GREAT DAY IN VIENNA - 26.03.2015

1. května 2015 v 10:03 | DAda |  KONCERTY

Ahoj dievčence,tak ako sa máme????
Kukáte sem ako kukučky, ale niečo napísať, to nie:D

Ja som mala teda naozaj bláznivý apríl a dúfam, že sa nezopakuje….najprv ochorel "Poklad", potom dcéru potrápila chrbtica, no a k tomu nepríjemnosti v práci, tak jasne, že moja imunita začala štrajkovať a schytala som to.:-( Skončila som v posteli s vysokými horúčkami:-(
Takže fakt veselo bolo…:-(
No už máme máj- lásky čas, tak dúfam, že nejakého vyznania sa dočkám aj od vás - milé dámy:-)))
No a čaká vás môj report z koncertu, ktorý si pravdaže nemôžem odpustiť, lebo koncert bol proste úžasný:-)
S odstupom času môžem povedať, že môj najlepší:)
Aj keď som si nakoniec našla cestu k novému albumu, predsa som mala len obavy, že koncert bude v štýle disco, a že tam budú samé mladé baby…Nič z toho nebola pravda...fans rôzneho veku od 10-65 rokov a žen. i muž.pohlavia:-)

Bolo počuť slovenčinu ruštinu, maďarčinu, slovinčinu, agličtinu, nemčinu....Neskôr som čítala na fanfore, že ani vo Frankfurte alebo Mníchove nebola taká dobrá nálada ako vo Viedni s nami:-)

Bill:Vyzeráte beautiful!:-)

Smiech....a úžasná energia! Bolo vidieť, že si to tí štyria užívajú:-)
Koncert mal svoje časti: clubovú, intim romantisch:-) a rockovú:-)
Tom s Georgom si užívali gitary a stále sa na seba škerili.
Bill bol strašne zlatý, stále sa usmieval. A my sme spievali s ním ako za starých čias až na to, že to bolo také intímnejšie:-)

Aj keď nemám moc rada pomalé, táto pieseň ma dostala a live je krásna:-)

Invaded

Rette mich musí Bill asi podľa zmluvy spievať anglicky, lebo povedal, že neznáša angl.text…tak ako všade v iných mestách sa situácia opakovala, spievali sme po nemecky a Bill nakoniec musel tiež:-))))

Rette Mich/Rescue Me

Túto pieseň milujem a nápad s bubnami bol super:-) Malo to úplne inú atmosféru:-)Louder Than Love

Jedna z mojich najobľúbenejších rockových skladieb vôbec a v prostred skladby prešiel Bill na chvíľu na Monsoon:-)

Screamin'

No a blížime sa k záveru koncertu:-(

Durch Den Monsun- musí byť;-)

a na záver - Great Day


Bolo to proste super, celý koncert je tu>

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Edene Edene | 2. července 2015 v 9:40 | Reagovat

Zdravím DAdi! Jsem moc ráda, že se ti koncert tak líbil a díky za report.

Já mám posledních několik týdnů stále nějak napilno a tak internet jde stranou. Proto ta moje dlouhá odmlka. A jsem zvědavá, jestli se tady ještě někdo objeví.
DAdi přeju ti krásné a pohodové léto!

2 DAda DAda | Web | 26. července 2015 v 14:55 | Reagovat

[1]: ??? tak tu asi Edene aj straší...ja som sem napísala koment pred 2 týždňami a on tu nie je :-(
Ja som s časom teraz vôbec nie kamarát...sme sa konečne presťahovali, ale veľa vecí treba dorobiť.Začiatkom roka bolo zle počasie, a tak sa všetko posunulo.

3 Edene Edene | 29. července 2015 v 8:36 | Reagovat

Jejda, a já sem pořád nakukuju, kdy se tady někdo objeví.
Á stěhování, to mám ještě v živé paměti, my jsme ho absolvovali před dvěma lety a ještě za dost složitých okolností. To bylo dílo! Tak DAdi přeji hodně sil a pevné nervy na dotažení všeho, co ti ještě zbývá udělat.

4 Kattys Kattys | Web | 23. srpna 2015 v 23:42 | Reagovat

Tak mi to trvalo téměř čtyři měsíce než jsem se odhodlala poslechnout si Billa a spol. :) Ale žádný zázrak se nekonal, všechna videa jsem tak po minutě zase pěkně zavřela. Tedy kromě Rette mich, kde mi přišlo povedené, jak jste Billa přeřvali a donutili zpívat německy. Zkusmo jsem dala i Monsun a chtěla ho hned zarazit, ale pak jsem přistihla sama sebe, kterak se na Billa culím jak za starých dobrých časů. :) Zkrátka, snažila jsem se, ale vypadá to, že Ameriku a angličtinu jim prostě neodpustím. :)
Ovšem těší mě, že se sis koncert užila a že měli hoši úspěch. :-)

5 Edene Edene | 3. září 2015 v 14:03 | Reagovat

Ahoj Kattys, moc ráda tě tady vidím. A musím konstatovat, že jsi statečnější než já, protože já jsem se nepřinutila ani do jednoho videa. Nějak si nechci kazit vzpomínky na staré dobré časy.

6 Kattys Kattys | Web | 7. září 2015 v 10:54 | Reagovat

[5]: Já tě též ráda vidím. :) A musím ti říci, že jdu v té statečnosti ještě dál, právě jsem si vyposlechla poprvé v životě Kings of Suburbia album a světe div se, přežila jsem!!! :-) Možná je to i tím, že jsem zvolila vhodnou denní dobu, poslouchat je třeba navečer, zřejmě bych si bez nějakého toho panáka na kuráž neobešla a pak ty konce. :) Takhle jsem na sebe hrdá, že jsem celou akci zvládla bez podpůrných prostředků, za plného vědomí. Nejprve jsem nevěřila svým uším, pak jsem udiveně krčila obočí, posléze jsem se přistihla, jak ze zoufalství dokonce slzím, abych posléze s nadšením na několik sekund v jedné písni skutečně zaslechla Billa, ale pak jsem zjistila, že už mi ty písně splývají v jedno, a že je vlastně vůbec neposlouchám. Tolik ke králům, mám pocit, že název alba se skutečně vydařil, tam patří a tam také asi na věky zůstanou, i když jim za svou osobu stejně nepřestanu přát úspěch. Sááákryš, to jsem se nějak rozjela. :)
Uměleckou svobodu jim samozřejmě neupírám, ale vážně by mě zajímalo, zda jim zrovna tyto tóny tryskají z duše, či ze srdce, nebo jak se vlastně  ta muzika dnes dělá. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama