Květen 2012

Ač svalovec, v jádru křehká květinka

31. května 2012 v 12:47 | Edene |  TWINS
Bill nám vyfotil svoji "snídani-oběd" ...


No co k tomuhle říct? Skoro mi přijde, že nám za chvíli naservíruje už jen nektar a ambrózii s tím, že i to ovoce je vlastně živé ... Z čeho jim ty svaly vlastně rostou mi hlava nebere, buď mají v Americe extra proteinové ovoce a zeleninu, anebo nás lakují (hlasuji pro "za b je správně"). No nic, užijte si Billovo vlastnoruční umění (ale už se hoch lepší!).

Jeden všední den kdesi daleko za velkou louží

29. května 2012 v 17:11 | Edene |  Srandičky
Tak přeci jen nám ta kontroverzní App přinesla aspoň nějaký užitek. Díky útržkům, které si občas se sebezapřením přečtu u Evule jsem si udělala celkem ucelený obrázek o všedním životě B a T. Mají to teda dost nabité, ale v podstatě je to pořád to samé, až se divím, že fanynky to chtějí slyšet stále dokola ...


Letos poprvé

27. května 2012 v 16:47 | Edene |  Twincest
Aspoň mám ten dojem, že twincestní montážka tady letos ještě nebyla. Je fakt, že ti dva drsoni už moc inspirativní nejsou, což potvrzuje i velký úbytek dílek od osvědčených montážkových umělkyň. Ale to, že B a T vypadají jak vypadají ještě neznamená, že TO nedělají (kdo chce, dosadí si slůvko možná). Ale přeci jen se mi podařilo objevit tyhle dva něžné obrázky, o které se s vámi chci podělit.

by Vesperby Vesper


Musím říct, že ta první lahodí mému oku přeci jen víc. Dva vousáči při něžné chvilce už na mě prostě nepůsobí tak esteticky. No aspoň si poškrábou tvářičky navzájem a jsou si kvit.

Max Jason Mai - Don't Close Your Eyes - Live - 2012 Eurovision Song Contest

26. května 2012 v 9:28 | DAda |  Miro Šmajda
Miro mal asi trému, lebo na generálke to znelo lepšie...nepostúpil, ale nevadí...Hlavná vec, že si ide za svojím cieľom aj napriek tomu, že na Slovensku to má naozaj ťažké...Rádia odmietajú jeho piesne hrať, nadávajú mu do gayov, len preto, že sa maľuje, a k tomu tie nenávistné komentáre v diskusiach na jeho osobu... tak sa mu ani nedivím, keď hovorí, že viac je doma v Amerike...


Sportovec

24. května 2012 v 20:09 | Edene |  TWINS
To, že přestěhování do LA udělalo z Billa člověka se sportovním duchem, už není žádnou novinkou a je to jistě chvályhodné. Ty párty, spojené s konzumací všelijakých škodlivin, se musí nějak kompenzovat zdravým stylem života, že?Ale!!! Vede mě to k úvaze, zda je stále to pravé ořechové, že s Tomem sdílejí naprosto VŠE, tudíž i trenérku Riu. Když tak vidím poslední fotky Billa, začínám se obávat toho, že Ria se věnuje jistě důkladně všem svalům Toma, ale Billa "si podává" jen od pasu nahoru, anebo má u něho jen své oblíbené partie, kterým se věnuje, ale které jsou nám skryté! To by ale Bill mohl dopadnout třeba takto ...


No oni dva už asi své dvojčecí manýry měnit nebudou a tak jsem si myslela, že by to Bill mohl aspoň vykompenzovat dlouhými vycházkami s fotoaparátem po okolí, při kterých by zabil dvě mouchy jednou ranou. Posílil by dolní partie svého neodolatelného těla a zároveň obohatil náš umělecký život o skvělé snímky, které umí jen ON! Zašla jsem až tak daleko, že jsem se snažila vybrat trekovou obuv, hodnou jen Billa Kaulitze a jako jediná vhodná mi vyšla tato.


To víte, jsem poznamenaná minulostí, tohle už by Bill nejspíš neocenil!

Zítra už je páteček, tak přeju krásný víkend. A "sportujte" jen tak, jak je vám to milé ... třeba v postýlce.


Tak ještě pro Kattys přidávám ...


... chtěla jsi baťůžky? JSOU TAM (aspoň se mi tak na tom odpočívadle jeví)! Sice nám je "model" zrovna nepředvádí, ale něco musí zůstat na naši fantazii ...

Miro Šmajda alias Max Jason Mai...

23. května 2012 v 12:24 | DAda |  Miro Šmajda
...si obliekol na skúšku/ Eurovision Song Contest v Baku/ v nedeľu nohavice, ktoré na ňom viseli "proklatě" nízko a zdalo sa, že mu môžu každú chvíľu spadnúť:))))


Miro zabojuje zajtra (24.5.)v 2.semifinále o postup do finále Eurovízie. Tak mu budeme držať palce. A dúfam, že si riadne pritiahne opasok, lebo poniektorí to už teraz nemôžu prežiť. Má to či už pozitívne alebo negatívne ohlasy...

Tu(s kamarátom z Estónska) sa mi páči aj tak najviac, keď nie je tak zmaľovaný:)

Bill & Tom na nákupoch (L.A. máj 2012)

20. května 2012 v 11:37 | DAda |  TWINS

Čo k tomu dodať? Tak hlavne, že majú dobrú náladu:))))

If I die tomorrow po druhé aneb jak jsem chtěla být zase hnusná ...

16. května 2012 v 21:25 | Edene |  TWINS
... ale nebudu! Když jsem četla ty vesměs nadšené komentáře, uvědomila jsem si, že ne každý je tak konzervativní jako já a klidně si dokáže Billův zpěv představit v jakékoli podobě, třeba i v té pro mě "umělé", a prostě se mu to líbí. Pro mě toto má se zpěvem společné asi jen to, že to prezentují interpreti ze světa hudby s pomocí nejnovějších technologií, jen Billovi "věřím nos mezi očima", protože vím, že umí (nebo uměl?!) a navíc ty featy jsou tak lákavé a v módě! Takže zdržuji se podrobnějšího rozboru, jen aktualitka. Objevila se další část songu a celý by měl být k poslechu už tento pátek.
Ahoj maminy:-)

14. května 2012 v 10:30 | DAda |  Naše kecy
Tak čo, spomenuli si včera na vás vaši potomkovia? Moja dcéra, kedže je ďaleko, poslala mi krásnu MMS s textom:
" Keď si tu TY, odvahu mám, urobiť krok - aj keď neviem kam..."

Krásné... a ja som si zase uvedomila, že mama je len mama a nič to nezmení, aj keď moja mama je taká, aká je...ale o to viac sa ja snažím byť lepšou mamou...
No dosť filozofovania.... ale ako vždy skončím u Tokia Hotel:-)

Spomenuli si na nás aj naši miláčikovia .
Tak tu máme kytičku od Billa a Tom sa pridáva .Inak sa Bill trafil, slnečnice a ľalie patria k mojím najobľúbenejším kvetom:-)


a ešte darček pre vás odo mňa:)))


Tak prajem vám pekný začiatok týždňa:)

Dredíky

11. května 2012 v 7:15 | Edene |  Tokio Hotel
Tak co tomu říkáte? Tomíšek nám šel opět do dredů! Já za sebe musím říct, že se mi to docela líbí a jsem zvědavá, jak tohle potěší jednu nejmenovanou fanynku (že Kattys?!), která ty jeho kukuřičné lány nemohla vystát.


No Bille, mohl by sis vzít z brášky příklad a taky se sebou konečně udělat něco POZITIVNÍHO!

Pohádky

10. května 2012 v 8:29 | Edene |  Naše kecy
Tak jak jste na tom s pohádkami? Vracíte se k nim i v období dospělosti nebo jsou pro vás jen nostalgickou vzpomínkou na dětství? Obrázky se mi moc líbily a tak jsem je použila jako malý testík.

Poznáte je?

Tady malá nápověda: pozor!!!!, nejedná se o pohádku, ale o horor!


... i když zatím s otevřeným koncem. Vůbec bych se nezlobila, kdyby jednou vyšlo najevo, že byl prostě jen zakletý v ošklivém skafandru (asi nějak takto), neviditelný zip se rozjel a on se nám vyloupnul zase v krásného prince.


Bill & Tom - opäť vtipné twins:)

5. května 2012 v 12:37 | DAda |  TWINS
Kým Tom pracuje,vraj:),tak Bill si kávičkuje a pozerá, čo píšu jeho milované Aliens


a toto je fakt vtipné (z BTK):

Janette R.: @Tome, když se podíváš na tvého malého bratra, co si myslíš? :)
Tom: Myslím si: "Mh...podívej se na toho kluka... ošklivá verze mě" hahaha ;-)

A ja si myslím, že vy dvaja si naozaj nemáte čo vyčítať, čo sa krásy týka, v tomto
vašom tvorivom období!:)))

BILL ( by lionessgirl2007)

5. května 2012 v 12:20 | DAda |  TWINS
Musíte uznať,že dielko je to vydarené:-)Konečně je tady ...

2. května 2012 v 12:42 | Edene |  Naše kecy
... květen, nejvoňavější měsíc roku! A ještě k tomu nám začal tak překrásně, že já jsem přímo nadšená. Doufám, že jste si ty volné dny náležitě všichni užili, i já zmrzlík jsem se dokonce koupala a čerpala jsem energii z teplíčka a sluníčka. Bohužel ten dnešní den je asi na dlouhou dobu posledním letním a tak ho prožijme ještě intenzivněji, než ty předchozí.


Pozítří už je zase páteček a s ním další volné dny ... no není to krása?