Květen 2011

Miluji přírodní úkazy

27. května 2011 v 10:54 | Chris |  Naše kecy
Nevím, ale je možné, že jsem tady již zmiňovala, jak miluji přírodní úkazy.... proto jsem jich tady pár dala.... první fotka je Pec pod Sněžkoou, před pár dny, fotka mého známého a prý to příjde i dneska k nám... tak to nejsem moc ráda, protože mám z bouřek strach, ale na druhou stranu miluji tu krásu...........


A tohle je vzpomínka na zimu, přiznám se, že co je v dálce za hora již nevím, ale z fotky jsem opravdu odvařená, lidi co umí takhle fotit jsou borci... není fotka, jako fotka....

Další fotečka je nejspíš upravovaná, né nejspíš, ale určitě, nicméně protože miluji fotky v těchto odstínech, tak jsem z ní také pav.... připadá mi to jako v jiném světě, nebo nějakém filmu... jdete sami po cestě, nikde nikdo a vy máte takový zvláštní pocit v břiše.... tak takhle na mě tato fotka působí....

No a předposlední fotka není přírodní úkaz, ale úkaz toho, že když se naskytne dobrý pohled i já dokážu udělat zajímavou fotku, na tuhle jsem opravdu patřičně hrdá... Vojenský den v Darkovičkách u bunkrů.. miluji fotečku, je moje a pro mě je takový "přírodní" úkazeček:-) že můj růžový foťáček umí fotit...

Poslední přírodní úkaz, který mě v životě ovlivnil nejvíce jak mohl je pod perexem, né, že by jste se lekli, ale spíše žasli... že to někdy bylo něco tak krásného:-))))

Čo robí Mona Lisa, keď je v Louvri zatvorené ?:)

25. května 2011 v 8:12 | DAda |  Srandičky
Obraz Mony Lisy som zažila už v rôznych prevedeniach. Je obľúbeným námetom pre karikatury a používajú ju radi na rôzne veci, dokonca bola vytlačená aj na WC papieri...
Táto verzia ma však riadne pobavila:)


image001.gif image by wildesblut

image006.gif image by wildesblut


image005.gif image by wildesblut
image002.gif image by wildesblut


image004.gif image by wildesblut


...a ten posledný obrázok dám radšej pod lištu:)


..... dáme si šalátik TOKIO Hotel:)))

24. května 2011 v 13:58 | DAda |  Pro zdraví
Milé dámy,:)
všade okolo počúvam,že chudneme do plaviek... tak som si spomenula na šalátik, ktorý som u nás nedávno objavila v jednej pizeriii. Pozerám do jedálnička... a čo nevidím? TOKIO šalat!
Aké prekvapenie!:) Hneď mi bol sympatický a jasne, že som si ho premenovala na TOKIO HOTEL šalát
Šalát bol super, veľmi chutný a zdravý. Tak si urobte taký aj vy. Tu je recept:
Potrebujete ľadový šalát, grilované kuracie prsia, pór, ananás, mrkva, mandle olupané a iné oriešky napr. vlašské a medovo - citrónový dresing .


a keď si ešte občas trochu zacvičíte, tak dokážete urobiť aj takúto jednoduchú roznožku :)
Prajem vám dobrú chuť a veľa zábavy:)

Malá hádanka:-)

18. května 2011 v 10:17 | Chris + DAda |  Krásní chlapi
ahoj holčičky... tak jsem tak nedávno vzpomínala na dobu, kdy člen této kapely hrál svoje hity a já je měla moc ráda.... tak jsem najela na net a naprosto mě překvapilo, jak z toho kluka vyrostlo něco tak pěkného:-))))
.
Proto je tady otázka.......... víte z jaké klučičí kapely je toto stvoření???
.
Abych nebyla za zlobivku tak dám moooc velkou nápovědu........ byli to bratři, všichni v té skupině.......... tak už víte??? Jo a tento kluk byl vždy nejhezčí!!!!
.
Myslím, že je to jednoduché, když si uvědomím, že v té kapely byli všichni světlovlasí......... a je to naše mládí:-))) jako né, že bychom byly staré, to ani náhodou, ale prostě mladší:-)))
Že je pěkný!!!!

A pod perex dám písničku té kapelky, takže nerozklikávat dříve, než budete vědět:-))) Já vám věřím:-))) Jsme všechny tak krásně dospělé:-))))

***Dodatok

Chris mi dovolila sem dať fotočky ako chalani Zac, Isaac a Taylor vyzerajú teraz.Majú okolo 30 rokov, majú rodiny. Stále spolu hrajú a sú v Amerike celkom populárni. Vlani im vyšiel už asi ôsmy album.A radi chodia zarastení:))))
A čo sa mi páči, dosť robia okolo charity.


Vtáci

14. května 2011 v 0:27 | DAda |  Kreslené obrázky
Chris začala s témou vtáky a ja, ako som už písala v komentoch, tiež vtáky milujem.
Ich obrázky sú rozhodne poetickejšie ako obrázky lietadiel, ktoré tiež milujem:)
A tak som sa rozhodla dať sem niečo z tvorby môjho muža. Riskujem tým síce svoju identitu, ale sem zase asi zlí ľudia nechodia...
On maľuje aj reálne veci, ale toto sú abstrakcie... Neviem, či máte radi abstrakcie a tie vtáky tam vidíte....ale aspoň svojou farebnosťou vás tie obrázky potešia:)
Obrazy sú veľké majú 180 x 180 cm.Ten modrý je menší 103x 77cm
Niektorí ľudia si myslia, že namaľovať abstrakciu je ľahké. Ale aby mal námet perspektívu a nebol ploský, maľuje sa to na niekoľko vrstiev. Začína sa nanášaním farieb na vrsty a tým ten obraz dostáva hĺbku.
Tak snáď sa vám to bude páčiť...Ja tie prvé dva obrazy milujem:)
Dám to radšej pod lištu:)

Fénix a další věcičky:-)))

10. května 2011 v 9:22 | Chris |  Naše kecy
Už jsem se někdy zmiňovala o tom, jak miluju Fénixe??? Ne? Tak to se hodně divím, protože já podle jeho pověsti se celkem dobře řídím už několik let... není tomu dávno co jsem znovu vstala z popele, protože tento rok začal všechno, jenom né dobře.... snad mi to znovuzrození vydrží delší dobu, než před tím.... tuhle brož jsem si naprosto a totálně zamilovala, ale není na skladě:-) ale paní slibuje, že bude... brože nemám ráda, chápete jo, ale tuhle miluju:-)) Už jí vidím jak ji mám třeba na kabelce, tam se bude bombasticky vyjímat:-))


A co víkend? Jak jste jej prožili??? Já naprosto bombasticky, asi jsme byli vůbec na nejkrásnějším místě na Slovensku:-) Všude hory, lesy, prostě dokonalost... nebyl tam signál na internet a dokonce ani na mobil... prostě dle mých představ, nic mi tam nechybělo!!! Dám tady fotky, ale až je stáhnu z foťáčku a zmenším...

*******

Není to stvoření nádherné? Fénix je prostě jedno z nejkrásnějších bájných stvoření. Ještě miluji Jednorožce a Pegase. Ale já vůbec ty zvířátkové nestvůrky zbožňuji.... jak je volný a krásný....

No a jdu zase makat.... budu si představovat jak jsem volná a můžu si dělat co chci.... jít kam chci... třeba teď bych ráda ležela na zahradě a nic nedělala, tak mám smolíka pacholíka:-))))


Tak vám všem přeji krásný sluneční den............. užívejte si sluníčka, teploučka a myslete na to, že když se vám zdá, že jste na konci svých sil, že jsou lidé na tom mnohem hůře.... stačí se podívat do světa, na ty hrůzy, které se dějí a nějaké depky hodit na za hlavu.... samozřejmě, kdyby přišla nemoc... to je něco jiného, ale o tom diskutovat v tak krásný den nechci... víte já se vůbec nedívám na letošní Supestar, ale všimla jsem si tam dvou dívek, které podle mě mají hlasy hodny světových hvězd... a jedna včera vypadla! I já, které to je totálně fuk jsem z toho byla naprosto v šoku a už vím, proč se na tyto hnusácké soutěže nedívám... taky mě nasralo, že minule měl vypadnout ten hnusný magor, kterému porota dala nějakou kartu, že může pokračovat, on tam je, zpívá jak břídák a super zpěvačka je pryč a to nemluvím o tom, že díky tomu včera museli odejít dva, kluk, který je mnohem lepší než ten slovenský pindal... no nic, jdu se klidnit a poslat šéfovi statistiky:-))

Když nejde o život, jde o hovno! Tak čauky a věste, že vás mám pořád moc moc moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jenom pozdrav:-)

3. května 2011 v 21:59 | Chris |  Informace!!!
Tak jak se všichni máte co? Už jste se vzpamatovali z vousatého Billa:-) Já se přiznám, že už ho ani neřeším, protože podle mě se v té slavné Americe dočista zbláznil:-))

Já teď prožívám takové pohodové období... raději to klepu... prostě i když venku je škaredě, tak to neřeším. Leželi jsme celé odpoledne v posteli, já, manžílek a synáček, četli si, hráli hry, blbli... a bylo super... a to, že venku sněží mi nějak nevadilo... nicméně ve čtvrtek jedeme na 4-denní výlet a to mi tedy už vadit bude:-))) No jsem zvědavá zda z něj nepřijedeme nemocní:-)))

Tak co bando? Jak to uděláme s tím setkáním???????? Jak jsem četla ty vzkazy, tak mi opravdu přišlo, jako by nikdo neměl chuť, ani náladu.... mám obavu, že na podzim to nebude lepší ...... všichni jsme se tak těšili.... co to s námi je holky??? Přece, když jde nějak do kelu TH, protože na nás kašlou, tak my zůstáváme ne???????

Tak chci slyšet, že ANOOOOOOOOOOOOO :-)))


Jo a ti beránci na obloze to je náádhera co? Miluju teď všechno co má souvislost s přírodou... tak tady bude více takových obrázečků:-)))