Leden 2012

Axl a Slash

30. ledna 2012 v 22:10 | Chris |  Guns N' Roses
Jak jsem teď ztratila Mira a dvojčátka se taky nějak zabydlela v USA, tak se vracím o dvacet let zpátky a vzpomínám. Už jsem vám tady servírovala Axla z Guns a dneska, protože víte jak miluji dva muže u sebe:-) vám ho naservíruji i s úžasným kytaristou Guns (kterého teď můžete často vídávat na blogu ilonky) Slashe:-)

Pořád miluji totálně jejich písničky, po těch létech mi naskakuje husí kůže jenom slyším první tóny, ale fotky mě taky uspokojují... Axl i když byl rezavý mě vždy totálně bral a ten ďábel vedle něj taky... tak snad obrázky potěší nejen mě a ilonku:-)


Já vím co si říkáte kde se hrabou na B a T, ale já vám řeknu, že mě nažhaví naprosto a jsem ráda, že jsem je mohla vidět živě a dotknout se jich, prostě jsou zážitky, které se nezapomínají a nemusí vždy být s B a T :-)


No líbí se mi to:-)

No a tady "kluci" po dvaceti létech:-) No jo Axlík už není ten Axlík, ale stejně se mi to líbí a jeho nová písnička mě hodně zaujala, ale je dost teskná... taková pro lidi v depce:-) :-) :-)No a jdeme do finále:-) Tak snad vám změna nevadila, ale když mi se líbí tolik věcí a mám strach, aby to bavilo vás... já třeba miluji Japonsko a vše, jako třeba obrázky z Manga... ale už vidím jak tady nebude ani komentář:-) Ale dám tady jednoho krásného japončíka, bohužel jsem už zapomněla jak se jmenuje, mám jeho obrázky asi 4 roky:-) Ale teď poslední fotky A a S :-)


Jinak vám přeji krásný pracovní týden:-)

Miro končí - fakt super!

27. ledna 2012 v 14:33 | Chris |  Miro Šmajda
No tak Mireček nám asi skončil, fakt super... na koho se teď jako budu těšit? No to je bez komentáře, jeden vypadá jak bezdomovec, druhý skončí... a třetí není, no měla bych si najít nového borečka, ale potom mu zase hrábne a bude konec, no nic no... snad to co Miro chystá bude opravdu PRO NÁS a ještě ho někdy uvidíme!!!!!!!!!!

....

Fanynky pláčou. SuperStar Miro Šmajda nečekaně oznámil konec své hudební kariéry
27. ledna 2012 13:29

Charizmatický blonďák ze SuperStar oznámil opravdu konec své hudební činnosti. Těm, kdo nevěřili, že jeho zimní turné Good Bye tour je opravdu poslední, poslal Miroslav Šmajda (23) vzkaz. Co se týče toho, co hodlá dělat dál, je tajemný jako hrad v Karpatech.

"Chtěl bych vyjádřit co největší díky za vaši podporu, přítomnost, lásku, úsměvy a všechno, co jste věnovali Mirovi Šmajdovi od roku 2009 až doteď," píše Miro. "Na všechny poslední kroky, které jsem podnikl ohledně tohoto projektu, mám svůj důvod a vše, co momentálně dělám, i přestože neplánuju koncertovat veřejně a pokračovat ve své hudební činnosti, dělám jen pro vás. Mám velkou radost ze života, jsem duchem stále s vámi," doplnil.

Vzkaz dorazil do redakce prostřednictvím Jarmily Švehlové, která informace moc neupřesnila. "Nevíme, jestli je nějaká souvislost s jeho účinkováním na Eurovision 2012 v Baku, kam měl jet za Slovensko. Slovenská TV to oznámila v listopadu, pak to zase stáhli a doteď se spekuluje o tom, jestli bude Mirko Šmajda Slovensko reprezentovat, nebo ne," uvedla. ■.................

No a ještě nějaká fotka.............. přece jenom jsem s ním "žila" dva roky a moc moc ráda!!!!
No bude mi opravdu chybět, vlastně mi už chybí nějaký ten pátek.... ale teď to je jisté.... ale třeba se to jenom nafukuje a pravda je úplně někde jinde a Miro jenom potřebuje oddech od fanynek a všeho dění kolen něj.... CHCI TĚ ZPÁTKY !!!!

Holky, nebojte.

26. ledna 2012 v 14:15 | Edene |  TWINS
Tak twins díky nové app už konečně přišli na to, kdo je "pravý Alien" a kdo ne, zkrátka oddělili zrno od plev a i když my tady patříme k těm plevám a báječný soukromý svět Alien komunity je nám zapovězen, nezůstaneme ani my ochuzeny o "snímky ze života". Nebojte, nechci se připojit (cituji) ke "shnilým jablkům" a porušovat jejich patent na soukromí, ale na netu se občas dají najít kousky, které jsou od fotek z app téměř k nerozeznání.

Tento Bill je jistě stejně "sexy" jako Bill z app, že?

by foto gluckA tady je autor neznámý. Snímeček je to povedený a "Tom" se nám tady odvázal mnohem víc, než na fotkách pro Aliens. No nejsme na tom my, plevy, nakonec líp?


A pokud se vám "fotečky" nelíbí tak víte co se říká: Darovanému koni na zuby nekoukej ... co byste dneska chtěly zadara, že?

Stará doba byla fajn:-)

24. ledna 2012 v 9:30 | Chris |  TWINS
No já prostě fakt z nových fotek nemůžu a už vůbec nemůžu z toho co jsou kluci schopní v poslední době vypustit z pus na tom jejich APP. Četla jsem asi 10 nějakých odpovědí pro ty holky a měla jsem dost.... ale staré fotky, "malého" Billa tak to je jiné kafe. To pořád vím, že to je pořád ON, ale už né "ten" ON. Ale mi vždy všichni říkali, že s mojí naivitou bych mohla vytvořit komunitu, takže čekám, že "jednou" to bude zase TEN PRAVÝ ON :-) Nicméně tady dám další fotku, kterou jsem fakt milovala. Nevím jestli vás tyhle fotky ještě zajímají, ale já se ráda podívám právě na tyhle fotky, protože mě ubezpečí, že ty roky, které jsem jim věnovala měly smysl:-)


Chtěla jsem tady napsat něco o tom jak jsem měla špatné období a proč jsem se neozývala, ale když je někdo přesvědčený o své pravdě, tak je to zbytečné... no snad letošní rok bude lepší, zatím to tak vypadá, ale raději to hned klepu:-)

A že se nám nepochlubili?

19. ledna 2012 v 19:15 | Edene |  Srandičky
Tak kluci pro nás fotí kdejaké ptákoviny (pardon, umělecké záběry), včetně anonymních veřejných záchodků, ale svojí koupelnou se nám nepochlubí!

Kaulitz toaletní koutek


A teď abych vzala zpět veškerou kritiku, kterou jsem na jejich hlavy kdy vypustila. Konečně jsem pochopila, proč, hlavně tedy Bill, vypadá jak vypadá. Oni za to nemůžou!!! Kluci sorry!

BILL :-)

18. ledna 2012 v 22:07 | Chris |  TWINS
No, protože těch "nových" fotek je nějak hodně a protože v mém srdci bude Bill vždy jako ten černovlasý, zmalovaný, s křivými zoubky, oblečený do trička, jeans a kožené bundy, tak tady dávám fotku, která je u mě taky neokoukaná, ale není nová. Je stejně stará, jak dlouho jsem já fanynka tohoto krásného kluka.No a další bude fotka, kterou od začátku jejího zrodu miluji a neodhaduji se ani říct, kolikrát jsem se na ní dívala....No a protože takové fotky mě baví asi milionkrát více než ty nové, né ty mě vlastně nebaví vůbec, tak do třetice ještě jednu:-)

Na ní je "můj" Bill... takhle si ho budu vždy pamatovat, né tu blond figurínu, která má milión tetování, které už nebaví ani mě a to přitom tetování na Billovi miluji, o jeho odporných pierc snad ani nebudu mluvit, vlasy, vousy - naprostý hnus, oblečení jako ze sekáče... né né, v mých očích a srdci vypadá takto a navždy bude. Krásně vysmátý překrásný BILL !!!


New app BTK už aj na iTunes:)

17. ledna 2012 v 11:20 | DAda |  TWINS


Branding Solved
Včera ste asi aj vy dostali na mail tú úžasnú novinku:), že už je BTK App aj na iTunes.
Bill & Tom sa už nemôžu dočkať:) Chcú s vami zdieľať svoj život:)
No ja síce iTunes mám , ale vôbec nemienim s nimi zdieľať môj život:)

A už vôbec nie po tom, čo bola zverejnená táto >fotka<

Tu jasne vidno, že Bill sa už načisto zbláznil a zachvíľu bude počtom tetovaní tak zrelý do Guinessovej knihy rekordov:(... no a Tom si chce kúpiť motorku, fakt super! Asi ho omrzel život:(

Ale humor ma za to neprešiel, a keď som objavila toto videjko, tak som sa aj zasmiala.
Tak pekný deň všetkým:)
Časy sa menia!:-)

16. ledna 2012 v 12:15 | DAda |  TWINS
Bill(r.2008): Zrkadielko, zrkadielko,kto je najkrajší na svete?
Zrkadlo: Ty Bill ! :-)

*************
r.2012
Bill: Zrkadielko, zrkadielko /alebo Iphone?:))) /, kto je najkrajší na svete ?
Zrkadlo: Uhni, nevidím!!! :)))
Obrázok na víkend...

13. ledna 2012 v 12:18 | DAda |  TWINS
...a na vaše ubolené dušičky:-) Nie nedala som sa na na twincest:-),chcem vám urobiť radosť, keď tí dvaja sa zatiaľ nesnažia:-)
Dúfam, že to tu ešte nebolo, lebo v tomto prehľad moc nemám:-) A vytvorila som novú rubriku "Twins"
Nechcem ich - skupinu nejako rozdeľovať, ale myslím si, že to bude trochu prehľadnejšie.
No a preto som to nedala do rubriky twincest:)))) Podľa mňa toto je aj tak normálna bratská láska:)
Tak krásny víkend všetkým prajem:)


Bille, Bille ...

12. ledna 2012 v 11:41 | Edene |  Tokio Hotel
... tak doteď jsme jen tušily, že i Tvoje Veličenstvo tohle zařízení používá, ale díky tomu, že nám poodhalujete tak důležité informace z vašeho soukromí, už máme jistotu! Nechceš se nám příště vyfotit dokonce přímo "při akci"?


Ale fotečku třeba ze společného sprchování s bráškou bychom určitě braly, no ne?

Co říkáte na takový pokojíček???

7. ledna 2012 v 12:41 | Chris |  Naše kecy
Čaute bando, tak jak se vede? Já to nechci nijak zakřiknout, ale už bylo hůře... tedy i lépe, ale:-) víte jak to je, jednou jsi dole, jednou nahoře.... dneska mám pracovní sobotu, náš šéf je prostě poslední dobou fakt "nejlepší na celém světě", ale když hlásáš heslo: "Co tě nezabije, to tě posílí", tak mě jenom tak nedostane....

co říkáte na tento pokojíček??????? líbí? nebo by vám tam bylo divně:-) no já bych měla asi strach, že jednou se všechny ty mořské obludy na mě domluví a udělají se mnou krátký proces:-)) né já moc miluji žraloky, takže věřím, že by se mi tam líbilo, ale asi jenom chvíli, než bych dostala nějakou psychózu z té masy vody:-)))

A co jste vůbec dostaly na Vánoce??????? Já vím, že už je po nich, ale tak co.... já jsem dostala vše, co jsem chtěla, asi jsem byla extrémně hodná:-) dostala jsem nový super foťák, opět růžový, ale už lepší a můžu krásně fotit i krajinky... potom černo-fialové adidas boty, krém Dior, ze kterého jsem fakt měla obrovskou radost, snad mi pomůže na moje vrásky u očí:-))) já vím, že ne:-) a spousty dalších maličkostí... teď by mi ještě poVánoční Ježíček mohl nadělit jinou a dobrou práci a lepší tělo, vypadám teď tak obézně, až se nemůžu na sebe ani dívat... vlastě se nemusím cítit trapně, protože kluci taky nevypadají jako ta Božská stvoření, tak se k nim musím nějak hodit ne:-))) No nic, jdu zase makat, dneska mě to fakt hrooozně moc baví:-) ani kolegyně tady nejsou... ach jo, ale jdeme dneska s malým na Alvin a Chipmunkové, tak se snad zasmějeme... a před tím na dobrý obídek... mňam, už mám hlad, ale ještě hoďku a půl setrvat... tak se mějte moc krásně zatím a dávám zde pokojíček, který je fakt cooooooooool :-)


Bu bu bu

2. ledna 2012 v 14:33 | Edene |  Tokio Hotel
Jen aby tady byla nějaká aktualitka ze světa Tokio Hotel, dávám sem novou fotku twins, kterou jsem si sama pro sebe nazvala "Silvestrovský halloween". Tak si ji užijte ...


A přeju vám co nejméně "bolestivé" zapojení se do pracovního procesu a příjemný vstup do nového roku.