Červenec 2013

ROBBIE WILLIAMS a môj splnený sen:-)

22. července 2013 v 6:00 | DAda |  KONCERTY
Dúfam,že sa Chris nenahnevá, že prekryjem jej nový článok, ale ja sa chystám už tri dni,
podeliť sa s vami o môj úžasný zážitok :-))) A dostala som sa k tomu až teraz...
Keď som si kúpila Robbieho DVD pred 10 rokmi... ten čas strašne letí:-( ...bol to ten úžasný koncert
Live at Knebworth
a ja som si ho pozerala donekonečna, mimochodom pred totálnym zodratím ho zachránilo aj CD Schrei:-)))))
Vtedy som si povedala, že toto musím zažiť,tú úžasnú atmosferu, ktorú Robbie dokáže vykúzliť , bohužiaľ sa mi to tak skoro nepodarilo, lebo ďalšia tour bola vypredaná behom pár minút...ale vlani na jeseň, keď ohlásil termíny, tak to bolo jasné... nič mi v tom nezabráni a 17. júla vo Viedni musím byť pri tom:-)
A bolo to super, úžasná atmosfera...vypredaný štadion- 65 000 fanúšikov a Robbie Williams, síce trochu pribratý,zjavne mu manželstvo prospieva:-))), ale stále je to veľký showmann , proste úžasnééé.... spieval staré hity aj nové songy, bavil sa a na záver bol strašne dojatý, že sme zatiaľ najlepšie publikum , aké na tejto tour mal:)
Na youtube sú kvalitné videa z Viedne, pár z nich som vybrala - takto koncert začínal,
Robbie sa spustil z výšky na podium a začal Let me Entertain you....


Holá pravda :-)

21. července 2013 v 22:14 | Chris |  Srandičky

No musím říct, že tohle mě pobavilo, protože z 90% to je pravda... u nás ještě platí, že se tatínek volá, když je problém s počítačem nebo hrou, neb je to "ajťák" a jaksi tomu rozumí více než maminka, na vše ostatní je tady maminka :-) fakt povedené...



A jak je to u vás? :-)

Jinak moje dítě už má 10 let a měří 159 cm a to jde do páté třídy :-) šílené... svojí výškou převyšuje všechny... je to jedničkář, tak si pohráváme s tím, že by šel od šesté třídy na gympl... nemáte s tím někdo zkušenosti? Je to asi mnohem náročnější... tak nevím zda to udělat nebo ne, on by chtěl, jenže asi úplně neví do čeho jde... díky, když tak za rady...

Krásný Johnny Deep

11. července 2013 v 23:53 | Chris |  Krásní chlapi
Na tuhle fotku jsem narazila náhodou na Facebooku.... myslím, že jí dokonce označila Kotika, to se mi líbí a díky tomu se ukázala na mém profilu :-) takže tady s ní... on je tak krááááááááááááááásný chlap a já ho viděla živě :-) no může být rád, že jsem žena slušná a neznásilnila jsem ho před všemi těmi lidmi, asi by chudák čuměl...nicméně jeho ochranka by mě asi velice rychle zpacifikovala :-) :-) :-)

Co říkáte??????




To mě napadá, že chci jít na jeho nový film.... Osamělý jezdec, tak jsem zvědavá... nicméně je to prostě role pro něj, on snad ve filmu už nikdy nebude vypadat normálně, ale já ho žeru i tak :-)




Tak já jdu spinkat :-) Ještě jednou vás všechny moc zdravím a jelena tím pádem zase cca za dva dny, zase to nesmím s těmi články po té době přehánět :-)

NOVÝ BILL :-)

7. července 2013 v 21:42 | Chris |  TWINS

Ahoj, tak se tedy hlásím, přesně dle mého komentáře u posledního článku :-)

Nevím zda tady ještě někdo dojde, ale tak si tady budu dávat články a nezačnu ničím jiným než Billovým novým účesem, který mu musel dát fakt práci :-) :-) :-)

No co dodat, už dávno neposuzuji vzhled, nějak mi to po určitých věcech ani nejde, ale nedat tady tuhle fotku mi fakt nedalo :-) tak se kochejte.... čekali jste, že k tomu dojde? Já tedy na 100%. Možná někdy lepší než to blond co měl na hlavě, i když :-)

Jinak jsme dojeli z Tater a je mi úžasně.... už dlouho jsem se tak všemu nesmála od srdce... dám tady fotečky, né sebe, ale jednoho zvířátka :-) potom popíšu... prozatím Billíšek :-) :-) :-)



No není sladký :-)