Únor 2011

Psí život:)

28. února 2011 v 10:13 | DAda |  Zvířátka
Veselý začiatok týždňa prajem všetkým:) Kedže väčšina z vás má s ľuďmi včetne mňa dosť nejaké problémy od začiatku roka...a tento blog je aj o inom ako twins a spol. :)))
Keď som včera videla tieto veselé fotky psíkov v časopise, dostala som nápad, dať ich sem:) Zvieratká /myslím tie štvornohé:))))/ tu už dávno neboli:)

Kto je tu šef?
...o tom určite nepochybujete? Či snáď áno?!

...žeby dvojčatá:-)))

hihihi...by ste neverili, čo mi tu ten Dunčo šepká do uška, nemravník jeden....:)

Pozeraj , takto vysoko sa nauč skákať !
Ja ťa tááák milujem!
... to je dnes ale vietor!.... a mám po novej frizúre....:)

....haf...tak toto som zle odhadol... Scheiße!

...ja vodu ták milujem....
...milujem nedeľné popoludnie, tu sa vystriem a ešte jeden úsmev len pre vás:)
Tak pekný deň všetkým :)

BILL vás vidí :-)

25. února 2011 v 13:44 | DAda |  Tokio Hotel
ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site

Hlasujte pro Mira, díky:-)

24. února 2011 v 21:13 | Chris |  Miro Šmajda
Tááák, no jak já se naštvala, když jsem zjistila, že v nejhezčích Superstar co kdy byli vede Ben Cristovao... co je na něm jako krásného? Ty svaly? OK, to beru, ale ta tvář? Vždyť on je hnusný! Kdyby vypadal jako Will Smith, tak není co řešit, ale toto? A jak je hloupý... můj ty bože... no snad jsem vás nikoho nenaštvala:-))) Ale mi je prostě krajně nesympatický!!!
Tak můžu vás poprosit hlasovat pro Mira??? Já vím, třeba se vám líbí někdo jiný, ale stejně nejvíce hlasů má Ben a hned Miro, hlasovat pro jiného by byla ztráta bodů:-)))
Tak hlasujte tady a moc vááám děkuji: MIRO
Tak moc děkuji za hlásky.... jinak, aby nedošlo k omylu, mi nevadí, že Ben je černoch, tohle vůbec neřeším, jenom prostě nemám přímo ráda jeho jako Bena člověka, né černocha nebo bělocha!!!!
:-)

A zase Allegator:-)

22. února 2011 v 14:08 | Chris |  Kreslené obrázky
Čaute bando, tak jsem si řekla, že dodělám všechny resty v práci a tak jsem vás nestihala, ale tenhle obrázek se mi tak líbí, že jsem se rozhodla, že vám ho tady musím dát:-))) Je tady úplně zlatý....

co jinak říkáte na to počasí? Já jsem tak v šoku, že mi snad zamrzly i mozkové závity... tohle jsem už fakt nečekala... prostě počasí jak blázen:-)))) nedá se jít ani na lyže, protože já prostě mrznu...

www.wildesblut.blog.cz
No tak takhle toho Billa vidět, nemusel by mě vůbec přemlouvat:-)))) I když to on by asi ani nedělal:-) ale kdyby náhodou... jo jo, zase obdivuju, když někdo umí takhle kreslit!!!!

Bill a TOM a JAPONSKO

19. února 2011 v 10:19 | Chris |  Tokio Hotel
No, tak jsem se chtěla fakt snažit tady nějakou dobu nedat B a T a či se to dá? No nedá, když já tak miluju jak o sobě mluví... prostě tohle fakt můžu... kluci mě z vás klepne, nechcete říct více co spolu ještě máte společného???? My to stejně víme:-))) !!!

imagebam.com

BILL

Billův účes je tak cool. Kolik času nad ním obvykle strávíš?
… to je moje velké tajemství :-)

Pokud by měl sám sebe popsat, jaký jsi typ člověka?
To je velmi těžké říct, ale jsem perfekcionista, to je jasné!!!

Co si myslíš o japonských dívkách?
Jsou opravdu sladké a trochu plaché. Miluju je :-)

Prosím, řekni něco o tom, jaká jste dvojčata.
Tom a já jsme jako jedna osoba. Nikdy bych bez něho nemohl žít…máme tohle speciální spojení, které mají jenom dvojčata!!!

Jaká je fráze pro každého člena?
Tom: … jedno slovo není dost :-)
Georg: Líný!!!!!!!! :-)
Gustav: Nemravný!!!

Používáš perfém? Jestli ano, jaký používáš?
Mám jich hodně! Opravdu mám rád Hermès.

imagebam.com
TOM

Co na sobě miluješ a co nenávidíš?
Silná stránka: Perfekcionista [napsáno anglicky]
Slabá stránka: Perfekcionista [napsáno německy]

Prosím, řekni něco o tom, jaká jste dvojčata.
Máme opravdu silné spojení…těžké vysvětlit! Někdy máme sen o stejné věci: a všechno tohle.. je toho hodně…

Je něco, co by jsi chtěl změnit na každém členovi?
Georg: Není moc čistotný
Gustav: Nemravný
Bill: Je jako já! To je někdy trochu otravné…

Co si myslíš o japonských dívkách?
Velmi milé a krásné!!!

Jaký typ dívky se ti líbí?
Nemůžu říct… musí to být propojeno od prvního okamžiku. Nemám něco jako vysněnou dívku.

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // Gossips (JP) - 04/2011

******


No a jdu si mýt hlavu a dělat užitečné věci:-) Ve dvě máme nástup u známých a já tady lítám v pyžamu:-)))) Malý má povolené PSP, ale to jenom proto, že jaksi tatínek musel odjet do práce, takže myši mají préééé:-))))
Já ty kluky vysoké, ujeté, Tokiácké tak miluju:-)))

Miro Šmajda screeny od Dady:-)

18. února 2011 v 11:33 | Chris |  Miro Šmajda
No těmito screens mi udělala Dada moc velkou radost. Miro je tady tak sladký... člověk by mu to skoro věřil, ale protože jsem si včera přečetla, jak se líbal s nějakou modelkou, na nějaké opilecké akci.... a přitom ví, že ona někoho má:-) Tak asi takový andílek nebude, ale co se mi líbí je to, že je naprosto normální a jde vidět, že ví jaké to je líbat holky, dotýkat se holky a věřím, že došli i dále:-)))

No není sladký?

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Já vím, není to zrovna typ všech, ale mi se prostě líbí... je to Kvítko z čertové zahrádky:-)

A tímto Mirem vám všem přeji krásný víkend. Dneska jdu chystat Kulturák na Školní ples, tak bude sranda. Zítra jdeme na návštěvu a v neděli jedu na menší výletek. Takže budu v pondělíčku... mějte se všichni moc pěkně!!!!

Prostě "mí" muži - Axl Rose

17. února 2011 v 11:17 | Chris |  Krásní chlapi
Už jsem vám někdy říkala kolik různých chlapů se mi líbilo nebo líbí? Když opomenu moje miláčky Billa a Toma???? Řekla jsem si, že si udělám takový seznam mužů, kteří se mi kdy líbili nebo líbí. Asi si prostě na všechny nevzpomenu, ale aspoň na některé. Zajímavé je, že se mi líbí naprosto odlišné typy a někteří ani nejsou pěkní. Nicméně já jsem je prostě zbožňovala a někdy se tomu musím smát. Pán, kterého tady dávám dneska pěkný tedy moc není. Drogoval o duši, nicméně hrál v mojí kapele č. 1, kterou nevím jestli někdy někdo překoná (ano ano miluju Tokio Hotel, ale prostě hudbu více od Guns...) když jsem na ně v 16 letech byla v Praze, na totálně napráskaném koncertě na Strahově, tak jsem byla celou dobu mimo a když jsem si sáhla na Axla, tak to bylo jako bych sáhla na boha... tak už chápete, jak jsem tuto skupinu milovala a miluju dodnes! Když uklízím nebo něco dělám, nezapomenu ani na ně!

No prostě je mi jasné, že tohle je pro vás prostě nějaký chlap, ale já ho tady chci mít:-)))

www.wildesblut.blog.cz

Pusinka:-)

16. února 2011 v 20:58 | Chris |  Tokio Hotel
Tak jsem si dneska skočila na facebook k Majce a tohle tam našla.... díky díky:-))) Tady se mi pusinka moc líbí... je úplně k zulíbání....  no kdo by mu tady odolal, ten sladký pohled... když nemá na sobě "japonské" kreakce je to fakt milý kluk:-)))

www.wildesblut.blog.cz
No a někdy mi fakt trošku připomíná Victorii Backhem. Jo a hned se neuražte, já vím, že Bill je mnohem krásnější, ale prostě z bočku to tak někdy vidím.... jo a dneska v práci celkem OK, nebyla tam moje "milovaná" kolegyně, takže mám i lepší náladku!!!!!

Jo a kdy jsem vám naposledy řekla, že vás mám ráda???? Tak mám vás ráda!!!!! :-) :-) :-)

Moje domovina a jiné věci:-)

15. února 2011 v 21:53 | Chris |  Naše kecy
Čaute bando.... dneska jsem byla taková trošku zaskočená atmosférou v práci, jo jsem pořád starý optimista, který si myslí, že vše bude OK, ale když nebylo, tak jsem se uzavřela do sebe a byla rozhozená, ale potom jsem si přečetla tohle a už od té doby jsem OK... protože je to pravda pravdoucí........


Člověk, který Ti ublížil, nestojí za Tvoje slzy!!!


Takže, netrapte si pro lidi, kteří za to nestojí. Žijte si svůj život a nechce žít ostatní. Ona jednou pozná jakého hada si hřeje na prsou, ale já už u toho nebudu. Sranda je, že ten člověk jí mohl zachránit, ale neudělal pro to naprosto nic. A já už dělat nechci, když někdo za někým udělá tlustou čáru, znamená to KONEC ! A toho já se držím:-)


A protože mám super náladu, dám vám tady fotečky, které jednou fotil můj syn z okna našeho domu. Prostě se mu líbil západ sluníčka.... trošku romantika, až na ty baráky, západ u moře by byl lepší, ale ten snad bude v létě:-)))

www.wildesblut.blog.cz
www.wildesblut.blog.cz
Přeji všem krásné dny..... zrovna držím v ruce katalog s dovolenou... chci Řeckooo, na léto se moc těším, ale také na jaro, protože bude teplo, sluníčko, zeleň... dokonalost!!!!

Krásna animka Toma ...

13. února 2011 v 23:47 | DAda |  Tokio Hotel
...ale ani Bill nie je tu na zahodenie:), keď si zabudne nahodiť svoj" zosilovačový" outfit:))))http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/NicoNicolive/5.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/NicoNicolive/3.gif http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/NicoNicolive/4.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/NicoNicolive/12.gif

Záhada BILLs úžasného účesu je objasnená!

13. února 2011 v 23:06 | DAda |  Tokio Hotel
V tomto malom videu (asi v 0:20 min.) z autogramiády v Japonsku vysvetlil Bill, že  jeho účes pozostáva z "Guitar Amps"  to  znamená gitarových zosilňovačov!?:)


Snáď  to nebude nový módny trend a keď, tak prosím len v Japonsku:)))))

VALENTÍN s TH :-)

13. února 2011 v 21:11 | DAda |  Tokio Hotel
No nie sú zlatí?:)
Na srdiečkach je napísané:  láska >
wildesblut

Ich bin da! ...zase:-)))

13. února 2011 v 20:00 | DAda |  Tokio Hotel
Ahoj Zlatíčka,
niekoľko dní som nemala prístup na  internet, no a keď som ho konečne zapla, tak som mala o zábavu postarané:)))
Hneď som navštívila jeden slávny blog , čo na to pravé fanynky TH:)))
Viem, že ste čakali na môj názor:)))... no napísala som niečo u Ilonky a to ma vyčerpalo.:) Ale veď ma poznáte, ja Billovi "zožeriem" všetko... veď je to miláčik aj so svojím bračekom:)))>viď foto!.... a prihodím vám sem ešte pár vecí...som rada, že Chris je zpäť v plnej sile, takže bude tu zase veselo:)
wildesblut

Konečně pěkná fotečka:-)

11. února 2011 v 13:31 | Chris |  Tokio Hotel
Tak tady musím pro změnu kluky pochválit, moc se mi líbí. I ten zimník našeho Tomíška:-) Na tuhle fotku se mi dívá mnohem lépe než na ty ostatní..... co zatím z Japonska bylo vidno... :-))

www.wildesblut.blog.cz
Bill umí bruslit???????? To jsou věci:-)))

Možná je z toho i video, ale nevím o tom, protože na videa už nekoukám, ale tohle bych vidět chtěla:-)
www.wildesblut.blog.cz
Přeji všem krásný víkend. Užijte si ho v klidu a pohodě. Odpočívejte, nebo jeďte na výlet. Jsem ráda, že jsem s vámi.... :-)))

:-))) BILL

10. února 2011 v 20:43 | Chris |  Tokio Hotel
Má centu tohle komentovat? :-)))

Já nevím, ale tohle že je všechno z jeho hlavy? Nedělá někomu zase reklamu? Vždyť to je magorovina už toto:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Touhle fotkou chci jenom říct, že zepředu to vypadá ještě blbějši než z boku a že vypadá jako Robokop:-)))) Co, ale žeru je jeho rozepnutá košile a ploché břicho... a pohled Toma.... a to, že všichni jsou v zelené... jenom Gustík prostě v protestní akci, až na autíčko:-)))

Beru zpět, miluju toho blázna:-)

10. února 2011 v 7:54 | Chris |  Tokio Hotel
Tak jestli chtěl, abych "umřela" tak se mu to povedlo........... tady vyvrátil veškeré mé pochyby o tom, jestli je náš miláček normální,nebo není.... teď vím, že není a tím pádem si můžeme podat ruku... tudíž zlato, jsi nejlepší a nikdo lepší není.... vypadá to jako olajdy:-)))

Baněčky asi nebudou vánoční:-))) To má z Japonska:-) Toe fuk, prostě on je NEJ:-)))

A ty rukavice jsou taky boží, pán jezdí asi Rallye Paříž Dakar:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Já bych k tomu napsala i více, ale já se musím první z toho vzpamatovat:-) Prostě chce čnít nad všemi stůj co stůj a to byl důvod proč jsem ho začala zbožňovat a po měsíční pauze je to zpět:-) Kde se hrabe hučka psa, žlutý plášť a čepka kapitáne, tohle vyhrálo na celé čáře:-))))

Tak jak se všem vede:-)

9. února 2011 v 21:11 | Chris |  Naše kecy
ahoj moje holčičky... tak jak se vede... měsíc jsem byla tak trošku mimo všeho dění a tak se chci do něj vrátit... vím o jedné novince a to, že Edene začala pracovat na blogu od ilonky a to je super.... to, že tady na blogu je Dada novinka není:-)))

Moje novinky jsou takové:

Už je mi lépe, můžu mluvit a zakašlu se jenom při činnostech, kdy musím více dýchat:-) Třeba cvičení:-)))

Malý byl dneska poprvé ve škole, tak jsem zvědavá na jak dlouho, mi by vyhovovalo do podzimu:-) Myslím zdravý... jinak může chodit i domů:-)

V práci propustili jednu kolegyni a samozřejmě si myslí, že v tom mám prsty. Protože to přišlo po té hádce. Jako, že jsem přišla za šéfem, řekla jsem mu... Hele brouku, tam ta kolegyně se mi nelíbí, nechceš jí propustit? A on, jasně, která? Jo tá... zítra letí... dneska jsme byly spolu v práci a takové ticho tam nebylo nikdy! Ale na druhou stranu je mi to už jedno! Je mi jí líto, ale když si o mě myslí takové věci, už se tím trápit nebudu!

Jsem tlustá jako prase! Od léta 7 kg! Víte co to je???? Hnus! Někde jsem četla, že se z hubnutím na léto má začít nejdříve v březnu! Tak snad se mi to podaří!!! Ale vidím to už teď bledě, takže v květnu za vám do Prahy přijede hrouda sádla:-)))) No asi tady udělám dietní plán na blogu! Přemýšlela jsem nad dělenou stravou. Kdysi jsem s Lenkou Kořínkovou zhubla 8 kg. Nebo menší porce pravidelně, to je asi i lepší... JAK HUBNETE VY????????? Prosím poradit, děkuji. Jo a cvičení fakt nedávám, jsem zbitá jako kotě, takže tohle neradit, děkuji:-))))

No a další novinka, měla bych být asi nadšená z Billa a Toma jak jsou teď v Japonsku. Nevím, asi to je tím, že jsem byla měsíc myšlenkama a problémama jinde, nedělá to se mnou nic. Spíše na Billa koukám jako na blázna. První čepka jako pes, teď ta čepice pana Kapitána... oranžový plášť jako z Fantastické čtyřky! No, abych se dostala do dění, tak si budu muset probrat starší fotky a asi si přečíst povídku... pak už to snad půjde... zatím to se mnou vůbec nehlo... jediná fotka, která se mi z Japonska líbí je Tom a tu tady dávám, jiné prostě fakt ne... ale jsou všude jinde, takže jste si je užily:-)))

www.wildesblut.blog.cz
Ale jinak je to se mnou a s TH pořád stejné, jsou to moje múzy a miláčkové:-))) Jen se musím na ně nastartovat a tím si je nějak udobřovat:-))) Měsíc jsem je odbývala, stejně jako vás!!!!

Tak krásný večer, dobré ráno, pěkné odpoledne... prostě co chcete!!!! A začněte vymýšlet termín na květen, nějakou sobotu........ ať je to hodně dopředu a nepošlete mě zase do kytiček:-)))

Billová čiapka:)

8. února 2011 v 8:48 | DAda |  Tokio Hotel
Nie mňauuuu ale haf, haf !!!:)))
Tak ako vždy, tak už sa objavilo, odkiaľ čiapka pochádza. Keď som sa na tú stránku pozrela http://spirithoods.com/mens/
tak mi odľahlo, že Bill si vybral Husky model, lebo mohlo to dopadnúť oveľa horšie:)))
Sú to pravdaže umelé kožušiny, tak ak má niekto záujem, sú tam modely aj pre dievčatá:)Bill a Tom - animky z Tokya ( v decembri)

8. února 2011 v 8:08 | DAda |  Tokio Hotel
To sú animky z minulej decembrovej návštevy a všimnite si Tom už naznačuje, že nabudúce to bude nejaké zvieratko:)))

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2010/ThTvTokyo/11.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2010/ThTvTokyo/1.gifhttp://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2010/ThTvTokyo/5.gif    http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2010/ThTvTokyo/6.gif


http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2010/ThTvTokyo/10.gif