Červen 2011

Hádanečka:-)

30. června 2011 v 21:33 | Chris |  SOUTĚŽE
ahoj bando, tak jsem si řekla, že už tady dlouho nebyla žádná hádanka........... proto tady dám naprosto nádhernou fotku jedhoho úžasného fotografa a vy budete hádat, kde to je......... budu tak hodná, že vám pomůžu tím, že řeknu, že to není cizina.... tak je to celkem jednoduché, že:-) Budu se těšit na vaše odpovědi....
Ještě jsme tam nebyli, i když kousek od tam jsme se pohybovali....... ale tahle fotka a to panoramato:-) mě naprosto okouzlilo.... Přeji krásný čtvrteček a zítra už je páťulínek!!!!

Pár veselých animiek z Japonska

26. června 2011 v 22:46 | DAda |  Tokio Hotel
Vybrala som pár animiek:)
Tu Toma očividne niečo trápi,že vraj nejaká dierka na tričku, no nemá chodiť ako bezdomovec na červený koberec:)...... ešte sa mi to aj rýmuje:))))


Pri interview na AUDI A1 mali dobrú náladu a sa zabávali:)


...pokým prekladateľka hovorila, tak sa zabávali točením sa na stoličkách
a Géčka sa asi už úplne nudili:))), lebo ako vždy sa nedostali skoro k slovu...
no ako deti:))))
a tu už začína akustický set a Bill sa tvári dôležito:) Inak to oblečenie odkukal od nejakých samurajov, až na tú kapucu, tá je tam nejakým omylom a iba Bill vie, ako to myslel:)))


TOKIO HOTEL (MTV VMA J) Darkside of the Sun" a " Monsoon"

26. června 2011 v 18:48 | DAda |  Tokio Hotel
Vystúpenie na MTV bolo dobré ,aj keď Bill tam nabehol v kožuchu:))asi nechcel zaostať za Lady Gaga. Tá už tiež nevie, čo od radosti na seba dať.
V Bilde to už aj náležite okomentovali, ale ich aspon pochválili, že prišli podporiť dobrú vec, lebo výťažok pôjde pre obete katastrofy.


Phantomrider -TH by Audi (akusticky part)

26. června 2011 v 10:08 | DAda |  Tokio Hotel
Túto pieseň mám rada aj akusticky vyznie dobre a s tým husľovým podfarbením je to naozaj pekné. Bill vie stále pekne spievať.


BILL & TOM - 23.6.11-TOKYO(Animky)

24. června 2011 v 11:27 | DAda |  Tokio Hotel
Dvojčatá dorazili včera v dobrej nálade:)...a mne sa tiež zdvihla, keď som videla, že aspon Bill pochopil, že Japonsko nie je Amerika a sa oholil:)))Červená a čierna,
tú kombináciu na ňom milujem:)
No a čiapka a okuliare to istí.Treba predsa zakryť nedostatky:)))... spôsobené aj dlhým letom...
Tom si asi necháva narásť fúzy:)))....ešte sombrero a bude z neho Mexičan:)))

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/twinsnaritaairportjune/1.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/twinsnaritaairportjune/2.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/twinsnaritaairportjune/4.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/twinsnaritaairportjune/5.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/twinsnaritaairportjune/6.gif

BILL & TOM sú už v Tokyu!:)

23. června 2011 v 13:19 | DAda |  Tokio Hotel
Nemám moc čas, ale toto sem musím dať.
BILL našiel SVOJE NÁDOBÍČKO NA HOLENIE:))))
TOM asi nie , tie fotky sú dosť nekvalitné, uvidíme neskor: )
Malá príprava na príchod dvojčatiek do Tokya:)))

23. června 2011 v 11:23 | DAda |  Tokio Hotel
Géčka už do Tokia dorazili , dvojčatá sú očakávané okolo 19:00 (asi jap. času)...teda to je asi za hodinu nášho(12:00).
Dorazila aj Natalie, a tak nám neostáva nič iné, len dúfať, že svojho "beautiful bossa" presvedčí, aby sa oholil:))) Ak to už nespravil sám...
Včera večer som si prešla zahraničnú tlač, tak jedno je pravda, že o tom ako vyzerajú, píšu hneď všade a možno o to tým dvom išlo...
No a aby ste vedeli, že existujú aj horšie veci a ostáva len dúfať, že PRADA a VERSACE sa nestanú
obľúbenou značkou Billa a nedajbože aj Toma:)))
Nasledujúce obrázky sú trendy pre mužov na r.2012 menovaných značiek:)))
a toto je model pre Gustava ako stvorený:)))

...takový hezký kluk byl BILL !

21. června 2011 v 10:22 | DAda |  Tokio Hotel
...takto si povzdychla jedna z vás v komentoch a mnoho ďalších na celom svete:)
Fans sa rozdelili do troch skupín, buď sa im Bill takto páči a dokonca je pre nich sexy, druhá skupina fans je úplne v šoku, nešťastná alebo len smutne kouka a bojí sa čo zase ich miláčik vymyslí a tretej skupine je to totálne jedno :)
A ja, no ak ma chcel Herr Kaulitz posadiť na zadok, tak sa mu to podarilo.
Mne sa zarastení muži páčia , ale Bill nie! K nemu mi to proste nejde
A to ešte nedávno tvrdil v ruskom Brave:
BRAVO: Bille, video, ve kterém si se objevil s vousy, udělalo rozruch. Byly to skutečné vousy?
Tom: Ne! To je postprodukce! Později to bylo namalované počítačem. * Všichni se smějí *
Bill: Možná budete překvapeni, ale mě taky rostou vousy. Nečekal jsem, že moje 3-denní strniště uděl takový povyk. Kamera nebyla tak dobrá, takže jsem si myslel, že si toho nikdo nevšimne. Vlastně doma jsem vždycky neoholený. A holím se, když musím jít ven.

Tak dúfajme, že sa len zabudol oholiť a v Japonsku na MTV Video Music AID ( 25.6.2011)
sa objaví v nejakom prijateľnom stave:))))

A tieto fotočky hovoria za všetko... a ten kruh v nose to úplne dorazil:(a jedna z mojích obľúbených :)


Bez komentáře:-)

19. června 2011 v 23:09 | Chris |  Tokio Hotel
Nechci zase slyšet na mou hlavu kritiku, proto jsem se rozhodla dát tady pouze fotky a váš názor nechám na vás, já jenom řeknu názor svůj.... nelíbí, nelíbí, nelíbí.... ani jeden... ale OK, chtěji vypadat asi zajímavě a to se jim podařilo, hlavně Billovi, ale mě neoslnil.... ale věřím, že někomu se to líbí, ale ten člověk se nejmenuje Chris:-) No, už je snad teď nechci ani vidět naživo... jo, to jsem nečekala, že jednou řeknu..... počkám si až se umoudří, ale to už čekám asi rok!Ty boty.... od Billa...


Jediné co chválím je Billovo tílko, ze kterého mu jde vidět jeho tetování.......... ale kde je ta plachost a jemné vysunutí trička, aby nám ukázal hvězdičku.... no nic, vrátím se na zem, Bill je starší a jiný..... Úspěšný pracovní týden!!!

Sloní holčička v ZOO Ostrava

17. června 2011 v 9:11 | Chris |  Zvířátka
Tak a máme páteček..... a protože jsme byli minulý týden v ZOO a viděli jsme sloní hočičku, pro kterou teď na stránkách ZOO Ostrava můžete hlasovat, jak se bude jmenovat, tak tady dávám tři fotečky s ní.... měli jsme štěstí, že měla chuť jít k nám a hooodně se nám přiblížila, takže jsme jí měli téměř nadosah..... je nádherná, takové "miminko":-) má krásné chloupky na zádičkách a prostě zlatá..... v Ostravě máme i malinké tygříčky, ale ti jsou schovaní ještě s maminkou a budou vidět přibližně za měsíc............
Je mi hrozně moc líto sloního chlapečka..... ale bohužel, v přírodě by vůbec nemohl žít, byl tak malinký, ale je to škoda... snad bude zase další sloní miminko.....

Příště dám další krásné zvířátka z naší ZOO, která je čím dál tím krásnější.......... přeji všem nádherný víkend, snad bude i sluníčko a protě ať se vám všem daří krásně a jste šťastní............ a jeden dodatek... všichni jsme jenom lidé, s dobrými i špatnými dny, omylní a někdy reagujeme jinak, než bychom chtěli.... ale to neznamená, že toho člověka nemáme rádi... prostě buďte na sebe hodní a když nejste, omluvte se, pusa nikomu ještě neupadla...... a nebuďte ironiční a sarkastičtí, mluvte přímo a i kdyby věci, které nejsou příjemné.....protože člověk může reagovat na věci, které mu jsou jasné:-)

KRÁSNÝ VÍKEND:-)

Vlčíčci:-)

15. června 2011 v 11:13 | Chris |  Zvířátka
Tak jsem zase po nějaké době zatoužila po zvířátkách..... a protože brzy tady dám naší sloní holčičku z Ostravské ZOO, tak teď ještě divoké a volné zvířátka.... vlky... vy víte jak tyto tvory miluji... našla jsem pár foteček, tedy já jich našla hodně, ale sem dám jenom pár..... jenom pohled na ně mě uchvacuje, ani nevím proč jsem z nich tak naměkko.... tohle jsou pro mě zvířátka č. 1... ale takové šelmy, nebo pandičky jsou taky ňuni:-)


Chtěla bych si vedle něj lehnout a hladit a hladit.... jo, je mi jasné, že bych nejspíš byla bez ruky, nebo měla prokouslý krk:-)


Vypadá, jak by si chtěl hrát:-)

Bílí vlci, to je naprostá dokonalost... jde z nich vidět něha...šedí mi příjdou draví....

No pokud nemají u sebe miminko:-))


A jinak všem přeji krásnou středu:-) Znáte to:-)))

Bill opět v Moskvě - super

11. června 2011 v 22:36 | Chris |  Tokio Hotel
Tuhle fotku tady dávám proto, že se mi na ní Bill moc líbí, jenom škoda, že ho celkem dost hyzdí pierc v nose, ale co už, s tím bohužel nic nenaděláme, ale musím uznat, že ta krása tam pořád je a je škoda, že nám jí více neukazuje.... protože řeknemě si to upřímně, na Tokio Hotel mě v prvním momentu nejvíce zaujal zpěvák :-) a potom hudba!!!Jednou bych si fakt přála umět si takhle nalíčit oči, ale to bych si musela zavolat Naty a na to jaksi nemám:-) Tak krásný zbytek víkendu. Jinak Piráti z Karibiku na vlnách podivna je dobré, rozhodně lepší než ten minulý díl, doporučuji! Dneska jsme viděli slonečka:-) po víkendu tady dám fotečky.... zítra jdeme na 20 let Policie České republiky, prostě víkend, že člověk neví co dříve... mějte se fandárově.

Bill a Tom

10. června 2011 v 9:16 | Chris |  Tokio Hotel
Tak jsem se rozhodla dát tady dvě fotky, které mě zaujaly, když byli kluci v Moskvě.... ta první je fakt skvělá a i když nemám ráda zarostlé muže, tak Tom tady vypadá naprosto luxusně, líbí se mi jeho né tak velké oblečení a prostě vypadá fakt k nakousnutí... do toho bych fakt šla............ :-)


Ale z fotky, kterou tady dávám jako druhou, tak to jsem fakt v šoku.... já vím, že je to jenom fotka, taky vím, že se tak hrozně pouze tváří, ale kdych ho neznala a viděla poprvé v životě, tak řeknu... "Bože, co to je za šílenou trancku a nejede v něčem?" Prostě z téhle fotky jsem fakt odpadla.... zavolala jsem malého a říkám mu, víš kdo to je? A on? Ne, fůj, kdo to je? A já mu říkám Bill a on mi to nevěřil, protože měl zrovna v ruce náš polštářek TH, kde Bill vypadá jako panenka. Já to nechám prostě být, ale neodpustím si tady nedát fotku, na které kdo ho fakt hodně dobře nezná nepozná, že jde o jednu a tutéž osobu!!


No a fotečka medvídka ......................... původně jsem tady chtěla dát ještě lepší, kde se směje a vypadá prostě... ale aby to nebylo nefér tak také jednu kde je vážný, ale ten rozdíl.... a nechoďte na mě s tím, že byl madší, on má 21 let! Takže je mladý pořád!!!! :-)


A abych nebyla jenom ošklivá, tak pár foteček, kde jsou dvojčátka naprosto, ale naprosto mňami.... jo a taky, abych vám nemátla tím, že je i kritizuju, můj vztah k těmto dvěma mužům je naprosto unikátní a nikdy nebudu žádnou hvězdu milovat více než je! Jen si říkám, že k lásce patří i kritika a nechci už mít jen růžové brýle, chci říct nahlas, že je zbožňuji, ale z Billa jsem malinko rozhozená....


Kluky s tou holčičkou fakt miluji... rodinka jako vyšitá:-))


No a ta černobílá fotka, to je prostě luxus, tady jsou fakt šukézní:-)Tuhle fotku odjakživa zbožňuji.... pejsek, B a T a B s cigaretou... mazlení, úsměv Toma... vystihuje vše, co miluji:-)


A fotečka, která je pro mě více než luxusní...... tady bych chlapečky popusinkovala.... já chci takového Billa... no už nebude, já vím, ale bylo to táááááááák krásné:-)))))

A jinak všem přej ten nejkrásnější víkendeček:-))) Dneska jdeme s dětmi na Piráty z Karibiku, sice nevím jak vydýchám Penelopu, kterou jako jednu z mála hereček fakt nemám ráda, ale snad to zachrání Johnny... a zítra jdeme do ZOO v Ostravě na sloní holčičku a malé tygříčky.... moc se těším..... v neděli bude odpočinek:-)

Tak se mějte krásně a posílám všem pusinky z Ostravy :-)Miro a Gabča

7. června 2011 v 9:09 | Chris |  Miro Šmajda
Tak tady asi trošku pokazím tu "idylku" kluci v Moskvě, ale já se tam taky vrátím, nebojte, protože z jedné Billové fotky jsem odpadla, takže to nelze, abych jí tady nefikla, ale dneska jenom pro svou radost tady dávám fotku, která se mi hrozně moc líbí a nemá nic společného s TH.

Asi se nikdo z vás nedíval na Superstar. Já moc taky né, ale nedávno jsem si všimla naprosto úžasné zpěvačky, která vynikala nad všemi dalšími v soutěži. No a tak jsem se dívala na finále. No a co se stalo? Nevyhrála. Minule vyhrál čech, teď musel prostě vyhrát slovák, přitom nesahal Gabči ani po kontíky. Její hlas je unikátní. Kde se kdo jiný hrabe a tím myslím i mého oblíbence Mira.

No a dneska jsem četla, že se slováci semkli, že všude v médiích schválně říkali, že vede Gábina a že se mají posílat hlasy, že je nějaká národní čest... bože, to jsou slováci fakt tak ubozí? No, já bohudíky znám slováky normální a s těmi, kteří se chovají jako ubožáci tu čest nemám. Já jsem myslela, že jde o zpěv!!! Ale asi né pro každého!!! Nevím proč superstar spojili, máme dost zpěváků v Česku! No, raději to nechám být a jenom se budu v koutku smát, když za rok o Lukášovi neuslyšíme ani ň a Gábina bude vydávat svou první desku!

No a protože je Gábina i hezká a na párty po finále se fotila s Mirem, tak tahle fotka tady prostě nesmí chybět:-)


No a nebojte, příště zase Bill.... ale mě se pořád nebaví na něj dívat, zvlášť v tom obleku vlka a úplně mě baví jeho vlasy, ale nic, třeba to je proto, že si je nechává delší a až se zase za rok ukážou, bude mít konečně ty vlasy, které na něm miluji!!!

Animacie -Bill & Tom v Moskve(3.06.11) II.

6. června 2011 v 7:32 | DAda |  Tokio Hotel
Animky sú z interview, kde zase rozprávajú, že nemajú priateľky, len Georg ....a Tom si uťahuje z Billa, že fanynka sa musí dostať proste k Billovi a ho pobozkať a potom sa uvidí, či sa mu zapáčila:))))
Bill sa len smeje a napráva si tú svoju kapucku:)))

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/interviewMuzTv/6.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/interviewMuzTv/5.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/interviewMuzTv/4.gif

Animacie -Bill & Tom v Moskve(3.06.11)

4. června 2011 v 13:09 | DAda |  Tokio Hotel
Ako vidíte, nálada dávať sem pikošky z Moskvy ma neopúšťa, ale čo mám robiť, keď aj tieto animky sú také dobré:)))
Inak ja neviem, ale Bill asi predsa len posiluje.....niekde:-)...alebo tie svaly má od prírody?:-))

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/dsotsMuzTv/9.gif


http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/wbmwMuzTv/8.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/automaticMuzTv/4.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/wbmwMuzTv/2.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/greencarpertmuztv/3.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/greencarpertmuztv/4.gif http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/greencarpertmuztv/2.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/wbmwMuzTv/9.gif http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/automaticMuzTv/1.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2011/dsotsMuzTv/1.gif

BILL & TOM > naše úžasné dvojčatá:-))

4. června 2011 v 12:12 | DAda |  Tokio Hotel
Nedá mi sem nedať niektoré ich fotky, ale ja som z nich nadšená, už len preto, že zase dali o sebe vedieť. A že sú zase všetci štyria spolu :)))
A už nejako neriešim, ako vyzerajú...aj keď mi spadol kameň zo srdca, že Bill ten porast zhodil a nevyzerá ako dement:))) ...a
že naša diva vystriedala štyri outfity (ak som dobre počítala)...no čo už ... vie ako na seba upútať, to sa musí nechať:)))
Niežeby sa mi ten účes Billa páčil, ale je to lepšie ako ten "nákyp":)))
a Tom mi zarastený prijde veľmi sexy:)))a navyše je gitarista a to je už úplne sexy:)))
****

a táto fotka :))) ...nemám slov:))...čo asi Tomíšek hovorí bráškovi:)))
Bill a Tom a co na to říct:-)

4. června 2011 v 0:30 | Chris |  Tokio Hotel
Já vlastně ani nevím proč jsem si udělala jeden jediný screen z tohoto vystoupení, asi proto, že mám ráda jejich blízkost... jinak se mnou "nový" účes Billa vůbec nehnul... bohužel ani pozitivně a dokonce ani negativně... nechal mě těžce chladnou.. asi proto, že už tomu nechávám volný průběh a jediné na co se těším je, až budou mít nové písničky, bohužel jestli budou pouze anglické, tak budu asi dál v očekávání něčeho.... ale já mám tu výhodu, že jsem Billa zažila ještě na začátku a díky tomu je stále tam, kde má být, v mém srdci:-) Kdyby jste tento noční článek nechápali, tak to neřešte, prostě moje slabá chvilka:-)


Jo a zítra se konečně vrací můj syn, já se už nemůžu dočkat.... celý týden jsem se opravdu věnovala sobě a manžílkovi, ale stačilo, chci mazlení a pusinky mého největšího miláčka pod sluncem:-))) Jo, tak už dneska se vrací, je půl hodiny po půlnoci:-)))

****

Jo a opět mě pobavily některé fanynky, které i kdyby měl hovno na hlavně budou tvrdit, jak se jim tento účes hrozně moc líbí a jak vypadá Bill úžasně:-) ale každý máme svůj názor a já to beru, ale trošku reálně vidět ještě nikomu neuškodilo...

Tokio Hotel -MUZ TV Award Moskva 03.06.2011 - video

3. června 2011 v 21:55 | DAda |  Tokio Hotel
Vymieňam pôvodné videa za jedno ucelené a zosynchronizované. Fans Tokia Hotel sú proste šikulky:)))
Takže je tu celé vystúpenie v jednom videu obraz a spev už ladí:)


Meet & Greet s Tokio Hotel -video >3.06.11 Moskva + Livestream

3. června 2011 v 14:36 | DAda |  Tokio Hotel
Je super vidieť ich po tej dobe aspon na videu. Našla som nejaké linky na livestream.Červený koberec by mal byť okolo 15:00 a okolo 17:00 by mal začať MUZ Award 2011 -ceremonial
Snáď budú tie odkazy fungovať:)