Září 2012

Proste Bill:-)

27. září 2012 v 15:18 | DAda |  TWINS
Iné to už asi nebude, ale Tomovi sa táto fotka náhodou vydarila:-)


Tom: máme pauzu

25. září 2012 v 16:54 | Edene |  TWINS
Hezké, Tome, hezké. Ale mně se nabízí otázka zda ta pauza právě začíná, nebo už skončila.


Dle Billova přešťastného výrazu usuzuji buď

za a) právě skončila a byla to fakt JÍZDA! (se Tome divím, že se ti ani neklepou ruce) a zatím Billovi ještě nedochází, že ho po tak krásném zážitku čekají na App otravné fanynky
nebo
za b) otravné fanynky jsou právě odbyty a Bill se na tu super JÍZDU už velice těší.

Každopádně po dlouhé době fotka, na kterou se můžu podívat bez negativních pocitů.

Tak kluky máme v Německu

24. září 2012 v 15:44 | Edene |  TWINS
Ale co na to L.A.?


DSDS 2013: Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom, a také Mateo v nové porotě

24. září 2012 v 11:01 | Chris |  TWINS
Tak tahle fotka není tak špatná, tedy díky Tomovi :-) No takže tam jsou no :-)


No to jsou věci... tak je máme zpátky, ono mít půl mega a nemít... to člověka odvede na chvíli i z úžasné Ameriky... co bych za to dala, kdyby v porotě byli před pár lety... to bych to sledovala a hltala... teď nevím jak se budu tvářit, když Billa uvidím s tímto v uchu:


pro mě to je prostě odpudivé... pro mě Bill už vůbec není sexy, přiřadil se k dalším tisícům interpertů, kteří milují styl propíchanou každou část těla a potetovanou.... kde jsou doby dvou piercingů a třech tetování... jak jednou řekl, že bude mít tyto vlasy, tak jsem se toho děsila a teď vypadá skoro jako Arthur....no nejspíš se na to podívam, ze zvědavosti, ale už nebudu omdlévat krásou... a nelíbí se mi už bohužel ani Tom !


Vedle Bohlena jsou v porotě Superstar tři nováčci.
TV-senzace roku: Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel a Mateo z Culcha Candela zasednou vedle Dietera Bohlena v nové porotě "Deutschland sucht den Superstar."
Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel, nejúspěšnější německé kapely, a také Mateo, zakladel a frontman kapely Culcha Candela, zasednou po boku popového titána Dietera Bohlena v porotě jubilejní série "Deutschland sucht den Superstar." "Kompetentní, kontroverzní, pestrá a s velkým hudebním spektrem: Nová porota slibuje skvělou zábavu, a to je jeden z mnoha důvodů, proč se zapojit do DSDS. "Slibujeme hodně novinek," řekl RTL-šéf zábavy Tom Sänger.
Co se žádnému za poslední dva roky nezdařilo, RTL se to s DSDS podařilo. Bill a Tom Kaulitzovi se téměř po dvou letech mediální pauzy vrací na veřejnost a zpět do Německa. Kvůli DSDS přerušila dvojčata jejich kreativní pauzu a práci na čtvrtém studiovém albu Tokio Hotel, která běží na plné obrátky. S Kaulitz-dvojčaty angažuje DSDS opravdové superstars, Bill a Tom, kteří mají 23 let, se můžou ohládnout za svou mezinárodní kariérou, která je nesrovnatelná: 59 platinových a 89 zlatých ocenění, a stejně tak přes 90 hudebních a mediálních ocenění, která získali po celém světě od jejich průlomu.
Mezinárodní ocenění jako MTV March Madness (USA), US VH1 O Music Awards (USA), MTV Video Music Awards Japan, MTV Video Music Award USA, NRJ Music Awards (Francie), MTV Europe Music Awards, European Border Breakers Award nebo World Music Award (UK), mezi národní ocenění zařaďme Echo, Bambi, Goldene Kamera, Eins Live Krone, Goldene Stimmgabel a nespočet Comet - a to jmenujeme jen několik. Tokio Hotel mají po celém světě odehráno více jak 300 koncertů, byli na evropském turné (Welcome to Humanoid City), na turné v Jižní Americe a celosvětovém promo turné, které ukončili v Japonsku.
Co tuhle úspěšnou dvojici přimělo k tomu, aby vzali práci jako porotci DSDS? "V posledních letech jsme se zcela uzavřeli před veřejností, abychom šli do studia, a především si dopřát pauzu. Nabídka na DSDS se nám tento rok prostě hodila, a vedle aktuální a probíhají práce ve studiu ji můžeme dobře realizovat," řekl Bill. "Také jsme ale říkali, že když někdy budeme porotci, tak v originální a největší schow."
Tom: "Úplně poslední podnět nám dal Steven Tyler, který byl v loňském roce v porotě americké verze DSDS (American Idol)! Myslíme si, že je správné, když se cantingové formáty spoléhají na skutečné umělce jako porotce, a tak dostanou serióznost a hudební úroveň."

Robbie Williams sa stal otcom :-)

21. září 2012 v 22:48 | DAda |  Informace!!!
Krásna fotka, miláčik žien Robbie W. so svojou dcérkou Theodorou Rose:-)V utorok 18. septembra ju na svet priviedla jeho manželka - americká herečka Ayda Field, s ktorou sa zosobášil v auguste 2010 v Los Angeles. Na svojej oficiálnej webovej stránke robbiewilliams.com 38-ročný spevák napísal,
že jeho dcérka sa narodila presne o 15:33, pričom mala 3,29 kilogramu.

Bill a striptérka:)

19. září 2012 v 15:36 | DAda |  TWINS
Bill nedávno na BTK napísal a musím s ním súhlasiť:

Mozek je nejúžasnější orgán. Funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce, od
narození, dokud se nezamiluješ.

Takže
Billova nová láska odhalená!:))))

My víme, že jsi na starší, ale až tak?:)))

....napísali baby na známom TH blogu......aspoň som sa zasmiala:-)
............

Mimochodom DIEVČENCE, KDE STE VŠETKY ?????

Bill a najstaršia striptérka na svete

Happy Birthday Gustav! :-)

8. září 2012 v 15:40 | DAda |  Tokio Hotel
...pretože bez G-éčiek by nebolo Tokio Hotel! Všetko najlepšie Gustav!:)

www.imageshack.us/anim

A hoši, nebylo by to takhle lepší?

6. září 2012 v 12:39 | Edene |  TWINS
Nechat se pěkně vyzásobit cateringovou firmou (a ještě si při tom polechtat ego i když každý samozřejmě ví, který že ten hotel je TOP),


pozvat pár kámošů od vedle


a možná i kámošek (hromadnou fotku zrzek alá J. Alba se mi bohužel nepodařilo nalézt)

a ty svoje narozky oslavit pěkně v klídku doma? Proč stále lezete na místa, kde vás zaručeně aspoň JEDEN člověk pozná a bude vás chtít vyfotit, když to táááák nemáte rádi? No na zastydlou pubertu to asi svádět nebudeme, jste průhlední. V LA vůbec děláte podivné věci. Tak snad za rok už se budete prezentovat důstojnějším způsobem a narozeniny oslavíte třeba nějak takhle.

Podívej má milá dozadu ...

4. září 2012 v 18:27 | Edene |  TWINS
... sedí tam papoušek kakadu. Takhle nějak se to zpívalo v jedné staré vykopávce ne?Proč jsem si vzpomněla na tuhle písničku? Okamžitě mi začala znít v uších když jsem spatřila tohoto narozeninového Billa. No není jako když tomuto ptákovi z oka vypadne?


A pokud si dobře vzpomínám, kakadu z písničky byl pěkný žárlivec a tak si říkám, jak je to teď u twins. Víte co, Tom má tedy tu Riu, Bill NIKOHO ! ... fanynky už mají o Toma strach, protože prý nevypadá dobře. No tak snad je ta Billova podoba s tímto ptákem čistě jen vizuální a Tom není utrápený jeho žárlivostí, jen prostě neví, kam dřív skočit (no chtěla jsem napsat "koho dřív obskočit", ale nechci pohoršovat).

Jinak doufám, že už jste všechny zase tady a těším se na vás.

Bill & Tom majú dnes 23:-)

1. září 2012 v 8:27 | DAda |  TWINS
Ten čas tak letí, rok je zase za nami... dnes dvojčatá oslavujú svoje narodky. Tak im prajem veľa šťastia, zdravia, lásky a nech sa im darí, majú veľa inšpirácie a my sa dočkáme nového albumu:-)

zdroj:tokiohotel-fanclub.de