Být ženou :-)

23. března 2015 v 5:33 | Chris |  Informace!!!
Ahoj holky :-) je mi jasné, že jste mě tady nikdo asi neočekávali :-) ale tak nějak po fakt hrozném začátku Nového roku se začínám dávat do pohody... snad už bude jenom lépe, poslední roky nebyly rozhodně nic moc... ale našla jsem na jedněch stránkách moc krásné povídání proč jsme, myslím my ŽENY ... nevím jak vy, ale já se tam rozhodně vidím, i když bych řekla, že nám mohl stvořiel ubrat a přidat mužům, rozhodně by jim to neuškodilo... ale tak co už, slzy vždy částečně pomohou... snad se vám bude článeček líbit :-)

***

A obrázek co přikládám se mi hrozně líbí... připomíná mi ještě, když jsem měla mého pejsánka ... ale my spolu lehávali na gauči... moc se mi to líbí...

***


***

Malý chlapec se zeptal mámy: "Proč pláčeš?" "Protože jsem žena," řekla mu. "Nerozumím!" řekl syn. Jeho máma ho jen objala a řekla: "A nikdy ani neporozumíš." Později se chlapec zeptal svého otce: "Proč se mi zdá, že máma pláče bez důvodu?" ... "Všechny ženy pláčou bez důvodu," bylo všechno, co mohl otec odpovědět. Malý chlapec vyrostl a stal se mužem, avšak stále nerozuměl, proč ženy pláčou. Nakonec zavolal Bohu a když se dovolal, zeptal se: "Bože, proč se ženy rozpláčou tak lehce?" Bůh odpověděl: "Když jsem stvořil ženu, musela být výjimečná. Udělal jsem její HRUĎ dost silnou na to, aby unesla váhu světa, ale natolik jemnou, aby poskytovala pohodlí. Dal jsem jí vnitřní SÍLU, aby vydržela porod dítěte a odmítnutí, které mnohokrát zažije od svých dětí. Dal jsem jí TVRDOST, která jí pomůže stále pokračovat, když se všichni ostatní vzdávají a starat se o svoji rodinu navzdory chorobám a únavě, bez stěžování si. Dal jsem jí CIT milovat svoje děti za všech okolností, dokonce i tehdy, pokud ji její dítě hluboce zraní. Dal jsem jí SÍLU přijmout svého manžela navzdory jeho chybám a zformoval jsem ji z jeho žebra, aby chránila jeho srdce. Dal jsem jí MOUDROST, aby věděla, že dobrý manžel nikdy nezraňuje svou ženu, ale někdy zkouší její sílu a rozhodnost stát vedle něj bez výhrad. A nakonec jsem jí dal SLZU, kterou uroní, která je výlučně její, aby ji použila kdykoliv ji bude potřebovat, aby to zvládla. Na tu slzu má opravdu právo, nikdo nevydrží bez slova tolik jako žena! " Krása ženy není v šatech, které nosí, v postavě, kterou má, ani ve způsobu jakým si češe vlasy. Krása ženy musí být v jejích OČÍCH, protože ty jsou bránou k jejímu srdci, místu, kde sídlí láska. ... Dejte si velký pozor, abyste nerozplakali ženu, protože Bůh počítá její slzy! Žena vyšla z mužova žebra, ne z jeho nohou, aby byla pošlapána, ne z jeho hlavy, aby byla povýšená, ale z jeho boku, aby mu byla rovnou ... Z místa pod ramenem, aby byla CHRÁNĚNA, a vedle srdce, aby byla MILOVÁNA ...

***

Snad s tím aspoň trošku souhlasíte, mi se to neuvěřitelně líbí... a jak jinak holky moje vzdálené... depky jsou pryč? a všechny problémy? U mě ještě ne, ale snad jde vše k zdárnému konci... ze všech prolémů vypadám jako prasátko, říkala jsem si, že by nebylo na škodu potkat se v Praze, ale nevím zda by jste mě poznali :-) nicméně napište zda by měl vůbec někdo zájem na setkání starších a pokročilých, já MOC :-)

Tak se mějte moc krásně, ať se nakonec špatný začátek roku otočí a skončí co nejlépe to půjde :-) To vám všem přeji z celého srdce... moc na vás myslím !!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DAda DAda | Web | 25. března 2015 v 15:49 | Reagovat

Hm, tak to je pekný článok, nikdy som neľutovala, že som žena, a ak plačem, tak to má vždy dôvod.Plakala som aj kvôli tebe  Chris a aj kvôli L.,lebo ste mi boli niečo viac, ako len nejaká známosť z blogu.
Kvôli mužom už dávno neplačem.A nakoniec ja som už vo veku, keď našťastie mužov  moc neriešim, mám na nich svoj názor:-D a už vôbec kvôli nim nemienim plakať.
Pred 5 rokmi sa môj život otočil o 180 stupňov a zrazu som zistila, že som mala v reálnom živote veľa ”priateľov”:-(.
Ale život šiel ďalej a problémy bolo treba riešiť a v ťažkých chvíľach som sa utiekala sem - na blogy. Tento blog som sa snažila udržať,lebo je jediným spojítkom s vami.No, mohla by som tak ešte napísať maily, ale škoda, že nemám taký prístroj, ktorý by zaznamenával moje vnútorné hovory s vami- s Edene , Kathys, Kartáčkom, Majkou, Ilonkou a aj s Tebou, to by ste dostali mailov:-D
Aj dnes som sem prišla v nádeji, že sa tu niekto zjaví.
Zajtra idem do Viedne na koncert TH, budete mi chýbať… Už sa teším, ako sa tam budem medzi tými mladými babami  vynímať:-D A to ma ešte rodinka prehovárala na VIP balíček:-D
Možno na budúce…:-)
Je mi ľúto, ale mám pocit, že keď už nemáte radi TH, tak nejako nemáte ani vzťah k tomuto blogu.
Ja TH milujem,mám na to svoje dôvody, ale mám rada aj vás a je mi jedno, že to už nie je vaša skupina.
Ale mali sme predsa toľko spoločného a budem rada, ak sa stretneme. Čas letí strašne rýchlo, ja tento rok oslavujem okrúhle narodky, ale nemám z toho depky. Dôležité je, že som relatívne zdravá, trochu šibnutá a  snažím sa byť šťastná s tým čo mám….dôležité je nájsť pokoj  a niekedy je dobré aj si poplakať, pomáha to.
No a zdvihnúť telefon, lebo priatelia sú tu aj na to, aby si pomáhali ;-)

2 Edene Edene | 26. března 2015 v 14:50 | Reagovat

Moc vás zdravím dámy!
Chris vůbec jsem už nevěřila tomu, že se tady ještě někdy objevíš a je to opravdu příjemné překvapení. Jsem ráda, že jsi na nás úplně nezapomněla a vrátila se sem dokonce ještě s takovým krásným článkem.
No já jsem si za poslední roky taky prošla velkými změnami a často mi bylo opravdu nelehko. Ale takový je život, staví před nás překážky, které chtě nechtě musíme překonávat a nakonec zjistíme, že jsme schopni výkonů, které jsme od sebe ani nečekali. Ale byly i chvíle, kdy jsem si opět uvědomovala jakou mám báječnou rodinku, se kterou se dá zvládnout všechno.
Já na vás na všechny často vzpomínám, vzpomínám na tu dobu kdy jsme se tady setkávaly každodenně a bylo to super období. Je mi jasné, že to je už v nenávratnu, ale bylo by fajn aspoň občas se tady potkat. Je dobře, že DAda to tady ještě drží a doufám, že ještě nejakou dobu vydrží. Mimochodem DAdi, přeju krásný zážitek a čekám pak na článek o tom, jak se klucí předvedli!

3 Chris Chris | Web | 27. března 2015 v 0:18 | Reagovat

Já taky velice často vzpomínám na to, co bylo, jak nám bylo spolu a s TH. Vůbec není pravda, že TH už nemám ráda, mám rada kluky, ale nelíbí se mi styl jejich nové hudby, prostě tohle jde opravdu mimo mě. Ale kluci jsou pořád v mých srdcích.

Je mi líto, že jsi plakala i k vůli mě Dadi, ale nemysli si, že já neměla důvody k pláči, něco jak píše Edene, bylo mi v určitém období hodně nelehko, ale jsem ŽENA a nějak jsem to zvládla a to díky rodině! Teď je mi moc fajn a doufám, že to tak vydrží.

Vás holky mám pořád v hlavě, snad budete souhlasit s tím setkáním.

Dadi, ty si užij TH ve Vídni :-) kdyby byli tady, tak na ně půjdu, vlastně ani nevím, že mají být v té Vídni až od Tebe :-) Foť!

Jinak já tady klidně dám i fotky kluků, nedávno se mi líbila jedna, snad ji najdu, nicméně mi se teď líbí jiné kapely, staré, ale i nové. Ovšem nikdo z žádné kapely nedosahuje krásy Billa a roztomilosti Toma :-D

4 Miriel Miriel | 16. dubna 2015 v 22:50 | Reagovat

Ahoj holky, ozývám se jako obvykle pozdě, i když jsem věděla, že je tady článek od Chris. Ale nějak jsem neměla myšlenky a taky počítač. Denně chodím na net, ale z mobilu, a z toho nesnáším psát.
Obdivuju DAdu, že tak vzorně pořád vede blog a taky, že její vztah k TH se nezměnil. To nechápu ;-.Nejsi jejich příbuzná, DAdo? U nás je vidět, že ten vzhled Billa byl pro nás  opravdu velký tahoun. Už nemám plnou hlavu kouzelného Billa.  A samozřejmě taky ta  hudba. Ani jedno už není.A osobně jsem je neznala, takže.. Ale vy mě zajímáte pořád, zajímají mě vaše životy...Bohužel jsme každý úplně v jiném koutě republiky. Evropy :-)Ale setkala bych se ráda.
Chris, nějaká kilečka navíc taky mám. No ale musíme se milovat také jaké jsme:)Anebo mít silnou vůli to změnit. I když tobě ty kila navíc  nevěřím. A i kdyby, ty jsi měla ještě rezervy :-)

Takže ten koncert ve Vídni už proběhl, DAdo? Ale to byl jen nějaký klubový, ne?

5 DAda DAda | Web | 19. května 2015 v 17:36 | Reagovat

Tak tu je stále taká "super" aktivita O_O
a už sa to asi nezmení...

[4]:Miriel, keby som mala milovať svoje obľúbené skupiny podľa vizáže, tak asi nepočúvam žiadnu.
Chalani vyrástli, milujem, že nie sú takí vystresovaní, ako kedysi...že majú radosť zo života a že sú stále spolu a sa majú radi všetci štyria a na koncertoch si to naozaj užívajú :-)

6 Kattys Kattys | Web | 23. srpna 2015 v 23:59 | Reagovat

Takový krásný článek a já ho o několik měsíců prošvihnu, klasika. :)
Ráda vzpomínám na dobu, kdy se tady denně probíraly všechny možné události nejen z Billova a Tomova života, zpětně můžu říci, že to bylo jedno z mých nejšťastnějších období a nehodlám vás unavovat výčtem katastrof, co mě od té doby postihly. :-) Ty krásné časy se už asi nevrátí, ale i tak je skvělé občas o vás slyšet. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama