pomoct:-)))

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
No a fotka kde jsou spolu má u mě taky mooooc velkou prioritu........... prostě oni dva jsou tak sladcí....... nicméně ten Miro se mohl tvářit lépe:-))))

www.wildesblut.blog.cz
Za to pro změnu tady se mi fakt líbí............. nooo, hošani hošani... snad mi to toho 5. 12. za vámi výjde....... jinak se chystám i na delší trasy... za jinými, ale zatím si vystačím s těmi dvěmi:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Tak a brzy tady bude středa a víte co.......... Středa, je ho tam třeba:-))) Tak nezaváhejte, máte na to celý den:-))))))))))))))

Dům Billa a Toma

1. listopadu 2010 v 9:05 | Chris |  Tokio Hotel
Asi musím mít vždy jiný názor, ale to už jsem prostě já.... jak každý u tohodle videa smutní, tak já ne.. ale říkám si, že to je třeba tím, že mi stačí ten pocit, že vidím dovnitř, jak žili, představuji si tu vanu a co se v ní asi dělo.... směju se při představě kdy si představuju jak se tam mohl někdo milovat... jak tam po sobě cákali a smáli se.... jak se tam cítili dobře a byli šťastní... uvolnění a chodili tam v teplákách nebo boxerkách.... nemuseli se stydět ukazovat si navzájem svoje city... chodili za nimi lidé, kteří je mají opravdu rádi a oni je......... vidím stůl kde jedli... představuju si Billa jak si říhal jako o žíivot... a Tom se smál... vidím vše a jsem ráda, že se posunuli dál.... že je začali brát i za velkou louží a nejen tam........ holky, Bill s Tomem žijou dál, ale nejsou v Německu, kde stejně moc nepobývali.... vždyť jsou to hvězdy a cestují po světě.... a přece nebudou v Německu jenom proto, že to chtějí fanoušci... oni musí být u zdroje... Gustav s Georgem jsou jiní, ale řekněmě si upřímně, že kdyby byli i Tom a hlavně Bill stejní, tak nikdy není Tokio Hotel tam kde jsou teď!

Takže tohle video je pro mě milé, protože vidím trošku do života těch dvou..... jednou tak třeba uvidíme dům v L.A., protože se budou stěhovat zpět.... ale teď jsou v Americe a já jim to přeju.... jsou to skvělí kluci a těším se na nové CD, třeba se trošku vrátí k hudbě TH na začátku a to bude naprostá bomba.... takže klidně můžeme být smutné, ale je to zbytečné.... vždyť jaká je pro nás změna? Žádná!!!!  Až budou dělat Evropské turné, tak dojedou a to by dojeli i kdyby žili v Japonsku! Nebo nedojedou a taky by nedojeli, ani kdyby byli v Německu! V Americe je hodně paparazzi, takže třeba bude i více fotek.... uvidíme... holky, soustředmě se na sebe a začneme plánovat ten sraz ne?

Ale tady bývalý domeček B a T, který miluju... kdo ví ví:-)))))Jo a holky, děkuji za přání Sebinkovi. Dostal motorku, hodím tady potom fotky... jezdí jak drak...