Únor 2012

Tak se možná máme na co těšit

28. února 2012 v 17:26 | Edene |  Srandičky
I když některé z nás (konkrétně já) neočekávají od nového alba TH už raději vůbec nic, přeci jen je s jeho vydáním spojena spousta akcí, které možná nebudou až tak nezajímavé. A těmi hlavními akcemi budou samozřejmě koncerty, na kterých bude kapela nové album prezentovat. Já jsem zase tak trochu pátrala a vypátrala pár informací z přísně tajných zdrojů, které se týkají koncertních kostýmů kluků. Zřejmě budou zase z dílny našich starých známých DaD, ale holky nebojte ...! Tentokrát nebude platit čím více (hadic, světýlek, obrněných krytů atd.), tím lépe. Tentokrát tomu bude úplně naopak, čím čehokoliv méně, tím lépe.

A protože jsou to informace fakt, ale fakt přísně utajované, dám je raději pod perex.
Jo a ne abyste to někde vykecaly!

Skvělé řešení!

23. února 2012 v 13:07 | Edene |  TWINS
Tahle montáž mě naprosto dostala! Nabízí totiž výborné řešení, jak opět oživit náš poněkud ochladlý vztah k dvojčatům. Kluci by si v klídku mohli uspokojovat své potřeby mít neustále na hlavě nějakou hučku a my bychom si mohly naivně snít o tom, že pod těmi pokrývkami nejen hlavy, jsou stále ty krásné a hladké obličejíky, černé Billovy vlasy, no zkrátka, že je vše při starém.

Tak kluci, šup na náš blog pro inspiraci ...

by foto gluck


Zepředu nebo zezadu?

20. února 2012 v 16:03 | Edene |  TWINS
Při téhle fotce jsem si řekla, že je to snad i jedno. Lepší už to nebude asi ze žádného úhlu. Původně jsem článek chtěla nazvat Pat a Mat epizoda 483 "Jak tvořili módu", ale nechci jim křivdit, protože už mnohokrát ukázali, že se ve skutečnosti vystajlovat umí (tedy kdysi v pravěku). Copak Tom se svým bobkem na hlavě je ještě dobrý, ale Bill se svojí kombinací kabátu s kulichem to zazdil. Bože zdá se to jen mně, že vypadají ošuntěle? Žeby byla v módě nějaká "homeless patina"? No po těch módních šedých vlasech už bych se nedivila ničemu ...

Snad nám tady ti dva "autoři" na tu fotku nepřijdou!Nedá mi to a musím sem aspoň sama pro sebe dát tuhle krásu jako připomenutí toho, že skutečně někdy opravdu byla.


Miro Šmajda sa vracia domov

20. února 2012 v 13:19 | DAda |  Miro Šmajda
Fanúšičky Mira Šmajda, ak ste to ešte nečítali, tak som vám skopírovala článok zo slov. novín.
Miro vraj nezaháľa, no tají, čo chystá. Tvrdí, že v hudbe pracuje, konkrétnosti zatiaľ nechce prezradiť.
Nezaháľa, no tají. Miro tvrdí, že v hudbe pracuje, konkrétnosti zatiaľ nechce prezradiť.

Miro Šmajda sa stratil. Na konci minulého roka absolvoval Goodbye Tour, prednedávnom napísal svojim fanúšikom, že ďalej neplánuje koncertovať, zrušil si aj Facebook vďaka ktorému s ním boli v kontakte aj webové stránky...
Medzi fanúšikmi a najmä fanúšičkami sa rozchýrilo, že to so spevom vzdal.

Dievčatá môžu pokojne spávať, blonďavý rocker z Košíc s hudbou nesekol úplne a definitívne. Len sa pustil do nových projektov, no robí s nimi obrovské tajnosti.
Tým krokom vpred bol určite aj jeho výlet za "veľkú mláku". Väčšiu časť januára totiž Miro strávil v USA, no aj okolo toho robí veľké tajnosti.

"Bol som tam len s gitarou a notebookom, pracoval som a prichádzal na nové myšlienky," tvrdí. Podľa nepotvrdených informácií však bol na Floride nahrávať dve skladby na tohtoročnú Eurovíziu.
Pobudol za veľkou mlákou
"Viem, že mnoho fanúšikov zostalo zaskočených po mojom vyjadrení, že prestávam koncertovať a venovať sa hudobnej činnosti. Napísal som na jednej strane pravdu - projekt Miro Šmajda nemám v pláne ďalej rozvíjať. Pracujem však na niečom inom, v čom vidím väčší zmysel a samozrejme, väčšina z týchto vecí sa týka muziky," naznačil tajuplne.

Zdôraznil, že spevu sa rozhodne nevzdáva: "To by som nedokázal. Plánujem spievať naveky... Niekedy je však podľa mňa lepšie byť ticho a trpezlivo pracovať na úkor koncertovania, aby bolo možné posunúť sa dopredu."
Tým krokom vpred bol určite aj jeho výlet za "veľkú mláku". Väčšiu časť januára totiž Miro strávil v USA, no aj okolo toho robí veľké tajnosti.
"Bol som tam len s gitarou a notebookom, pracoval som a prichádzal na nové myšlienky," tvrdí. Podľa nepotvrdených informácií však bol na Floride nahrávať dve skladby na tohtoročnú Eurovíziu.

Stále nezadaný

Dobrou správou pre Mirove fanúšičky však je, že si ani počas pobytu v Amerike, ani u nás zatiaľ nenašiel novú frajerku, a tak aj na Valentína bude single.
"Momentálne väčšinu každého dňa venujem len a len práci a tá ma napĺňa láskou. No asi sa zamyslím aj nad tou partnerskou," smeje sa idol mnohých dievčat a žien, ktorý do životných zmien zaradil aj zmenu bydliska. Vracia sa domov.
"Celý rok 2010 som žil v Bratislave, rok 2011 v Prahe, mám pocit, že sa na nejakú chvíľu znova vrátim domov do Košíc, kde momentálne pracujem asi najviac a popri tom lietam kade-tade v rámci Slovenska, Česka a zahraničia. Veď v podstate, v dnešnom mediálne rozvinutom svete je absolútne jedno, kde sa človek nachádza," vysvetlil.


METALINDA - Slnko nevychádzaj

15. února 2012 v 11:00 | Chris |  Videa staršího data
ahoj holky:-) už jsem vám někdy říkala jak jsem šťastná, že jsem "husákovo" dítě? Jak jsem měla i v tom co se tady dělo krásné děství a že jsem zažila ty nejkrásnější chvíle právě díky té době? Že dodnes si vážím toho, že je všude u nás blahobyt. Že si pamatuji fronty na banány, v pátek na česrtvý chleba, kterému jsme okousali než jsme došli domů kůrku:-) Bože to byla tak krásná doba. Já vůbec nelituji toho, že jsem jí zažila a že vidím co je teď. Ano, tahle doba je jiná, v některých věcech lepší, ale bohužel já vidím, že pro mě v mnoha ohledech horší a nezávidím mladým lidem!!!

No a v té "naší" době, ona nebyla jenom dobrá, potom co jsem viděla film "Občanský průkaz" tak jsem si zase vzpomněla, ale já jako dítě jsem nic negativního nezažila, kromě toho, že jsem nesměla nosit mikinu s nápisem New York do školy! Tak vznikaly v Česku a Slovensku fakt luxusní píničky a já vzpomínám na první zábavy, první nesmělé polibky, doteky, první rande a ty nesmělé úsměvy, koukání do očí... jo to bylo táák krásné:-) Takže já bych na svém životě nic neměnila. Možná nějaké maličkosti, ale vše co bylo tak mělo být a já jsem za to ráda.

No a tady to je........ co jsem kdysi také milovala, kromě Citronu, Kernu, Tublatanky... to byla také Metalinda... a tady je jedna písnička, díky níž jsem se seznámila s nádherným klukem (on má méně vlasů, bříško a už vůbec není pěkný:-))) ale v té době byl mňáááááááááááám :-)

Nevím jestli to někomu z vás něco řekne.... ale já je zbožňovala:-))) A vůbec mi nevadí, že už nemám dvacet a že mě nečeká stáž v USA a "krásné vyhlídky" já si svoje krásné vyhlídky zažila u čůča na zábavách:-) :-) :-) dobře přeháním, ale bylo to čisté a krásné pro mě.............a tak to je! Že to byla doba i zlá a nečistá je pravda, ale člověk na ní nemůže vzpomínat jenom špatně, byly věci, které byly i dobré. Byli jsme rozhodně méně závistiví lidé. Rozdíly nebyly tak vidět... a nic, dost. Já jenom, že učitelka mému synovi řekla, že se asi nemáme špatně, když má pořád nové věci a že jako jedináček je rozmazlený... ale to vůbec není pravda, náš syn musí kmitat, více než děti co po jednom nejsou. Jsme opravdu tvrdí, protože jsme taky měli tvrdý základ a do dneška jsme zodpovědní lidé... no ta mě tak nasrala:-) Jsem za ní šla, sice slušně, ale šla! No změnila názor, ale příště ať si to nechá pro sebe. Hlavně, že ve třídě jsou sami horší žáci, pořád říká, že nebýt tam Sebinek, tak neví co s tou třídou bude.... ale na druhou stranu... ale co, zase se zbytečně rozčiluji.

Vracím se zpět o 25 let a pouštím METALINDU :-)WHITNEY HOUSTON je mŕtva! :(

12. února 2012 v 17:30 | DAda |  Informace!!!
Dnes ráno som si prečítala šokujúcu zprávu: Whitney Houston je mrtvá. Je to smutné ,aj keď v posledných rokoch mala problémy a veľakrát bola na tom zle. Ale aj tak to prišlo tak nečakane:(
Neviem, ako vy ...ja som nebola nikdy jej fanúšikom, ale pár jej piesní som mala rada a obdivovala som jej hlas. Mala talent, kým si to všetko nepokazila drogami a pitím. A osudnou sa jej stala aj láska k Bobbymu Brownovi.Naozaj škoda, mala len 48 rokov:(
Bola nositeľkou mnohých ocenení aj za túto pieseň "One moment in time" dostala v r. 1988 Emmy Award a tá pieseň má krásne slová, mám ju rada.


Jeden okamžik v čase

Každý den, který žiju
Chci aby byl
Dnem k vydání toho
Co je ve mně nejlepší
Jsem jedinečná
Ale ne osamělá
Můj nejkrásnější den
Je ještě neznámý

LANA DEL REY - Born To Die

11. února 2012 v 13:17 | DAda |  Videa novějšího data
Kým si nájdem čas a dám sem články, ktoré mám v pláne, myslím, že toto je taká celkom oddychovka na naše pocuchané nervy:)
A aspoň, keď otvoríte blog, nestraší vás najnovší Billíškov úlet:)))
V Nemecku táto pieseň: VIDEO GAMES
boduje na prvých miestach hitparád a album Born To Die (Život ako cesta k smrti) boduje na prvých miestach rebríčkov albumov skoro celého sveta. Moc to nechápem, ale asi ľudia potrebujú niečo nostalgické a prirodzenejšie...
Speváčka Lana Del Rey - je príjemná, ale nemusela si dávať do tej pusy botox, aj bez neho ju mala peknú...no a má bohatého otecka, ale ten jej ten úspech na celom svete kúpiť asi nemohol. No je to pre mňa fakt hádanka:) Ale klip Video Games a aj tá pieseň sa mi páči.

Ak sa chcete o nej dozvedieť viac, tu sú links:

Nové tetování:-(

8. února 2012 v 12:50 | Chris |  TWINS
Víte co? Asi si řeknete, že jsem úplný magor, ale bodlo mě u srdce a zalily se mi oči slzami. Já jsem fakt čekala hodně, ale tohle vzalo i mě. Člověka, který už Billa bere střízlivěji než kdysi. Nicméně tohle snad ne. Prosím tohle ne! To chce vypadat jako někdo kdo je potetovaný celý? Proč? Já chci vidět krásně dlouhé prsy, šlachy, já nechci toto. No nic, asi se budu muset smiřovat, né budu se muset smířit s tím, že svého Billa už nikdy nebudu mít zpět, takhle už ne!

Mám to s FC od Majky.

Můžete mi někdo říct PROČ ? Proč chce vypadat takto? Jsem z toho fakt smutná a to jsem si myslela, že už jsem jinde, ale asi mi pořád není volný, nic. Jdu pracovat, protože tohle jenom tak nevydýchám!!!Tak takhle jsem ho fakt milovala

6. února 2012 v 14:30 | Chris |  TWINS
Já se omlouvám, že tady opět dávám Billa, ale z téhle fotky jsem opravdu naprosto hotová, takhle jsem ho totálně milovala. Nad těmito fotkami jsem vzdychala a stahovalo se mi břicho, prostě to tady chci znovu mít. Ty vlasy tady a vůnec ON celkově... jo jo, krásné vzpomínky.


Takže Bill v době, kdy byl pro mě nej.... ještě před tím než jsem ho viděla v Ostravě, před vším... no nic, padám na zem:-) ale krásně se vrací do staré doby........ moc krásně!!!


Jo a ty nehty, ty prstýnky, to oblečení, ten psí obojek.... no láska největší:-) Já vím, že mu není 16 a je někde jinde. Ale nikdo mi nevymluví, že po 6-ti letech musí vypadat jak ... tak jako teď :-) Pořád by mohl být ten nádherný Bill. Starší a více sexy... ale on asi nechce no!

Šedivý vlk BILL :-)

4. února 2012 v 12:56 | Chris |  TWINS
ahojte "komunito" :-) při sobotě:-) Tak jsem zrovna narazila na fotečku Billa, kterou přímo On nazval "ŠEDÁ" :-) Takže asi tak:-) a já poslední dny jsem v takové fázi, že mi je všechno jedno, takže já ho nebudu ani kritizovat, i když se asi vyjádřím. Nicméně, když si odmyslím určité "výmysly" na něm, tak tam pořád vidím TOHO Billa, ale protože jsem ho vždy žrala na první pohled, tak mi ten druhý nebo .... desátý už nestačí... no nic no. Pamatuji si, jak jsem si jednou přála vidět Billa s vlasama jako měl Arthur, kterého namluvil. To jsem, ale netušila, že když něco podobného bude mít, že to bude toto... a šedá? Né, budu dneska hodná, je sobota......... třeba se někomu z vás bude líbit více:-)
Zase mám ty tendence tady psát, kde je ten krasavec, co jsem ho tak milovala, ale bylo by to pořád dokola. No aspoň jde vidět, že lhostejný mi pořád není. Ale kdyby se přebarvil místo šedé na černou, tak nebudu protestovat:-) no a sundal vousy a pierc... no nic:-) jdeme si užít trošku mrazivého Česka:-) Krásný zbytek víkendu všem!!!!

Krásný japoneček:-)

2. února 2012 v 22:27 | Chris |  Krásní chlapi
Jak jsem slíbila, dám tady fotečky fakt moc pěkného japonce. Mám ho uloženého tak dlouho, že už ani nevím jak se jmenuje, ale protože japonsko miluji, tak se mu budu v tomto článečku malinko věnovat:-)

Mám hrozně moc ráda na Prima cool pořad Ninja faktor. Jsou tam naprosto úžasní borci a jeden z nich, jmenuje se Nagáno:-) je prostě naprosto úžasný hřebeček. Abych řekla pravdu tak mi japonci příjdou moc krásní. Líbí se mi hlavně to, jak se umí chovat. Jejich zásady a vůbec smysl života. No říkat, že bych se tam chtěla podívat ani nemusím. Nejspíš se tam nedostanu, ale ráda se vždy dozvím nové věci o této zemi vycházejícího slunce!

Tak tady fotečky mladého modela:-)


Tak co říkáte? Mi se líbí mocinky moc. Manžel mi říká, to je předělaná gejša ne:-) No kdo ví:-) Nicméně se mi fotky moc líbí a jsem ráda, že jsem se po takové době dokopala vám je tady dát:-)

A aby jste se mohly zasmát, tak vám ukážu jaké animované hrdiny miluji:-) Dívám se na ten japonský seriál už nějaký ten pátek a zbožňuji to čím dál více:-)))))

Dám to pod perex, takže kdo bude chtít, může nakouknot:-))