Září 2011

100 prozent TOKIO HOTEL -dokument(1.-5.) s českými titulkami

28. září 2011 v 13:32 | DAda |  Tokio Hotel
U Evuly som našla tento film, ktorý RTL vysielala pred dvoma rokmi. Určite si na to pamätáte....HumanoidVeru si dala tú robotu a preložila to. Je to tam už rok...možno ste to aj objavili...
Ak máte chuť zaspomínať, tak si to pozrite.
A možno vám to aj pomôže pochopiť Billa, Toma a aj Géčka -
ich terajšie chovanie, ich myslenie, ale aj ich prispôsobovanie sa svetu, v ktorom musia žiť,ak chcú niečo dosiahnúť...
Ak by ste mali záujem o download, tak napíšte do komentov, aj v akom formáte by vám to vyhovovalo, či stačí "flv." alebo v inom formáte.Tokio Hotel dnes v TV OČKO

28. září 2011 v 10:29 | DAda |  Informace!!!
Ahoj dievčence,
nejak nám to tu stagnuje.Nie žeby sme sa neprebrali z najnovšieho bláznivého outfitu našich miláčkov, ale nejako nieto času a ani nálada:(
Chris bola prechladnutá, dúfam, že jej je už lepšie.
Doma mám stále nejaké problémy a ešte aj svokra je ťažko chorá.Má už síce 96 rokov, takže sa to dalo čakať.....Nejdem to tu rozoberať...

Chcem vás len informovať, že dnes 28.09.2011 o 12:00 hod. je na Očku :

a opakovanie je

a pridám vám pár animiek "starého " Billa & co.
Helsinky, Finlandia >2009 ( by Mary)

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2009/interviewinHelsinki/1.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2009/interviewinHelsinki/2.gif http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2009/interviewinHelsinki/3.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2009/interviewinHelsinki/4.gif http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2009/interviewinHelsinki/5.gif

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/Animations/2009/interviewinHelsinki/6.gif

Kozlovice a Chris viděla Mira:-)

16. září 2011 v 9:02 | Chris |  Miro Šmajda
Tak, abychom tady jenom nepsaly o tom, jak se nám teď nelíbí Bill, který se zamiloval naprosto do stylu Jareda Leto, kterému před pár lety nepodal ani ruku, jak ho nesnáší (asi se skamarádili:-))), tak tady dám jak jsem byla v sobotu v jedné vesničce u Beskyd na Mirečkovi:-)

Viděla jsem Mirovo auto, jak jinak Audinka:-) měl puštěnou i navigaci, což se nedivím.... celý den byl v čepici, asi měl vlasy na divoko:-) a když jsem se ho zeptala, proč si jako laskavě nesundá brýle, tak řekl, že prostě nemůže, že šel spát dneska:-) no takže chápete, on má oči jako angorák a holky ho tak chtěly vidět bez brýlí:-) ale zase mi to tak nevadilo, já už jsem ho viděla a 14. 10. bude v Ostravě se skupinou na své malé tour:-)

Jsem se fotila i s pejskem od jedné slovenské fanynky, která za nim jezdí skoro všude a toho pejska si taky hladil i Miro. Pejsek běhal po celém areálu a myslím, že nebylo člověka, který by ho neměl v náručí:-)

Jinak u Mira už není kytarista Roman, ale je tam Adam:-) já myslela, že to bude opruz, protože Roman byl nej, ale nakonec není výměna tak špatná a z výšky Adama jsem šla do kolen, miluji vysoké kluky:-)

No tak těch zážitků bylo více, ale minule mi někdo řekl, že to není možné abych tohle zažila, tak to tady nebudu rozvíjet... nicméně s Mirem kdo chodí na jeho vystoupení to ví, že s ním je možné úplně vše, protože ON je prostě éro a s každým se baví, fotí, podepisuje, dělá legraci a je prostě naprosto úžasný. Takže posedět s ním v hospodě není zase takový problém!

I fotek mám hodně a videa,ale já myslím, že stačí pár fotek:-)


Bill a Tom v restauraci v L.A.

13. září 2011 v 21:05 | Chris |  Tokio Hotel
Já chci být dneska hodná a proto jsem se rozhodla, že se nebudu vyjadřovat... vlastně ani nevím co bych měla říct, brečet tady nad starým Billem je asi trošku blbost a nový Bill je prostě někdo mi naprosto vzdálený... už čekám pouze na nové CD a termíny konzíků... ne nic, prostě si to "užijte" :-)


Zbytek fotek máte tady........... nebudu psát komentáře, prostě ne.... už jenom proto, že se všude píše jak Bill tady vypadá skvěle a jak má super novou image a prostě na to nemám.... takže tak..........Ale jinak dobrý hoši, pořád vás všichni milují, takže můžete vypadat jak chcete!!!!!!!! :-(

Blond Bill:-)

9. září 2011 v 22:01 | Chris |  Tokio Hotel
I když jsem celkem unavená a dívám se zcela vyjímečně na telku, tak tohle tady prostě musím dát, vidím fakt dobře? Je to blond BILL ? :-) No nevidím ho zepředu a zezadu je to OK? No tak nějak, prostě nejspíš dlouhým vlasům odzvonilo... škoda, ale na blond zepředu jsem fakt totáč zvědavá:-)))
A ty Tomyho tepláky:-) Prostě amíci jak vyšití:-) Přiznám se, že už jsem se nad to všechno povznesla a tak nějak to přestávám řešit, ale je otázka jak mě vezme Bill zepředu:-))))

Chystáte sa maľovať? :-)

5. září 2011 v 10:02 | DAda |  Tokio Hotel
Mám pre vás dobrý nápad:)))
Ak sa chystáte maľovať, nemusíte. Stačí pozbierať všetky fotky svojej rodinky, známych, priateľov, BILLíškove , TOMíškove, poprípade Géčka, aj domácich miláčikov, Postcrossarky môžu využiť svoju zbierku pohľadníc a takto si vyzdobiť izbu, poprípade celý dom:)
Aspon takto to poriešil Günter B., otapetoval si celý byt svojimi obľúbenými fotkami. Len v obývačke ich má okolo 10 000.:-)
Každý deň sa vraj vytieša pohľadom na svoje lásky.
Škoda, že autor článku nevyfotil radšej strop, na ktorom sa vraj vyníma na veľkom formáte BILL s celou skupinou:)
Sympatický pán, keď uznáva TH:)
Čo poviete? Dobrý nápad!:) Rodinka by bola určite nadšená:)))))


Tokio Hotel Ghana wishing the twins a happy 22nd birthday!:)

3. září 2011 v 18:10 | DAda |  Tokio Hotel
Už niekoľko dní mám slabý internet,a tak sa mi nedajú ani poriadne načítať stránky:(
Dnes je to o trošku lepšie a dokonca sa mi podarí aj vložiť možno tento článok.
To je fakt úžasné, vy ste vedeli, že Bill, Tom & Géčka majú fanúšikov aj v Ghane(Afrika)?
No ja nie.
Akože to je naozaj úžasné, čo sa im podarilo, že majú fans asi na celom svete.
A to videjko je strašne milé:)
BILL a TOM - Všechno nejlepší

1. září 2011 v 9:53 | Chris |  Tokio Hotel
To je šílené, jak nám ti kluci rostou:-) Z krásných holčiček jsou kluci a když nejsou fousatí, tak jsou pořád krásní:-) Původně jsem tady chtěla dát fotky starší, kdy jsem z nich byla fakt mimo, ale tyhle nové se mi taky tuze líbí, takže odpouštím Billovi i všechny jeho kolečka všude kolem:-)))

Takže kluci k těch 22 letem všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a pořád tak úžasné fanynky jaké máte!!!


No letí to jak blázen:-) Takoví dospěláci... já musím říct, že si ráda vzpomenu na to, jak jsem je objevila, jak vedlo DDM v hitparádě na Óčku a já jsem byla naprosto hotová z Billa a po Rette Mich ještě víc:-) Sranda je, jak všichni píšou, že to nezačalo Billem, ale hudbou:-) No to, že to nikomu nevěřím je fuk, já vím, že u mě to tak začalo a já se za to nestydím:-)


Jinak jsem zpátky z dovči, dneska už byl malý ve škole a začíná klasické desetiměsíční učení, kroužky... atd. + do toho práce a domácnost:-) ale co... my ženské to zvládneme:-)))

Takže kluci jste krásní, už by jste mohli vydat CD, jestli bude jenom v angličtině, nejspíš zůstane ležet v obchodě, no uvidíme:-) Snad budete mít fotky z oslavy a těšíme se na vás!!!!!!!