BILL s fúzami a Tokio Hotel majú najlepších fanúšikov na svete

30. dubna 2011 v 12:02 | DAda |  Tokio Hotel
Prichádzam s touto novinkou už trochu neskoro. Včera poobede ma Chris poprosila, aby som sem dala túto news, ale technika ma zradila a nejako som sa sem nemohla dostať večer.
Musíte uznať, že Bill vie vždy ako rozvíriť vody showbizu. Bola som včera vo viacerých diskuziach roznych novín i blogov. A dobre som sa bavila.K Billovemu porastu sa vyjadrovali aj nefans a mnohým sa to páči:)))
Najlepší bol pre mňa výrok:" Čo tam po svadbe Williama & Katie, toto je bomba!:)))"
Ja osobne by som bola rada, keby ten porast zhodil, lebo vyzerá ako dement, vôbec nie sexy:)))
Inak mi pripomína trochu Princa v nejakom jeho období a aj Adam Lambert vraj má niečo podobné...

A druhá vec je vlastne, o to v tom videu ide, že TH nám ďakujú za podporu a dám sem k tomu niečo od Evule
U Evule je aj výpočet cien, ktoré TH doteraz dostali.
Tak myslím, že na to, aká sú vraj hrozná a nemožná a netalentovaná kapela vyše 90 ocenení nie je málo...
Neviem , ktorá kapela a ešte v ich veku už asi vôbec, sa môže pocháliť s toľkými cenami.
A sú tam mnohé ocenenia,ktoré získali za hudbu, nie vďaka fanúšikom>
Bill: Hej lidi! Gratulace všem. Právě jsme dostali zprávu, že jste vyhráli MTV Award za 'Best Fan Army - Aliens'. Gratulace za to. Je to neuvěřitelné a víte, na vrchol všeho - je to jako, chvíli jsme necestovali, chvíli jsme nevydali desku a vy nás stále tak moc podporujete. To je prostě neuvěřitelné, činí nás to tak hrdými a šťastnými mít takové fanoušky! Tak moc si to zasloužíte. Takže dnes v noci je to vaše noc. Chci, abyste oslavili sebe, šli ven a měli čas svého života. Uvidíme se velmi brzo. Mockrát děkujeme.
Tom: Děkujeme.
/preklad EVULE/
Článok z bildu:))

Magdeburská kapela Tokio Hotel se může chválit největším zástupem uctívání (Fan Army) po celém světě.
Na vyhlášení první online-ceny hudebního kanálu MTV ("MTV O-Awards") získali němečtí rockeři nejvíce hlasů pro prestižní cenu diváků. "Vyhráli jsme," triumfoval americký fanklub Tokio Hotel v pátek večer na své internetové stránce. Žádná jiná kapela na světě nemá tak angažovanou a věrnou "armádu fanoušků" jako kapela okolo Toma a Billa Kaulitzových. Další ceny MTV šly k Lady Gaga, Kanye Westovi, Adamu Lambertovi a Willow Smith, která je desetiletou dcerou Willa a Jada Pinkett Smithových.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ilon ilon | Web | 30. dubna 2011 v 16:02 | Reagovat

Dado - mě se to také nelíbí !!!!! Je to příšerné, vypadá v tom divně a shodneme se v tom, že mě také připadá, že vypadá jako Prince. Je to odporné, a to kolo v nose to akorát dodělalo ...

2 Majka Majka | Web | 1. května 2011 v 10:19 | Reagovat

Tak klukům samozřejmě moc gratuluju - napsala jsi to přesně: "na to aká sú vraj hrozná a nemožna a netalentovaná kapela 90 ocenení nie je málo" :-)
A Bill s vousama... no, k tomu už jsem se vyjadřovala - doufám, že to bylo jen "šťouchnutí do fanoušků", jak psala na svém blogu Kattys a že třeba v tom červnu v Rusku už se nám zase ukáže s krásně hladkou tvářičkou! :-)

3 Chris Chris | 1. května 2011 v 13:32 | Reagovat

no já musím říct, že mi se nelíbí vůbec, v těch vousech vypadá strašně a taky doufám, že to byl jenom úlet... protože takhle bych se na něj fakt dívat nemohla... nechci, aby vypadal úchylně jako Prince....

fanynky jsme NEJ NEJ NEJ, na nás nemá nikdo!!!

4 Miriel Miriel | 1. května 2011 v 21:29 | Reagovat

Nemyslela jsem si, že mě může ještě víc dorazit, ale jak je vidět, může. A ještě ke všemu se začíná měnit v ďábla. Už mu vyrazil jeden roh:)

Jsem moc ráda, že mají pořád ty nejlepší
fanoušky:)

5 Kattys Kattys | Web | 1. května 2011 v 22:22 | Reagovat

Skutečně vypadá dost nevábně, ale ráda bych viděla nějaké jasnější a ostřejší fotografie, protože tenhle jeho úlet mě opravdu zajímá. :-)
Ale spolu s vámi též doufám, že tu hrůzu brzy shodí. :)

Celkem mě ty hudební ceny překvapují. Je to míněno tak, že některé z těch cen neovlivnili fanoušci? Protože si tedy nemyslím, že by počet fanoušků byl přímo úměrný kvalitě produkované hudby. A v případě TH už vůbec ne. :-)

6 Edene Edene | 3. května 2011 v 9:06 | Reagovat

Tohle snad ani není úlet, ale projev Billových masochistických sklonů. Fyzická bolest je mu už zřejmě málo(tetování, piercingy) a potřebuje i duševní trýzeň. Když si představím, že by na mě před ještě nedávnou dobou zírala v zrcadle nádherná přitažlivá tvář a teď by tam na mě číhal přiteplený chlupatý houmeless, tak by mě to asi dost bolelo ... a to všechno Bill dělá dobrovolně!
Ach jo Tome, nějak už ti vůbec nezávidím ... a jak to musí škrábat!

7 Miriel Miriel | 4. května 2011 v 0:02 | Reagovat

Když jsem se na něho podívala znovu, musela jsem se fakt už smát:)) Přijde mi k smíchu, už ne k pláči.
Já se vlastně nedivím, že nemá žádnou holku. Která by tohle snesla?
Copak Tom, ten má celoživotní tréning a už určitou odolnost..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama