Srpen 2011

TOKIO HOTEL a...:-)

28. srpna 2011 v 0:50 | DAda |  Tokio Hotel
Niekto si dal tú prácu a dal dokopy fotky chalanov so známymi osobnosťami. Pekná zbierka
a myslím, že pár ich ešte chýba.Osobne sa mi asi najviac páči Bill s Nenou.
Musí to byť úžasný pocit stretnúť svoj idol a môcť s ním dokonca spolupracovať:)
TWINS spolu = vražedná kombinácia:)

25. srpna 2011 v 19:14 | DAda |  Tokio Hotel
Toto mi napadlo ako prvé, keď som dnes tieto fotky videla.Na našom bývalom THTH blogu sme mali ešte s Katkou rubriku s týmto názvom:)))
Konečne photoshoot, na ktorý sa dá pozerať. Hehe:) a nevadia mi ani tie všetky Bilíškove piersingy .
Bude to tými jeho sexy pohľadmi :) a Tom... tak ten vôbec za ním nezaostáva.
Fakt úžasné fotky:) Milujem tú Billovu extravagantnosť
a Tom vyzerá super - niet, čo dodať:)
Ešte snáď to, že je to nafotené pre japonský WWD( Women's Wear Daily) - autum 2011 a pod lištou nájdete všetky obrázky prebrané z www.tokio-hotel-de.blog.cz


Tokio Hotel interview 3.06.2011

21. srpna 2011 v 16:21 | DAda |  Tokio Hotel
Tento rozhovor ma naozaj pobavil.Tu vidno, aké sú to táradlá, že ich netreba brať vážne. Pretože ich nesmierne baví si robiť zo všetkého srandu:) Tie ich hlášky:)... nezabudli ani na pohreb... hrať na pohrebe "Ži každú sekundu!" ale "Zachráň ma!" je naozaj výstižné:)))...ale ani ostatné hlášky nezaostávajú:)
Chalani ho poskytli Billboardu.ru, keď navštívili začiatkom júna Rusko.Tak dobrú zábavu:)

  • Billboard: Ahoj kluci! Dneska budeme mít rozhovor v podobě hry. Pravidla jsou následující: Vezmete,keď kartu, otočíte a otázku položíte tomu, kdo vedle vás sedí.
Tom: Já začnu! A můžu si potom vybrat osobu, která na otázku odpoví?
  • Billboard: Položíš otázku osobě, která je vedle tebe.
Tom: Oh, vedle mě. Ok.
Georg: Tahle otázka je perfektní pro Billa.
Bill: Na co se ptají?
  • Tom: Jakou hloupou věc si udělal na koncertě?
Bill: Nejhloupější věc, kterou jsem udělal na koncertě.
Tom: Ne, hloupá.
Tom: Toho je hodně.
Bill: Jo. Víte, jsou takové chyby, které se často stávají. Takže je to jako hloupá věc, víte, všichni jsme spadli z podia v… kde to bylo?
Georg: Myslím, že to bylo v Rusku, v Petrohradu…
Tom: Ne, ale bylo to v Rusku.
Bill: Bylo to někde v Rusku.
Tom: Riga.
Georg: Ne, Riga to nebyla.
Bill: To je jedno, někde. A podium se propadlo a my byli na molu, byla to docela zábavné. A oh! První koncert, který jsme měli na našem posledním turné v Lucemburku. Ano, jak se řekne Lucemburk anglicky?
Georg: Luxemburg.
Bill: Spadl jsem z podia, molo bylo příliš krátké, myslel jsem, že je delší.
Tom: Bill je zosobněná hloupost.
Bill: Jsou to takové věci, které se stávají každému.
  • Bill: Co je v Německu dobré a co špatné? Oh, ok. Tom… (směje se)

ĎAKUJEM :) alebo HAPPY Birthday 6 YEARS DDM &TOKIO HOTEL!

16. srpna 2011 v 12:29 | DAda |  Tokio Hotel
Ahojte TOKIAČKY!:)))
Včera som mala dosť bláznivý deň a k netu som sa nedostala skoro vôbec:)
Najlepšie na tom je, že celý deň som tušila, že dátum 15.8. mi niečo hovorí, ale asi už naozaj stárnem:) a spomenula som si až dnes, keď som zavítala na blog Evuly:)
No fakt hanba!:)))) ...aj preto,že ja som tú premieru chalanov zažila a vlastne im fandím od samého začiatku:))).
O tom, čo pre mňa táto kapela znamenala a stále znamená, som sa rozpisovala na mojom blogu vlani a v podstate nič sa na tom nezmenilo:)
Aj keď ma niekedy hnevajú, najmä Bill a Tom. Georg a Gustav sú v pohode.
Ale veľakrát mi pomohli ich piesne i oni, že vôbec existujú.
A bez nich by sme sa neboli nikdy stretli my všetky, ktoré sa vďaka nim poznáme:)
Takže ideme spomínať:)
/a pridala som už aj Georga:)/Allegator - krásné

15. srpna 2011 v 12:22 | Chris |  Kreslené obrázky
Tak myslím, že k tomu nemusím nic dodávat.... Allegator je kouzelnice a když jsem to dneska viděla na Facebooku u Majky a přímo u Alleg, musela jsem si to hned stáhnout.... protože tady vidím kluky opět tak, jak je chci vidět... nádhera!!!


Holky já už se tak těším na dovolenou. Potřebuji ji jako sůl. Je toho všeho nějak hodně a já cítím, že déle než do toho pátku už to nedám:-) Mi už je fuk i počasí, já chci vypadnout od všedních starostí a žít chvíli trošku jinak... no a ti kluci tady jsou fakt krásní:-))))

Šumava 2011 - část 1

9. srpna 2011 v 12:48 | Chris |  Naše kecy
ahoj Zlatíčka:-) Tak jsem tady s prvním dnem na Šumavě, my máme tolik fotek, že jsem to musela nejen dát na několik částí, ještě jsem i tak musela fakt přemýšlet, které tady dám fotky.... no fotek ze Šumavy máme fakt hodně... první den jsme si mysleli, že bude pršet, bohudíky se tak nestalo, tak jsme jeli do Německa na procházku v korunách stromů a musím říct, že jsme byli naprosto nadšení a moc se nám tam líbilo.... první fotka je vyhlídka, která byla téměř na konci trasy... další fotečky dám pod perex... jinak jako výlet pro děti doporučuji...BILL , TOM & Géčka:-)

8. srpna 2011 v 17:52 | DAda |  Tokio Hotel
Tieto fotky ste už určite videli všade, ale vám ich sem dám. Sú z Japonska z backstage a veľmi ma potešili, lebo vidno, že chalanom je spolu stále dobre.
Keď si od seba trochu oddýchnu, tak sú radi, že sa zase vidia.
Bill a Tom sa asi navzájom obdivujú , ako super vyzerajú...ja by som ich poslal k očnému lekárovi:-))))Spokojné Géčka, tiež vidieť, že keď sú spolu,tak sú v pohode.
No a Gustav s Georgom by si mohli sadnúť k sebe bližšie :-)))
ale Georgovi stačia vankúše :-))) a Gustav sa usmieva :-) fakt pohoda:)

I
Inak u nás leje celý deň a je zima a tma ako v novembri, fakt super počasie.:-( U vás v Čechách to tiež asi nie je lepšie. Tak sa aspon potešte fotočkami :)

Bill a Tom opět fotky z USA

1. srpna 2011 v 22:26 | Chris |  Tokio Hotel
ahoj holčičky, tak za prvé omluva, že jsem nebyla schopná dát tady ještě fotky z dovči, ale někdy se dějí věci mezi nebem a zemí, které člověk neovlivní..... k tomu jsem hned ráno tady chtěla něco dát, ale nebylo mi přáno, hned tři lidé se do mě nesmyslně pustili a do teďka jsem se z toho dostávala, ale už jsem snad OK... dneska u nás konečně svítilo sluníčko a už je mi veseleji... a nejveseleji mi začalo být, jak jsem viděla tyhle fotky... jediné co můžu chválit je halenka od Toma, na jeho tělo padne prostě na jedničku, nicméně všechno ostatní mě prostě rozesmívá a je mi fuk, kdo tady zase bude vyskakovat, jak jsme trapné a nejsme pravé fanynky, protože neopěvujeme tento brutální zjev! Ať se líbí takhle kluci komu chtějí, já mám právo říct svůj názor a mi se nelíbí... ale jak jsem dneska byla poučena, když jsou v Americe, tak přesně takhle mají vypadat, protože se tam takhle kamuflují:-) :-) :-) no jsem ráda, že se tak nekamuflovali v Evropě, kde jsou asi 100% známější:-) ale to je fuk, rozhodla jsem se, že to nebudu řešit a prostě vám tady ty fotky dám:-) Třeba už jste si taky zvykly a kluci se vám začali líbit!!!


Ale jinak až se vrátí do Německa, tak věřím, že zase budou normální a já se na to moc těším, stejně na nové písníčky, co mě mrzí je to, že budou jenom anglické.... ale třeba se mýlím... a jak jinak zlatíčka moje... kdo už byl na dovči??? Chyběly jste mi... !!!