Březen 2015

Být ženou :-)

23. března 2015 v 5:33 | Chris |  Informace!!!
Ahoj holky :-) je mi jasné, že jste mě tady nikdo asi neočekávali :-) ale tak nějak po fakt hrozném začátku Nového roku se začínám dávat do pohody... snad už bude jenom lépe, poslední roky nebyly rozhodně nic moc... ale našla jsem na jedněch stránkách moc krásné povídání proč jsme, myslím my ŽENY ... nevím jak vy, ale já se tam rozhodně vidím, i když bych řekla, že nám mohl stvořiel ubrat a přidat mužům, rozhodně by jim to neuškodilo... ale tak co už, slzy vždy částečně pomohou... snad se vám bude článeček líbit :-)

***

A obrázek co přikládám se mi hrozně líbí... připomíná mi ještě, když jsem měla mého pejsánka ... ale my spolu lehávali na gauči... moc se mi to líbí...

***


***

Malý chlapec se zeptal mámy: "Proč pláčeš?" "Protože jsem žena," řekla mu. "Nerozumím!" řekl syn. Jeho máma ho jen objala a řekla: "A nikdy ani neporozumíš." Později se chlapec zeptal svého otce: "Proč se mi zdá, že máma pláče bez důvodu?" ... "Všechny ženy pláčou bez důvodu," bylo všechno, co mohl otec odpovědět. Malý chlapec vyrostl a stal se mužem, avšak stále nerozuměl, proč ženy pláčou. Nakonec zavolal Bohu a když se dovolal, zeptal se: "Bože, proč se ženy rozpláčou tak lehce?" Bůh odpověděl: "Když jsem stvořil ženu, musela být výjimečná. Udělal jsem její HRUĎ dost silnou na to, aby unesla váhu světa, ale natolik jemnou, aby poskytovala pohodlí. Dal jsem jí vnitřní SÍLU, aby vydržela porod dítěte a odmítnutí, které mnohokrát zažije od svých dětí. Dal jsem jí TVRDOST, která jí pomůže stále pokračovat, když se všichni ostatní vzdávají a starat se o svoji rodinu navzdory chorobám a únavě, bez stěžování si. Dal jsem jí CIT milovat svoje děti za všech okolností, dokonce i tehdy, pokud ji její dítě hluboce zraní. Dal jsem jí SÍLU přijmout svého manžela navzdory jeho chybám a zformoval jsem ji z jeho žebra, aby chránila jeho srdce. Dal jsem jí MOUDROST, aby věděla, že dobrý manžel nikdy nezraňuje svou ženu, ale někdy zkouší její sílu a rozhodnost stát vedle něj bez výhrad. A nakonec jsem jí dal SLZU, kterou uroní, která je výlučně její, aby ji použila kdykoliv ji bude potřebovat, aby to zvládla. Na tu slzu má opravdu právo, nikdo nevydrží bez slova tolik jako žena! " Krása ženy není v šatech, které nosí, v postavě, kterou má, ani ve způsobu jakým si češe vlasy. Krása ženy musí být v jejích OČÍCH, protože ty jsou bránou k jejímu srdci, místu, kde sídlí láska. ... Dejte si velký pozor, abyste nerozplakali ženu, protože Bůh počítá její slzy! Žena vyšla z mužova žebra, ne z jeho nohou, aby byla pošlapána, ne z jeho hlavy, aby byla povýšená, ale z jeho boku, aby mu byla rovnou ... Z místa pod ramenem, aby byla CHRÁNĚNA, a vedle srdce, aby byla MILOVÁNA ...

***

Snad s tím aspoň trošku souhlasíte, mi se to neuvěřitelně líbí... a jak jinak holky moje vzdálené... depky jsou pryč? a všechny problémy? U mě ještě ne, ale snad jde vše k zdárnému konci... ze všech prolémů vypadám jako prasátko, říkala jsem si, že by nebylo na škodu potkat se v Praze, ale nevím zda by jste mě poznali :-) nicméně napište zda by měl vůbec někdo zájem na setkání starších a pokročilých, já MOC :-)

Tak se mějte moc krásně, ať se nakonec špatný začátek roku otočí a skončí co nejlépe to půjde :-) To vám všem přeji z celého srdce... moc na vás myslím !!!